Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1179488 razy)

  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7925 dnia: Czerwiec 21, 2011, 06:33:57 pm »
dobra dota tez pomaga, wiem sprawdzalem, z lepszym sprzetem nawet na lagach da sie wygrac, koledzy z consta tudziez stark (aka wts pa 75kk) moga potwierdzic ze to prawda  :afro:


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7926 dnia: Czerwiec 21, 2011, 06:55:53 pm »
dobra dota tez pomaga, wiem sprawdzalem, z lepszym sprzetem nawet na lagach da sie wygrac, koledzy z consta tudziez stark (aka wts pa 75kk) moga potwierdzic ze to prawda  :afro:
kłamasz
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7927 dnia: Czerwiec 21, 2011, 07:39:40 pm »
dobra dota tez pomaga, wiem sprawdzalem, z lepszym sprzetem nawet na lagach da sie wygrac, koledzy z consta tudziez stark (aka wts pa 75kk) moga potwierdzic ze to prawda  :afro:
Stark donator hhaha
S h O c K Team
Yull Trickster 99/ Othell 98/ DC 80 / TH 80


  • Wiadomości: 285

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7928 dnia: Czerwiec 21, 2011, 11:27:17 pm »
Ja swego czasu bez BP pograć normalnie nie mogłem, mega lagi miałem. Pogrzebałem coś w rejestrze/systemie według jakiegoś tam poradnika i jest ok, tak jak ok było na bp, czasami jest lag ofc ale to już nie to co na początku :)


  • Wiadomości: 144

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7929 dnia: Czerwiec 21, 2011, 11:40:57 pm »
btw russian game shop sells pa for 75кк


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7930 dnia: Czerwiec 21, 2011, 11:45:25 pm »
...zastanawia mnie jedna rzecz, że jak ncsoft wiedział już na początku bo napewno po testach, czasie gry serwerów itp, że ten silnik to gówno, nie zmienił go tylko dalej brnie przez jezioro swoim małym gównianym stateczkiem i zostaje odpychany przez duże gówna które robią fale, żeby nie dopłynął do wyspy którą jest płynność gry..... ?
l2 eu Core player...


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7931 dnia: Czerwiec 22, 2011, 12:00:24 am »
zmiana silnika to praktycznie zrobienie nowej gry.
gra ma swoje lata,
7+ lat temu silnik był ok
Archeage <3


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7932 dnia: Czerwiec 22, 2011, 12:04:56 am »
Silnik sam w sobie jest genialny. Problemem jest słaba optymalizacja NCsoftu oraz otwarty świat L2 bez instancji, kanałów itd.. Wszystko w jednym świecie. Najpierw trochę pomyśl, potem obwiniaj. Coraz to więcej instancji to nie tylko chory wymysł wow-like twórców ale też proces mający usprawnić grę, do tego po GoD, mają intensywnie pracować nad usprawnianiem kodu. Na tamte czasy, silnik był arcydziełem, ciekawe który dzisiejszy silnik utrzyma stabilnie L2 i jego open world + grafika nowej generacji, nowego silnika.. Wątpie czy UE3 przy siege, tw itd był w stanie zapewnić dobrą grywalność.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7933 dnia: Czerwiec 22, 2011, 12:16:29 am »
Silnik sam w sobie jest genialny. Problemem jest słaba optymalizacja NCsoftu oraz otwarty świat L2 bez instancji, kanałów itd.. Wszystko w jednym świecie. Najpierw trochę pomyśl, potem obwiniaj. Coraz to więcej instancji to nie tylko chory wymysł wow-like twórców ale też proces mający usprawnić grę, do tego po GoD, mają intensywnie pracować nad usprawnianiem kodu. Na tamte czasy, silnik był arcydziełem, ciekawe który dzisiejszy silnik utrzyma stabilnie L2 i jego open world + grafika nowej generacji, nowego silnika.. Wątpie czy UE3 przy siege, tw itd był w stanie zapewnić dobrą grywalność.

...przemilcze i napisze, że nie potrzebnie zacząłem ten temat
l2 eu Core player...


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7934 dnia: Czerwiec 22, 2011, 07:32:55 am »
Silnik OD POCZATKU był wielkim G, NCsoft zrobił błąd ze go zastosował. Przyczyn takiego faktu nie znam ale podobno dostał go tanio oraz Unreal był gotowy, planowali inaczej ale nie wyszło. Teraz borykaja sie z tym badziewiem i my razem z nimi.BTW optymalizują gre i częsciowo kod już chyba od C5 i na pewne mankamenty nic nie poradzą...siege 600 graczy w jednym miejscu i zasadniczo zwiecha.


