Witaj
Gość

Wątek: Battle Cleric (aka Bishop przodowy ;p) - Baium Lancer 12.09.2011  (Przeczytany 18821 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Battle Cleric (aka Bishop przodowy ;p) - Baium Lancer 12.09.2011
« Odpowiedź #100 dnia: Wrzesień 21, 2011, 07:21:49 pm »
co do ostatniego pvp pod wejsciem do IT - faktycznie fajnie było i gdyby nie powrót Matusa z miasta po zgonie to pewnie już byście się nie pozbierali, ale gratuluje, było blisko :P
aż muszę pójść tego frapsa obejrzeć o_o   bo yyyyy what?
Archeage <3


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Battle Cleric (aka Bishop przodowy ;p) - Baium Lancer 12.09.2011
« Odpowiedź #101 dnia: Wrzesień 21, 2011, 07:31:20 pm »
co do ostatniego pvp pod wejsciem do IT - faktycznie fajnie było i gdyby nie powrót Matusa z miasta po zgonie to pewnie już byście się nie pozbierali, ale gratuluje, było blisko :P

Lemp, tak mnei zaintrygowałeś, że obejrzałem frapsa drugi raz. Na całym PvP padłem tylko ja (chyba z 5-6, co było mega żałosne) i razem ze mną przy pierwszym zgonei padł Kajo i Shandis. Ja wstałem od b resa i resnąłem Kajo (i chwilę później bez nobla zgon), kajo reznął chyba Shandisa jeżeli dobrze widzę.

Wyraźnie na frpasie widać, że Kajo miał tylko 1 zgon i tylko raz go reznąłem (i widać jak wstaje i rzuca sobie nobla). Także jesteś pewny tego co piszesz? Przyznam, nie posiadłem jeszcze wiedzy jak robić fikcyjne frapsy ; p

Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Battle Cleric (aka Bishop przodowy ;p) - Baium Lancer 12.09.2011
« Odpowiedź #102 dnia: Wrzesień 21, 2011, 07:35:39 pm »
aha PS. właśnie zauważyłem że was było tak btw co najmniej 11 osób:

support (czyli 5 osob) + Lemp + Aranel + KaIIa + John100 + Lux + msPremium. Ofc nic mi do tego, tak tylko stwierdzam sobie.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: Battle Cleric (aka Bishop przodowy ;p) - Baium Lancer 12.09.2011
« Odpowiedź #103 dnia: Wrzesień 21, 2011, 07:37:03 pm »
I ja i ja, biegam tam pomiędzy Tobą i Shandisem! :D Chyba, że była jeszcze ostatnio na spocie It inna akcja w której nie uczestniczyłem. :P


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Battle Cleric (aka Bishop przodowy ;p) - Baium Lancer 12.09.2011
« Odpowiedź #104 dnia: Wrzesień 21, 2011, 07:41:36 pm »
ok, faktycznie, czyli 12 osób  : D

Czuję się zatem lekko usprawidliwiony ^^
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Battle Cleric (aka Bishop przodowy ;p) - Baium Lancer 12.09.2011
« Odpowiedź #105 dnia: Wrzesień 21, 2011, 07:43:20 pm »
/target alarionaxom :afro:
Archeage <3


Odp: Battle Cleric (aka Bishop przodowy ;p) - Baium Lancer 12.09.2011
« Odpowiedź #106 dnia: Wrzesień 21, 2011, 07:46:00 pm »
Nie mam żadnych makro na tgt. Przynajmniej ja legit. :D:D:D


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Battle Cleric (aka Bishop przodowy ;p) - Baium Lancer 12.09.2011
« Odpowiedź #107 dnia: Wrzesień 21, 2011, 07:55:46 pm »
ja mam na wszystkich Polaków, yo!
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Battle Cleric (aka Bishop przodowy ;p) - Baium Lancer 12.09.2011
« Odpowiedź #108 dnia: Wrzesień 21, 2011, 08:33:47 pm »
Nie mam żadnych makro na tgt. Przynajmniej ja legit. :D:D:D
Taa, twoja ręka ma wbudowane makro pewnie ;p

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Battle Cleric (aka Bishop przodowy ;p) - Baium Lancer 12.09.2011
« Odpowiedź #109 dnia: Wrzesień 23, 2011, 10:31:34 am »
       W koncu sie zabralem do obejrzenia tego filmu, ale to tylko i wyłącznie z tego powodu ze nie przepadam za takimi imprezami na frapsach, dosc ciezko sie to oglada. Nie mniej jednak jesli chodzi o moja opinie muzyka swietnie dobrana, moze poza 1 kawalkiem pomimo tego ze jest to tak duze pvp ogladalo sie calkiem przyjemnie przeleciałem od deski do deski całośc. Dodatkowo na plus jak dla mnie przynajmniej jest brak efektów ladnie wszystko podane na tacy bez wodotryskow, irytujace sa tylko jedynie tylko te komentarze  no i polakow to ty chyba nie lubisz na lancerze :) bo jak widzisz kogoś od razu leci target.
      Teraz odnosnie samej gry siedziałem na fotelu i az nie mogłem uwierzyć ze żadna parówa na tym frapsie cie nie targetowała to jest po prostu karygodne, może poza Cosmo i jednym krytem od qwerty po ktorym powąchałeś kafle:) w czesci survival biegales 3 min bez nobla z taka iloscia supportu w party!! troche za malo uzywasz block shield/ww masz na tyle duzo supportu w party ze moglbys spokojnie spamowac to co reuse. No i to bsoe mogles zginac jak prawdziwy meszczyzna!!! many i tak nie miałeś!

