Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1179400 razy)

  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7200 dnia: Maj 23, 2011, 02:23:17 pm »
podczas gdy na aden w zasadzie lajtowo kontrolowaliśmy wszystko i przynajmniej udało się pomóc CLF odbić zamek, żeby espada nie miała ; p

hmm.. co kontrolowaliscie? poniewaz przez godzine i 48 minut to raczej kiepsko wam ta kontrola wychodzila.
pozdrawiam.
//
echo '16i[q]sa[ln0=aln100%Pln100/snlbx]sbA0D4D465452snlbxq'|dc


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7201 dnia: Maj 23, 2011, 03:20:50 pm »
podczas gdy na aden w zasadzie lajtowo kontrolowaliśmy wszystko i przynajmniej udało się pomóc CLF odbić zamek, żeby espada nie miała ; p

hmm.. co kontrolowaliscie? poniewaz przez godzine i 48 minut to raczej kiepsko wam ta kontrola wychodzila.
pozdrawiam.

Wiesz, trochę mało widzieliście zatem, ale ohh w8, chyba siedzieliście jedynie w tronówce i na balkonach, bo przed bramą was nie widziałem za bardzo ; p

Ogólnie pierwszą godzinę biegaliśmy sobie po całym siege zone i byliśmy wszystko przed bramą (CLF, Swords, 1) mimo, że latali prawie non stop.

Po połowie stwierdziliśmy, że pomożemy CLF odbić zamek, żebyście wy go nie mieli i jak zapewne widziałeś, po 2 naszych rushach już staliście sobie 8 minutowym respie, mimo, że nasz klan nei był zapisany, więc nie mogliśmy używać siegowych itemków jak karteczki na self reza itd.

Ogólnie potem jak respiliście się w tronówce, to też nim połowa z was doleciała do crest roomu (chyba, że odpaliliście FoI) to już była martwa. No i nie wiem ilu was było, ale nas ~~70 a was podejrzewam więcej +_jakieś 5 party z 1, które non stop próbowały dobiec do zamku wam go bronić.

Siege był bardzo fajny i trochę szkoda, że to goddard wzięliśmy, bo tak byłaby okazja powalczyć ambitniej o aden, no ale to w sumie pierwszy dowodzony siege przez Mazzima, więc jeszcze musi się sporo nauczyć, zanim ludzie choć w połowie będą go słuchać jak Hottlera.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7202 dnia: Maj 23, 2011, 03:32:34 pm »
podczas gdy na aden w zasadzie lajtowo kontrolowaliśmy wszystko i przynajmniej udało się pomóc CLF odbić zamek, żeby espada nie miała ; p

hmm.. co kontrolowaliscie? poniewaz przez godzine i 48 minut to raczej kiepsko wam ta kontrola wychodzila.
pozdrawiam.

Wiesz, trochę mało widzieliście zatem, ale ohh w8, chyba siedzieliście jedynie w tronówce i na balkonach, bo przed bramą was nie widziałem za bardzo ; p

Ogólnie pierwszą godzinę biegaliśmy sobie po całym siege zone i byliśmy wszystko przed bramą (CLF, Swords, 1) mimo, że latali prawie non stop.

Po połowie stwierdziliśmy, że pomożemy CLF odbić zamek, żebyście wy go nie mieli i jak zapewne widziałeś, po 2 naszych rushach już staliście sobie 8 minutowym respie, mimo, że nasz klan nei był zapisany, więc nie mogliśmy używać siegowych itemków jak karteczki na self reza itd.

Ogólnie potem jak respiliście się w tronówce, to też nim połowa z was doleciała do crest roomu (chyba, że odpaliliście FoI) to już była martwa. No i nie wiem ilu was było, ale nas ~~70 a was podejrzewam więcej +_jakieś 5 party z 1, które non stop próbowały dobiec do zamku wam go bronić.

Siege był bardzo fajny i trochę szkoda, że to goddard wzięliśmy, bo tak byłaby okazja powalczyć ambitniej o aden, no ale to w sumie pierwszy dowodzony siege przez Mazzima, więc jeszcze musi się sporo nauczyć, zanim ludzie choć w połowie będą go słuchać jak Hottlera.
ok, to teraz my pov: przez godzine i 48 minut bez wiekszych problemow udawalo nam sie utrzymac zamek, wiec tak wyglada twoj "lajt"?
*EOT*
//
echo '16i[q]sa[ln0=aln100%Pln100/snlbx]sbA0D4D465452snlbxq'|dc


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7203 dnia: Maj 23, 2011, 03:35:13 pm »
a teraz pomyśl dlaczego staliście sobie w zamku i nic się nie działo?

