Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1179565 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10125 dnia: Październik 04, 2011, 09:00:54 pm »
o'rly?

W czym 7 jest neistabilna? O_o

Nie wspominam, że po reinstale XP syfi mi się po miesiącu-góra 2. Na 7 nic nie czuję, mimo, że już kilka tygodni używam.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10126 dnia: Październik 04, 2011, 09:08:02 pm »
ty jestes inny  :afro:
mnie zawsze wkurza "program przestal odpowiadac" , "sterownik ekranu utracil sprawnosc" , " windows zmienil schamat kolorow na podstawowy ze wzgledu na odpalone oprogramowanie" etc etc , nie uzywam kompa wylacznie do grania i spamowania forum jak ty, ja na nim tez pracuje i te wszystkie wodotryski mi nie pasuja
kompa nie mam slabego czy starego ale moze na mojej konfiguracji nie chce dzialac prawidlowo , no coz intel rulez a chcialem zaoszczędzic i wybralem amd...  :(
retired


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10127 dnia: Październik 04, 2011, 09:22:41 pm »
ty jestes inny  :afro:
mnie zawsze wkurza "program przestal odpowiadac" , "sterownik ekranu utracil sprawnosc" , " windows zmienil schamat kolorow na podstawowy ze wzgledu na odpalone oprogramowanie" etc etc , nie uzywam kompa wylacznie do grania i spamowania forum jak ty, ja na nim tez pracuje i te wszystkie wodotryski mi nie pasuja
kompa nie mam slabego czy starego ale moze na mojej konfiguracji nie chce dzialac prawidlowo , no coz intel rulez a chcialem zaoszczędzic i wybralem amd...  :(
Ja też mam amd i nie narzekam :D I nie rozumiem tego przywiązania do xp zwłaszcza u ludzi z dobrym sprzętem

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 285

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10128 dnia: Październik 04, 2011, 09:42:13 pm »
INNOVA have found solution for your problems.

INSTALL WINDOWS 7 64bit

PROBLEM SOLVED  :afro:



XP to system solidnie przeterminowany i niewydajny w porównaniu do win7



Zobacz a ja dostaję tego cryta na 7.. ;)

edit: O już nie dostaję, reinstal zapuskacza w inne miejsce, restart kompa, dodanie automatyczne do zapory i śmiga ;)
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2011, 09:52:55 pm wysłana przez Fatality »


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10129 dnia: Październik 04, 2011, 09:53:47 pm »
ty jestes inny  :afro:
mnie zawsze wkurza "program przestal odpowiadac" , "sterownik ekranu utracil sprawnosc" , " windows zmienil schamat kolorow na podstawowy ze wzgledu na odpalone oprogramowanie" etc etc , nie uzywam kompa wylacznie do grania i spamowania forum jak ty, ja na nim tez pracuje i te wszystkie wodotryski mi nie pasuja
kompa nie mam slabego czy starego ale moze na mojej konfiguracji nie chce dzialac prawidlowo , no coz intel rulez a chcialem zaoszczędzic i wybralem amd...  :(
tez mam amd i 0 problemow przy 7 x64
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 316

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10130 dnia: Październik 04, 2011, 09:57:47 pm »
tez mam amd i 0 problemow przy 7 x64

U mnie tak samo. Z moich obserwacji win 7 chodzi dużo lepiej i stabilniej od xp.
Lancer:
Specnaz team
Naver - Aeore Healer 85+


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10131 dnia: Październik 04, 2011, 10:09:44 pm »
najwidoczniej mam zesranego kompa, poczekam az alarion zrobi poradnik i zloze nowego zgodnie z jego wytycznymi :)
retired


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10132 dnia: Październik 04, 2011, 10:54:30 pm »
w BF3 na XP nie pograsz ((
Archeage <3


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10133 dnia: Październik 04, 2011, 10:57:21 pm »
pajratbaj> windows 7 i jedziesz  :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10134 dnia: Październik 05, 2011, 08:37:51 am »
o'rly?

W czym 7 jest neistabilna? O_o

Nie wspominam, że po reinstale XP syfi mi się po miesiącu-góra 2. Na 7 nic nie czuję, mimo, że już kilka tygodni używam.

Hyhy :D To było dobre. :D
Ja generalnie siedzę w 7ce od wersji beta, wcześniej Vista i muszę przyznać, że o ile Vista to był straszny syf to po przejściu na 7kę już do XPka nie wróciłem. :P


  • Wiadomości: 285

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10135 dnia: Październik 05, 2011, 08:53:42 am »
testował ktoś już może 8? Acid?:>


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10136 dnia: Październik 05, 2011, 10:40:56 am »
Musiałbym podpiąć 2 HDD, bo nie mam wolnej partycji... i znów zmieniać w biosie bootowanie z HDD to nie dla mnie.
Zresztą to wersja pre-beta z tego co wygooglowałem, więc chyba trochę za wcześnie. :P
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2011, 10:47:49 am wysłana przez Acid »


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10137 dnia: Październik 05, 2011, 11:16:39 am »
Obstawiam, że 8 może być dziadowa coś jak vista, a dopiero kolejna wersja będzie porządna, taka 7 ;P

We ride together, we die together.


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10138 dnia: Październik 05, 2011, 11:20:35 am »
W sensie Win9?:D


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10139 dnia: Październik 05, 2011, 11:24:57 am »
Coś w tym stylu :p Jednak microsoft jak wprowadza coś nowego to trochę trwa zanim produkt działa porządnie. A win 8 z tego co patrzyłem(nie za dużo) to jest dużo nowości.

We ride together, we die together.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10140 dnia: Październik 05, 2011, 11:38:09 am »
Ja ostatnio odkryłem fajną rzecz jak się wciśnie windows+tab, ale i tak używam alt+tab bo za bardzo przyzwyczajony jestem ;p

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10141 dnia: Październik 05, 2011, 11:49:16 am »
komp w pracy: win XP -> critical na klijencie ruoff -> emo mode on -> uninstal ruoff.
komp w domu: win 7 -> zdecydowanie lepszy niż xp imo -> ruoff zainstalowany wczoraj -> wieczorem stestuję.

Generalnie bardzo mnie rozczarował ru pts. Niesamowicie niestabilny. Każdego dnia inny problem. Nie dałem rady stestować nawet 5% z tego co bym chciał. Nawet jak już wszystko działa to człowiek bywa skołowany. Część graczy ma sprzęt od GM, wyższe lvl. Trafiasz na takich i nie masz pojęcia co jest nie tak. Bariera językowa jest jednak znacząca. Tak naprawdę grając na ruoffie mógłbym coś konkretnie stestować dopiero po zangielszczeniu. No i lagi. Gra wygląda płynnie, niby wszystko ok, a summony reagują z opóźnieniem bo powiązane są ze zlagowanym serwerem npc. W tym samym czasie wbijając na us serwer 0 lagów.
Dalej dziwne bugi. Summony low lvl pozbawione skilli i niektórych przycisków. Raz udało mi się przyzwać 3 summony i feline kinga. I w tym momencie king miał skille, ale nie mógł się ruszać. Raz feline qeeen utknęła mi w miejscu. Nie mogłem jej odwołać, ruszyć - nic. Ale za to mogłem używać jej skilli :)
Wychodziły mi też dziwactwa w buffach. Tuż po przebudzeniu miałem servitor share stare i nowe jednocześnie - przegięta sprawa :)
Też niestety nie dano stestować stone of destiny, albo ja nie wiem jak. Na koreańskim pts można było.
Jak dla mnie było to słabe, w  zadużym pośpiechu i frustrujące.


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10142 dnia: Październik 05, 2011, 11:59:21 am »
pierwszy tydzien open pts to porazka to chyba kazdy przyzna zobaczymy co bedzie dalej...


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10143 dnia: Październik 05, 2011, 11:59:48 am »
podobno jest PTS tam u was też O.o

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10144 dnia: Październik 05, 2011, 12:05:57 pm »
ej miśki mam chwile do zajęć to tak na szybko gdzie robie się na tanka i jak zdobyć sprzet?
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10145 dnia: Październik 05, 2011, 12:10:36 pm »
uwaga uwaga. rozwiaze tajemnice dziejow. to jest PUBLIC TEST SERVER .. co oznacza (!!!!!!!!), ze jedna/druga strona ma testowac funkcjonalnosc/poprawnosc nowej kroniki (z zalozenia serwer bedzie mial bledy i/lub bedzie niestabilny).


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10146 dnia: Październik 05, 2011, 12:10:46 pm »
sprzet masz w plecaku w skrzynkach a jak sie zrobic na tanka masz szybki tutorial http://www.youtube.com/watch?v=XWNSXqV0rmk&feature=mfu_in_order&list=UL


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10147 dnia: Październik 05, 2011, 12:14:54 pm »
tylko cos nie mogę wsiąść questa tego co jest zaraz na początku
/edit: chyba juz wiem o co chodzi: nie mam proffki żadnej
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2011, 12:17:14 pm wysłana przez Dyma »
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10148 dnia: Październik 05, 2011, 12:21:44 pm »
Cytuj
uwaga uwaga. rozwiaze tajemnice dziejow. to jest PUBLIC TEST SERVER .. co oznacza (!!!!!!), ze jedna/druga strona ma testowac funkcjonalnosc/poprawnosc nowej kroniki (z zalozenia serwer bedzie mial bledy i/lub bedzie niestabilny).


Przecież ten produkt jest już gotowy i stestowany. Nasze ptsy ru/eu/na mają na celu jedynie skontrolować poprawność tłumaczeń.
Nasi dostawcy muszą potestować trochę swojego indywidualnego softu (frost etc.) Ale generalnie wiedzą jak i na jakich maszynach powinni stawiać serwery. Jeżeli robią to w taki sposób i stawiają totalnie niestabilny serwer z dużymi błędami w plikach (błędy, których nie było w koreańskiej wersji) to trochę przeginają. Takie coś mogą sobie na closed wypuszczać. W open to ma być ostatni szlif a nie praca od podstaw imo. Może wystarczy ci taka wersja pts. Może zadowolony byłeś też z h5 pts. Ale jak dla mnie pts ncsoft > pts innovy.


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10149 dnia: Październik 05, 2011, 12:32:31 pm »
zamkniete testy z definicji odbywaja sie na mniejszym onlinie. inaczej sprawa moze wygladac jezeli jest wieksza ilosc graczy. nie gralem na tym ptsie zeby oceniac w jakim stopniu serwer jest zgodny z tym co powinno byc. wiem jedno. jezeli wchodzisz na serwer testowy to musisz zdawac sobie sprawe po co on jest