Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1179514 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3250 dnia: Lipiec 13, 2010, 08:04:10 pm »
Cytuj
RazielIII w Kwiecień 24, 2010, 12:38:04
Chcesz filmik jak soluje arcane spota na SD majac dc buffa? myslisz ze to cos dziwnego?

hf ogarnijcie gre.

tak to było :D

MrStanley tyrkiem z epikami tez soluje na rpg qq
serio jestes nie tylko dzieciakiem ale i kretynem


Donk czy Ty czasem nie masz, dostępu do postaci AW 78 osoby która nie gra od dawna :)?.

mam ale napalilem sie po tych zmianach na PK, tylko ze wlasnie wszedl sezon1 w lolu :D jesli sie nie okaze tak fajny jak go zapowiadano to exp hard be pro :D
Jutro o 7 juz na Eu mamy miec sezon1 (ale bede pwnic).
Btw. Fajnie sie czyta ten flame w moment przeczytalem 3 strony, ktore przeoczylem, to jest lepsze niz moja ulubiona ksiazka!
Raziel teraz porownaj "solowanie" arcane spota bdkiem, a tyrkiem poprostu true fanboju juz mnie dobijasz tymi tekstami.
Prosze o wiecej flejmu plx plx plox.

Mysle ze wyciagalem wiekszy dps tym BD ;p
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3251 dnia: Lipiec 13, 2010, 08:04:42 pm »
Panie Raziell, pisząc RPG masz na myśli rodzaj gry czy co?Tak jak pisałem wcześniej, gdzie kolwiek byś nie grał, jeśli serwer nie ma wsparcia od NCSoftu(NCShitu), a serwerem kieruje dzieciak z pryszczami, ze swoim "zastępem". A sam serwer utrzymuje się sprzedając lub "rozdając"Bronie na +30, Armory,epiki i lvle.... To napisze jeszcze raz dużymi literami i wyraźnie żebyś nawet bez okularów doczytał, jak Ci już zaparują z wrażenia i irytacji faktem , ze Ty  NAPRAWDĘ MYŚLISZ ZE JEŚLI PRZY LOGOWANIU NA SCRINIE PISZE "LINEAGE II" TO TY W NIĄ GRASZ?   


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3252 dnia: Lipiec 13, 2010, 08:12:51 pm »
To nie L2 to tibia! eot

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3253 dnia: Lipiec 13, 2010, 09:08:28 pm »
Panie Raziell, pisząc RPG masz na myśli rodzaj gry czy co?Tak jak pisałem wcześniej, gdzie kolwiek byś nie grał, jeśli serwer nie ma wsparcia od NCSoftu(NCShitu), a serwerem kieruje dzieciak z pryszczami, ze swoim "zastępem". A sam serwer utrzymuje się sprzedając lub "rozdając"Bronie na +30, Armory,epiki i lvle.... To napisze jeszcze raz dużymi literami i wyraźnie żebyś nawet bez okularów doczytał, jak Ci już zaparują z wrażenia i irytacji faktem , ze Ty  NAPRAWDĘ MYŚLISZ ZE JEŚLI PRZY LOGOWANIU NA SCRINIE PISZE "LINEAGE II" TO TY W NIĄ GRASZ?

Hai retard
new future.


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3254 dnia: Lipiec 13, 2010, 09:09:44 pm »
nie ten dział expertem jesteś od wszystkich klas a nie serweróq retard..
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3255 dnia: Lipiec 13, 2010, 09:14:46 pm »
nie ten dział expertem jesteś od wszystkich klas a nie serweróq retard..

Ten "retard" gral na ruoffie i osiagnal 10x tyle co ty  :)
new future.


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: -2

  • Invalid Target
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3256 dnia: Lipiec 13, 2010, 09:19:49 pm »
Panie Raziell, pisząc RPG masz na myśli rodzaj gry czy co?Tak jak pisałem wcześniej, gdzie kolwiek byś nie grał, jeśli serwer nie ma wsparcia od NCSoftu(NCShitu), a serwerem kieruje dzieciak z pryszczami, ze swoim "zastępem". A sam serwer utrzymuje się sprzedając lub "rozdając"Bronie na +30, Armory,epiki i lvle.... To napisze jeszcze raz dużymi literami i wyraźnie żebyś nawet bez okularów doczytał, jak Ci już zaparują z wrażenia i irytacji faktem , ze Ty  NAPRAWDĘ MYŚLISZ ZE JEŚLI PRZY LOGOWANIU NA SCRINIE PISZE "LINEAGE II" TO TY W NIĄ GRASZ?
Caly Eido  :poklony: :poklony:
cashed out


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3257 dnia: Lipiec 13, 2010, 09:32:49 pm »
nie ten dział expertem jesteś od wszystkich klas a nie serweróq retard..