Bo biegaliśmy radośnie i wyrzynaliśmy wszystko co wyszło z miasta (a trochę tego było). Pod koniec stwierdziliśmy, że lepiej zamek pomóc ponownei odbić CLF niż pozwolić wam go utrzymać i wtedy widziałeś co się działo dalej z wami mimo pomocy "1".
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7204 dnia: Maj 23, 2011, 03:38:47 pm »
nie kloc sie wujek Alarion wie lepiej :)

podobno 5 party odeszlo z Ass do espady a CLem zostal lamek Mazzim ktory nie ogarnia nawet gry w swoim party a co dopiero klanu ktory odziedziczyl - czyzby to koniec Ass i spadek do 4 ligi? gdzie Alarion teraz pojdzie  :beksa:

podczas gdy na aden w zasadzie lajtowo przynajmniej udało się pomóc CLF odbić zamek,
omg naprawde nisko ten klan upadl jak sie brata z CLFami (ktorych nota bene Alarion zawsze uwazal za jednych z najwiekszych swoich wrogow) i to na dodatek pomaga sie im wziac zamek a nie sobie.... omg
retired


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7205 dnia: Maj 23, 2011, 03:39:11 pm »
Swordsi nie pomagaja Rosyji juz od jakiegos czasu a siege o Goddart troche szczescia mieliscie ze Espada wpadla poniszczyc bramy z tym swoim nieogarem zergiem ( w sumie ilu ich tam jest teraz na siege bylo dosc sporawo )  ale walki pod Aden fajne byly za brama :P praktycznie zero laga czasami postac po klatkach sie poruszala :) ale bylo ciekawie :P  Na Goddart tez ladnie szlo przy okolo 180 osobach :)  powalczyc bylo mozna :P
Benek - BD 85 lvl {Lancer}


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7206 dnia: Maj 23, 2011, 03:45:45 pm »
Witam !
Jak wygląda sytuacja na Lancerze ? Gdzie grają Polacy ? Czy w klanach rosyjskich ludzie mówią po angielsku ? Jak się porozumiewacie z Assasynami dla przykładu ? Czy nowa postać ma szansę wbić się w end game ? (przy grze w const ) Jest tak w ogóle sens zaczynać teraz czy może czekać na GoD, gdzie exp do 80 ma zostać masakrycznie skrócony ? :) Przepraszam za nawał pytań ale licze na sensowaną odpowiedź :)
Pozdrawiam.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7207 dnia: Maj 23, 2011, 03:54:18 pm »
Witam !
Jak wygląda sytuacja na Lancerze ? Gdzie grają Polacy ? Czy w klanach rosyjskich ludzie mówią po angielsku ? Jak się porozumiewacie z Assasynami dla przykładu ? Czy nowa postać ma szansę wbić się w end game ? (przy grze w const ) Jest tak w ogóle sens zaczynać teraz czy może czekać na GoD, gdzie exp do 80 ma zostać masakrycznie skrócony ? :) Przepraszam za nawał pytań ale licze na sensowaną odpowiedź :)
Pozdrawiam.

Sytuacja jak dla mnie z tym co bylo jest zalosna ( mowie o topowych klanach :P) ogolnie jako serv dobrze sie trzyma all kupisz na rynku dosc tanio 
Polacy graja w klanie OC ,w Swordsach 1 pt ( po angielsku czasami po rosyjsku rozmowy ) ,2 pt (  albo 3 nie wiem dokladnie )  w assasinach [mowie tu o pelnych const polskich nie pojedynczych graczach ]
Jak znajdziesz dobre const szybko lvl wbijesz i zarobisz :) na sprzet

Zawsze lepiej zaczac wczesniej moim zdaniem szybciej sie dorobisz a tak naprawde nie wiadomo co sie stanie z rynkiem po wejsciu nowej kroniki

To tyle odemnie :D
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2011, 03:57:25 pm wysłana przez Kheled »
Benek - BD 85 lvl {Lancer}


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7208 dnia: Maj 23, 2011, 03:56:04 pm »
ocki w swordsach? ;o
shoty nosza czy jaki uj?

