Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1179565 razy)

  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

  • Slayers - To The Dead!!!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7500 dnia: Czerwiec 08, 2011, 09:12:13 am »
Taki mały, osłabiony brakiem silnego lidera klanik, po epidemi cholery która zdziesiątkowała jego szeregi, postanowił zbratać się ze śmiertelnym wrogiem i wypowiedzieć wara lojalnym sojusznikom... a wszystko to poto aby połyk szabli który będą musieli przyjąć od nowego sojusznika był gładszy ;>

Tak czy inaczej gz dla wszystkich z dupa klanu za odwage wypowiedzenia wara ;P
1 minutę liderzy const zastanawiali się co z tym zrobić - dobrodusznie - wojnę postanowili oddać.

ps. Niech ktoś powie staremu lojaliście jak to jest wstawać codziennie rano, patrzeć w lustro i widzieć ryj zdrajcy idei, sprzedawczyka potęgi i sługusa słabiaków? ;> 

ps2. Fame też oddało wara.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 08, 2011, 09:14:21 am wysłana przez Yargot »
Per Aspera Ad Astra


  • Wiadomości: 269

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7501 dnia: Czerwiec 08, 2011, 09:34:48 am »
Żebyś mógł tego posta napisać teraz...
Niestety tylko AlarionAxom6666 posiada skill "Wall Of Text".  :shock:


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7502 dnia: Czerwiec 08, 2011, 09:39:01 am »
Taki mały, osłabiony brakiem silnego lidera klanik, po epidemi cholery która zdziesiątkowała jego szeregi,

Tak, ten zdziesiątkowany klan na siege w Aden na placu przed wrotami zamku (gdzie CLF siedziało w środku, żeby w miarę możliwości bronić kryształów i tronówki itd.) w jakieś o zgrozo! 70-80 osób zatrzymał kilka razy rush Espady +1 + swords + Freedmos. Do tego stopnia przeciwnicy się w kurzyli, że musieli pobiec po bossa low lvlego koło bramy maista, żeby spetryfikować cały nasz CC i by mogli sobie w spokoju pobiec pod bramę. Powiedz Yargot, jeżeli my po epidemii cholery, to po czym jest +300 naszych enemy?

postanowił zbratać się ze śmiertelnym wrogiem i wypowiedzieć wara lojalnym sojusznikom... a wszystko to poto aby połyk szabli który będą musieli przyjąć od nowego sojusznika był gładszy ;>

A teraz się obudź ; p
Z tego co pytałem, polityki tu nie ma. Fame i OC już od jakiegoś czasu na siege nie pomagają Ass (nie kwestionuję, czy to źle czy dobrze) --> można im dać wara.  "By połysk szabli ... był gładszy". Ja to napisałbym tak:  "By bijąc fame, nie trzeba było PK-ować OC", ale to już jak kto woli w słowa ubrać

Tak czy inaczej gz dla wszystkich z dupa klanu za odwage wypowiedzenia wara ;P
1 minutę liderzy const zastanawiali się co z tym zrobić - dobrodusznie - wojnę postanowili oddać.

Rozumiem, na kolejnym siege mamy od tej pory game breaking side? ; p


ps. Niech ktoś powie staremu lojaliście jak to jest wstawać codziennie rano, patrzeć w lustro i widzieć ryj zdrajcy idei, sprzedawczyka potęgi i sługusa słabiaków? ;> 

Ke? Mówisz o sobie czy co? Gramy w Acc już od dłuższego czasu, nie po to, by perfekcyjnei zacząć mówić po rosyjsku, tylko by mieć do czynienia z End game tej gry (Aktywne TW, a nie tylko przebijanie wardów, siege o topowe zamki, raidy na Antoniusza i Valdka, PvP o Baiuma itd.). Czy takei atrakcje planujecie w OC? Jeżeli tak, to sorry, coś ominąłem.

Gwoli ścisłości, zanim Haterz'y chwycą "szablę w dłoń". Nie mam nic do tego jak tam sobie w OC gracie. Każdy orze jak może i bawi się wg swojej miary.

Btw Yargot, pora chyba rozróżnić historię od gry. Wojna już dawno minęła, a to jest tylko PvP game for fun. Więcej PvP = moar fun. Dlatego wkrótce liczę na dobre PvP, pod warunkiem, że na DV/LoA pojawi się ktoś więcej jak party Kaczora i ew. Lempa.
: )

ps2. Fame też oddało wara.

