Witaj
Gość

Wątek: Amber pt LF 9 vs 9  (Przeczytany 23677 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 03, 2011, 09:00:01 pm »
-_-' e Ci Marcin    :mrgreen:


  • Wiadomości: 179

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 03, 2011, 09:03:39 pm »
Skoro jada wszystkie polskie party jak ktos wyzej napisal to moga sobie pisac takie topiki a takie odpowiedzi w stylu "ale sie podniecacie  ze jestescie najlepsi" sa imo po prostu zalosne i wieja zazdroscia. Jesli ktos jest najlepszy to sobie na to zapracowal i teraz moze sie z was smiac z gory a wy nie mozecie z tym nic zrobic tylko napisac zalosna odpowiec w takim stylu. To jest forum i GRZE wiec kazdy tu ma prawo sie nia jarac.
Lancer: Gildus Cardi81 - retired
VH:  Cardi -> Aeore Healer - retired
Innova EU off: bored :P
Cardi 4evah


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 03, 2011, 09:12:31 pm »
-_-' e Ci Marcin    :mrgreen:
Przecież Michał żartowałem we R friends, ale gdzie jest Zbyszek? http://www.youtube.com/watch?v=rIIA3jRzgok
S h O c K Team
Yull Trickster 99/ Othell 98/ DC 80 / TH 80


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 03, 2011, 09:20:15 pm »
Skoro jada wszystkie polskie party jak ktos wyzej napisal to moga sobie pisac takie topiki a takie odpowiedzi w stylu "ale sie podniecacie  ze jestescie najlepsi" sa imo po prostu zalosne i wieja zazdroscia. Jesli ktos jest najlepszy to sobie na to zapracowal i teraz moze sie z was smiac z gory a wy nie mozecie z tym nic zrobic tylko napisac zalosna odpowiec w takim stylu. To jest forum i GRZE wiec kazdy tu ma prawo sie nia jarac.

skoro rzeczywiscie autor tego watku pala taka rzadza podzielenia sie jaki nie jest zajebisty z forumowiczami to jego sprawa. my mielismy inne sposoby bardziej "naoczne". tylko tyle i az tyle panie "obiektywny obserwatorze".


Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 03, 2011, 09:23:36 pm »
Nevada +1, oprzytomnijcie.


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 03, 2011, 09:49:12 pm »
 Jeszcze dodam że Itherus chudym elfem jak wychodził z Hida (dzięki szczupłej postury) to dalej go nie było widać taki ogar z chłopaka.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2011, 10:05:01 pm wysłana przez John100 »
S h O c K Team
Yull Trickster 99/ Othell 98/ DC 80 / TH 80


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 03, 2011, 09:53:42 pm »
Dobra, póki nas nie pokonacie, będziemy się fapować:D Jeśli się komuś to nie podoba, proszę nas pokonać D: A że wy tak nie robiliście, to mam na to -_-', my tak robimy i to się liczy:D

PS. Jeśli chodziło, Ci Sarin o frapsy, to spokojnie, nagrywamy materiał więc wyjdzie))
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2011, 10:04:42 pm wysłana przez fossil »


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 03, 2011, 10:00:43 pm »
nastepny, który jest nie na temat, rozkręca drame itp itd to posta dartha...
lol znowu ja?
retired


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 03, 2011, 11:37:09 pm »
nastepny, który jest nie na temat, rozkręca drame itp itd to posta dartha...
lol znowu ja?

ty robisz to nieświadomie : )


Nevada:
Nie wiem, co myśli reszta party, to jest moja chęć odnalezienia jakiegoś PvP, o które jest dosyć ciężko obecnie. Najczęściej w ciągu 2-3 h uda się zrobić jakąś 1-2 ustawki po 2-3 rundki + kilka ganków po loa / dv, ale tam bez kitu, to jak ktoś jest zaskoczony, to glebi w kilka sekund i nie ma żadnej przyjemności z takiego PvP (przynajmniej ja).

Pomysł tego topicu był mój prywatny, kasę wykładam bez mrugnięcia z mojej kieszeni, nie constowej, pisząc "GF" i ciesząc się, że Polacy po po często identycznym, lub zbliżonym czasie farmy (w końcu jak to część osób twierdzi, u nas są już na tyle inne osoby, że nie nie powinienem mieć czelności mówić "Amber party" O_o) osiągnęli fajny poziom i jest się z kim pobić.

I to nei jest tak, że siedzimy w mieście i czekamy aż ktoś z tego forum się zgłosi. Robimy w między czasie swoje, chodząc na eventy klanowe, dając się scamować z epików (Pozdro Arimas ; p ). Po prostu byłoby fajnie, gdyby tego PvP było więcej.

