Witaj
Gość

Wątek: RU - > EU  (Przeczytany 24080 razy)

  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #125 dnia: Październik 31, 2011, 07:58:22 pm »
Gracze z priva >> gracze Innovy + NCWest  :beksa:
Mu chodzi o tych pro gamersow z rpg clupa i l2.wsa, te servery nie dorastaja do piet ru officialowi.


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #126 dnia: Październik 31, 2011, 08:18:04 pm »
dlatego quitnales l2.ws bo cie cisneli na forum l2.ws za glupote?
retired


  • Banned
  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #127 dnia: Październik 31, 2011, 08:29:35 pm »
Gracze z priva >> gracze Innovy + NCWest  :beksa:
Mu chodzi o tych pro gamersow z rpg clupa i l2.wsa, te servery nie dorastaja do piet ru officialowi.
napisał pr0 ofizjalz playerz


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Odp: bug summonera
« Odpowiedź #128 dnia: Listopad 01, 2011, 08:51:45 am »
Także Mast, z twojej strony to wygląda jak usprawiedliwianie na siłę tego na czym grasz,(...)
To wy się jaracie GoDem, jak dziecko nową pobugowaną wersją łindołsa.
(...) Ja mogę dodać do siebie, że bugnienty jest kubik (wcale nie działa), tp przestaje działać po ubiciu 1 summona, na oly nadal są sytuacje, że summony się nie pojawiają, 2/3 profowe summony nie mają skillów w okienku XD
Kolejny bug na LIVE serwerze.. lol ... Normalnie bugi jak na jakimś l2jocie.... a to przecież oficjal...
Co jeszcze?
@Razparuk, jakoś nie czaję paraleli do bajki, co to ją przytoczyłeś.
@Alarion
I nie mam zamiaru ciągnąć dyskusji NCSoft/Innova. Powiem tylko, że według mnie odpływ ludzi z NCSoftu jest bezpośrednio spowodowany otworzeniem (prawie) darmowych serwerów przez Innovę. Bardzo duże community na NCSofcie stanowili gracze z Rosji. I tyle.
A co do zamknięcia serwerów L2 NCSoftu, to tylko przypomnę, że serwery Lineage _jeden_ wciąż stoją i mają się całkiem dobrze.
I o ile mnie pamięć nie myli to gracze retaila dawno postulowali, żeby zrobić jeden porządny serwer, zamiast otwierać kolejny (Franz). Ale to było tak dawno, że niektórzy już tego nie pamiętają.

@Delios
Osobiście wali Cię to że grasz na serwerze z botami i cheaterami,
Byli, są i będą na KAŻDYM serwie. Kwestia skali. I wierz dalej w garbate aniołki, że Twoi wrogowie nic nie używają. Pamiętasz którąś wersje jakiegoś programu (bot/ranger - nie wiem, nie używam) działającą na serwerach oficjalnych Z WYJĄTKIEM bodajże Gustina, bo autor grał na nim i tam mieli go tylko członkowie jego klanu? Więc wierz sobie dalej, że na RUOffie nie ma żadnych botów i cheaterów lol...
Co do supportu - przez 6 lat grania potrzebowałem go 2 razy i za każdym razem zadziałali. Więc nie mam zastrzeżeń.
Wprowadzeni contentu na czas - jak pisałem - wolę przetestowaną wersję z jak najmniejsza liczbą bugów, niż wciskanie nowości na siłę i testowanie "w locie". Tak samo jak w Windą. I każdym innym programem.
Cytuj
Grałem tam i za żadne skarby bym tam nie wrócił.
nikt Ci nie każe i nikt Cię nie zmusza. Free will....

Cytuj
Dla mnie na siłe wygląda to że chcesz udobruchać siebie że nie macie jeszcze GoDa...
Rozumiesz stwierdzenie - nie dbam jaka kronika jest na serwie na którym gram? Bo jak na razie widzę, że to właśnie gracze RUOffa podniecają się GODem jak dziewica nowym wibratorem.

