Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1179400 razy)

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4175 dnia: Sierpień 28, 2010, 01:19:55 pm »
W sumie to obie te gry dają radę.

A Ty po co czytasz forum o l2 skoro wolisz dotę? ;)
bo na dote dopiero neidawno sie przerzucilem a stare nawyki zostaly u,u

Ciekawe ze zawsze ludzie z privow chcąc się, dowartościować, albo raczej swój l2j serwer podrabiany do oryginała, wpadną do działu ludzi grających w prawdziwego lineage 2. Żeby w chwili przypływu zazdrości kiedy to "kolega" znalazł kolejnego buga na adene, zrobienie broni +16, itp,  wpaść do ludzi którzy takich problemów nie maja, i wyładować swa frustracje   
Modowana C4, zaden l2j, a wiezyc gemom to sa tam oryginalne wykradzine pliki HellBounda.

niggerz pls, znowu ekipa konia ktora uwaza ze pliki g.final PTS maja z l2 wspolny ekran logowania, jestescie tak samo nudni jak ludzie z tych "l2j" privow wpadajacy do waszego dzialu


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4176 dnia: Sierpień 28, 2010, 01:32:57 pm »
po uj w ogole jeszcze w l2 gracie

dota > l2 eot

hon>l2/dota
LoL>DotA>l2>HoN.



  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4177 dnia: Sierpień 28, 2010, 01:58:16 pm »
po uj w ogole jeszcze w l2 gracie

dota > l2 eot

hon>l2/dota
LoL>DotA>l2>HoN.

hon>cs>l2>lol>dota :D

a w sumie to mafia 2 jest calkiem fajna :D wczoraj 10 chapterow lyknalem..do 4 rano gralem ^^ strasznie wciaga :D
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 196

  • Pochwał: -3

  • Lineage 2-Old Times...
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4178 dnia: Sierpień 28, 2010, 02:04:47 pm »
cs>all
Lempartus,jak macie 30 lat to troszke duzo ale widze z inteligencja co u niektorych to nie idzie w parze,Alarion nie robilem wjazdu na Ciebie,wszystko bardziej zaczelo sie od Donka pro znawcy.
I nie lec mi tu w ch.. bo to u mnie pierw walneli wszyscy z const emo quita,pozniej ja mialem reke w gipsie wiec nie gralem,chyba ze obejrzec ceny w giran,a pozniej w ogole bo bylo juz cieplo i nie kazdemu sie chcialo farmic tak jak wam w l2,lepiej wyjsc na dwor.
Jezeli dla was hobby w takim wieku to jest po pracy granie w l2 ,i wpieprzanie w to swojej kasy to powodzenia,zaj3biste zainteresowania macie.
LEMP jezeli tobie zalezy na opini graczy l2 to powodzenia,ja mam to za przeproszeniem w dupie czy jakies dziecko albo osoba dorosla mnie ma za pro plejera itp...uposledzony?masz 30 lat+ a kuzwa argumenty jak dzieci z piaskownicy,wiec jak jestes tak uposledzony ze piszesz o byle gownie aby mi doj3bac to lepiej w ogole tu nie zagladaj tylko idz dla syna pomoz podpisac zeszyty do szkoly.
Twoje wulgaryzmy odwzorowuja to co dzieje sie pod krzyzem,a raczej ten sam poziom,idz sobie tam pokrzyczec,i pobronic krzyza wsioku z PRL-u.

Ogarnij się  i przestań robić z siebie debila, chyba że chcesz żeby i z Ciebie podobno jak z Raziela, całe L2 Community miało radochę
Tutaj za wysoko mierzysz,mowisz o swoich przyjaciolach ktorzy nic nie robia w wolnym czasie oprocz napi3erdalania wiecznie w l2?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2010, 02:16:03 pm wysłana przez Argento »
Tekilla nasz ogarniety forum user:


szable w dlon :) , jak serwer bedzie dobry to zrywam z laska :) ma ktos jakies info o jakims klanie z setupem dla magow?

Jestem noobskim graczej l2jotuf i serferuf ofofopotopnyh,a admin tego forum to zyd bo zydzi 665 minusuf.


