Witaj
Gość

Wątek: RU - > EU  (Przeczytany 24142 razy)

  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #100 dnia: Październik 29, 2011, 08:13:30 pm »
Fajnie brzmi w teorii szkoda ze w praktyce jest duzo gorzej

Powiedział ktoś kto nie grał na lancerze ponad rok ~~
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #101 dnia: Październik 29, 2011, 09:03:57 pm »
Fajnie brzmi w teorii szkoda ze w praktyce jest duzo gorzej

Powiedział ktoś kto nie grał na lancerze ponad rok ~~

A coś się zmieniło?


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: bug summonera
« Odpowiedź #102 dnia: Październik 30, 2011, 09:03:01 am »
@czapa1963 pewna wiadomość na priv zdecydowała, że postanowiłem Ci jednak odpisać

Po 1sze, pytanie/wątek zacząłeś w dziale:
Cytuj
# Retail »# Goddess of Destruction (Moderatorzy: Acid, Sebal, Alarion) »# bug summonera
A że gram na retailu i interesuje mnie GoD, więc przeczytałem i odpowiedziałem.

Po 2gie, RUoff nie jest i nigdy nie był serverem retailowym. Retail to serwery NCSoft i tyle w temacie.

Po 3cie, jak widzę zaliczasz się do ludzi, którzy uważają że wszyscy w koło powinni wiedzieć wszystko to co ty, no i w związku z tym wiedzą powszechną jest jakiś bug summonera i że ma cokolwiek wspólnego ze sterowaniem summonami, o co pytałeś. Dla mnie ten bug jest dokładnie tym samym czym każdy inny bug na każdym innym privacie, więc co robi w dziale Retail?

Po 4te, nawet jakbym grał na RUOffie, to - znów Twój tok myślenia - MUSZĘ wiedzieć o tym bugu, mimo iż summonerów znam jedynie z filmów i jak mam jakiegoś w party/klanie

Zastanów się zanim coś napiszesz, bo możesz być opacznie zrozumiany.
I jeszcze raz - nie wszyscy w koło muszą wiedzieć "co autor miał na myśli pisząc..."

Pozdrawiam
@Arimas sam jesteś troll
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Odp: bug summonera
« Odpowiedź #103 dnia: Październik 30, 2011, 09:07:02 am »
@Arimas sam jesteś troll
Też cie loffciam  :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: bug summonera
« Odpowiedź #104 dnia: Październik 30, 2011, 10:27:30 am »


Po 2gie, RUoff nie jest i nigdy nie był serverem retailowym. Retail to serwery NCSoft i tyle w temacie.



Ale żeś dowalił... Masz coś jeszcze do powiedzenia?

 Sorry, ale to wasz oficial jest smutny, bo my jakoś o 11 października mamy GoD live, a ty póki co ani widu ani słychu i możesz sobie o GoD-zie poczytać z naszej relacji co najwyżej, także fail a bit Mast.

To jak sądzisz, w nowym roku będziecie mieć PTS GoD, gdy online zostanie wam 1k ludzi na serwerze?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Banned
  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: bug summonera
« Odpowiedź #105 dnia: Październik 30, 2011, 11:16:44 am »


Po 2gie, RUoff nie jest i nigdy nie był serverem retailowym. Retail to serwery NCSoft i tyle w temacie.



Ale żeś dowalił... Masz coś jeszcze do powiedzenia?

 Sorry, ale to wasz oficial jest smutny, bo my jakoś o 11 października mamy GoD live, a ty póki co ani widu ani słychu i możesz sobie o GoD-zie poczytać z naszej relacji co najwyżej, także fail a bit Mast.

To jak sądzisz, w nowym roku będziecie mieć PTS GoD, gdy online zostanie wam 1k ludzi na serwerze?
Tak Alarion jestes fajny bo macie na ruoffie GoDa ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Odp: bug summonera
« Odpowiedź #106 dnia: Październik 30, 2011, 11:37:57 am »
Po 2gie, RUoff nie jest i nigdy nie był serverem retailowym. Retail to serwery NCSoft i tyle w temacie.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=vJ4sEXiRP4k

"In commerce, a "retailer" buys goods or products in large quantities from manufacturers or importers, either directly or through a wholesaler, and then sells smaller quantities to the end-user."