Chyba, żeby do końca się nei spalić ze wstydu po waszej akceptacji.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 155

  • Pochwał: 0

    • O mnie :)
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7503 dnia: Czerwiec 08, 2011, 09:49:35 am »
ha! To ja byłem tym co oddał wara  :afro: (byłem szybszy niż inni  hahaha)


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7504 dnia: Czerwiec 08, 2011, 09:51:23 am »
Taki mały, osłabiony brakiem silnego lidera klanik, po epidemi cholery która zdziesiątkowała jego szeregi, postanowił zbratać się ze śmiertelnym wrogiem i wypowiedzieć wara lojalnym sojusznikom... a wszystko to poto aby połyk szabli który będą musieli przyjąć od nowego sojusznika był gładszy ;>

Tak czy inaczej gz dla wszystkich z dupa klanu za odwage wypowiedzenia wara ;P
1 minutę liderzy const zastanawiali się co z tym zrobić - dobrodusznie - wojnę postanowili oddać.

ps. Niech ktoś powie staremu lojaliście jak to jest wstawać codziennie rano, patrzeć w lustro i widzieć ryj zdrajcy idei, sprzedawczyka potęgi i sługusa słabiaków? ;> 

ps2. Fame też oddało wara.

         omg jak to przeczytałem to mało z krzesła nie spadłem:) to jest gra a Ty sie kierujesz ideami godnymi naszych władz, prawie jak Kaczyński.... 

 Takie  ideologie można sobie wsadzić w buty, obecna sytuacja  jest ciekawa przynajmniej nie powoduje naturalnej smierci serwera, dzieje sie i to bardzo duzo chyba najciekawsze tw w ostatnich 2 latach, CS jeszcze lepsze. Cos sie dzieje klan zaczyna żyć nowymi celami. Bicie frytki i freya moze kazdemu wyjsc bokiem.


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7505 dnia: Czerwiec 08, 2011, 10:05:22 am »
nom Ari od razu zmienil zdanie i z PP wlazl znowu na zerka ;D po czym 1-1

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7506 dnia: Czerwiec 08, 2011, 10:17:06 am »
Dokładnie. Gdy Acc trzymał krótko za ryj Hottler, była organizacja, ale było też nudno. Gdzie na spota się nie ruszył, to inne gank party Acc, a warów jak na lekarstwo.

Gdy z kolei side'y były ultra rozdrobnione i all vs all, może jakieś random PvP były ciekawe gdy się biły 4 party i robił się deathmatch. Ale na dłuższą metę, tak się nie dało powalczyć o dobre zamki, wardy na TW, o biciu smoków już nie wspomnę. Każdy serwer  dąży do położenia walki 2 wielkich side'ów. Lancer i tak dłuuugo nie miał nikogo kto był wstanie przeszkodzić dominacji CLF + Freedmos + Swords, dopiero pod koniec aktywnej kariery udało się hottlerowi, by po 2-3 miechach stwierdzić, że nie ma czasu więcej zajmować się klanem.

Dlatego właśnei liczę na sojusz swords + espada, żeby sytuacja na serwerze była klarowna i ciekawa, chociaż jak ither pisał i tak jest już naprawdę fun ^^


@Redzio
Nie wykorzystacie potencjału PP w party, dppóki nie będziecie bardziej sfarmieni. Na chwilę obecną macie Mieszka w party, który dopiero się uczy na BD (ale słysze, że podoba mu się to ; p) + Tremal ma low lvl na bishu (bish 81 ftw!), a reszta supportu i DD-ków nie ma jakiegoś imba sprzętu i przeżywalności. Jak w takich warunkach PP ma pokazać skrzydła? Na chwilę obecną dodatkowy DD u was >> PP, co wczoraj zobaczyliście po PvP z Lempa pt.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

  • Slayers - To The Dead!!!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7507 dnia: Czerwiec 08, 2011, 10:18:33 am »
hehe - chyba jednak zostane przy dziale trade bo tu jak widze zagladają tylko sprzedajczyki polskiej sprawy na rosyjskim uroczysku lancera!!!

ps. Dla wszystkich tych którzy nie przerąbali sobie u całego klanu jest teraz amnestia także zapraszamy spowrotem w nasze szeregi a jest szansa że Najjaśniejsza Panienka wybaczy wam zboczenie ze ścieżki lojalności i znów będziemy jedną wielką wszechpolską rodziną  hahaha

ps2. Alarion nie obraź się ale Ciebie amnestia nie obejmie - nie wiem dlaczego - nikt Cie w OC już nie lubi...

ps3. Nie zasłaniajcie sie (nie)chlubną historią tego serva (tzw jajakobyły) tylko dajcie jakiegoś świeżego frapsa albo opowiedzcie nową bajkę o tym jak katujecie święty zakon oc  :P

ps4. jaa wiecie co wyszło z połaczenia łotewskiego i angielskiego tłumaczenia "assasins"? - krwawa dupa hahahaha
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 08, 2011, 10:34:46 am wysłana przez Yargot »
Per Aspera Ad Astra


