Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1179317 razy)

  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7625 dnia: Czerwiec 09, 2011, 10:37:31 pm »
luźna dygresja powiadasz  hahaha... 2 posty to nie jest luźna dygresja, przynajmniej nie w Twoim wykonaniu ;)
gdzie napisałem, że bez limitów nie dajecie rady? oO
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7626 dnia: Czerwiec 09, 2011, 11:06:07 pm »
stare dobre powiedzenie........ fraps or never happened;p


No cóż, niech Andrix powie, chyba jest dla was obiektywnym źródłem informacji? Było jego pt + kilka osób z party Lempa (Aranel, gorst, Jadzka + ktos jeszcze). Expili obok siebie.

Ale pewnei jak zwykle kłamię :<<

Anyway GF
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 155

  • Pochwał: 0

    • O mnie :)
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7627 dnia: Czerwiec 09, 2011, 11:19:45 pm »
stare dobre powiedzenie........ fraps or never happened;p


No cóż, niech Andrix powie, chyba jest dla was obiektywnym źródłem informacji? Było jego pt + kilka osób z party Lempa (Aranel, gorst, Jadzka + ktos jeszcze). Expili obok siebie.

Ale pewnei jak zwykle kłamię :<<

Anyway GF
Potwierdzam, nie mogę powiedzieć że nie  :?


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7628 dnia: Czerwiec 09, 2011, 11:21:47 pm »
jak wczoraj wjechaliscie na nas to mielismy lol pt- 2dd, spoil, bla, bla bla... ale czegos takiego jeszcze nie widzialem/tak szybko jeszcze nigdy sie nie poskladalismy :D - wiedzialem, ze nie mamy z Wami wiekszych szans na wygrana, ale zeby az tak ? ;)
 a i nie mowcie mi, ze w 9 vs 9 mele i nuk rowni
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2011, 11:23:23 pm wysłana przez Biz0n »
Franz: Kaczor
Lancer: Pадость
Lilith: 1098
Classic: Kaczor


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7629 dnia: Czerwiec 09, 2011, 11:24:21 pm »
Cytat: bula
-_-' sie


tak szczere wystarcza?

władasz polszczyzną niczym Miodek podczas palenia fajki wodnej pijąc tequile z pomarańczą biorąc do łapy zielsko wyprodukowane w tym momencie na upadającej białorusi podczas rządów Łukaszenki na tabletkach przeciwbólowych po lekkiej dawce winna spod lady z mineralką.....

ps. poprostu jak nie umiesz sie wypowiedzieć to poprostu bądź cicho...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2011, 11:29:27 pm wysłana przez Leeyon »
l2 eu Core player...


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7630 dnia: Czerwiec 09, 2011, 11:26:53 pm »
Panowie, trochę spokojniej. Proszę : )
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7631 dnia: Czerwiec 09, 2011, 11:55:12 pm »
jak wczoraj wjechaliscie na nas to mielismy lol pt- 2dd, spoil, bla, bla bla... ale czegos takiego jeszcze nie widzialem/tak szybko jeszcze nigdy sie nie poskladalismy :D - wiedzialem, ze nie mamy z Wami wiekszych szans na wygrana, ale zeby az tak ? ;)
 a i nie mowcie mi, ze w 9 vs 9 mele i nuk rowni


Nuki mają niesamowitego kopa. Oglądamy od jakiegoś czasu jak walczą 2 najlepsze nasze nuker part (party Bob0 i party Brodjagi). I gwarantuje ci, że z żadnym nie wytrzymalibyśmy dłużej jak 3-4 minuty.

Z "1" jest też 1 bardzo mocne party, z którym zazwyczaj przegrywamy: Party Vadoozy. W espadzie gra party Michała (Ardhina) i są nie mniej mocni, jak nawet nie lepsi.

To co robi u nukerów fear + dobry OL to jest sieka jakich mało. Walcząc z melee party lub archer mogę spokojnie burnować/ debuffować (mass block ww/shiled, stigma, magical backfire). Walcząc z tymi dobrymi nuker party mam czas co najwyżej na magical backifer'a lub stigme.