Innova jest oficjalnym retailerem L2 ponieważ udostępnia usługi na podstawie pełnoprawnego kontraktu z NCsoft i posiada pełne ich wsparcie (aktualnie większe niż ich własny oddział NCwest  hahaha).
Archeage <3


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Odp: bug summonera
« Odpowiedź #107 dnia: Październik 30, 2011, 12:45:43 pm »
Sorry, ale to wasz oficial jest smutny, bo my jakoś o 11 października mamy GoD live
A my za to nie mamy zbugowanego summonera, jak wasz, "wannbe a privat" .. lol...
A Wasz GoD to jest nasz PTS :D
Testujcie, testujcie i wykrywajcie bugi  hehehe

@Delios nie wyjeżdżaj ze słownikiem, bo to akurat wiem. Zobacz chociażby na naszym forum, gdzie jest RU.off, gdzie serwery retailowe NCSoftu a gdzie reszta serwerów. RUoff jest POZA serwerami oficjalnymi, więc...  strzał w kolano. SAMI uważacie/liście RUoffa za darmowego privata na oficjalnych plikach, więc ocb?

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2011, 12:50:40 pm wysłana przez MastJedi »
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: bug summonera
« Odpowiedź #108 dnia: Październik 30, 2011, 12:46:58 pm »
Sorry, ale to wasz oficial jest smutny, bo my jakoś o 11 października mamy GoD live
A my za to nie mamy zbugowanego summonera, jak wasz, "wannbe a privat" .. lol...
A Wasz GoD to jest nasz PTS :D
Testujcie, testujcie i wykrywajcie bugi  hehehe

Pozdrawiam
to my powinnismy napisac, ze koreanski god jest dla ru jak pts :)
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: bug summonera
« Odpowiedź #109 dnia: Październik 30, 2011, 01:40:19 pm »
Mast smutny jesteś bardzo... Nawet szkoda dyskutować, jak ty masz ru offa za priva.

I nasze pliki, to plik iz korei. To, że pójdzie jeszcze pare hot fixów, które dotrą do nas równolegle, a u was całość po wprowadzeniu GoD-a, to nei znaczy, że coś jest nei tak. Failem jest to, że zapewne u was wejdzie GoD ze 2-3 miesiące później, tak jak H5. Failem jeszcze większym z tego powodu jest to, że ludzie wam quitują, bo są znudzeni niekompetencją NCsh1tu (Zranger i obsuwa w wydawaniu nowych kronik).

Także Mast, z twojej strony to wygląda jak usprawiedliwianie na siłę tego na czym grasz, a popatrz na progress Ru offa i offa na przestrzeni ~~2 lat. Dalej twierdzisz swój bullsh1t, że NA/EU >> L2 w wersji Inovy?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Odp: bug summonera
« Odpowiedź #110 dnia: Październik 30, 2011, 02:08:31 pm »
juz niedlugo sie te roznice powinny zatrzec gdy innova polozy lape tez na eu... szkoda tylko nai i chronosa bo ludzie faktycznie zostali tam na lodzie...
retired


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Odp: bug summonera
« Odpowiedź #111 dnia: Październik 31, 2011, 08:48:44 am »
Ja? smutny? Skądże znowu. Jestem bardzo wesoły.

Wiem, że Innova ma pliki od koreańców i szybciej tłumaczą na ruski niż NCSoft na angielski. Ale , jak pisałem - to, że macie coś wcześniej, nie znaczy, że to jest lepsze. Najpierw bug w prowadzeniu summonera, teraz, kolejny post o kolejnym bugu (Cruma Tower)... Jak powiedziałem - testujcie, a my dostaniemy produkt poprawiony :)
Mnie nie jara granie w najnowszą dostępną kronikę. Ja gram z ludźmi, a nie z kronikami. A czy u nas będzie za tydzień czy miesiąc, to mnie to osobiście wali. Wiem, że mój klan (90% US players) zostaje i nigdzie się nie przenosi. Więc ja mam gdzie grać. W przeciwieństwie do wielu z Was, gdzie wam się rozpadają klany/CP bo ludzie się przenoszą/quitują.

Ludzie u nas quitują? Gdzie ty słyszałeś takie plotki? Serwer jest Heavy od ładnych kilku tygodni - jak się zaczęły eventy. To, że Naia jest wciąż light, to nie mój problem.
Niekompetencję NCSoftu zauważasz Ty i kilku jeszcze ludzi. Uwierz mi, że niewielu z  mojego klanu postrzega ich w ten sposób. A już na 100% nie jest to powód do odejścia z gry.

A z mojej strony to Wy próbujecie na siłę się usprawiedliwiać, jacy to jesteście best i pro bo macie GoDa... lol... A że zbugowany... cóż... ale GoD...

A co do porównania NCSoft i RuOff. Tego NIE da się porównać. Można by porównywać, gdyby były od początku dokładnie takie same warunki opłat za granie na obu. Dla mnie jest jasne jak słońce, że jeśli ktoś może wybrać między płaceniem i graniem (teoretycznie) za darmo no to wiadomo co wybierze. A i tak dajecie się robić w bambuko "darmowym" serwerem... PA rox lol.

Życie mnie nauczyło jednego - NIE MA NIC za darmo. A, że wy nadal wierzycie w garbate aniołki... No cóż..