Co do Naii - powiedziałem - nie gram tam i tamtejsze sprawy interesują mnie tyle co zeszłoroczny śnieg. Jedyna satysfakcja, że Nova znów wtopiła kolejne realne dolary na transfer postaci tylko po to, żeby znaleźć się na martwym serwie :D

Ech też wyszła ściana tekstu.

Fcuk war priv<->retail!!!  Flame on RUtaill<->Retail!!

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #129 dnia: Listopad 01, 2011, 09:34:06 am »
2 bugi u summonera... SOOO MUCH
Nowe lokacje działają
99% skilli działa (ou kej, cubic summonera nie działa QQQQ)

Srsly

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #130 dnia: Listopad 01, 2011, 09:49:47 am »
MastJedi - powtórzę za przedmówcą : Jesteś smutny, bardzo smutny.
Tak jaramy się GoD-em bo to najlepsza kronika i zmiany w niej wprowadzone są po prostu genialne, a ty na siłę próbujesz zakląć rzeczywistość ale nic poza narażeniem się na śmieszność Ci z tego nie wychodzi.

Trochę dystansu, pozdrawiam
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #131 dnia: Listopad 01, 2011, 09:57:35 am »
To chyba normalne ze każda gra wychodzi z jakimiś bugami, a po paru dniach wypuszcza się latki. Nie mniej jednak twoje tłumaczenie to  nic innego jak gadanie ludzi, kiedy jakaś gra nie wychodzi w języku polskim. Pokaże się za rok, ale chociaż bez bugów.... O czym to świadczy? ze producentowi nie zależy żeby polska wersja była jak najlepsza, tylko dlatego ze mało zarobi. I wy wałsnie dlatego dostajecie każdą kronikę z opóźnieniem...
Mimo ze innova działa o wiele krócej, to NCWest może się sporo od niej nauczyć. Choćby to ze przechodzą na podobny model, uczeń przerósł mistrza i to od razu na starcie. Moze dlatego ze uniknęli "starszych" kolegów błędów.
Czyli bezwzględna walka z botami , czego NCwest nie potrafił lub nie chciał zrobić, lepszy model płatności, oraz support.
Innova daje nowe tchnienie w grę, co powinno tylko cieszyć. NCshit jedynie co by zrobiło to zamknęło serwery jakby się już nie opłacało. Ruskie nie dość ze potrafią na tym zarobić, to jeszcze  udowodnia ze L2 w europie nie umarło
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2011, 09:59:14 am wysłana przez TTerrorPropaganda »


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #132 dnia: Listopad 01, 2011, 11:14:28 am »
ja się nie jaram  GoD, ja po prostu się cieszę , ze wyszedł- co by nie mówić z L2 zrobiła się NOWA GRA
zaczynam od 0 i mam inne questy, inne lokacje, inne skile- mi to bardzo odpowiada- po kilku latach gry w L2 , gry ciagle w to samo  teraz czuję powiew świeżości i jestem zadowolony - gram niby w stare dobre L2  a jednocześnie w nowe L2
i o to chodzi- granie ma dawać przyjemność i L2 mi teraz znów to daje


  • Banned
  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #133 dnia: Listopad 01, 2011, 11:23:13 am »
No właśnie gra ma dawac przyjemność wiec nie wiem skad takie spiny na MasteDżedaj po prostu jemu sie tam gra dobrze. Juz sam nie moge czytac tych spinaczy z ruoffa jaki to god nie jest -_-' a wszyscy smierdza łącznie z retailem bo tam nie mja i xaxaxaxo :P Sam grałem na ruoffie długo z 2 lata bedzie ale k... bez przesady. Zaraz zaczniecie jakies wyprawy krzyzowe na kazdy topic z priv serwerem i Alarion bedzie pisal o tym jak to jest w top 10 party na lancerze i moze z wami porozmawiac nawet na ts3 ale dajcie mu najpierw shoty :P

Wyjdźcie z domu przynajmniej dzisiaj jest jakas okazja dobra :P btw podobno cyganie pija wódke na grobach :D