Tak jak piszę: Gz za jaja, że się pokazujecie coś


@ Yargot, kiedy skończysz się kompromitować?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7632 dnia: Czerwiec 10, 2011, 12:00:42 am »
Cytuj
i nie mowcie mi, ze w 9 vs 9 mele i nuk rowni
Wczoraj oglądałem ustawki na coli, party brodjagi vs party *dubinówki(tej hero deski) potem party korveta..
Party brodjagi nie przegrało ani razu a powtarzali ustawkę chyba z 3 razy )

*w sumie mają 2 hero bo jeszcze lastexiler

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7633 dnia: Czerwiec 10, 2011, 12:02:18 am »
Dla ścisłości party Brodjagi nei ma żadnego hero.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 143

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7634 dnia: Czerwiec 10, 2011, 12:49:32 am »
Nuker pt musi być mocno przyfarmione żeby coś zdziałać, gdzie melle już wcześniej może karać na limitach


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

  • Slayers - To The Dead!!!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7635 dnia: Czerwiec 10, 2011, 01:58:27 am »
W pańskich oczach panie moderatorze to może być kompromitacja - jednak z tego co widzę w pańskich oczach cały świat wygląda inaczej niż się większości wydaje...

To jak doczekam się na te przeprosiny? Czy powiesz że odpowiedziałeś tylko na równie wulgarne zaczepki z mojej strony skierowane bezpośrednio do ciebie?
Per Aspera Ad Astra


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7636 dnia: Czerwiec 10, 2011, 06:48:51 am »
To jak doczekam się na te przeprosiny?
a nie potrafisz zrozumiec dwoch slow?


-_-' sie





  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7637 dnia: Czerwiec 10, 2011, 07:58:45 am »

Z "1" jest też 1 bardzo mocne party, z którym zazwyczaj przegrywamy: Party Vadoozy. W espadzie gra party Michała (Ardhina) i są nie mniej mocni, jak nawet nie lepsi.


    Party Vadoozy :) hehe. Co do party Damoonki graja bardzo dobrze "technicznie", ogolnie robia to co do nich nalezy troche za malo jeszcze sa dojebani ale to kwestia tygodni. Szczegolne uznanie nalezy sie dla ich SPS. 


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7638 dnia: Czerwiec 10, 2011, 08:35:39 am »
W pańskich oczach panie moderatorze to może być kompromitacja - jednak z tego co widzę w pańskich oczach cały świat wygląda inaczej niż się większości wydaje...

Wiesz, jakoś mi się nie wydaje, by większość ludzi z OC robiła siebie takiego PiS-ka, jakiego tobie się udało zrobić raptem po kilku postach.

To jak doczekam się na te przeprosiny? Czy powiesz że odpowiedziałeś tylko na równie wulgarne zaczepki z mojej strony skierowane bezpośrednio do ciebie?

Stary, jesteś z posta na post coraz zabawniejszy... Najpierw wyzywasz ludzi od zdrajców narodu, sprzedawczyków i innych (nie chce mi się cofać o 2 strony i dokładnei cytować), ja ci odpisuje, żebyś wybrał sobie 1 z 3 możliwości, jaka stoi za takimi tekstami (Notabene Ither napisał ci podobnie, że to retoryka godna kaczora). Sam wybrałeś i zgodziłeś się, po czym po 2 postach, obrzucając ludzi wyzwiskami, żądasz jakiś przeprosin?

