Witaj
Gość

Wątek: Tresure Hunter vs Abyss Walker  (Przeczytany 13783 razy)

  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Tresure Hunter vs Abyss Walker
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 15, 2009, 11:14:53 pm »
W pvp daggerów zwykle nie ma tak ''komu skill więcej wchodzi'' to takie gadanie jak ktoś przegra podobnie ''lag'' albo ''stara na obiad wołała''  :P 
aw i th pomimo, że to daggery trochę się różnią.AW ma o ile mi wiadomo największy power skilli czy tak? A land rate jest między PW, a TH bo w zastępstwie pasywa PW ma pasywa na crt power.PvP między nimi od szczęścia zależy jak wejdzie lethal i tylko wtedy.Dobrego daggera zawsze da się odróżnić od słabego choćby po tym jak się porusza na oli nie biegnie na oślep żeby tylko dopaść wroga tylko robi wodę z mózgu detargetem.
TH ma więcej hp choć to nie daje mu za wielkiej przewagi to zawsze jakaś jest.Switch & Trick & Bluff & Mirage czyli 4 skille które mają właściwości detargetujące z SA Mortal Strike daje mu to ogromną przewagę bo odpowiednio wykorzystane detargety dadzą mu pierwszeństwo ataku i prawdopodobnie odkryte plecy AW który CONa ma mało i odpowiednio wsadzony backstab go lekko podłamie.
Wiem, że Graveland x666 to ścierwo ze swoimi daggerami i TK, ale można elegancko zaobserwować kto umie grać daggerem, a kto nie i kto z kim wygrywa bo tam 40% stanowią daggery polecam zobaczyć walki TH Xzibit jeśli jeszcze tam gra.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Tresure Hunter vs Abyss Walker
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 15, 2009, 11:53:17 pm »
Kurcze, tak czytam i czytam i wychodzi mi na to, że jesteś alfą i omegą jeśli chodzi o L2. Wiesz wszystko o wszystkich klasach :)
Mam prośbę - daj jakiś fraps swojego ownowania, co? Tak, dla nauki innych - ze 2 - 3 klasy...

Pozdrawiam

PS. Co do grania dagerem (AW) to polecam frapsy Pshepyoora...
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Tresure Hunter vs Abyss Walker
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 16, 2009, 01:47:11 am »
Tam znowu alfą i omegą... mogę Ci przedstawić jasno kim grałem i na jakim poziomie jestem ^^ 
I dałbym, ale nie nagrywam frapsów ;/ Ale da się zrobić tak do tygodnia zaczekaj.

Glad-Pr0 elo owner > all   
BD-średnio zaawansowany
PW-zaawansowany
OL-średnio zaawansowany
Sorc-n/c  zresztą jak inne nuki po prostu nienawidzę nukami grać
SR-zaawansowany 
Tyrant-średnio zaawansowany
Destro- kto nim nie umie grać xD 
TK-zaawansowany
SK-średnio po słabo zaawansowany   

Nie gram wszystkim na raz więc nie czepiać się...po prostu przy testach na HR i przenoszeniu doświadczeń na offa nagrałem się kilkoma profkami, a i tak profkami którymi coś działam z porządnymi efektami to Glad, SR i TK...
Nie trzeba być alfą i omegą żeby wiedzieć coś po prostu do 2-3 lata gry i widać efekty.
Jeśli ktoś chce się zastosować do tego co napisałem żeby oglądać zbugowany Graveland x666 oli to TH jak wyżej, AW-Sl0wDeath i Danger, a PW-Dem0nic warto ich zobaczyć.

PS. Frapsy w przyszły weekend Glad i TH ^^


Odp: Tresure Hunter vs Abyss Walker
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 16, 2009, 02:28:54 pm »
Cytuj
TH ma więcej hp choć to nie daje mu za wielkiej przewagi to zawsze jakaś jest.Switch & Trick & Bluff & Mirage czyli 4 skille które mają właściwości detargetujące z SA Mortal Strike daje mu to ogromną przewagę
MAMY JUZ GRACIE PART 2! NIE C3! HALO, OBUDZ SIE!


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Tresure Hunter vs Abyss Walker
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 16, 2009, 02:40:06 pm »
lol...SA w B gradach mortal strike weszło bodajże na HB hahaha noobie xDD i na offie już wycofane zostało.


Odp: Tresure Hunter vs Abyss Walker
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 16, 2009, 02:53:43 pm »
lol...SA w B gradach mortal strike weszło bodajże na HB hahaha noobie xDD i na offie już wycofane zostało.
ty jestes idiota czy udajesz? to sa zostalo wycofane w czasach C3/C4


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Tresure Hunter vs Abyss Walker
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 16, 2009, 04:03:32 pm »
Fakt mój błąd po prostu ostatnio jak testowałem coś na daggerze to na serwie HB był B z Mortal Strike, a zapomniałem, że w czasach c3 i c4 to się nazywało Might Mortal po prostu pomyłka.I to w C5 usunięto, ale daggery które należały do graczy na offie zostawiono jako rare items.