Zaraz jak napisze ze był bug przez 3 tygodnie z bd ze mogł dawac podówjny dance na cryt dmg... powyzywacie mnie ze jestem noobem i nie gram na godzie?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #134 dnia: Listopad 01, 2011, 11:33:50 am »
No właśnie gra ma dawac przyjemność wiec nie wiem skad takie spiny na MasteDżedaj po prostu jemu sie tam gra dobrze. Juz sam nie moge czytac tych spinaczy z ruoffa jaki to god nie jest -_-' a wszyscy smierdza łącznie z retailem bo tam nie mja i xaxaxaxo :P

Toe nie czytaj  xaxaxaxao

Sam grałem na ruoffie długo z 2 lata bedzie ale k... bez przesady. Zaraz zaczniecie jakies wyprawy krzyzowe na kazdy topic z priv serwerem

Jakoś ru off stoi kilka lat, a nikt tego nei robi, poza tym, że ja się ponabijam z biednych dzieci co tłuką po 12h dziennie na privach przez 3 miesiące i zmieniają serwer na nowy, po czym mówią, że na ofie/ru offie to trzeba no lifeić by do czegoś dojść i płacić real $$ (a sami płacą PA na L2WS) i tego typu sytuacje.

i Alarion bedzie pisal o tym jak to jest w top 10 party na lancerze i moze z wami porozmawiac nawet na ts3 ale dajcie mu najpierw shoty :P

Z tobą też mogę porozmawiać, tylko zakup mi z 10k BSSS, k?

Wyjdźcie z domu przynajmniej dzisiaj jest jakas okazja dobra :P btw podobno cyganie pija wódke na grobach :D

Nie interesuj się retardzie sytuacją prywatną cudzej rodziny w takie dni. To, że dla ciebie pójście wypić na grobie dziś jest ok, nie znaczy, że możesz się do takich marnych żarcików zniżać.

Zaraz jak napisze ze był bug przez 3 tygodnie z bd ze mogł dawac podówjny dance na cryt dmg... powyzywacie mnie ze jestem noobem i nie gram na godzie?

go go hate moar
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Banned
  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #135 dnia: Listopad 01, 2011, 11:36:38 am »
Wyjdźcie z domu przynajmniej dzisiaj jest jakas okazja dobra :P btw podobno cyganie pija wódke na grobach :D
Nie interesuj się retardzie sytuacją prywatną cudzej rodziny w takie dni. To, że dla ciebie pójście wypić na grobie dziś jest ok, nie znaczy, że możesz się do takich marnych żarcików zniżać.
Jesteś cyganem? nie wiem gdzie Ty widzisz tutaj jakis żart, bo z cyganami to jest fakt ;)
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Pija-i-polewaja-groby-alkoholem,wid,12811156,wiadomosc.html?ticaid=1d4dc&_ticrsn=3
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2011, 11:40:00 am wysłana przez KubusPuchatek »


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #136 dnia: Listopad 01, 2011, 11:44:47 am »
Kubuś powiem CI, że to jest ze skrajności w skrajność, MJ przejaskrawia EU i wytyka najmniejsze błędy RU, a część ludzi przesadza z RU, ale tacy ludzie zawsze sie znajdą.
EU powoli śmierdzi, ale to nei znaczy, że nie moze być grupy osób, która ciagle ma tam świetną zabawę. Można to porównać do RU:
Darth,czy Dwurura już dawno pochowali Lancera bo to syf kiłą i mogiła, a tymczasem Specnazy, my, Lempy, Dywany i jeszcze kilka pt bawi sie w najlepsze i bawiło sie wcześniej (chociażby ost filmik Alariona). Także punkt widzenia zależy od położenia (danego pt w heirarchi serwera).
Co do "bugów" to naturalne, że przy nowym produkcie takowe sie pojawiają. Przecież zanim nowa kronika przez ruska dociera na EU to koreańce już kilka fixów wydają. Ja np. jestem fanem serii Football Manager. Ok 21 października wyszłą najnowsza odsłona i do dzis wyszły już 3 łatki, małe bo oznaczone numerem 0, ale jednak łatki.  Z drugiej strony "bossy" w LoA do tej pory często sie psują i stają sie niewidzialne ;p co ma zwiazek pewnei z błędem przy przekładaniu kodu od azjatów...
Koniec końców nei da sie zaprzeczyć, że o ile dla jakiejś tam grupy na EU boty i reszta syfu nei ma znaczenia, to nowy gracz raczej na pewno nei wybierze tego serwera co dobitnie odbije sie na serwerze na przestrzebni czasu...


@alarion
co do priv to no life oraz płacenia to wygląda to tak, że jest banda cwaniakó co przykoksi ostro i potem za gruby, naprawdę gruby szmal sie wyprzeda, a reszta baranów chce z nimi nawiazać rywalizacje i tracą życie oraz kase na coś co przy dobrym ukłądzie opchna potem za stówke, a potem pół roku przerwy od l2 bo 3ba nadrobić jedynki w szkole i zdać do następnej klasy ;p Tak to w dużym skrócie wygląda.
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2011, 11:47:37 am wysłana przez Dyma »
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #137 dnia: Listopad 01, 2011, 11:58:15 am »
retired


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #138 dnia: Listopad 01, 2011, 12:04:15 pm »
Wyjdźcie z domu przynajmniej dzisiaj jest jakas okazja dobra :P btw podobno cyganie pija wódke na grobach :D
Nie interesuj się retardzie sytuacją prywatną cudzej rodziny w takie dni. To, że dla ciebie pójście wypić na grobie dziś jest ok, nie znaczy, że możesz się do takich marnych żarcików zniżać.
Jesteś cyganem? nie wiem gdzie Ty widzisz tutaj jakis żart, bo z cyganami to jest fakt ;)
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Pija-i-polewaja-groby-alkoholem,wid,12811156,wiadomosc.html?ticaid=1d4dc&_ticrsn=3

Nie chodzi mi o cyganów.



@Mast

Nie zaklinaj rzeczywistości, że gracze z ofa wolą w pełni działający produkt, zamiast mieć GoD-a z kilkoma(!) bugami już teraz i móc się dobrze bawić. Jednak wam z serwera odpływa graczy, a nawet jak na chronosie ich ubywa mało, to jednak zacznie, bo brakuje przypływu nowych graczy.

Poza tym dla mnie to H5 było mało wyważoną kroniką pod kątem end game PvP. Wiem, że ty nigdy takowego na oczy nie ujrzałeś i wątpię byś ujrzał, ale powiem ci w czym jest kłopot:

Na H5 mele party ssało pałę. Nawet my żeby coś osiągnąć, musieliśmy przejść na pół mele pół mage config (2 x bish, slh).

Mana burn był OP
Cancel był OP x2 (party z DA + SLH + SPS + 2 x ee)
Fear był OP

na kazdym głupim mass PvP, była wojna zj*** anakimów, gdzie każde party co nei było mage party i nei posiadało 1-3 anakimów było miesęm armatnim.


Wolę grać na GoD, gdzie każde party (przy najmniej teraz) jest wyważone z tymi kilkoma bugami, ale by PvP było fajne długie i zrównoważone, niż na czymś takim co prezentowało H5.

Zresztą co ja ci się będę produkować, ty i tak nei wiesz o co chodzi z tymi OP, bo bez obrazy, ale podczas PvP na Varce, IT, FoG, GC, czy gdzie tam się bawisz od ostatnich kilku lat tych aspektów nie ujrzałeś.

Jednak proponuję trochę mniej ignorancji (którą zasłaniasz wszystkie braki NCsh1tu) i poczytaj opinie ludzi na temat ich zadowolenia z polityki NCsh1tu).  A ?