Fakt, brak hero boli, bo musimy prosić innych o hero voice :<<<
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 04, 2011, 12:33:06 am »
-_- z tymi epicami plox  :o

Delios halp  :beksa:

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 04, 2011, 01:00:33 am »
juz od dluzszego czasu mozna bylo zauwazyc maly ale systematyczny spadek aktywnosci ludzi na endgame pvp. chodzi mi tu wlasnie o party gankujace loa/dv czy wczesniej hb, gc, mos, stakato. chociaz w sumie zawsze pod koniec kroniki byl wiekszy/mniejszy przestoj


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 04, 2011, 01:11:21 am »
Powody są 2:

1) wakacje
2) Dużo osób zrobiło już co mogło i nie chce im się nic więcej, bo np. jedyne czego im brakuje to Antharas/valakas i inne ekstremalnie drogie rzeczy, na które sami nie wyfarmią. Dlatego obecność na clan eventach jest dalej co najmniej dobra, a na spotach słaba.

Luzie 85++ nie idą już farmić za bardzo, zrobią sobie freyę/frintezę/zakena i tyle.

Dlatego trzeba starać się ustawiać 9 vs 9, bo po cholerę te wyfarmione party mają biegać po spotach i gankować tych, co dobijają dopiero 85.

Po prostu Syndrom end game serwera, gdzie ludzi na spoty wyrzucić może jedynie nowe wyzwanie w farmie, jakim bez wątpienia będzie wejście GoD-a.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 04, 2011, 03:26:08 am »
Powody są 2:

1) wakacje
2) Dużo osób zrobiło już co mogło i nie chce im się nic więcej, bo np. jedyne czego im brakuje to Antharas/valakas i inne ekstremalnie drogie rzeczy, na które sami nie wyfarmią. Dlatego obecność na clan eventach jest dalej co najmniej dobra, a na spotach słaba.

Luzie 85++ nie idą już farmić za bardzo, zrobią sobie freyę/frintezę/zakena i tyle.

Dlatego trzeba starać się ustawiać 9 vs 9, bo po cholerę te wyfarmione party mają biegać po spotach i gankować tych, co dobijają dopiero 85.

Po prostu Syndrom end game serwera, gdzie ludzi na spoty wyrzucić może jedynie nowe wyzwanie w farmie, jakim bez wątpienia będzie wejście GoD-a.
Wyjdz z CLF + 1 WAR czyli więcej do bicia.
S h O c K Team
Yull Trickster 99/ Othell 98/ DC 80 / TH 80


  • Wiadomości: 179

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 04, 2011, 08:26:49 am »
skoro rzeczywiscie autor tego watku pala taka rzadza podzielenia sie jaki nie jest -_-' z forumowiczami to jego sprawa. my mielismy inne sposoby bardziej "naoczne". tylko tyle i az tyle panie "obiektywny obserwatorze".
innymi slowy wy>alariony?
Lancer: Gildus Cardi81 - retired
VH:  Cardi -> Aeore Healer - retired
Innova EU off: bored :P
Cardi 4evah


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 04, 2011, 08:32:20 am »
skoro rzeczywiscie autor tego watku pala taka rzadza podzielenia sie jaki nie jest -_-' z forumowiczami to jego sprawa. my mielismy inne sposoby bardziej "naoczne". tylko tyle i az tyle panie "obiektywny obserwatorze".
innymi slowy wy>alariony?
...nie...
ja>wy>alariony

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 04, 2011, 09:24:28 am »
L2 jest tak popapraną grą, że na nawet najlepiej prosperującym serwerze spada aktywność pvp. To samo mamy na Chronosie i to samo jest na Naji. Wakacje zabierają częśc graczy, kolejna grupa robi quit lub break bo nie mają z kim grać (grali z tymi co pojechali na wakacje), klan słabnie i kolejna grupa odchodzi (ci co nie przywykli do bycia w słabszym klanie). Do tego jeszcze parę osób sobie znika bo znudzili się grą lub coś im się w rl zmieniło. Potem przychodzi okres jesienny/zimowy, dużo osób wraca, dużo robi rerolla, jest powiew nowości i to przyciąga kolejnych. Czasem jakiś merge. Klan staje się aktywniejszy, a to z kolei przyciąga nowych z non factor klanów. I tak w kółko.