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4179 dnia: Sierpień 28, 2010, 02:08:11 pm »
po uj w ogole jeszcze w l2 gracie

dota > l2 eot

hon>l2/dota
LoL>DotA>l2>HoN.

hon>cs>l2>lol>dota :D

a w sumie to mafia 2 jest calkiem fajna :D wczoraj 10 chapterow lyknalem..do 4 rano gralem ^^ strasznie wciaga :D
ile miejsca zajmuje full zainstalowana mafia2, musze ogarnac ile screenow usunac z HDD ;p

edit: thx
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2010, 02:17:31 pm wysłana przez RazielIII »
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: -1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4180 dnia: Sierpień 28, 2010, 02:11:12 pm »
po uj w ogole jeszcze w l2 gracie

dota > l2 eot

hon>l2/dota
LoL>DotA>l2>HoN.

hon>cs>l2>lol>dota :D

a w sumie to mafia 2 jest calkiem fajna :D wczoraj 10 chapterow lyknalem..do 4 rano gralem ^^ strasznie wciaga :D
ile miejsca zajmuje full zainstalowana mafia2, musze ogarnac ile screenow usunac z HDD ;p

tak to jest jak się robi screeny po każdym wygranym pvp


  • Wiadomości: 703

  • Pochwał: 6

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4181 dnia: Sierpień 28, 2010, 02:15:57 pm »
po uj w ogole jeszcze w l2 gracie

dota > l2 eot

hon>l2/dota
LoL>DotA>l2>HoN.

hon>cs>l2>lol>dota :D

a w sumie to mafia 2 jest calkiem fajna :D wczoraj 10 chapterow lyknalem..do 4 rano gralem ^^ strasznie wciaga :D
ile miejsca zajmuje full zainstalowana mafia2, musze ogarnac ile screenow usunac z HDD ;p

6gb niecale


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4182 dnia: Sierpień 28, 2010, 02:16:22 pm »
cs>all
Lempartus,jak macie 30 lat to troszke duzo ale widze z inteligencja co u niektorych to nie idzie w parze,Alarion nie robilem wjazdu na Ciebie,wszystko bardziej zaczelo sie od Donka pro znawcy.
I nie lec mi tu w ch.. bo to u mnie pierw walnel wszyscy z const emo quita,pozniej ja mialem reke w gipsie wiec nie gralem,chyba ze obejrzec ceny w giran,a pozniej w ogole bo bylo juz cieplo i nie kazdemu sie chcialo farmic tak jak wam w l2,lepiej wyjsc na dwor.
Jezeli dla was hobby w takim wieku to jest po pracy granie w l2 ,i wpieprzanie w to swojej kasy to powodzenia,zaj3biste zainteresowania macie.
LEMP jezeli tobie zalezy na opini graczy l2 to powodzenia,ja mam to za przeproszeniem w dupie czy jakies dziecko albo osoba dorosla mnie ma za pro plejera itp...uposledzony?masz 30 lat+ a kuzwa argumenty jak dzieci z piaskownicy,wiec jak jestes tak uposledzony ze piszesz o byle gownie aby mi doj3bac to lepiej w ogole tu nie zagladaj tylko idz dla syna pomoz podpisac zeszyty do szkoly.

jedni wydaja tysiace tuningujac sobie samochody/motocykle..inni laduja kase w znaczki, inni w stare wino, kto inny w modele roznych pojazdow, jeszcze inni wydaja cala swoja kase na alko w najblizszym monopolowym...a ludzie tutaj maja kaprys wydac SWOJE pieniadze, zarobione przez SIEBIE na lineage'a.

Poza tym, to ze Donk mial kupione 2-3 postaci wcale nie znaczy, ze musial wydac na to PLN. Postac na 80/81 lvlu jestes w stanie kupic za nieco ponad 200kk a to dla dobrego consta nie jest problemem..I wcale nie trzeba wydawac pieniedzy nawet na PA bo to kosztuje ok 35kk.

no ale flamuj dalej :)


po uj w ogole jeszcze w l2 gracie

dota > l2 eot

hon>l2/dota
LoL>DotA>l2>HoN.

hon>cs>l2>lol>dota :D

a w sumie to mafia 2 jest calkiem fajna :D wczoraj 10 chapterow lyknalem..do 4 rano gralem ^^ strasznie wciaga :D
ile miejsca zajmuje full zainstalowana mafia2, musze ogarnac ile screenow usunac z HDD ;p

edit: thx

5,81gb u mnie :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2010, 02:17:57 pm wysłana przez Madith »
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 196