@Darth

Jak zwykle najbardziej konstruktywne wypowiedzi w ustach tego użytkownika. Nie zaniżaj poziomu tylko przypadkiem!
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #139 dnia: Listopad 01, 2011, 12:18:04 pm »
Na h5 mage party z DA i Sps/sorc > all

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #140 dnia: Listopad 01, 2011, 12:37:03 pm »
@Darth
Jak zwykle najbardziej konstruktywne wypowiedzi w ustach tego użytkownika. Nie zaniżaj poziomu tylko przypadkiem!
1. jak zwykle odebrales tego gifa jak wypowiedz skierowana do siebie
2. a jak mozna skomentowac cala ta dyskusje typu "moje jest lepsiejsze niz twoje" ktora byla walkowana juz wielokrotnie i kazdy ma swoje racje i swoje wady... szukacie na sile dramy - wyluzujcie troche, niedlugo bedziecie sie klocic kto ile shotow zżera na expie i ze na lancerze to jest 10k/h a na chronosie 9998/h
retired


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #141 dnia: Listopad 01, 2011, 12:38:50 pm »
Tak czytam wypowiedzi ludzi co albo grają na RUoff albo na Privach ale najlepiej wiedzą jak wygląda gra na serwerach NCsoftu.
Ja gram na NC off już prawie 4 lata zaczynałem na Lunie (mocno dead serwer) później Naia. Grałem tankiem wbiłem max lv miałem top sprzęt grałem w party mele więc nie byliśmy pro na mass pvp a anakimy robiły z nas mięso armatnie jak to tu ktoś napisał. Teraz mam zamiar iść na serwery RU nie dla tego że NC jest zły owszem mają swoje wady olewają graczy i ich opinie ale szczerze im się nie dziwie przyzwyczajeni są do koreańskich serwerów a tam to jest zupełnie inna gra i nie chodzi tu o mechanikę a o graczy ich sposób kreowania świata.

Ja świetnie bawiłem się na NC serwerach i tak samo mam nadzieję się bawić na RU.

Inny słowy póki Kard na CORE nie zostanie Hero dopóty CORE nie wolno nazywać dead serwerem.
[/quote]


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Odp: bug summonera
« Odpowiedź #142 dnia: Listopad 01, 2011, 12:59:48 pm »
Ja? smutny? Skądże znowu. Jestem bardzo wesoły.

Wiem, że Innova ma pliki od koreańców i szybciej tłumaczą na ruski niż NCSoft na angielski. Ale , jak pisałem - to, że macie coś wcześniej, nie znaczy, że to jest lepsze. Najpierw bug w prowadzeniu summonera, teraz, kolejny post o kolejnym bugu (Cruma Tower)... Jak powiedziałem - testujcie, a my dostaniemy produkt poprawiony :)
Mnie nie jara granie w najnowszą dostępną kronikę. Ja gram z ludźmi, a nie z kronikami. A czy u nas będzie za tydzień czy miesiąc, to mnie to osobiście wali. Wiem, że mój klan (90% US players) zostaje i nigdzie się nie przenosi. Więc ja mam gdzie grać. W przeciwieństwie do wielu z Was, gdzie wam się rozpadają klany/CP bo ludzie się przenoszą/quitują.

Ludzie u nas quitują? Gdzie ty słyszałeś takie plotki? Serwer jest Heavy od ładnych kilku tygodni - jak się zaczęły eventy. To, że Naia jest wciąż light, to nie mój problem.
Niekompetencję NCSoftu zauważasz Ty i kilku jeszcze ludzi. Uwierz mi, że niewielu z  mojego klanu postrzega ich w ten sposób. A już na 100% nie jest to powód do odejścia z gry.

A z mojej strony to Wy próbujecie na siłę się usprawiedliwiać, jacy to jesteście best i pro bo macie GoDa... lol... A że zbugowany... cóż... ale GoD...

A co do porównania NCSoft i RuOff. Tego NIE da się porównać. Można by porównywać, gdyby były od początku dokładnie takie same warunki opłat za granie na obu. Dla mnie jest jasne jak słońce, że jeśli ktoś może wybrać między płaceniem i graniem (teoretycznie) za darmo no to wiadomo co wybierze. A i tak dajecie się robić w bambuko "darmowym" serwerem... PA rox lol.

Życie mnie nauczyło jednego - NIE MA NIC za darmo. A, że wy nadal wierzycie w garbate aniołki... No cóż..

EOT z mojej strony, bo to i off top i nie mam się z czego tłumaczyć. Chyba, że znów ktoś napisze coś, co mnie zmusi do odpowiedzi :P

Pozdrawiam

Nie trzeba placic zeby sie zalogowac, wiec tak to jest za darmo, a to czy ktos wyda troche grosza na pa to juz jego sprawa :)
A co do zbugowanego goda... jakos przezyjemy zbugowane summony;p

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #143 dnia: Listopad 01, 2011, 01:41:33 pm »
Na h5 mage party z DA i Sps/sorc > all

A na C4 party desek z łukami > all!
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #144 dnia: Listopad 01, 2011, 03:39:35 pm »
Każda kronika miała coś OP więc takie licytowanie niewiele daje :P
GoD chyba jest w miarę zbalansowana z uwagi na totalny remake skilli i zmniejszoną ilość klas. Ogarnęli wreszcie z grubsza. Drobne błędy i bugi załatają i może na nowych serwach będzie cool.


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #145 dnia: Listopad 02, 2011, 08:44:09 am »
na god co jest op na end game to sie chyba dopiero okaze, co nie ?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #146 dnia: Listopad 02, 2011, 10:12:51 am »
Widzisz, prawdopodobieństwo OP 1 configu jest dosyć nikłe, gdyż profesji jest aż... 8.

Wcześniej gdy było ich +20, to bez kłopotu główkując dłuższą chwilę i robiąc trochę testów dało się wymyśleć najbardziej OP config po jakimś czasie (np. H5 to DA z mass ToD-em, SPS, SLH, 2 x ee + support).

Skasowali mana burny ( ++)
skasowali takie możliwości cancela (+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++)
zmienili mechanikę debuffów, czyli koniec OP fearów po pół godziny ( ++x666)

Nie ma anakimów i póki co nic nie wiadomo o innych transformacjach, które na lvlu 99 mogłyby je zastąpić.

Nie masz podziału między OL, a WC (każdy wie, że OL był lepszy), bo masz tylko 1 enchantera

Nie masz podziału między DA, Pal, SK, TK, bo każdy kretyn wiedział, że (DA>>>>>>>>>>>>>>>Pal>tk>>>>>>>>>>>sk)

Nie masz podziału między EE, a SE, bo EE>>>> SE

NCSoft nie umiał zbalansować i zachować unikalności wszystkich profesji. Próbował przez xx naście kronik, w każdej zaliczył faila.

Tutaj, ma duże szanse na sukces, ale oczywiście najbliższe miesiące zweryfikują to już szybko.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #147 dnia: Listopad 02, 2011, 10:34:42 am »
Nie ma anakimów i póki co nic nie wiadomo o innych transformacjach, które na lvlu 99 mogłyby je zastąpić.



NCSoft nie umiał zbalansować i zachować unikalności wszystkich profesji. Próbował przez xx naście kronik, w każdej zaliczył faila.


Anakin jest i wciąż jest uber w god, u mnie na klanowym forum jest link do filmiki z przebudzonym nukerem 99 w transformacji anakin, ma więcej HP i +100% dmg niz normalny przebudzony nuker 99

Nie jest możliwe zbalansowanie klas kiedy masz ich az 32.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 987

  • Pochwał: 10

  • Masz problem? Napisz!
Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #148 dnia: Listopad 02, 2011, 01:07:59 pm »
Anakin jest i wciąż jest uber w god, u mnie na klanowym forum jest link do filmiki z przebudzonym nukerem 99 w transformacji anakin, ma więcej HP i +100% dmg niz normalny przebudzony nuker 99

Nie jest możliwe zbalansowanie klas kiedy masz ich az 32.
Zapodaj link. Z reszta gdzie jakikolwiek nuk zdazylby wbic 99lvl?
A może by wrócić na oficjal :)


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #149 dnia: Listopad 02, 2011, 01:13:03 pm »
Zapodaj link. Z reszta gdzie jakikolwiek nuk zdazylby wbic 99lvl?

Obstawiam ru pts ew. kr live. Dunno jak anakim może zadawać większy dmg mając mniej inta i skill powera niż 4profny nuker....
---
ShiningWill - Me haz shield!