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7935 dnia: Czerwiec 22, 2011, 07:48:05 am »
         Silnik jest wystarczający każdy to potwierdzi, mało wymagający, bardzo szczegółowy jak na gre mmo i jej lata, patrz wow który ssie jesli chodzi o grafike przynajmniej dla mnie. Jesli zastosowaliby nowy silnik mozesz byc pewien ze 50% waszych komputerów nie wyrobiłby juz przy 300 graczach otwarty swiat ma swoje minusy a stary poczciwy unreal engine wydaje sie byc najlepsza z opcji, z drugiej strony pewnie nawet polowa z was nie gra na full detalach napawając sie ładną grafika bo nie ma co sie oszukiwać dzis nadal zaskakuje. Problem jak juz ktos wcześniej napisał tkwi w optymalizacji.


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7936 dnia: Czerwiec 22, 2011, 09:11:13 am »
Stark donator hhaha
nie mow ze nie wiedziales, przeciez wykupowalem wam adene od innych ;/
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2011, 09:24:31 am wysłana przez EsTeCzteryRkA »

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 125

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7937 dnia: Czerwiec 22, 2011, 11:46:26 am »
no coś mnie dochodzą słuchy że aly z freedoms mamy itp ^^ aż nie mogę się doczekac powrotu :) ale to jeszcze ~3tyg :)
Franz 2006
eXploit sws 79 :D

Cursed Band/ CLF
Damonka EE 85/75/75 SOLD
l2 quit-real life
back to game :)
Infestor 87+ wynn
Carpet party Leader
back from real life ^^
ww.RPG-CLUB.com x7 - Federation - H5
SPS  - offline(scammed by HellSign-Sniffer)
L2 innova- Lilith
eXploit - Yul 67 :)


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7938 dnia: Czerwiec 22, 2011, 12:26:31 pm »
no coś mnie dochodzą słuchy że aly z freedoms mamy itp ^^ aż nie mogę się doczekac powrotu :) ale to jeszcze ~3tyg :)

Daj spokój freedoms to w wiekszosci jednostrzałowcy. Ale z drugiej strony w kupie siła.


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7939 dnia: Czerwiec 22, 2011, 12:51:04 pm »
no coś mnie dochodzą słuchy że aly z freedoms mamy itp ^^ aż nie mogę się doczekac powrotu :) ale to jeszcze ~3tyg :)

Daj spokój freedoms to w wiekszosci jednostrzałowcy. Ale z drugiej strony w kupie siła.

tylko w kiblu
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7940 dnia: Czerwiec 22, 2011, 12:54:09 pm »
ale zerg mają na tyle duży, że Aden wzieli. Przynajmniej ciekawie jest i enemy naprawdę dużo. Naprawdę szkoda, że wczoraj ani pt Defra, ani Maditha nie było w komplecie, bo myślałem, że z OC jakieś fajne 2 pt vs 2 pt będą, a tak nas zergowali i nei było kontry : <<

Może innym razem ^^ 
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7941 dnia: Czerwiec 22, 2011, 12:58:38 pm »
ale zerg mają na tyle duży, że Aden wzieli. Przynajmniej ciekawie jest i enemy naprawdę dużo. Naprawdę szkoda, że wczoraj ani pt Defra, ani Maditha nie było w komplecie, bo myślałem, że z OC jakieś fajne 2 pt vs 2 pt będą, a tak nas zergowali i nei było kontry : <<

Może innym razem ^^
zrobcie 9v9 z pt dartha,  przynajmniej bedzie cos sie dzialo na tym forum
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2011, 01:04:20 pm wysłana przez EsTeCzteryRkA »

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7942 dnia: Czerwiec 22, 2011, 01:01:04 pm »
ale zerg mają na tyle duży, że Aden wzieli. Przynajmniej ciekawie jest i enemy naprawdę dużo. Naprawdę szkoda, że wczoraj ani pt Defra, ani Maditha nie było w komplecie, bo myślałem, że z OC jakieś fajne 2 pt vs 2 pt będą, a tak nas zergowali i nei było kontry : <<

Może innym razem ^^
Zerg nie zerg równo z wami bilismy się jeszcze z rezistance które padło 2 razy wczoraj aż wpadli w 3 pt, wiec 2 pt nasze vs rezistance + wasze :P
S h O c K Team
Yull Trickster 99/ Othell 98/ DC 80 / TH 80


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7943 dnia: Czerwiec 22, 2011, 01:29:27 pm »
ee dolendil slyszlaem ze na nowego dex'a idziesz

ps pisze tu bo tam mody spia

imię/Nick - Dawid / Dolendil
Wiek - 18
Pracujesz/Uczysz się ? - uczę się, aktualnie wolne
Jaki masz playtime ? 12h+
Czy posiadasz sprawny mikrofon ? - TAK
Podaj poprzednie serwery i klany w których grałeś. - Ru Off (OC, assasins, Espada), Frintezza(cp HC), L2Exi(pokemony aka HC), Allseron (AlterAldeon), celes (krótko w LexTalionis) , było więcej ale nie pamiętam ;p
Będziesz dyspozycyjny na raidach siegach epikach ? - Tak
Ile czasu grasz w tą grę jakimi postaciami grałeś wcześniej. - Od c3, 3 lata gladem, swsem około roku, kilka mcy tyrek, zerk, wc, bish, ee, necro, sorc, sps, tk, destro, he, sr,
Kto z klanu możę Cię znać i może polecić ? -