You made my day (Buly i kilku innych pewnie też)

Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7639 dnia: Czerwiec 10, 2011, 08:43:17 am »
ja pierdule nie wiedzialem ze mozna sie na forum zarejestrowac majac porazenie mozgowe hahaha hahaha hahaha


//Soulern: Warn 10%.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2011, 04:16:06 pm wysłana przez Soulern »


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7640 dnia: Czerwiec 10, 2011, 08:48:00 am »
Yargot wygrałeś plebiscyt na debila roku, więc idź cieszyć się nagrodą i nie ośmieszaj forum


//Soulern: warn 10% za obrazę.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2011, 04:15:08 pm wysłana przez Soulern »
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7641 dnia: Czerwiec 10, 2011, 08:59:47 am »
debilem zostaje się za przekonania polityczne? również nie trawię Kaczorów ale co to ma do rzeczy?
poza byciem PISiorem macie mu coś do zarzucenia??
może kole Was to, że szydzi z ludzi, którzy zarzekali się, że nigdy nie wyjdą z OC i nie zrujnują merge'u LROC a po pierwszej lepszej dramie poszli robić kasę w instach (bo $$$ najważniejsze) pociągając za sobą kolejne 2 pt?
mowa oczywiście o Amberach (kiedy wreszcie zmienicie nazwę pt?), bo wszystkie inne pt albo zostały w OC albo ich tam w ogóle nie było lub były conajwyżej tydzień:].... co ciekawe w merytorycznej, nie dotykającej polityki, krytyce Yara wypowiadają się głównie Amberzy pod przeróżnymi anonimowymi nickami... jak widać z powyższych wpisów jedynie Alarion ma jajca do bronienia swojego ego i za to szacun
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7642 dnia: Czerwiec 10, 2011, 09:09:33 am »
jedynie Alarion ma jajca do bronienia swojego ego i za to szacun

        pisząc takie komplementy tylko upewniasz go w tym ze dobrze robi, ale nam sie juz naprawdę tego nie chce czytac. Może porozmawiamy o czymś normalniejszym bo kolejny raz wszystko sprowadza sie do tego samego tematu. Jeszcze trochę i będę błagał o bana.

   A teraz pytania które mnie nurtuja juz od jakiegos czasu :) Jakie jest top mage pt na serwie? co z połaczniem sił? kto zabije nastepnego antharasa? czy w przyszłym miesiącu nevada bedzie miał PA? czy wróci do nas Azex? 


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7643 dnia: Czerwiec 10, 2011, 09:18:34 am »
Ither +1 ,
uszczegółowiając mnie bardziej by interesował ranking naj 1/2 constów nuker/melee/archer constów w czołowych klanach Lancera...
w OC nie do końca mamy taką wiedzę, bo rzadko kiedy widzimy walki między naj klanami a jeśli już to sami jesteśmy zaangażowani :D

więc jak oceniacie swoje siły w Ass, Swordsach, Espadzie? które consty oceniacie jako naj?? jak wyglądają Wasze pt na tle tych naj??
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7644 dnia: Czerwiec 10, 2011, 09:24:53 am »
a mnie nurtuje co innego: czy Rysio z klanu kazac dzieciom myc raczki myslal o bakteriach okreznicy?

edit a odnosnie rankingu to jak dla mnie:
- mage to freezy z lenderem+mimem, stare party defendera a z nowszych to party altaura i ewentualnie party vadozy
- archer to stare white party narummi i whitebeata z nowszych to party desima i semsa
- melee to moze party creativki z 4 hero jak mieli, party dwunuzki

ranking jest subiektywny!

P.S. i tak wszystkich jechalismy bez mydla wiec party nevady>all  :noob:
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2011, 09:37:34 am wysłana przez Sarin. »


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

  • Slayers - To The Dead!!!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7645 dnia: Czerwiec 10, 2011, 09:41:24 am »
W pańskich oczach panie moderatorze to może być kompromitacja - jednak z tego co widzę w pańskich oczach cały świat wygląda inaczej niż się większości wydaje...

Wiesz, jakoś mi się nie wydaje, by większość ludzi z OC robiła siebie takiego PiS-ka, jakiego tobie się udało zrobić raptem po kilku postach.

To jak doczekam się na te przeprosiny? Czy powiesz że odpowiedziałeś tylko na równie wulgarne zaczepki z mojej strony skierowane bezpośrednio do ciebie?