    ciekawi mnie tylko jak nam bedzie to l2 chodziło na takich duzych imprezach w GoD:)

         

   

           


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Battle Cleric (aka Bishop przodowy ;p) - Baium Lancer 12.09.2011
« Odpowiedź #110 dnia: Wrzesień 23, 2011, 12:01:44 pm »
Dodatkowo na plus jak dla mnie przynajmniej jest brak efektów ladnie wszystko podane na tacy bez wodotryskow, irytujace sa tylko jedynie tylko te komentarze

Efektów było raptem kilkanaście na cąły film, a z racji obsługi Sony Vegasa pierwszy raz w życiu i tak zeszło mi się z tym długo dość. Komentarze bardziej dla zabawy i śmiechu niż jakieś ultra poważnej gry, bo niektóre sytuacje po prostu mnie autentycznie rozbawiły (np. train jaki Rapid pociągnął, albo jak ze wszystkich targetów obok, djCosmO wybiega i leci przez cały tłum prosto na mnie już któryś raz z kolei)

  no i polakow to ty chyba nie lubisz na lancerze :) bo jak widzisz kogoś od razu leci target.

Zaciekawiłeś mnei tą opinią. W survivaolwej rundzie, po paru minutach wpada kilka pt swords od tyłu (widać Aranela i kilku innych Polaków w około 13:30), ale żadnego na target nie brałem, bo wiedziałem, że jesteśmy między swrods a Freedoms i trzeba się skupić na tych drugich by wygrać i przeżyć. Jak widać nie udało się. Na dodatek kiedy dałem komendę, że uciekamy pod schody do galaxy, byliśmy tam wtedy praktycznei sami + pt Tytusa i paru innych swords (Rudzik sam zainicjował walkę ; p).

Poza tym PvP było ponad 3 godzinne. Statystycznie Polaków tam brałem na target z 2% z całości...?

      Teraz odnosnie samej gry siedziałem na fotelu i az nie mogłem uwierzyć ze żadna parówa na tym frapsie cie nie targetowała to jest po prostu karygodne, może poza Cosmo i jednym krytem od qwerty po ktorym powąchałeś kafle:) w czesci survival biegales 3 min bez nobla z taka iloscia supportu w party!!

Ilość supportu neiwiele ma na mass PvP znaczenia. Fakt, teraz zwróciłem uwagę na to i mogę powiedzieć, że miałem tak samo dużego farta, jak w tej akcji z Rudzikiem (gdzie też Tytus ukradł mi nobla) i gdyby mnei dobił gdy byłem na tych 200 HP, to filmik skończyłby się pewnie w tym momencie : D

Mass PvP mają to do siebie, że ciężko wszystko ogarnąć i jest duży chaos. Dużo osób pada bez nobla, czy to u enemy, czy u nas.

troche za malo uzywasz block shield/ww masz na tyle duzo supportu w party ze moglbys spokojnie spamowac to co reuse.

ohh to dotknęło : D  Śmiem twierdzić, że używałem naprawdę często (większość cardich używa z moich obserwacji 1-2 na jedną akcję), a sam naliczyłem się sporo ponad kilkunastu w parze mass block'ów robiąc nei raz kamikadze akcje przy tym (np. 21:30). może i mamy 2 cardich, ale ten drugi na mass PvP mało co może neistety i to widać aż nazbyt boleźnie na tym filmiku, więc do ogarniania jest sporo samemu (((


    ciekawi mnie tylko jak nam bedzie to l2 chodziło na takich duzych imprezach w GoD:)
 

Myślę, że niewiele gorzej niż obecnie. Podobno poprawili trochę optymalizację, więc zobaczymy już niedługo : )

Dzięki za rzeczową krytykę ^^
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Battle Cleric (aka Bishop przodowy ;p) - Baium Lancer 12.09.2011
« Odpowiedź #111 dnia: Wrzesień 23, 2011, 01:41:14 pm »
jak Alarion zobaczył Tytusa to pier...olił wszystko i biegł na niego, aż shogal z rapidem zaczynali klnać na niego :D
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Battle Cleric (aka Bishop przodowy ;p) - Baium Lancer 12.09.2011
« Odpowiedź #112 dnia: Wrzesień 23, 2011, 06:38:22 pm »
jak Alarion zobaczył Tytusa to pier...olił wszystko i biegł na niego, aż shogal z rapidem zaczynali klnać na niego :D
Niee! shogal rage i nie było mnie na kanale O.O
QQ

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 1

Odp: Battle Cleric (aka Bishop przodowy ;p) - Baium Lancer 12.09.2011
« Odpowiedź #113 dnia: Październik 07, 2011, 10:45:26 pm »
btw moze lekki offtop ale czemu ludzie grają z paskiem skilli z boku? ja nie umiem jakos tak to jest dla mnie nienaturalne... ja od zawsze mam na dole i jakos sobie tego nie wyobrazam ;)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Battle Cleric (aka Bishop przodowy ;p) - Baium Lancer 12.09.2011
« Odpowiedź #114 dnia: Październik 07, 2011, 11:02:41 pm »
wolę widzieć dół niż bok ekranu. I tak nic nie klikam z myszki, wszystko leci z klawiatury : D
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 155

  • Pochwał: 0

    • O mnie :)
Odp: Battle Cleric (aka Bishop przodowy ;p) - Baium Lancer 12.09.2011
« Odpowiedź #115 dnia: Październik 08, 2011, 02:29:55 pm »
jak coś linki dead