Jeśli brakuje wam kogoś do CP napiszcie kogo to może się zdecyduje na jakąś postać.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2011, 01:40:39 pm wysłana przez EsTeCzteryRkA »

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7944 dnia: Czerwiec 22, 2011, 01:43:20 pm »
ale zerg mają na tyle duży, że Aden wzieli. Przynajmniej ciekawie jest i enemy naprawdę dużo. Naprawdę szkoda, że wczoraj ani pt Defra, ani Maditha nie było w komplecie, bo myślałem, że z OC jakieś fajne 2 pt vs 2 pt będą, a tak nas zergowali i nei było kontry : <<

Może innym razem ^^
Zerg nie zerg równo z wami bilismy się jeszcze z rezistance które padło 2 razy wczoraj aż wpadli w 3 pt, wiec 2 pt nasze vs rezistance + wasze :P

tak jak od Was wtedy wpadal na wejscie do loa Sondast i mass rezowal biedaczki  gdy sie wam skonczyly b rezy ;)

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7945 dnia: Czerwiec 22, 2011, 02:04:30 pm »
ale zerg mają na tyle duży, że Aden wzieli. Przynajmniej ciekawie jest i enemy naprawdę dużo. Naprawdę szkoda, że wczoraj ani pt Defra, ani Maditha nie było w komplecie, bo myślałem, że z OC jakieś fajne 2 pt vs 2 pt będą, a tak nas zergowali i nei było kontry : <<

Może innym razem ^^
Zerg nie zerg równo z wami bilismy się jeszcze z rezistance które padło 2 razy wczoraj aż wpadli w 3 pt, wiec 2 pt nasze vs rezistance + wasze :P

tak jak od Was wtedy wpadal na wejscie do loa Sondast i mass rezowal biedaczki  gdy sie wam skonczyly b rezy ;)

liczy sie wynik;p overorc w fogu potrafil logowac tony postaci 1wszo lvlowych i sie resowac;d

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7946 dnia: Czerwiec 22, 2011, 02:07:17 pm »
ale zerg mają na tyle duży, że Aden wzieli. Przynajmniej ciekawie jest i enemy naprawdę dużo. Naprawdę szkoda, że wczoraj ani pt Defra, ani Maditha nie było w komplecie, bo myślałem, że z OC jakieś fajne 2 pt vs 2 pt będą, a tak nas zergowali i nei było kontry : <<

Może innym razem ^^
Zerg nie zerg równo z wami bilismy się jeszcze z rezistance które padło 2 razy wczoraj aż wpadli w 3 pt, wiec 2 pt nasze vs rezistance + wasze :P

 tak jak od Was wtedy wpadal na wejscie do loa Sondast i mass rezowal biedaczki  gdy sie wam skonczyly b rezy ;)
synek jak ty płaczesz, nawet Ari cie usprawiedliwiał wpadł na sam koniec, nawet nikt nie wiedział i padł na hita bo nie miał buffa u nas nikt nie miał zwykłych resów tylko wstał bisz do miasta i na spota, o co tez ktoś płakał, mamy frapsa wiec jak będzie mi się chcieć to go zmontuje i zobaczymy te twoje bresy. A jeszcze wasze ally CLF ee który palił nam manę :P o tym nie wspomniałeś.
Bresy ja nie wiem padliście next time my padniemy, ale spam musi być jak się przegra to przeciwnik nawet używa rzeczy których nima :P


Uploaded with ImageShack.us
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2011, 02:20:47 pm wysłana przez John100 »
S h O c K Team
Yull Trickster 99/ Othell 98/ DC 80 / TH 80


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7947 dnia: Czerwiec 22, 2011, 02:22:05 pm »
Osobiście nie podobało mi się to, że red zaczął się z wami dramować ale fakt faktem tych rezów u was dużo szło + skakanie z miasta ;p

btw. nic w dzisiejszych czasach nie jest prywatne? O.O zaraz będą rozmowy z GG wklejać

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7948 dnia: Czerwiec 22, 2011, 02:26:57 pm »
Osobiście nie podobało mi się to, że red zaczął się z wami dramować ale fakt faktem tych rezów u was dużo szło + skakanie z miasta ;p

btw. nic w dzisiejszych czasach nie jest prywatne? O.O zaraz będą rozmowy z GG wklejać

komuna , sprzedadza Cie za grosza

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7949 dnia: Czerwiec 22, 2011, 02:34:18 pm »
to prawda pm'ow nie powinno się wklejać  :? przynajmniej bez wyraźnej zgody obu osób.
Poza tym jak widać nie jest to cała rozmowa i niektórzy mogą to rożnie zinterpretować i sobie trochę dowymyślać (- jest takie słowo 0_o ?).
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2011, 02:36:00 pm wysłana przez roli »