Ten "retard" gral na ruoffie i osiagnal 10x tyle co ty  :)

sure a ja jestem DLM :D
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3258 dnia: Lipiec 13, 2010, 09:37:54 pm »
nie ten dział expertem jesteś od wszystkich klas a nie serweróq retard..

Ten "retard" gral na ruoffie i osiagnal 10x tyle co ty  :)

sure a ja jestem DLM :D

79/80lv ic set po X miesiacach grania, str0gn RUOff factor
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3259 dnia: Lipiec 13, 2010, 09:42:19 pm »
A czemu porównujesz szybkość zdobycia seta w lineage, do tego jak można zdobyć w to co Ty grasz, bo nie rozumem :D?, Gadasz jakbyśmy grali w ta sama grę :)


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3260 dnia: Lipiec 13, 2010, 10:03:15 pm »
Tak jakby gracie, no wiesz ekran logowania ten sam  :D



  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3261 dnia: Lipiec 13, 2010, 10:16:40 pm »
Tak jakby gracie, no wiesz ekran logowania ten sam  :D
K, idź lolwnij lol'a lub sam się pochwal na którym to z offów grałeś.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Banned
  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3262 dnia: Lipiec 13, 2010, 10:17:49 pm »
nie ten dział expertem jesteś od wszystkich klas a nie serweróq retard..

Ten "retard" gral na ruoffie i osiagnal 10x tyle co ty  :)

Wow, niby że co 83+ i wszystko zabił co można było? 0.o
Changed forum acc => Bubacz


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3263 dnia: Lipiec 13, 2010, 10:41:43 pm »
ta widział napisy końcowe i dlatego poszedł na rpg bo tam lepsze pliki i ogólnie fajniej i weselej.


Raziel fakt tobie nigdy nie dorównam bo w życiu żywego nuka na oly nie zabije bd...
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3264 dnia: Lipiec 13, 2010, 10:44:37 pm »
ta widział napisy końcowe i dlatego poszedł na rpg bo tam lepsze pliki i ogólnie fajniej i weselej.


Raziel fakt tobie nigdy nie dorównam bo w życiu żywego nuka na oly nie zabije bd...

juz to przerabialismy...
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3265 dnia: Lipiec 13, 2010, 10:48:33 pm »
jakiś kiepawy ten wasz serwer skoro nie macie gdzie flamowac :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3266 dnia: Lipiec 13, 2010, 11:01:16 pm »
Jaka wojna :P

Panie Raziell, pisząc RPG masz na myśli rodzaj gry czy co?Tak jak pisałem wcześniej, gdzie kolwiek byś nie grał, jeśli serwer nie ma wsparcia od NCSoftu(NCShitu), a serwerem kieruje dzieciak z pryszczami, ze swoim "zastępem". A sam serwer utrzymuje się sprzedając lub "rozdając"Bronie na +30, Armory,epiki i lvle.... To napisze jeszcze raz dużymi literami i wyraźnie żebyś nawet bez okularów doczytał, jak Ci już zaparują z wrażenia i irytacji faktem , ze Ty  NAPRAWDĘ MYŚLISZ ZE JEŚLI PRZY LOGOWANIU NA SCRINIE PISZE "LINEAGE II" TO TY W NIĄ GRASZ?   

Podoba mi się ta wypowiedź ;] prócz wstępu o Razielu.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2010, 11:05:27 pm wysłana przez Sebal »
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3267 dnia: Lipiec 13, 2010, 11:02:13 pm »
Gadasz jakbyśmy grali w ta sama grę :)
gadasz jakbys nie gral koniem


@up
mi tam sie wcale ta wypowiedz nie podoba bo jest autorstwa polaczkowego farmera ktory uwaza ze wbil 8x koniem na ruoffie i jest super, otoz nie jest, do tego kon factor char(nie liczac KoniaZgrecki z exa x10 bo to calkowicie inna liga)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2010, 11:07:28 pm wysłana przez bula »


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3268 dnia: Lipiec 13, 2010, 11:33:42 pm »
Ne wiem kim jesteś, ale chyba troszkę mało inteligentny i czytasz bez zrozumienia... skoro nie rozróżniasz wypowiedzi o serwerach typu officjal a priv. A skupiasz się na mojej osobie, nie bardzo rozumiem co moje osiągnięcia na ruoffie maja wspólnego z tematem jaki poruszyłem odnośne tego ze privy to nie lineage 2?. Nawet jakbym zrobił emo na 50 lvlu, to nadal nie zmieni  to  tego co pisałem wyżej, i nie przypominam sobie tez żebym kiedykolwiek pisał o sobie ze jestem super w l2, poza tym grając supportem trudno żeby wymiatać, piszesz tez o jakimś kolesiu "KoniaZgreck" z exa 10x coś tam, co wpsolnego ma pisanie o lineage 2 i kolesiu o którym wspomniałeś? Chyba tylko to ze jak sie logował do gry miał taki sam scrin jak ja z napisem l2. Ja rozumiem ze moglem Cie zdenerwować faktem, iż podczas logowania widzimy ten sam napis, ale gramy w inne gry, ale chociaż mógłbyś czytać ze zrozumieniem.