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7209 dnia: Maj 23, 2011, 03:57:40 pm »
dodalem przecinki moze byc ??
Benek - BD 85 lvl {Lancer}


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7210 dnia: Maj 23, 2011, 04:01:12 pm »
A OC się trzyma ? Robią coś poza farmą w poukrywanych constach ? pytam czy jest sens tam dojść czy jeżeli chce się czerpać coś z gry i pvp to trzeba dojść do rosyjskich klanów. Serwer nadal jest praktycznie one-sided, zdominowany przez CLFów ? Czy reszta stawia konkretny opór ? :) Czy może lepiej dojść na VH ? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7211 dnia: Maj 23, 2011, 04:03:53 pm »
Po rozpadzie ally Sword's i CLF oraz klanu Assasin  serv juz nie jest one side :P
Benek - BD 85 lvl {Lancer}


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7212 dnia: Maj 23, 2011, 04:18:34 pm »
A OC się trzyma ? Robią coś poza farmą w poukrywanych constach ? pytam czy jest sens tam dojść czy jeżeli chce się czerpać coś z gry i pvp to trzeba dojść do rosyjskich klanów. Serwer nadal jest praktycznie one-sided, zdominowany przez CLFów ? Czy reszta stawia konkretny opór ? :) Czy może lepiej dojść na VH ? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Jak nie masz consta/możliwości znalezenia(only sws, bd raczej) to idź na privy,

na VH bez FULL zgranego CP nawet nie zaczynaj.


na RUOFF moje PT gra tak defakto od byłego pona, z czego start w piątek był(już po 4h 3dzień gramy) i pt jest 5x, dzisiaj max jutro all będą mieli doładowane PA, lvl wbija się szybciej niż na większości privów.


Siedzisz z CP 40-76 Kata i all macie wep+150, sety a/dynasty(=sgr teraz). Solo nie graj bo nie warto. OC cóż OC się trzyma, mają atm Heine ale stan const ulega zmianie, wiadomo nie każdy wytrzymuję presję gry na ratach (x5~~). Zwłaszcza, że większość graczy pl na ru to pod względem poziomu gracze "średni".

Gra jest fajna, updaty, serwer Ci nie padnie przez jeszcze pare lat, gra chodzi, brak lagów, pvp duużo, farmy wcale dużo nie ma.
Np. na EXIE wyfarmienie s80 grając po 4h dziennie CP to ponad pewno 2 miechy. (raty x5) tutaj masz to w 1-2mieeechy max. No, ale to OFF.
Polecam znaleźć, namówić jakieś albo zrobić swoje.



RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7213 dnia: Maj 23, 2011, 04:53:48 pm »
Jak teraz odpalic duala po resie?


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7214 dnia: Maj 23, 2011, 04:56:36 pm »
BTW wy z jakimi klanami się byliście o wasz zamek?
Ogólnie pierwszą godzinę biegaliśmy sobie po całym siege zone i byliśmy wszystko przed bramą (CLF, Swords, 1) mimo, że latali prawie non stop.
byliście czy biliście panie studencie?  :oops:

A OC się trzyma ? Robią coś poza farmą w poukrywanych constach ? pytam czy jest sens tam dojść czy jeżeli chce się czerpać coś z gry i pvp to trzeba dojść do rosyjskich klanów. Serwer nadal jest praktycznie one-sided, zdominowany przez CLFów ? Czy reszta stawia konkretny opór ? :) Czy może lepiej dojść na VH ? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
w OC consty z ludźmi 84+ w zasadzie jedynie się pvpują - farm jest przereklamowany :P
młodsze consty jeszcze farmią ale jest ich mniejszość
imo serwer odkąd pamiętam nie był 1-sided
co do radości z pvp to kwestia czego oczekujesz i jakie masz możliwości
1. jeśli chcesz stworzyć postać od zera to lvl nie jest już problemem, Twoim priorytetem powinno wyfarmienie kasy na sprzęt ale przy obecnych cenach aa/c-s80 jest to banalnie proste... schody sie zaczynają na s84 bo tu już trzeba dość konkretnym groszem sypnąć ;)
2. jeśli masz rl kasę i możesz zainwestować to polecam kupić postać 84+ z subkami za stosunkowo niewielkie pieniądze, zakup adeny (ale również i sprzętowe) zrobisz na goha.ru/polaczkowo.pl :P - od początku będziesz miał fun, przynajmniej przy solo/small scale gangach...
do pełni rozrywki będziesz potrzebował consta lub pełnego cc a z tymi różnie bywa, w niektórych jest co chwila zmiana driverów (o wiecej szczegółów pytaj Alariona :P), w innych nic się nie rusza od miesięcy, jeszcze innym perma brakuje 1 typu postaci - w zależności od tego czym byś chcial pograć tak naprawdę zależy jakie są możliwości, generalnie brakuje supportu (z wyjątkiem wc)