  • Pochwał: -3

  • Lineage 2-Old Times...
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4183 dnia: Sierpień 28, 2010, 02:18:08 pm »
Poza tym, to ze Donk mial kupione 2-3 postaci wcale nie znaczy, ze musial wydac na to PLN. Postac na 80/81 lvlu jestes w stanie kupic za nieco ponad 200kk a to dla dobrego consta nie jest problemem..I wcale nie trzeba wydawac pieniedzy nawet na PA bo to kosztuje ok 35kk

To forum to jeden duzy flame,jestes tak slepy ze tego nie zauwazyles czy tak glupi?
Tekilla nasz ogarniety forum user:


szable w dlon :) , jak serwer bedzie dobry to zrywam z laska :) ma ktos jakies info o jakims klanie z setupem dla magow?

Jestem noobskim graczej l2jotuf i serferuf ofofopotopnyh,a admin tego forum to zyd bo zydzi 665 minusuf.


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4184 dnia: Sierpień 28, 2010, 02:27:19 pm »
Kończ Waść, wstydu oszczędź, mości intelektualisto buehehehehe.

Pamietam jak zaczalem z Toba pyskowke na chacie, to ludzie mi pisali zebym sobie darowal bo "jestes jaki jestes" i quitniesz na 5x.  :oops:

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 196

  • Pochwał: -3

  • Lineage 2-Old Times...
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4185 dnia: Sierpień 28, 2010, 02:30:54 pm »
Kończ Waść, wstydu oszczędź, mości intelektualisto buehehehehe.

Pamietam jak zaczalem z Toba pyskowke na chacie, to ludzie mi pisali zebym sobie darowal bo "jestes jaki jestes" i quitniesz na 5x.  :oops:
Ja dostalem PM ze jestes allegro boy i nic wiecej a zeby nie twoj poryty mozg to bys nie skonczyl 2 profki bo wydajesz wiecej kasy na l2 niz na jedzenie  :oops:
Nie jestem tak poj3bany zeby wydawac hajs na pixele i caly swoj wolny czas poswiecac na l2,wiec czuj sie jak u swoich w klanie mies armatnich OC.


PS.Ty "emo quitles" z rl life jak tylko poznales l2,jeszcze jakies bajeczki pajacyku?
Tekilla nasz ogarniety forum user:


szable w dlon :) , jak serwer bedzie dobry to zrywam z laska :) ma ktos jakies info o jakims klanie z setupem dla magow?

Jestem noobskim graczej l2jotuf i serferuf ofofopotopnyh,a admin tego forum to zyd bo zydzi 665 minusuf.


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4186 dnia: Sierpień 28, 2010, 02:36:20 pm »
Ding!!!!

nowe wcielenie bielaka :D
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4187 dnia: Sierpień 28, 2010, 02:37:09 pm »
Ja dostalem PM ze jestes allegro boy i nic wiecej a zeby nie twoj poryty mozg to bys nie skonczyl 2 profki bo wydajesz wiecej kasy na l2 niz na jedzenie  :oops:
Nie jestem tak poj3bany zeby wydawac hajs na pixele i caly swoj wolny czas poswiecac na l2,wiec czuj sie jak u swoich w klanie mies armatnich OC.


PS.Ty "emo quitles" z rl life jak tylko poznales l2,jeszcze jakies bajeczki pajacyku?

ej ale to jest forum L2, a nie Wii casualów or smth

albo grasz jak najwięcej albo nie grasz wcale, a z tym wydawaniem hajsu na pixele to zrobiłeś się monotematyczny już, w kółko ta sama oklepana śpiewka. Jak ktoś ma hajs to niech wydaje, jego sprawa. Inni wolą grać na privach i mieć te 37 złotych na akcesoria do tuningu z Lidla do swojego golfika to ich sprawa.

play2win yo
Archeage <3


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4188 dnia: Sierpień 28, 2010, 02:45:13 pm »
Hahaha, ogolnie jestem znany jako rerol master i udalo mi sie wbic nie 2 ale trzecia profke, i to nie jednej postaci. Na jedzenie sobie nie żałuje, tak jak na pa, abonamenty i boty na eu, stac mnie na takie "luksusy". O moj wolny czas rowniez nie masz sie co martwic. Próbuj dalej.