Stary, jesteś z posta na post coraz zabawniejszy... Najpierw wyzywasz ludzi od zdrajców narodu, sprzedawczyków i innych (nie chce mi się cofać o 2 strony i dokładnei cytować), ja ci odpisuje, żebyś wybrał sobie 1 z 3 możliwości, jaka stoi za takimi tekstami (Notabene Ither napisał ci podobnie, że to retoryka godna kaczora). Sam wybrałeś i zgodziłeś się, po czym po 2 postach, obrzucając ludzi wyzwiskami, żądasz jakiś przeprosin?

You made my day (Buly i kilku innych pewnie też)
Yargot wygrałeś plebiscyt na debila roku, więc idź cieszyć się nagrodą i nie ośmieszaj forum

Aby poznać treść należy się z nią zapoznać - następnie kulturalnie wyrazić swoje zdanie.
Prawdą jest że w niewybrednych słowach opisałem grupę graczy z tego servera - jednak nikogo nie atakowałem wulgaryzmami imiennie.
W odwecie kilka osób zabrało się za opluwanie i wyzywanie.
Najciekawsze jest to że w tym gronie znalazł się moderator tego forum.
W tym kraju każdy człowiek jest wolny w granicach obowiązującego prawa i zwyczajów - obraza kogoś za wyrażanie zdania jest poniżej krytyki.

Po raz kolejny apeluję do administracji forum o interwencje gdyż na grzeczną prośbę o przeprosiny otrzymałem tylko następną dawkę wyzwisk.
Per Aspera Ad Astra


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7646 dnia: Czerwiec 10, 2011, 10:17:11 am »
Stary, pogrążasz się coraz bardziej. Wyzywasz ludzi (conajmniej 4 party) od zdrajców narodu itd. po czym piszesz "w niewybrednych słowach opsiałem grupę graczy ... nikogo imiennie". Z kogo próbujesz robisz kretyna?

Ja napisałem, że masz retorykę identyczną niemalże z kaczyńskim i jego najbardziej zatwardziałym elektoratem ("kto nie jest z nami, jest przeciwko nam" "zdrajcy narodu", może dorzuć jeszcze tekst, że mamy krew na rękach polskich graczy Lancera?)

Po czym próbujesz się wybielać, że ty nic złego nie napisałeś itd.?  Co robujesz osiągnąć, poza własną kompromitacją?



@Deep
Myślałem, że ogarnąłeś, jakie były główne przyczyny wyjścia tych 4 constów z OC? Nie chcę mi się naprawdę wałkować tego od początku, wbij na gg, ew. TS jak chcesz, możemy sobie spokojnie podyskutować i wymienić się poglądami. ten temat znudził już dobitnie nawet mnie...



-----------------

Ranking party:

O ile party magów, to wymieniłbym w top 4 te co wypisałem:
Vadozy, Brodjagi, Bob0 i to w którym jest chatty obecnie (swords) ew. party Michała.

Archer: Te co pisał nevada. Mało jest ogarniętych party archerów, bo dopiero od H5 zaczęli znów karać, a do ludzi cały czas nei dociera, że wykoksane party archerów, nie tylko łoi dupy na mass PvP, ale i w party vs party również są bardzo skutecznie obecnie...

melee: za małe mam doświadczenei w tym aspekcie.


Jak plasuję swoje party tutaj?
Ogólnie troszkę powyżej średniej, zdecydowanei poniżej czołówki obecnie. Najbardziej boli słaby sprzęt niektórych osób (dopiero od niedawna mamy poważne osoby na niektórych profkach) i brak mocno OE skilli. Najbardziej podkręcone to raptem +21, co jest jednak słabe na tle takich debuffów OL-a +30/+15 ew. fearów nukerów +27

Co nei zmienai faktu, że w terenie udaje się czasem wygrać z tymi mocniejszymi. Najczęściej wynika to z efektu zaskoczenia, lub sprzyjających okoliczności, tak jak np. ostatnio party Desina biło się z party espady (bodajże właśnie vadozy) + jakieś średnie party CLF. Wpadliśmy mniej więcej minutę po rozpoczęciu tego PvP i udało się wygrać. Okoliczności były takie, że party Desina było bardziej zaangażowane w bicie party espady i dopiero po jakieś dłuższej chwili zorientowali się, że espada jest już osłabiona (tak jak i oni) a my wpadliśmy w sumie pełni many/hp + CLF też pomagało.