z wszystkich constów na vh przetrwał tylko 1 (nuker pt), co jakiś czas wspierany pojedyńczymi osobami z pozostałych - czy warto tam zagrać? imo popytaj w odpowiednim dziale o możliwość dołączenia pod kątem ich potrzeb
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2011, 04:59:09 pm wysłana przez DeepInside »
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7215 dnia: Maj 23, 2011, 05:18:27 pm »
Jak teraz odpalic duala po resie?

Tak jak przed.


  • Wiadomości: 155

  • Pochwał: 0

    • O mnie :)
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7216 dnia: Maj 23, 2011, 05:35:50 pm »
yeeee mogę konto z l2 scalić z Facebook zawsze o tym marzyłem QQ jak ja w ogóle bez tego mogłem grac  :beksa:


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7217 dnia: Maj 23, 2011, 05:41:54 pm »
A OC się trzyma ? Robią coś poza farmą w poukrywanych constach ? pytam czy jest sens tam dojść czy jeżeli chce się czerpać coś z gry i pvp to trzeba dojść do rosyjskich klanów. Serwer nadal jest praktycznie one-sided, zdominowany przez CLFów ? Czy reszta stawia konkretny opór ? :) Czy może lepiej dojść na VH ? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Jak nie masz consta/możliwości znalezenia(only sws, bd raczej) to idź na privy,

na VH bez FULL zgranego CP nawet nie zaczynaj.


na RUOFF moje PT gra tak defakto od byłego pona, z czego start w piątek był(już po 4h 3dzień gramy) i pt jest 5x, dzisiaj max jutro all będą mieli doładowane PA, lvl wbija się szybciej niż na większości privów.


Siedzisz z CP 40-76 Kata i all macie wep+150, sety a/dynasty(=sgr teraz). Solo nie graj bo nie warto. OC cóż OC się trzyma, mają atm Heine ale stan const ulega zmianie, wiadomo nie każdy wytrzymuję presję gry na ratach (x5~~). Zwłaszcza, że większość graczy pl na ru to pod względem poziomu gracze "średni".

Gra jest fajna, updaty, serwer Ci nie padnie przez jeszcze pare lat, gra chodzi, brak lagów, pvp duużo, farmy wcale dużo nie ma.
Np. na EXIE wyfarmienie s80 grając po 4h dziennie CP to ponad pewno 2 miechy. (raty x5) tutaj masz to w 1-2mieeechy max. No, ale to OFF.
Polecam znaleźć, namówić jakieś albo zrobić swoje.

Gra na privie nie jest nawet opcją.
Grałem tutaj za czasów powstawania pierwszych serwerów, miałem ~75 wtedy. Podstawy znam. Ekspa się nie boje bo Archerem z wilkiem i WC na dualu samemu mogę do ~80 dobić, jednak interesuje mnie const i frajda z pvp a nie długa i monotonna farma.

Jakieś aktualizacje wprowadzają ? Kilka minut temu nie mogłem się w ogóle zalogować a teraz gry nie włącza :)
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7218 dnia: Maj 23, 2011, 06:05:18 pm »
Serwer jest dosyć mocno rozdrobniony obecnie, gdyż wszystkie top klany (Espada, CLF, Acc, Swords, Freedoms) grają  "vs all". PvP jest dzięki temu bardzo dużo + cały czas expią się kolejne consty z mid klanów, które zapewne prędzej czy później dojdą do któregoś z tych topowych.

Problem rozdrobnienia serwera jest tylko 1: Żaden klan nie jest w stanie pomyśleć o Valdku lub antoniuszu, które na cadmusie podobno są już zabijane (nie wiem jak na VH).

Gra w L2 obecnie wygląda tak, że bez const party jedyne na co można liczyć to gank solo/duo lol spotów, albo akurat dołączyć do jakiegoś party gdy danego dnia brakuje im profki, którą akurat ty posiadasz (pół biedy jeszcze, jeżeli to dosyć często brakująca profka, ale wtedy najprawdopodobniej jesteś supportem bez consta co jest jeszcze gorsze)

@Deep

Masz rację , jak widzisz omyłkowo napisałem "y" zamiast "i" co mi się notorycznie zdarza jak np. w słowie "nei" zamiast "nie" i takie tam błędy. Zazwyczaj staram się poprawić, ale czasami z rozpędu kliknę "wyślij". No chyba, że posądzasz mnie o totalny analfabetyzm ; p

To czy szukamy drivera co jakiś czy nie, nie sprawia, że siedzimy w tym czasie w mieście i nic nie robimy. Wręcz przeciwnie, za to nie będę się wysilał na złośliwość i wskazywał ile party z OC widzę na top spotach (w sumie aż 2). Wg tego co piszesz, to na te jakieś 8-9 constów (czy ile tam obecnie macie) raptem kilka jeszcze farmi lvl/sprzęt, a reszta gania na PvP. Ta reszta to 2 pt, czy może są jakieś end game PvP na spotach o których nie wiem? ^^


@Darth
Jak zwykle walneisz swój hate i tyle w temacie. Od jakiegoś czasu nie piszę, że Acc to top klan. Na pewno jest w czołówce, ale czy top to już kwestia dyskusyjna i nie będę próbował tego oceniać. Dlaczego pomagaliśmy CLF? Jakbyś czytał ze zrozumieniem, to byś wiedział, ale dla ciebie powtórzę: Acc wolało, by CLF utrzymało Aden, niż dać je espadzie, która ma obecnie spory nie najgorszy zerg (jeszcze do tego doliczmy ally z "1", która na siege potrafi wystawić z 4-5 party).  Imho obecnie CLF<<<Espada czy swords, więc wybór był całkiem oczywisty, skoro sami nei mogliśmy przecrestować. Tzw. "Mniejsze zło"
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7219 dnia: Maj 23, 2011, 06:16:48 pm »
Nie wiem my to się nawet w połowie nie podniecamy tym że zdobyliśmy zamek jak wy możliwością wyżynania maruderów na siege zone, kurde chyba jesteśmy nienormalni
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7220 dnia: Maj 23, 2011, 06:31:28 pm »
skomentowałem jedynie, że niedziela była ciekawa i to wszystko. To jak wy się bawaliście na siege, to nie moja kwestia, ale gz zamku.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7221 dnia: Maj 23, 2011, 06:45:12 pm »
Od jakiegoś czasu nie piszę, że Acc to top klan. Na pewno jest w czołówce, ale czy top to już
Co oferujemy?
1) Dużo PvP z ludźmi, którzy znają się na tym i nie stronią od PvP, nawet mimo gorszego położenia (sprzęt, lvl itd.) w jednym z topowych klanów
wiec oszukujesz w swoim topiku rekrutacyjnym :)
retired


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7222 dnia: Maj 23, 2011, 06:58:12 pm »
Stary, jak zwykle robisz selfowned. Nie wiem czym dla ciebie jest czołówka, ale imho  "jeden z topowych" = "czołówka" ale jak już napisałem wyżej, masz poważne problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7223 dnia: Maj 23, 2011, 07:33:01 pm »
z wszystkich constów na vh przetrwał tylko 1 (nuker pt), co jakiś czas wspierany pojedyńczymi osobami z pozostałych - czy warto tam zagrać? imo popytaj w odpowiednim dziale o możliwość dołączenia pod kątem ich potrzeb
eeeee jeszcze my GRAMY XD niby 50+ lv-le dopiero bo ostatnio czasu nie było ale idziemy naprzód !!!;d


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7224 dnia: Maj 23, 2011, 10:34:01 pm »
Alarion, nie spinaj się aż tak na każdy komentarz, odrobinka dystansu by Ci nie zaszkodziła ^^
PvP nie odbywa się tylko na top spotach :]... w zasadzie również mógłbym powiedzieć, że Amberów nie widuję = nie pvpujecie się, co chyba nie jest zgodne z prawdą? :>

Lunar, prawdę powiedziawszy nie wiedziałem... ciśnijcie ciśnijcie ;)
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)