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7508 dnia: Czerwiec 08, 2011, 10:38:13 am »
my na siegach pomagalismy wam w miare naszych mozliwosci, a wy nam praktycznie wcale, wiec nie bylo sensu tego dluzej ciagnac, nikt za frajer nie bedzie robil dlatego jak juz dajesz taki argument to patrz w dwie strony a nie tylko na innych. OC wcale nie jest takim zlym klanem jak tu co chwile wiekszosc probuje udowodnic, jak na nasz online i sprzet to uwazam ze idzie nam calkiem dobrze i ni boimy sie zadengo czy to wiekszego czy to mniejszego klanu co z reszta widac po licznych wojanch
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 08, 2011, 10:42:11 am wysłana przez ja10 »
Wowi - Destroyer 83 - Lancer - Outcasters


  • Wiadomości: 98

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7509 dnia: Czerwiec 08, 2011, 10:55:08 am »
nom Ari od razu zmienil zdanie i z PP wlazl znowu na zerka ;D po czym 1-1
-_-' tam. Z nami wczoraj latał technicznym zabijaką i overbuffował enemy :D
hehe - chyba jednak zostane przy dziale trade bo tu jak widze zagladają tylko sprzedajczyki polskiej sprawy na rosyjskim uroczysku lancera!!!

Idąc twoim tokiem myślenia i retoryką, stwierdzam żeś żyd i zdrajca Ojczyzny, bo zamiast się bić wolisz pejsy kręcić na rynku. O!

P.S.Swoją drogą jesteśmy i tak najbardziej polscy bo mamy w klanie jedynego chyba hi lvl gracza z PL na końcu (gz Insektor).
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 08, 2011, 11:03:33 am wysłana przez xkurakx »


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

  • Slayers - To The Dead!!!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7510 dnia: Czerwiec 08, 2011, 11:07:24 am »
bić się lubie - ale nie umiem ;P poza tym truee
ps. w rosyjskich klanach macie cokolwiek do powiedzenia czy zajmujecie się na tym forum uzasadnianiem decyzji mściwie wam panujących? :bump:
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 08, 2011, 12:37:59 pm wysłana przez Yargot »
Per Aspera Ad Astra


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7511 dnia: Czerwiec 08, 2011, 01:30:42 pm »
who da fak cares?

PVP się liczy
te wasze smutki mnie nudzą.



Macie za karę cyferki
http://www.youtube.com/watch?v=XyhE3f-XYC8
Archeage <3


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7512 dnia: Czerwiec 08, 2011, 01:44:35 pm »
War is war mało to wojen mamy z kacap klanami to jest kolejna,  a co do pomocy no to 1sze acc prosiło kiedyś o pomoc na zamkach, po paru napisało żeby nie pomagać wiec nie poszliśmy poza tym acc nigdy nie było u nas na cs więc. :P
S h O c K Team
Yull Trickster 99/ Othell 98/ DC 80 / TH 80


  • Wiadomości: 98

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7513 dnia: Czerwiec 08, 2011, 02:06:27 pm »
Delios tak oglądam te twoje wstawki filmowe i zastanawiam się co ty bierzesz? :D
bić się lubie - ale nie umiem ;P poza tym truee
ps. w rosyjskich klanach macie cokolwiek do powiedzenia czy zajmujecie się na tym forum uzasadnianiem decyzji mściwie wam panujących? :bump:

A ciekawe ile wy macie do powiedzenia u siebie? I czy jest to coś poza idziemy/nie idziemy na inste- wielka polityka, nie powiem.
A co do nas, to mamy wolną ręke w napierdalaniu czego popadnie, co mi w zupełności wystarczy. To jest l2 a nie szkółka młodych demokratów. Swoją droga coś taki zainteresowany- dołączyć chcesz czy ki chuj? hahaha
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 08, 2011, 02:25:35 pm wysłana przez xkurakx »


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

  • Slayers - To The Dead!!!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7514 dnia: Czerwiec 08, 2011, 02:31:34 pm »
nie - nabijam się ze sługusów rosyjskiego imperializmu ;P

ups ;P
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 08, 2011, 05:04:06 pm wysłana przez Yargot »
Per Aspera Ad Astra


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7515 dnia: Czerwiec 08, 2011, 03:27:20 pm »
macie wieksze jaja niz fame. GZ
MAMY
S h O c K Team
Yull Trickster 99/ Othell 98/ DC 80 / TH 80


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7516 dnia: Czerwiec 08, 2011, 04:07:58 pm »
Alarion skad TY wymysliles teraz  ze na aden powstrzymaliscie 1 espada swords i fredoms??? jak na samym poczatku swords stalo samo dopiero jak ass wylecialo to moze byly 2 proby gdzie espada i 1 polecialy pierwsze a potem my i TYLE!!!! pozniej bylo tylko klan na klan a Fredoms to wpadlo na 30 minut przed koncem??jak juz wszyscy w zamku byli wiec nie pisz takich bzdur ze od razu caly serwer zjechaliscie
Hiawatha (Swords) Lancer


  • Wiadomości: 269

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7517 dnia: Czerwiec 08, 2011, 04:33:13 pm »
Alarion itak wie lepiej, zaraz zacznie się tłumaczyć i wyjdzie, że jak zwykle ma racje.  :D


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7518 dnia: Czerwiec 08, 2011, 04:39:13 pm »
nie - nabijam się ze sługusuw rosyjskiego imperializmu ;P
nie dosc ze kretyn to jeszcze analfabeta


OC gratulujemy membera?

//Acid -- Obraza - 10%.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 08, 2011, 05:32:56 pm wysłana przez Acid »


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

  • Slayers - To The Dead!!!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7519 dnia: Czerwiec 08, 2011, 05:16:39 pm »
nie - nabijam się ze sługusuw rosyjskiego imperializmu ;P
nie dosc ze kretyn to jeszcze analfabeta


OC gratulujemy membera?

Jak zaczniesz używać polskich czcionek w postach to dostaniesz prawo do poprawiania błedów ortograficznych janie...
Per Aspera Ad Astra


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7520 dnia: Czerwiec 08, 2011, 05:24:36 pm »
nie - nabijam się ze sługusuw rosyjskiego imperializmu ;P
nie dosc ze kretyn to jeszcze analfabeta


OC gratulujemy membera?
To ze czegos nie zrozumiales to jeszcze nie powod zeby kogos obrazac  :shock:
Veve 99/97 Feoh Wizard Core server
Tytus 92 Feoh Wizard Lancer server
Ais / Yans / Atomek / Kylal / VeveLaBoo Nightmare DN server


  • Wiadomości: 155

  • Pochwał: 0

    • O mnie :)
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7521 dnia: Czerwiec 08, 2011, 05:27:32 pm »
nie - nabijam się ze sługusuw rosyjskiego imperializmu ;P
nie dosc ze kretyn to jeszcze analfabeta


OC gratulujemy membera?
To ze czegos nie zrozumiales to jeszcze nie powod zeby kogos obrazac  :shock:

spokojnie tytus od tego mamy przycisk ZGŁOŚ DO MODERATORA   :D
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 08, 2011, 05:35:04 pm wysłana przez AnDrIx »


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7522 dnia: Czerwiec 08, 2011, 06:24:52 pm »
Tytus mnie uczyli w szkole ze ów piszemy "ów"  a nie uw Dlatego chyba o to chodzilo w tym poscie

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 98

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7523 dnia: Czerwiec 08, 2011, 07:00:38 pm »
nie - nabijam się ze sługusuw rosyjskiego imperializmu ;P
nie dosc ze kretyn to jeszcze analfabeta


OC gratulujemy membera?

//Acid -- Obraza - 10%.
Kretynizm to choroba, analfabetyzm niezwykle przykra patologia społeczna. Oba adekwatne do tego osobnika więc nie rozumiem za co warn . Jak gość ma kompleksy to niech się zali na OCkowym forum, a nie dopierdala się do ludzi, którzy akurat w tym klanie grać nie chcą.
A jak już dajesz warny to może wszystkim, a nie hodujesz sobie przydupasów. Mi określenie sługus imperializmu ruskiego może na ten przykład uwłaczać, a jakoś reakcji nie widze. Podobnie "core OC memberzy" wjeżdżający na starych, poczecie i oralne igraszki nie doczekali się takowego, więc z całą odpowiedzialnością napisze- wsadź se tego warna w d u p e.


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7524 dnia: Czerwiec 08, 2011, 07:04:34 pm »
nie - nabijam się ze sługusuw rosyjskiego imperializmu ;P
nie dosc ze kretyn to jeszcze analfabeta


OC gratulujemy membera?

//Acid -- Obraza - 10%.
Kretynizm to choroba, analfabetyzm niezwykle przykra patologia społeczna. Oba adekwatne do tego osobnika więc nie rozumiem za co warn . Jak gość ma kompleksy to niech się zali na OCkowym forum, a nie dopierdala się do ludzi, którzy akurat w tym klanie grać nie chcą.
A jak już dajesz warny to może wszystkim, a nie hodujesz sobie przydupasów. Mi określenie sługus imperializmu ruskiego może na ten przykład uwłaczać, a jakoś reakcji nie widze. Podobnie "core OC memberzy" wjeżdżający na starych, poczecie i oralne igraszki nie doczekali się takowego, więc z całą odpowiedzialnością napisze- wsadź se tego warna w d u p e.

to jest akurat normalne u nich tak zawsze ( zawsze sie znajda osly)  na dexie bylo to samo zdrajcy narodu itd ... Tu widocznie to samo jak ktos nie gra z polakami w polskim klanie to jest bee :D
Hiawatha (Swords) Lancer