Innym razem party Vadozy szło przez "rondo" (tak nazywamy to w LoA, co moby biegają w około) a my akurat koksaliśmy ze spoilem. Pech dla nich był taki, że szli na shadow i żeby OL mógł podejść do nas, musieli się wszyscy zbliżyć, a tyrki były akurat na limitach. Wtedy się udało, a kolejne 3 pvp dostaliśmy od nich.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7647 dnia: Czerwiec 10, 2011, 11:04:04 am »
ja z moim boxem pod oren jestem top one one oen party mele na serwie. Razem z dantym ownowalismy 2 hero w tym top semsa ale spadł na nas gniew Bozy i przyszlo ich wiecej i kurczak zjadl bułke a nEvada nir ma pa co ogranicza go w hero, poza tym Ither nie ogarnia a madith to cham

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 98

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7648 dnia: Czerwiec 10, 2011, 11:45:21 am »

może kole Was to, że szydzi z ludzi, którzy zarzekali się, że nigdy nie wyjdą z OC i nie zrujnują merge'u LROC a po pierwszej lepszej dramie poszli robić kasę w instach (bo $$$ najważniejsze) pociągając za sobą kolejne 2 pt?
mowa oczywiście o Amberach (kiedy wreszcie zmienicie nazwę pt?), bo wszystkie inne pt albo zostały w OC albo ich tam w ogóle nie było lub były conajwyżej tydzień:].... co ciekawe w merytorycznej, nie dotykającej polityki, krytyce Yara wypowiadają się głównie Amberzy pod przeróżnymi anonimowymi nickami... jak widać z powyższych wpisów jedynie Alarion ma jajca do bronienia swojego ego i za to szacun
To akuraty my (znaczy się Ś.P. Patologia) wyszliśmy pierwsi i nie chodziło bynajmniej o $$$ ale o zasady rządzące klanem. Mniejsza o to- drama była, jak ktoś chce niech se przewinie kilka(naście)stron do tyłu. Z reszta umawialiśmy się, że w OCkach będziemy wszyscy albo nikt (mowa o LR), więc nie rozumiem do czego pijesz. Alarion czasem pierdoli głupoty (zwłaszcza jak sie z Orlokiem i Arim dobiorą), ale wy jestescie ewidentnie uprzedzeni . Nie żebym za to krytykował, sam tak mam z kilkoma osobami, jednak jak juz chcecie sobie ciśnąć to prawdziwymi argumentami, a nie tymi wyciągnietymi z dupy. Pisałem to ja Kurak vel Konkwista, anonimowe konto broniace Amberów :P

Najlepszym archer party był GSPZ ale lechu z fantomem zlali (za co dosięgneła ich fala powodziowa), a najlepszym mage Patologia ale gienek z jabkiem utopili sie w wódce :P


  • Wiadomości: 125

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7649 dnia: Czerwiec 10, 2011, 12:37:02 pm »
1) to nie jest party vadooza tylko jakis kolo na S nie pamietam tego nicka
2) to party jest w 1 a nie espada
3) strasznie duzo tutaj pokręciliscie wymieniacie graczy którzy nie są party leaderami :)
4) jak bedzie bisz spowrotem to zapodam frapsa moje party vs party z  tym vadoozą
Franz 2006
eXploit sws 79 :D

Cursed Band/ CLF
Damonka EE 85/75/75 SOLD
l2 quit-real life
back to game :)
Infestor 87+ wynn
Carpet party Leader
back from real life ^^
ww.RPG-CLUB.com x7 - Federation - H5
SPS  - offline(scammed by HellSign-Sniffer)
L2 innova- Lilith
eXploit - Yul 67 :)