Party Alariona zrobiło duży postęp przez ostatnie miesiące. Dyskusje o taktyce, eksperymenty w składzie i wreszcie mają efekty.
Zapewne to jeszcze nie jest maksymum ich możliwości, ale już powód do satysfakcji.
Dlaczego nie mieliby się tym pochwalić? Szczególnie, że na tym forum Alarion zawsze był krytykowany jako "wszystkowiedzący teoretyk", a jak widać efekty tej teorii są. Wypuszczenie frapsa to jest taka sama forma "chwalenia się". Na zasadzie: "Pracowaliśmy, farmiliśmy i patrzcie co teraz potrafimy". No są też oczywiście frapsy troszeczkę inne (patrz Delios :) ). 


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 04, 2011, 10:09:09 am »
L2 jest tak popapraną grą, że na nawet najlepiej prosperującym serwerze spada aktywność pvp. To samo mamy na Chronosie i to samo jest na Naji. Wakacje zabierają częśc graczy, kolejna grupa robi quit lub break bo nie mają z kim grać (grali z tymi co pojechali na wakacje), klan słabnie i kolejna grupa odchodzi (ci co nie przywykli do bycia w słabszym klanie). Do tego jeszcze parę osób sobie znika bo znudzili się grą lub coś im się w rl zmieniło. Potem przychodzi okres jesienny/zimowy, dużo osób wraca, dużo robi rerolla, jest powiew nowości i to przyciąga kolejnych. Czasem jakiś merge. Klan staje się aktywniejszy, a to z kolei przyciąga nowych z non factor klanów. I tak w kółko.

Party Alariona zrobiło duży postęp przez ostatnie miesiące. Dyskusje o taktyce, eksperymenty w składzie i wreszcie mają efekty.
Zapewne to jeszcze nie jest maksymum ich możliwości, ale już powód do satysfakcji.
Dlaczego nie mieliby się tym pochwalić? Szczególnie, że na tym forum Alarion zawsze był krytykowany jako "wszystkowiedzący teoretyk", a jak widać efekty tej teorii są. Wypuszczenie frapsa to jest taka sama forma "chwalenia się". Na zasadzie: "Pracowaliśmy, farmiliśmy i patrzcie co teraz potrafimy". No są też oczywiście frapsy troszeczkę inne (patrz Delios :) ).

a ja mysle ze wszystki lepsze cp powiedzialy si ju ci_pka  i amber pt bije sie z jakimis leszczami xD stad skok ich POWERA. Jak czytam "party LastExilera, na maxa wyfarmione, mega ogar w skladzie,maja mega hero deske" - to sobie mysle WTF od kiedy to pt istnieje :D lastexiler pozbieral chyba niedobitki ktore jeszcze nie uciekly z serwera ^^ tam nie ma nawet zgrania
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2011, 10:13:49 am wysłana przez Mscici3l »
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 04, 2011, 10:40:59 am »
Cytuj
a ja mysle ze wszystki lepsze cp powiedzialy si ju ci_pka  i amber pt bije sie z jakimis leszczami xD stad skok ich POWERA.

Dokładnie tak samo SH tłumaczyło się jak przegrywali ostatnio z X a obecnie X tłumaczy się w ten sposób, gdy przegrywa z SH (Naia serwer). :)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 04, 2011, 12:34:32 pm »

a ja mysle ze wszystki lepsze cp powiedzialy si ju ci_pka  i amber pt bije sie z jakimis leszczami xD stad skok ich POWERA. Jak czytam "party LastExilera, na maxa wyfarmione, mega ogar w skladzie,maja mega hero deske" - to sobie mysle WTF od kiedy to pt istnieje :D lastexiler pozbieral chyba niedobitki ktore jeszcze nie uciekly z serwera ^^ tam nie ma nawet zgrania

Czy ja mówiłem gdzieś uber ogar itd.? Grali nieźle, postacie mają sfarmione, starali się jak mogli.

Ja wiem Mściciel, że od kiedy ty odszedłeś, to wszystkie topowe party też odeszły i na serwerze jest już samo dno i nei ma żadnych PvP. Jednak bez obrazy, dla mnie to trochę usprawiedliwianie się, że kiedy ty byłeś, to bło imba, a jak ci się tyrek znudził, to zaczęło wiać ***.

Pogadaj z chłopakami, czy zaraz po twoim odejściu nie mieli się już z kim bić, z tego co z nimi gadałem, to warów było sporo.

Kolejna kwestia jest taka, że jak już pisałem post wyżej, sfarmione party nie widzą sensu pokazywania się na gank spotach, bo po co? Loa i DV są duże, łatwo się wyminąć. Np. my po wczorajszej ustawce z party Stretch'a, poszliśmy jedni i drudzy ponownie na DV/LoA w celu gankowania. Wiedzieliśmy, że gdzieś biegają, bo co jakiś czas na rebuffie widzieliśmy się w mieście, ale mimo, że szukaliśmy ich, nie trafiliśmy na siebie.

