Witaj
Gość

Wątek: Doombringer - Freya  (Przeczytany 5302 razy)

  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

  • stary wyjadacz
Doombringer - Freya
« dnia: Styczeń 30, 2011, 02:33:48 pm »
Witam, gram na serwerze l2darkomen x22, jest on postawiony na Freyi.


Postanowiłem zagrać 2gi raz w życiu Zerkiem (pierwszy to jakiś low lvl rok temu) tak więc możecie mnie traktować jako newbie zerka (nie takiego 100% że nie wiem iż trzeba trzymać disarm i violent temper na pasku :)) )

tu screen mojej postaci:












Jak widzicie mam moirai light seta




i 2 dobre weapony, niestety jeszcze bez SA




dysponuję również full morai jew setem.



wiem że mam dopiero 80lvl, mam go zamiar wbić w ciągu najbliższych dni na wyższy. Lecz w pvp 1 vs 1 zauważyłem że nawet w przeciwnika który ma A grade nie zadaję większego dmg niż 1k, zastanawiałem się hmm.. możliwe że zerk jest niczym tak jak łucznik bez dye'sów.. a może nie? Tak więc pytam czy mógłby mi ktoś doradzić w sprawie Dye? w Co ładować ? w Con Str Dex ? widziałem bardzo dużo poradników w każdym mówią coś o int, niestety co do dexa i str zdania są podzielone :)

więc bardzo proszę osoby które znają sie na rzeczy o wypowiedź :) wstawiłem screeny by przede wszystkim zainteresować i zapoznać ewentualnego ppl który poradzi mi w tej sprawie :) a nie być z góry traktowanym retardem który ma według niektórych ''lol problem'' i jest ''lol polaczkiem'' który gra na ''lol serverze'' w ''lol klanie'' z ''lol membersami'' :)

Pozdrawiam Tadeusz




  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Doombringer - Freya
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 30, 2011, 02:44:49 pm »
1 i podstawowe pytanie, masz 150 atry w broni ? i czy masz crushing paina chociaż na +, no i nie martw się tym dmg póki nie masz RI ;>


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

  • stary wyjadacz
Odp: Doombringer - Freya
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 30, 2011, 02:46:16 pm »
nie mam ani atri ani ++ , hah więc może tu jest problem - a raczej na pewno, lecz co z dye?

RI mam - wskakuje na 78lvlu - 500/800 dmg w destro w tallumie 250/500 w aw dynasty

/ScovY
Staraj sie nie używać czerwonego koloru jest on teoretycznie zarezerwowany dla administratorów ;]
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2011, 03:31:29 pm wysłana przez ScovY »


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: 1

Odp: Doombringer - Freya
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 30, 2011, 05:02:23 pm »
Berki nie działają na l2jotach, wystarczy spojrzec na landrate disarma/dmg z crusha/rusha
chodz ostatnio widzialem berka zrobionego pod regulary czyli bron z focusem/furrios soul/true berserker/dye +str i naprawde mocno bił ludzi




  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Doombringer - Freya
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 30, 2011, 05:32:49 pm »
Dzialaja, tyle ze na full buffie berek nie robi dmg ze skilli zadnego konkretnego- bo nie ma ZADEGO bonusu z buffa jesli chodzi o ich dmg. Serv z np buffem, wiec na cuda nie licz. Imo -5 dex+5 str i ladujesz max w p attack.
...


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Doombringer - Freya
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 31, 2011, 09:20:49 am »
Ja tam bym dał +dex/con - str, bo z tego co pamiętam miało to mały wpływ na dmg z RI i Crushing Paina
btw do tego oe dissarma na czas by Ci się przydał i RI +1 minimum, daje dość dobry boost :>


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Doombringer - Freya
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 06, 2011, 11:35:36 pm »
Paskudny, tylko +str imo. DMG berka jak ktoś wcześniej napisał buff nic nie daje. Tylko tyle co buff na p.atk. Niestety bez full atri w broni będziesz tyle bił, w bij crushing paina/ri chociaż na +1 pod element jaki będziesz w bijać do broni. Niby 2 ele więcej ale dmg będzie zdecydowanie lepszy.
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Doombringer - Freya
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 06, 2011, 11:51:18 pm »
Skille berka pod element? A nie raczej pod duel..? :P
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: Doombringer - Freya
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 07, 2011, 12:33:02 am »
Skille berka pod element? A nie raczej pod duel..? :P
Dla H5 (wg postów na forum)
Od 1-20 element
od +21 duel
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3: