Witaj
Gość

Wątek: CP Mage pt  (Przeczytany 7076 razy)

  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 1

CP Mage pt
« dnia: Maj 25, 2011, 08:58:43 pm »
przenosimy się z VH tutaj bo nie ma szans znalezc tam ludzi t-t mialem 3 osoby które zrobily postac pograły 2 godziny i zniknęły w nicość QQ

tutaj jest sporo wiecej Polaków i nawet w OC sie pare random ludzi znajdzie bez cp a chcieli by więc najlepiej jak dalibyscie im linka do tego forum bo szukamy co się da,nawet jak maja 40 lv-le dogonimy to w dzien/dwa

obecnie jest nas 2-4 szukamy na razie minimum 2 a najlepiej 5 osob ;p do cp

i najlepiej żeby byli aktywni(nie chodzi o full no life)a nie ze co 2 dzien wchodzi,albo wbijają 40lv w tydzien...

pisać pm jak najszybciej...

OL-Ja(Aroth in game)
Necro-brak
SH-R3ni
sorc-Dolendil
BD-brak
Sws-T0ksyczny
SE-brak
BP-brak
EE-chyba ktoś jest...

najlepiej jak najszybciej załatwic manodajki i bd
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2011, 10:24:43 pm wysłana przez Lunar »


  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: CP dd here
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 25, 2011, 09:55:11 pm »
szukać osób do const nie polecam z tego forum, na rpg się uśmiałem troche z tych ludzi a najlepszy był bishop który chodził w zasealownym secie bez dye i healował z gbh xd
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: CP dd here
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 25, 2011, 10:10:31 pm »
Chciałem składać CP. Myślałem nad Archer pt. Wiecie jaki typ party chcecie robić ? Jakby co byłbym chętny PR/Tyr/Deska/sh wszystko zależy od party. Chociaż najbardziej byłbym skłonny robić Archera.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: CP dd here
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 25, 2011, 11:51:17 pm »
hm łucznik tyreant destro i spellhower ?

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: CP dd here
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 26, 2011, 12:04:35 am »
"/" znaczy albo.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: CP dd here
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 26, 2011, 12:22:49 am »
powiem wam tak , ze ja uważam ze system CP jest beznadziejny bo niekażdy może grać w tych samych godzinach i dlatego w porozumieniu z wiekszościa znajomych pmpostanowiliśmy założyć tu pierwszy serwer na starym systemie nie wiem czy to wypali ale zobaczymy , w każdym razie przynajmniej można wspólnie sie wyekspić i mysleć o robieniu CP jak coś to klan Vertex ma obecnie 5 lvl i niema skili klanowych :) wiem, że to  nie brzmi zachecajaco he he ale jak cos to pm Agreesive , Furi0n , arpp , Ebik

« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2011, 12:50:27 am wysłana przez Agreesive »


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: CP dd here
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 26, 2011, 12:25:08 am »
AW/SK
HE
HE/PR
TRICK
+EE


.....


TYR
AW
SK
HE/PW
+EE
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 1

Odp: CP dd here
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 26, 2011, 12:25:17 am »
powiem wam tak , ze ja uważam ze system CP jest beznadziejny bo niekażdy może grać w tych samych godzinach i dlatego w porozumieniu z wiekszościa znajomych pmpostanowiliśmy założyć tu pierwszy serwer na starym systemie nie wiem czy to wypali ale zobaczymy , w każdym razie przynajmniej można wspólnie sie wyekspić i mysleć o robieniu CP jak coś to klan Vertex ma obecnie 5 lvl i niema skili klanowych :) wiem, że to  nie brzmi zachecajaco he he ale jak cos to pm Agreesive , Furi0n , arpp , Ebik
akurat to brzmi zachęcająco stary system też mi sie podobał...do OC nie ma co iść zdaje się bo zerowe profity a jeszcze od wara mozemy ginąć,ofc nie dlatego ze ich nie lubimy ;p z chęcia dojdziemy jutro zagadam


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 1

Odp: CP dd here
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 26, 2011, 12:27:42 am »
AW/SK
HE
HE/PR
TRICK
+EE


.....


TYR
AW
SK
HE/PW
+EE
jezeli już gramy dd cp a tak jest to prawdopodobnie zrobimy :
Pal/sk
2 tyrków
deska
wc
bd
sws
se
bp
ale z uzbieraniem const na poczatku nie bedzie łatwoi wszystko może się jeszcze zmienic ;p


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: CP dd here
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 26, 2011, 12:46:23 am »
dokładnie ja mam dużo osób , i jak bedzie lipa z tym systemem to przynajmniej sa ludzie , którzy moga potem dojść do jakiegoś cp i najlepiej zgłoście sie przed 14 lvl zawsze troche wiecej crp a troche tego brakuje , obecnie mam około 30 osób z tego może tylko 5 boxów :) najlepiej pm w grze Dzikusek on jest prawie 24h w grze bo to mój cov


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: CP dd here
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 26, 2011, 01:52:18 am »
Powiem Ci tak, mi zrobienie CP zajęło półtorej miesiąca i dobrałem w końcowym efekcie (trochę dzięki kolegom, po znajomości i trochę dzięki szczęśliwemu zbiegu okoliczności) ludzi, ale my też dopiero zaczeliśmy, czas pokaże co z tego wyniknie, ale jesteśmy bez wątpienia na dobrej drodze.


dokładnie ja mam dużo osób , i jak bedzie lipa z tym systemem to przynajmniej sa ludzie , którzy moga potem dojść do jakiegoś cp i najlepiej zgłoście sie przed 14 lvl zawsze troche wiecej crp a troche tego brakuje , obecnie mam około 30 osób z tego może tylko 5 boxów :) najlepiej pm w grze Dzikusek on jest prawie 24h w grze bo to mój cov


Agreesive, każdy może uważać że CP "ssie" ale to nie prawda. System CP usprawnia grę, pomaga Ci zdobyć niezbędne umiejętności do gry, zwyczajnie trudno zrobić polskie CP na serwerze gdzie ponad 95% graczy to rosjanie.


Nie zmienia to faktu, że na serwerze gdzie na END GAME biegają praktycznie same CP, grając nie będziesz nawet mięsem armatnim.




Thunderz dobrze Ci radzi nie składaj CP na tym forum, dobrze Ci radzę. Ja aktualnie mam 1 osobę z tego forum (SWS - eFancy), ale tylko dlatego, że dobrze mi się z nim dogadało, znają go ludzie, ma duuże doświadczenie i bardzo dobry komputer. Jak robiłem CP (1sze podejście w kwietniu to CP forumowe wyglądało tak:
Poniedziałek FULL
Wtorek - 3os - ach sorki nie mam czasu
Piątek - Znowu FULL
Poniedziałek - 2os kur... nie dam rady, cya itd.
------------------------------------------------------------------
Na końcu jak zrobisz CP ze znajomych to obsadź tych najbardziej pewnych na supporcie, zacznij od WC/BSP/SWS/BD - dobrze Ci radzę :).



Życzę powodzenia, przyda Ci się.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: CP dd here
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 26, 2011, 02:26:14 am »
no dzieki ale teraz sam zobacz , rekrutujesz różnego rodzaju klasy i nie polegasz na 1 osobie tylko składasz party z ludzi ktorzy sa w grze i myśle ze to moze sie sprawdzic ale w każdym razie licze sie z ludzmi z którymi gram i uznaliśmy ze spróbujemy jak nie wyjdzie to trudno ale spróbować zawsze można :)






  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: CP dd here
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 26, 2011, 06:42:27 am »
AW/SK
HE
HE/PR
TRICK
+EE


.....


TYR
AW
SK
HE/PW
+EE
jezeli już gramy dd cp a tak jest to prawdopodobnie zrobimy :
Pal/sk
2 tyrków
deska
wc
bd
sws
se
bp
ale z uzbieraniem const na poczatku nie bedzie łatwoi wszystko może się jeszcze zmienic ;p

hmm 2 tyr i deska kiepskie pt chyba ze glownie do farmu bo w pvp taki sklad niezbyt dobry. Radze dobrac jakiegos dagera
Hiawatha (Swords) Lancer


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 1

Odp: CP dd here
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 26, 2011, 07:25:25 am »
AW/SK
HE
HE/PR
TRICK
+EE


.....


TYR
AW
SK
HE/PW
+EE
jezeli już gramy dd cp a tak jest to prawdopodobnie zrobimy :
Pal/sk
2 tyrków
deska
wc
bd
sws
se
bp
ale z uzbieraniem const na poczatku nie bedzie łatwoi wszystko może się jeszcze zmienic ;p

hmm 2 tyr i deska kiepskie pt chyba ze glownie do farmu bo w pvp taki sklad niezbyt dobry. Radze dobrac jakiegos dagera
raczej chcemy po prostu z zielonymi  wbic na koxach+FI/SoS chyba lepiej pal bo FI+pt ud i party nagle ma sporą przezywalność a jednoczesnie DD-ki sporą siłe zniszczenia...
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2011, 07:27:46 am wysłana przez Lunar »


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: CP dd here
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 26, 2011, 08:36:19 am »
oho kolejny Polski klan :)

            od wara na 6x padac nie bedziecie, chyba ze jestescie az takimi sierotami ze na frozen/dziurach sobie nie poradzicie. Predzej poskaldacie cp w polskim klanie jak  w tym dziwnym nowym wytworze zreszta mowiecie o tym ze cp jest złe chwile potem chcecie cos skladac ...W OC ktos wam zawsze moze pomoc, zabrac na jakis raid nie wspomne o motywacji.


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: CP dd here
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 26, 2011, 08:54:13 am »
Itherus, +1

jesteście świadomi ile traci się % od wara?? ekwiwalent 10-15 mobów?? bicie ze skillami klanowymi jest dużo korzystniejsze niż te ułamki procentów, które tracicie przez wojny
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: CP dd here
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 26, 2011, 11:07:55 am »
Itherus, +1

jesteście świadomi ile traci się % od wara?? ekwiwalent 10-15 mobów?? bicie ze skillami klanowymi jest dużo korzystniejsze niż te ułamki procentów, które tracicie przez wojny
Jeśli dobrze pamiętam, to na clan luck lv2 i jak się pójdzie do CH z wykupionym oddawaniem expa to chyba 0.10% tracisz..
btw. jest chyba jeszcze forta czy to z zamku może? dawało też dodatkowy clan luck chyba.

IMO co do składu CP to jak macie już dwóch tyrków to lepiej zamiast deski brać np. właśnie daggera albo skoro bierzecie SE na main baterie to dodatkowy EE też będzie dobry (Poważnie, deska bez limitów to kupa :X )

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 74

  • Pochwał: 0

Odp: CP dd here
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 26, 2011, 11:25:07 am »
AW/SK
HE
HE/PR
TRICK
+EE


.....


TYR
AW
SK
HE/PW
+EE
jezeli już gramy dd cp a tak jest to prawdopodobnie zrobimy :
Pal/sk
2 tyrków
deska
wc
bd
sws
se
bp
ale z uzbieraniem const na poczatku nie bedzie łatwoi wszystko może się jeszcze zmienic ;p

hmm 2 tyr i deska kiepskie pt chyba ze glownie do farmu bo w pvp taki sklad niezbyt dobry. Radze dobrac jakiegos dagera

pewny jestes jakos w errorach nie bylo problemu z pvp rzekl ze bardzo dobre party na pvp tylko brac pal a nie sk bo sk jest wlasnie tylko do farmu


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 1

Odp: CP dd here
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 26, 2011, 12:56:31 pm »
oho kolejny Polski klan :)

            od wara na 6x padac nie bedziecie, chyba ze jestescie az takimi sierotami ze na frozen/dziurach sobie nie poradzicie. Predzej poskaldacie cp w polskim klanie jak  w tym dziwnym nowym wytworze zreszta mowiecie o tym ze cp jest złe chwile potem chcecie cos skladac ...W OC ktos wam zawsze moze pomoc, zabrac na jakis raid nie wspomne o motywacji.
Yhym jak ja na VH widzialem jak jakieś typy EE/OL i inne gówna lv 85 w full vesperach sobie kolegów expia to już to widze jak wara spotkam...gdyby na równych lv to pvp CP było to ok a nie jakies ruskie kupy kolegów wolaja z lv-lami 80+ a na VH w ant nescie/frozen pelno takich i jestem pewien ze tutaj bedzie to samo...

się zobaczy ogólnie dzisiaj zaczynamy ;p


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: CP dd here
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 26, 2011, 01:08:50 pm »
Czyli jakie klasy robicie ? Bo przypuszczając że chciałbym z wami grać, chciałbym wiedzieć czym :) Jak zaczniecie podajcie nicki w grze itd i plany na przyszłość ;p
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: CP dd here
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 26, 2011, 01:39:07 pm »
oho kolejny Polski klan :)

            od wara na 6x padac nie bedziecie, chyba ze jestescie az takimi sierotami ze na frozen/dziurach sobie nie poradzicie. Predzej poskaldacie cp w polskim klanie jak  w tym dziwnym nowym wytworze zreszta mowiecie o tym ze cp jest złe chwile potem chcecie cos skladac ...W OC ktos wam zawsze moze pomoc, zabrac na jakis raid nie wspomne o motywacji.
Yhym jak ja na VH widzialem jak jakieś typy EE/OL i inne -_-' lv 85 w full vesperach sobie kolegów expia to już to widze jak wara spotkam...gdyby na równych lv to pvp CP było to ok a nie jakies ruskie kupy kolegów wolaja z lv-lami 80+ a na VH w ant nescie/frozen pelno takich i jestem pewien ze tutaj bedzie to samo...

się zobaczy ogólnie dzisiaj zaczynamy ;p

zaprzeczasz sam sobie jesli bedzie trzeba i tak pk wylapiesz. Zawsze lepiej grac w większym klanie niz jakims pizdzikowie bez przyszłości.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: CP dd here
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 26, 2011, 01:43:15 pm »
oho kolejny Polski klan :)

            od wara na 6x padac nie bedziecie, chyba ze jestescie az takimi sierotami ze na frozen/dziurach sobie nie poradzicie. Predzej poskaldacie cp w polskim klanie jak  w tym dziwnym nowym wytworze zreszta mowiecie o tym ze cp jest złe chwile potem chcecie cos skladac ...W OC ktos wam zawsze moze pomoc, zabrac na jakis raid nie wspomne o motywacji.
Yhym jak ja na VH widzialem jak jakieś typy EE/OL i inne -_-' lv 85 w full vesperach sobie kolegów expia to już to widze jak wara spotkam...gdyby na równych lv to pvp CP było to ok a nie jakies ruskie kupy kolegów wolaja z lv-lami 80+ a na VH w ant nescie/frozen pelno takich i jestem pewien ze tutaj bedzie to samo...

się zobaczy ogólnie dzisiaj zaczynamy ;p
Stary, bycie napadanym przez high lvle jak komuś podskoczysz to norma :D
Ale jak się samemu dorobisz lvla/EQ i potem np. ktoś znajomy farmi subke i go zaczepiają a ty wpadasz i ich gnieciesz 1 vs 6 = priceless :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: CP dd here
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 26, 2011, 01:45:31 pm »
no dzieki ale teraz sam zobacz , rekrutujesz różnego rodzaju klasy i nie polegasz na 1 osobie tylko składasz party z ludzi ktorzy sa w grze i myśle ze to moze sie sprawdzic ale w każdym razie licze sie z ludzmi z którymi gram i uznaliśmy ze spróbujemy jak nie wyjdzie to trudno ale spróbować zawsze można :)
kolejny zajebiaszczy pomysl - i bedziecie biegac jak rossija z 7dd bdkiem i ee w party, naprawde dobry pomysl
Co do war to i tak nie unikniecie pk - na slabszych spotach moze i bedzie spokoj ale bitwa o spota zaczyna sie od 60+ i tam juz nie ma przebacz a od pk sie leci za caly %
system CP jest wykorzystaniem mechaniki gry (wiadomo byli juz tacy co chcieli zlozyc party samych summonerow bijacych na selfbuffach - pozdrawiam Ami :) ) i max dpsu i mozliwosci daje tylko party zlozone wedlug mechaniki gry - dopiero GoD to zmieni.

No coz zycze powodzenia ale w takim systemie klepanie kolejnych lvl bedzie wam szlo niemilosiernie dlugo i wiele osob quitnie.
retired


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 1

Odp: CP dd here
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 26, 2011, 03:08:35 pm »
up
jak najszybciej PM-ki jeśli można ew sam zagram tankiem/sws-em


  • Wiadomości: 98

  • Pochwał: 0

Odp: CP dd here
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 26, 2011, 03:23:23 pm »


Ale jak się samemu dorobisz lvla/EQ i potem np. ktoś znajomy farmi subke i go zaczepiają a ty wpadasz i ich gnieciesz 1 vs 6 = priceless :D
Priceless to jest złożenie na spocie 7x party w s80 na jedną bańke, boxem bez klanu (na dziurach pewnie do tej pory straszą szatanem :D)