Teraz jaki jest sens biegania po 2 h na spotach, żeby znaleźć 1-2 PvP i tonę randomów, skoro można ten czas spożytkować inaczej, w między czasie ugadując się na kolejne 9 vs 9?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 04, 2011, 12:38:22 pm »
Cytuj
a ja mysle ze wszystki lepsze cp powiedzialy si ju ci_pka  i amber pt bije sie z jakimis leszczami xD stad skok ich POWERA.

Dokładnie tak samo SH tłumaczyło się jak przegrywali ostatnio z X a obecnie X tłumaczy się w ten sposób, gdy przegrywa z SH (Naia serwer). :)
ze co ?? tlumacza sie tym ze enemy jest slabe i dlatego z nimi przegrywaja ?


a ja mysle ze wszystki lepsze cp powiedzialy si ju ci_pka  i amber pt bije sie z jakimis leszczami xD stad skok ich POWERA. Jak czytam "party LastExilera, na maxa wyfarmione, mega ogar w skladzie,maja mega hero deske" - to sobie mysle WTF od kiedy to pt istnieje :D lastexiler pozbieral chyba niedobitki ktore jeszcze nie uciekly z serwera ^^ tam nie ma nawet zgrania

Czy ja mówiłem gdzieś uber ogar itd.? Grali nieźle, postacie mają sfarmione, starali się jak mogli.

Ja wiem Mściciel, że od kiedy ty odszedłeś, to wszystkie topowe party też odeszły i na serwerze jest już samo dno i nei ma żadnych PvP. Jednak bez obrazy, dla mnie to trochę usprawiedliwianie się, że kiedy ty byłeś, to bło imba, a jak ci się tyrek znudził, to zaczęło wiać ***.

Pogadaj z chłopakami, czy zaraz po twoim odejściu nie mieli się już z kim bić, z tego co z nimi gadałem, to warów było sporo. - ale poziom nie ten!!
za nim ja odszedlem qqitnelo/rozpadlo sie juz kilka top pt - wiec nie po moim odejsc, a przed moim odejsciem  :noob: :noob:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2011, 12:43:49 pm wysłana przez Mscici3l »
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 04, 2011, 01:16:49 pm »
Cytuj
ze co  tlumacza sie tym ze enemy jest slabe i dlatego z nimi przegrywaja ?

Nie, tłumaczą swoje porażki, tym że większość ich topowych składów quitnęła lub jest na wakacjach.
Zabawne jest to, że najpierw ten argument był linią obrony jednych a po miesiącu zaledwie stał się argumentem drugiej strony.
W rzeczywistości od zawsze jest tak, że gdy pojawia się nowa grupa wygrywająca, wtedy wszyscy inni stwierdzają, że tak się stało z powodu braku silnej konkurencji. Taka grupa jak Alariona nie zyska uznania od razuJeszcze długo będą słyszeć taksty w stylu:
"Jakby ... grał to by nie szło wam tak łatwo". Dlatego na razie w przynajmniej Polskim community warto docenić, że grupa ta realizuje swoje założenia. Nie naśmiewać się, że pokonane party wcale nie jest takie mocne. Było na liście do pokonania i zostało pokonane. Lista była dłuższa, więc ciekawe co będzie dalej :)


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: 1

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 04, 2011, 01:30:16 pm »
ogólnie Alarion to spoko pisz co chcesz pewnie dajecie rade i git tak 3mać (czekamy na frapsiory),
ale jak piszesz ze tam wygraliście z tymi czy z tymi to wykasuj określenie sfarmione
ze swojej wypowiedzi i będzie o wiele mniej płaczu od innych.

pc :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2011, 01:40:19 pm wysłana przez SanchoPansa »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 04, 2011, 01:40:54 pm »
dobra, nie wiem jaki dla was jest poziom sfarmienia (3 hero to mało? :<<). W takim razie ujmę to tak: Lepiej ubrani niż my, pasi? ^^
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: 1

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 04, 2011, 01:52:18 pm »
mi tam wsio ryba nie gram jestem tylko fanboyem ;p
ale pisanie czegokolwiek o equipie czy to w postaci: "sfarmieni" czy "lepiej ubrani" jest wodą na młyn do czepiania się:P



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 04, 2011, 02:03:54 pm »
No lepiej ubrani już nikt się doczepić nie może, a sfarmieni, masz rację, zawsze będzie tak jak Orlok pisał, że "Kiedy ja grałem, to dopiero byli prawdziwi enemy, nie to co teraz bla bla"
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker