Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1179316 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7250 dnia: Maj 25, 2011, 10:27:46 am »
napisalem za okolo 1tys a nie za 1500 (dhd) :d
kumpel mi mowi zebym poczekal na ZTE Skate, ma kosztowac 100$ na rynku USA , 20$ przesylka lotnicza:D
ale moj fon juz ledwo zipie, gubi zasieg i rwie rozmowy:x nokia FTW!

@Acid , jakbym tam napisal , to sami idioci by mi odpisali pokroju raziela, z for privovych. a tu sa profesjonalisci XD

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 155

  • Pochwał: 0

    • O mnie :)
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7251 dnia: Maj 25, 2011, 10:50:56 am »


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7252 dnia: Maj 25, 2011, 03:16:45 pm »
napisalem za okolo 1tys a nie za 1500 (dhd) :d
kumpel mi mowi zebym poczekal na ZTE Skate, ma kosztowac 100$ na rynku USA , 20$ przesylka lotnicza:D
ale moj fon juz ledwo zipie, gubi zasieg i rwie rozmowy:x nokia FTW!

@Acid , jakbym tam napisal , to sami idioci by mi odpisali pokroju raziela, z for privovych. a tu sa profesjonalisci XD

Zatem z tych 3 bierz SGSa. :) Telefonik spisuje się naprawdę rewelacyjnie. Musisz tylko uważać na wyświetlacz, bo kosztuje pół nowego SGSa. :D


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7253 dnia: Maj 25, 2011, 03:21:28 pm »
@stark
nigdy wiecej nokii , smartfony nokii sa fe - mialem juz kilka i nie przypadly mi do gustu ani mozliwosciami ani wlasciwosciami, jak na razie jestem najbardziej zadowolony z samsunga - ekran amoled ftw!

kto ogarnia ten że event ?
https://forum.4game.ru/showthread.php?t=310251

ta bedziesz mogl wziac ze mna slub :p

Cytuj
Attention! Same-sex marriage and polygamy are prohibited.
xaxa no to alarion odpada w tym evencie :)
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2011, 03:24:04 pm wysłana przez Vraghor »
retired


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7254 dnia: Maj 25, 2011, 03:35:34 pm »
Ten ślub czy o co tam chodzi.. to w ogóle daje coś

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7255 dnia: Maj 25, 2011, 03:47:26 pm »
napisalem za okolo 1tys a nie za 1500 (dhd) :d
kumpel mi mowi zebym poczekal na ZTE Skate, ma kosztowac 100$ na rynku USA , 20$ przesylka lotnicza:D
ale moj fon juz ledwo zipie, gubi zasieg i rwie rozmowy:x nokia FTW!

+ podatek chyba ze ci ktoś znajomy podpisze jako prezent, lub przejdzie urząd celny jakimś fartem.
S h O c K Team
Yull Trickster 99/ Othell 98/ DC 80 / TH 80


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7256 dnia: Maj 25, 2011, 05:05:57 pm »
napisalem za okolo 1tys a nie za 1500 (dhd) :d
kumpel mi mowi zebym poczekal na ZTE Skate, ma kosztowac 100$ na rynku USA , 20$ przesylka lotnicza:D
ale moj fon juz ledwo zipie, gubi zasieg i rwie rozmowy:x nokia FTW!

+ podatek chyba ze ci ktoś znajomy podpisze jako prezent, lub przejdzie urząd celny jakimś fartem.
i sprawdz czy bedzie dzialal w europejskich sieciach komorkowych...
jak dla mnie to bierz tylko htc poniewaz htc sense bije wszystkie inne nakladki na glowe, a samsungowym touchwiz'em 3.0 bedziesz wymiotowal po tygodniu uzywania. mimo ze samsung wsadza lepszy hardware, to uzywanie htc a np samsunga jest bez porowania (na korzysc htc).
//
echo '16i[q]sa[ln0=aln100%Pln100/snlbx]sbA0D4D465452snlbxq'|dc


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7257 dnia: Maj 25, 2011, 05:30:19 pm »
napisalem za okolo 1tys a nie za 1500 (dhd) :d
kumpel mi mowi zebym poczekal na ZTE Skate, ma kosztowac 100$ na rynku USA , 20$ przesylka lotnicza:D
ale moj fon juz ledwo zipie, gubi zasieg i rwie rozmowy:x nokia FTW!

+ podatek chyba ze ci ktoś znajomy podpisze jako prezent, lub przejdzie urząd celny jakimś fartem.
i sprawdz czy bedzie dzialal w europejskich sieciach komorkowych...
jak dla mnie to bierz tylko htc poniewaz htc sense bije wszystkie inne nakladki na glowe, a samsungowym touchwiz'em 3.0 bedziesz wymiotowal po tygodniu uzywania. mimo ze samsung wsadza lepszy hardware, to uzywanie htc a np samsunga jest bez porowania (na korzysc htc).

Przy jego budżecie rzędu 1k to stać go max na Desire / Desire Z które technicznie odstają od galaxy S, ale co racja to racja, nakładka HTC sense jest na prawdę świetna, podczas gdy resztę jak blury/wizy można porównać z brandowaniem telefonu przez operatora.

Galaxy S pod względem wydajność/cena jest po prostu świetny, z drugiej zaś strony tą mega wydajność wykorzystasz jedynie (poza paroma wyjątkami) w grach.
Przed zakupem należy sobie wyznaczyć priorytety, czy telefon ma być głównie mobilną konsolą czy też powinien być dobrym telefonem z możliwością grania, dostępu do internetu etc. Komórkę należy dostosować pod siebie.
Wasting time since 2004
Ru off.


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7258 dnia: Maj 25, 2011, 05:35:29 pm »
imo htc HERO>all


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7259 dnia: Maj 25, 2011, 05:42:33 pm »
No chyba nie...


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7260 dnia: Maj 25, 2011, 05:54:43 pm »
napisalem za okolo 1tys a nie za 1500 (dhd) :d
kumpel mi mowi zebym poczekal na ZTE Skate, ma kosztowac 100$ na rynku USA , 20$ przesylka lotnicza:D
ale moj fon juz ledwo zipie, gubi zasieg i rwie rozmowy:x nokia FTW!

+ podatek chyba ze ci ktoś znajomy podpisze jako prezent, lub przejdzie urząd celny jakimś fartem.
i sprawdz czy bedzie dzialal w europejskich sieciach komorkowych...
jak dla mnie to bierz tylko htc poniewaz htc sense bije wszystkie inne nakladki na glowe, a samsungowym touchwiz'em 3.0 bedziesz wymiotowal po tygodniu uzywania. mimo ze samsung wsadza lepszy hardware, to uzywanie htc a np samsunga jest bez porowania (na korzysc htc).
ale jakie podatki;o kupilem ps3 za 299$ (okolo 800zl , w polsce 1200 zl ) TV samsunga 32" fullHD 600 zl taniej niz w polsce, i nikt mi podatkow nie nalicza;d dajac nawet 50$ za przesylke ubezpieczona wychodzi taniej niz u nas ;[]
no szukam fona do zabijania czasu, do neta, gier z navi itd
sgs ma amoleda , za to niby htc to firma smartfonowa
no i dalej jestem w punkcie wyjscia;d
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2011, 05:58:16 pm wysłana przez EsTeCzteryRkA »

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 155

  • Pochwał: 0

    • O mnie :)
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7261 dnia: Maj 25, 2011, 06:24:22 pm »
tu masz nokie

link do sklepu :D
http://www.allegrofun.pl/show/602




  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7263 dnia: Maj 25, 2011, 11:35:37 pm »
Errorccrc bez klanu? sold czy zmiana klanu?
retired


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7264 dnia: Maj 26, 2011, 05:25:36 am »
Gadałem z nim i mowil ze do OC idzie,


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7265 dnia: Maj 26, 2011, 08:41:24 am »
Errorccrc bez klanu? sold czy zmiana klanu?

            sie obdziłes juz od 2 tyg nie ma go w acc, konczy z l2.

btw SGS jest najlepszym wyborem pod wzgledem wydajnosci/bateri dostepnych gier itp. Osobiscie sam mam defy i bardzo sobie chwale ale SGS ma poprostu lepsze bebechy.


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7266 dnia: Maj 26, 2011, 11:48:33 am »
a sciagal ktos moze simlocka w serwisie? tzn wysylal telefon do serwisu w celu sciagniecia ? bo mam nowke SGS'a za 1000zl ale ma blocka na orange, w salonie sciagniecie kosztuje 77 zl  a w serwisie 20 ;[]

eee a w ogole o co 5 z tym ze jestem obserwowany na forum ? kocha sie jakis pedal we mnie czy ki ch uj:D

i jeszcze jedno, oblukajcie w jaki sposob chinole maja nadwyzki budzetowe;d w polsce tez tak powinno byc xD bo w wiezieniach to maja jak na wakacjach :oops:
http://www.guardian.co.uk/world/2011/may/25/china-prisoners-internet-gaming-scam
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2011, 12:05:46 pm wysłana przez EsTeCzteryRkA »

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7267 dnia: Maj 26, 2011, 01:47:21 pm »
            sie obdziłes juz od 2 tyg nie ma go w acc, konczy z l2.

nie siedze w miescie nonstop jak sugeruja inni :)
retired


  • Wiadomości: 98

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7268 dnia: Maj 26, 2011, 01:53:34 pm »


i jeszcze jedno, oblukajcie w jaki sposob chinole maja nadwyzki budzetowe;d w polsce tez tak powinno byc xD bo w wiezieniach to maja jak na wakacjach :oops:
http://www.guardian.co.uk/world/2011/may/25/china-prisoners-internet-gaming-scam
To już wiem, czemu Cziniol nie gra :D


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7269 dnia: Maj 26, 2011, 02:08:35 pm »
a sciagal ktos moze simlocka w serwisie? tzn wysylal telefon do serwisu w celu sciagniecia ? bo mam nowke SGS'a za 1000zl ale ma blocka na orange, w salonie sciagniecie kosztuje 77 zl  a w serwisie 20 ;[]

eee a w ogole o co 5 z tym ze jestem obserwowany na forum ? kocha sie jakis pedal we mnie czy ki ch uj:D

i jeszcze jedno, oblukajcie w jaki sposob chinole maja nadwyzki budzetowe;d w polsce tez tak powinno byc xD bo w wiezieniach to maja jak na wakacjach :oops:
http://www.guardian.co.uk/world/2011/may/25/china-prisoners-internet-gaming-scam
z sgsa sciaga sie simlocka programem, na xda jest wszystko wyjasnione
//
echo '16i[q]sa[ln0=aln100%Pln100/snlbx]sbA0D4D465452snlbxq'|dc


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7270 dnia: Maj 26, 2011, 02:59:44 pm »
z sgsa sciaga sie simlocka programem, na xda jest wszystko wyjasnione
a nie przepadnie mi gwarancja?

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7271 dnia: Maj 26, 2011, 03:06:41 pm »
z sgsa sciaga sie simlocka programem, na xda jest wszystko wyjasnione
a nie przepadnie mi gwarancja?

Gwarancja przepada w przypadku nie autoryzowanego scciagniecia simlocka (czyli w innym punkcie niz orange).
Jednak kiedys obilo mi sie o uszy iz mozna ponownie zalozyc simlocka, i faktu iz byl on wczesniej sciagany nie mozna wykryc (tzn wszystko sie da, kwestia ze serwis nie wykrywa), cos jak w przypadku roota/cutom romow.
Pozostaje tylko doczytać,
Wasting time since 2004
Ru off.


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7272 dnia: Maj 26, 2011, 04:23:19 pm »
Jak się teraz sprawdza party archerów ? Prawda że Melee > Mage > Archer  ?
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7273 dnia: Maj 26, 2011, 04:35:17 pm »
napisałem ci już w innym topicu, ale powtórzę:

Każde party jest obecnie takie samo, z tą różnicą, że melee party bez glada/tyrka (spam aoe skilli) jest słabsze w początkowej fazie mass PvP, zanim się grupy wymieszają ze sobą.

Tak samo biadolenie, ze expienei któregoś z typów jest łatwiejsze to też bzdura, chociaż odnoszę wrażenie, że nuki mają sporo łątwiej na DV obecnie z aoe niż inne party (o expie na "rondzie" i karikowie już nie wspomnę).

H5 ze swoją mechaniką sprawia również, że odpowiednie typy party mogą być łatwiej kontrowane poprzez umieszczenie kluczowych (tz. "technicznych") profek w składzie, np. Kuszniczkę można dać też do melee party, jeżeli są poważne problemy z nuker party itd. itd.

Decyduje więc:
zgranie
lvl
sprzęt
konfig party
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7274 dnia: Maj 26, 2011, 04:46:30 pm »
a sciagal ktos moze simlocka w serwisie? tzn wysylal telefon do serwisu w celu sciagniecia ? bo mam nowke SGS'a za 1000zl ale ma blocka na orange, w salonie sciagniecie kosztuje 77 zl  a w serwisie 20 ;[]

http://forum.android.com.pl/f193/tutorial-wszystko-o-zdejmowaniu-simlocka-46440/