Witaj
Gość

Wątek: Certyfikat dla Sorcerera  (Przeczytany 3169 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Certyfikat dla Sorcerera
« dnia: Grudzień 04, 2009, 09:22:32 am »
Witam gram już co najmniej 2-3 lata a dalej nie rozumie tych certyfikatów bo nie wiem jakie mam brać sub klasy żeby pasowały mi dobre certyfikaty, nie wiem do jakiego stopnia to lvlować jak coś wezmę a co najważniejsze wiele osób podpowiadało mi żebym brał wszystko na M.Atack dlatego nie jestem pewien i chce sie poradzić kogoś z was na 1 Sube mam wziętego WL jak coś


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Certyfikat dla Sorcerera
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 04, 2009, 10:50:45 am »
To wziąłeś bardzo dobrą dla siebie subkę.
Pierwsze dwa certyfikaty z niższych lvli (65,70) dowolnej suby używasz na podniesienie statystyk podstawowych - p. def, m.def, p. attack, m. attack.
Ogólnie najkorzystniej jest tutaj brać m.def. Nie liczyłbym jednak na siłę tego bonusu. M. attack dodaje tak niewielką liczbę, że nie odczujesz specjalnej róznicy.
Na 75 lvl dostajesz do wyboru certyfikat na class archetype skill lub enhanced pasive.
Jeżeli wybierzesz enhanced pasive to możesz zwiększyć ponownie p.attack, p def, m. attack , m. def (nie są to znowu powalające wartości) a także crit rate i c.speed (okolo 11 c. speed).
Jeżeli wybierzesz class archetype to tu masz listę co możesz dostać:
http://www.l2guru.com/forum/showthread.php?t=112084&highlight=skills

Za subę WL opłaca się brać passive CP boost, co da ci dodatkowo 738 cp, a dla maga to bardzo istotne.
Potem na 80lvl możesz dostać kolejny certyfikat na transformację.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Certyfikat dla Sorcerera
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 04, 2009, 11:34:14 am »
ten CP Boot biore na 65 albo 75 ?  I co proponujesz na następną sube i co mam na nich brac za certyfikaty