Ogolnie postem powyzej udowodniles jaki to tęgi mozg, mistrz ciętej riposty, i dojrzały czlowiek z Ciebie. Oc to poziom podstawowki, w takim razie twoj to cos pomiedzy plemnikiem a zygotą.

PS: drewniany spoiler ftw!!!

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4189 dnia: Sierpień 28, 2010, 02:59:20 pm »
Ale naucz się w końcu wykradzione oryginalne pliki czy nie, to wcale nie znaczy ze nie ma bugow których gm nie jest wstanie usunąć, oraz inne nie działające rzeczy, nie wspominając o samym grzebaniu tam i ustawianiu sobie rzeczy jakie się mu ubzdurają. Ta wasza gadka ze to oryginalne pliki to tylko by sobie podnieść morale gry czy co?. I oryginalne to by one były jeśli on by przy nich nie grzebali, a zrobić to musi chcąc ustawić serwer, wiec zawsze coś zrąbie. Nie wspominając przekrętów jakie się na privach dzieją. Ale przecież to oryginalne pliki wiec co ja tam wiem :D hahahaha

PS. Idz pod oren zrób scrina z mobami tam będącymi i porównamy z moim, bo skoro gramy w ta sama grę to chyba scrin się nie powinien różnic prawda :P


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4190 dnia: Sierpień 28, 2010, 02:59:58 pm »
Poza tym, to ze Donk mial kupione 2-3 postaci wcale nie znaczy, ze musial wydac na to PLN. Postac na 80/81 lvlu jestes w stanie kupic za nieco ponad 200kk a to dla dobrego consta nie jest problemem..I wcale nie trzeba wydawac pieniedzy nawet na PA bo to kosztuje ok 35kk

To forum to jeden duzy flame,jestes tak slepy ze tego nie zauwazyles czy tak glupi?


po 1 nie obrazaj mnie bo sobie tego nie zycze poza tym zabrania tego regulamin
po 2 forum jest jakie jest tylko dzieki userom. Nie dziw sie wiec, ze mamy takie forum majac takich userow jak ty
po 3 twoja odpowiedz nie ma nic wspolnego z zacytowana przez ciebie moja wypowiedzia
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 196

  • Pochwał: -3

  • Lineage 2-Old Times...
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4191 dnia: Sierpień 28, 2010, 03:04:33 pm »
po 2 forum jest jakie jest tylko dzieki userom. Nie dziw sie wiec, ze mamy takie forum majac takich userow jak ty
Dzieki musze trzymac norme w koncu.

Ej a ja gram na nowym projekcie bazowanym na silniku z tibi,ale to l2 i co Wy na to?=/
Sry wiem jestem nuup bo nie gram na ruoffie.
My krecimy watek o tym ze wydajecie od groma hajsu w ta gre,a wy ze gramy na l2j etc ,ze rpg to nie off pliki.
Tekilla nasz ogarniety forum user:


szable w dlon :) , jak serwer bedzie dobry to zrywam z laska :) ma ktos jakies info o jakims klanie z setupem dla magow?

Jestem noobskim graczej l2jotuf i serferuf ofofopotopnyh,a admin tego forum to zyd bo zydzi 665 minusuf.


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4192 dnia: Sierpień 28, 2010, 03:07:23 pm »
najwyraźniej w dzieciństwie miałeś więcej startów niż udanych lądowań
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 196

  • Pochwał: -3

  • Lineage 2-Old Times...
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4193 dnia: Sierpień 28, 2010, 03:09:40 pm »
No przezywam to jak porazke zyciowa ze nie gram na ruoffie jak Wy moje swiecace gwiazdy=/
Tekilla nasz ogarniety forum user:


szable w dlon :) , jak serwer bedzie dobry to zrywam z laska :) ma ktos jakies info o jakims klanie z setupem dla magow?

Jestem noobskim graczej l2jotuf i serferuf ofofopotopnyh,a admin tego forum to zyd bo zydzi 665 minusuf.