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3269 dnia: Lipiec 13, 2010, 11:37:56 pm »
niestety eido ma racje ze to wkurwia jak ludzie z privow pisza w dzialach dla offa mimo ze uj wiedza o realiach offa  :oops: wbijcie na offa dobijcie 80 pozniej pierdolcie takie glupoty pls
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Banned
  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3270 dnia: Lipiec 13, 2010, 11:42:24 pm »
GZ assaów za freye i frinte jednego wieczoru :)

-3,5% na Errorze :)
Changed forum acc => Bubacz


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3271 dnia: Lipiec 13, 2010, 11:46:23 pm »
Ne wiem kim jesteś, ale chyba troszkę mało inteligentny i czytasz bez zrozumienia... skoro nie rozróżniasz wypowiedzi o serwerach typu officjal a priv. A skupiasz się na mojej osobie, nie bardzo rozumiem co moje osiągnięcia na ruoffie maja wspólnego z tematem jaki poruszyłem odnośne tego ze privy to nie lineage 2?. Nawet jakbym zrobił emo na 50 lvlu, to nadal nie zmieni  to  tego co pisałem wyżej, i nie przypominam sobie tez żebym kiedykolwiek pisał o sobie ze jestem super w l2, poza tym grając supportem trudno żeby wymiatać, piszesz tez o jakimś kolesiu "KoniaZgreck" z exa 10x coś tam, co wpsolnego ma pisanie o lineage 2 i kolesiu o którym wspomniałeś? Chyba tylko to ze jak sie logował do gry miał taki sam scrin jak ja z napisem l2. Ja rozumiem ze moglem Cie zdenerwować faktem, iż podczas logowania widzimy ten sam napis, ale gramy w inne gry, ale chociaż mógłbyś czytać ze zrozumieniem.

pliki pts offa maja z offem wspolny ekran logowania


gratz bycia idiota


hmmm, a moze do po prostu na ruoffa nie docieraja niektore informacje? znaczy do ludzi ktorzy schowali sie na 2x lvlu i expia do 85 po to zeby byc dalej nonfactorami, nie wiem czy wiesz ale sa takie serwery jak rpg club/theonline.ru/graciafinal.ru
« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2010, 11:48:06 pm wysłana przez bula »


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3272 dnia: Lipiec 13, 2010, 11:56:40 pm »
ktoś Ci tak powiedział ze grasz na plikach PTS ze wsparciem NCsoftu? Czy sam to wymyśliłeś widząc taki sam ekran logowania? Czyli wynika na to ze jeśli kupisz sobie podróbkę made in China dres firmy Adidas, wzorowane dokładnie na skradzionym  projekcje tej marki, będziesz twierdził ze masz oryginalny firmowy dres tylko dlatego ze pisze na nim "Adidas" i wzornictwo jest jak w oryginalnym?


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3273 dnia: Lipiec 13, 2010, 11:59:26 pm »
ktoś Ci tak powiedział ze grasz na plikach PTS ze wsparciem NCsoftu? Czy sam to wymyśliłeś widząc taki sam ekran logowania? Czyli wynika na to ze jeśli kupisz sobie podróbkę made in China dres firmy Adidas, wzorowane dokładnie na skradzionym  projekcje tej marki, będziesz twierdził ze masz oryginalny firmowy dres tylko dlatego ze pisze na nim "Adidas" i wzornictwo jest jak w oryginalnym?
a ty grasz na ruoffie ze wsparciem ncsoftu ... acha, dobry zart

czyli wedlug ciebie ruoff tez jest privem bo ... nie ma wsparcia NCSoftu tylko innovy


farma calkiem mozg ci juz wyzarla ;f


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3274 dnia: Lipiec 14, 2010, 12:15:13 am »
Rozumiem ze uważasz iż Innova, używa wykradzionych plików z PTS-a i sama je przerabia? Oraz wprowadza poprawki i updaty na własną rękę, bez dostania wcześniejszych plików od ncsoft? Obawiam się ze licencja pozwala im tylko na zruszczenie gry, ciekawe czy równie dobrze mogą grzebać lub poprawiać staty, skille, lub co kolwiek, oni mogą tyle na ile im Ncsoft pozwoli i dodają to co im podeślą koreancy. jednym słowem ruoff musi byc w 100% jak odpowiednik koreanski, a jak ma nim nie być bez wsparcia z ich strony nie rozumiem? jak maja wprowadzić nowa kronike bez plików od nich? maja kryształowa kule w której widza jak l2 będzie wyglądać? W tym momencie tylko udowodniłeś nad wyraz "nie przeciętną" inteligencje