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4194 dnia: Sierpień 28, 2010, 03:11:31 pm »
Argento widzę że niedawno skończyłeś magiczne 18 lat, jednak ten fakt nie czyni automatycznie z dziecka osoby dorosłeś.
Co cię tak boli że inni pracują i stać ich na to żeby wydać parę groszy na rozrywkę ?
Oryginalnych gier też nie kupujesz? bo chyba Cię nie pojebało żeby wydawać kasę na gry. więc co kradniesz i grasz na piratach?

Na koniec drogi trollu forumowy, podejrzewam że w swoim ciasnym umyśle masz wielką radość jak to niby denerwujesz tyle osob, więc wyprowadzę Cię z błędu. nikogo nie denerwujesz, jedyne co ośmieszasz siebie i dyskwalifikujesz jako człowieka z którym można normalnie i na poziomie porozmawiać.
Ja osobiście nie będę więcej odpisywać na Twoje marne prowokacje.

Na koniec:
Ok a teraz  spierdalaj
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4195 dnia: Sierpień 28, 2010, 03:12:21 pm »
My krecimy watek o tym ze wydajecie od groma hajsu w ta gre,a wy ze gramy na l2j etc ,ze rpg to nie off pliki.

bład..Ty krecisz ten wątek.

i nie Wy..tylko Eido :P

Ej a ja gram na nowym projekcie bazowanym na silniku z tibi,ale to l2 i co Wy na to?=/

Mysle, ze Tibia bylaby dla Ciebie najlepsza gra. Znalazlbym tam wielu kolegow na swoim poziomie. No i moze pomogliby Cie nas flamowac.

Wez mnie poflamuj, ze wydaje 3/4 wyplaty na dziwki a moj kot nie ma co jesc ..plx

No przezywam to jak porazke zyciowa ze nie gram na ruoffie jak Wy moje swiecace gwiazdy=/

przezywasz to jak mrowka okres...a nam to lotto gdzie grasz.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 196

  • Pochwał: -3

  • Lineage 2-Old Times...
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4196 dnia: Sierpień 28, 2010, 03:16:04 pm »
Argento widzę że niedawno skończyłeś magiczne 18 lat, jednak ten fakt nie czyni automatycznie z dziecka osoby dorosłeś.
Co cię tak boli że inni pracują i stać ich na to żeby wydać parę groszy na rozrywkę ?
Oryginalnych gier też nie kupujesz? bo chyba Cię nie -_-'ało żeby wydawać kasę na gry. więc co kradniesz i grasz na piratach?

Na koniec drogi trollu forumowy, podejrzewam że w swoim ciasnym umyśle masz wielką radość jak to niby denerwujesz tyle osob, więc wyprowadzę Cię z błędu. nikogo nie denerwujesz, jedyne co ośmieszasz siebie i dyskwalifikujesz jako człowieka z którym można normalnie i na poziomie porozmawiać.
Ja osobiście nie będę więcej odpisywać na Twoje marne prowokacje.

Na koniec:
Ok a teraz  -_-'alaj
No sorry twoj poziom jest podobny do zulerii spod sklepu bijacej sie o piwo.

Madith,slabe ale sie starales chociaz.
Tekilla nasz ogarniety forum user:


szable w dlon :) , jak serwer bedzie dobry to zrywam z laska :) ma ktos jakies info o jakims klanie z setupem dla magow?

Jestem noobskim graczej l2jotuf i serferuf ofofopotopnyh,a admin tego forum to zyd bo zydzi 665 minusuf.


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4197 dnia: Sierpień 28, 2010, 03:20:24 pm »
ja sie nie staram..szkoda czasu na Ciebie :)
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 196

  • Pochwał: -3

  • Lineage 2-Old Times...
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4198 dnia: Sierpień 28, 2010, 03:23:19 pm »
To go nie trac,idz podrapac moobki na ruoffie.
Tekilla nasz ogarniety forum user:


szable w dlon :) , jak serwer bedzie dobry to zrywam z laska :) ma ktos jakies info o jakims klanie z setupem dla magow?

Jestem noobskim graczej l2jotuf i serferuf ofofopotopnyh,a admin tego forum to zyd bo zydzi 665 minusuf.


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4199 dnia: Sierpień 28, 2010, 03:28:35 pm »
Na normalnym forum gościu by dostał bana za trollowanie ^.^
szkoda że to l2.com.pl :P
Archeage <3