EOT z mojej strony, bo to i off top i nie mam się z czego tłumaczyć. Chyba, że znów ktoś napisze coś, co mnie zmusi do odpowiedzi :P

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Odp: bug summonera
« Odpowiedź #112 dnia: Październik 31, 2011, 09:13:35 am »
Mast

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Odp: bug summonera
« Odpowiedź #113 dnia: Październik 31, 2011, 09:25:23 am »
Ja? smutny? Skądże znowu. Jestem bardzo wesoły.

Wiem, że Innova ma pliki od koreańców i szybciej tłumaczą na ruski niż NCSoft na angielski. Ale , jak pisałem - to, że macie coś wcześniej, nie znaczy, że to jest lepsze. Najpierw bug w prowadzeniu summonera, teraz, kolejny post o kolejnym bugu (Cruma Tower)... Jak powiedziałem - testujcie, a my dostaniemy produkt poprawiony :)
Mnie nie jara granie w najnowszą dostępną kronikę. Ja gram z ludźmi, a nie z kronikami. A czy u nas będzie za tydzień czy miesiąc, to mnie to osobiście wali. Wiem, że mój klan (90% US players) zostaje i nigdzie się nie przenosi. Więc ja mam gdzie grać. W przeciwieństwie do wielu z Was, gdzie wam się rozpadają klany/CP bo ludzie się przenoszą/quitują.

Ludzie u nas quitują? Gdzie ty słyszałeś takie plotki? Serwer jest Heavy od ładnych kilku tygodni - jak się zaczęły eventy. To, że Naia jest wciąż light, to nie mój problem.
Niekompetencję NCSoftu zauważasz Ty i kilku jeszcze ludzi. Uwierz mi, że niewielu z  mojego klanu postrzega ich w ten sposób. A już na 100% nie jest to powód do odejścia z gry.

A z mojej strony to Wy próbujecie na siłę się usprawiedliwiać, jacy to jesteście best i pro bo macie GoDa... lol... A że zbugowany... cóż... ale GoD...

A co do porównania NCSoft i RuOff. Tego NIE da się porównać. Można by porównywać, gdyby były od początku dokładnie takie same warunki opłat za granie na obu. Dla mnie jest jasne jak słońce, że jeśli ktoś może wybrać między płaceniem i graniem (teoretycznie) za darmo no to wiadomo co wybierze. A i tak dajecie się robić w bambuko "darmowym" serwerem... PA rox lol.

Życie mnie nauczyło jednego - NIE MA NIC za darmo. A, że wy nadal wierzycie w garbate aniołki... No cóż..

EOT z mojej strony, bo to i off top i nie mam się z czego tłumaczyć. Chyba, że znów ktoś napisze coś, co mnie zmusi do odpowiedzi :P

Pozdrawiam
Podsumowując
Osobiście wali Cię to że grasz na serwerze z botami i cheaterami, że praktycznie nie macie supportu (automatic response FTW), nie macie GMów. Wali Cię to też że mają was graczy głęboko w poważaniu i nie wprowadzają nowego contentu na czas, jak również nie wprowadzają dodatkowego contentu z przed wielu kronik.

Grałem tam i za żadne skarby bym tam nie wrócił.

Dla mnie na siłe wygląda to że chcesz udobruchać siebie że nie macie jeszcze GoDa...
Oh so sad to be you.
Mógłbyś się tłumaczyć gdyby był tam support na poziomie i robili by to z jajem a wolno bo dokładnie. Too bad, tak nie jest.

Co do darmowej gry to ... lol
ale kto tutaj się podnieca tym że będzie za darmo? lole z privów i dzieciaki.

Każdy rozsądny człowiek i każdy kto gra aktualnie na rusku, wie że i tak trzeba płacić i tak.

oh, no i Naia nie podziela Twojego zdania, ale widać wali Cię to
Archeage <3


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: bug summonera
« Odpowiedź #114 dnia: Październik 31, 2011, 09:47:34 am »
sry za offtop

Mast
nie rozumiesz kilku rzeczy, albo po prostu nie chcesz przyznać się do tego , że po prostu czasy się zmieniają i menago MUSZĄ reagować na pewne rzeczy
sam zacząłem grac kilka dni temu na rus off, jeszcze do 8 listopada mam opłacone 2 konta  w NCWest i choć mam postacie na Chronosie  dalej nie opłacam
możesz zaklinać rzeczywistość, ale:
1. L2 ru to retail- mają licencje , zgodę koreańców- wsio co potrzeba- a że przyjęli model f2p z shopem- chłopie Innova po prostu wie  to co oczywiste- na f2p z IS zarabia się WIĘCEJ niż na zwykłym abonamencie
2.L2 ru ma już GoD- NCWest nawet nie wie kiedy będzie miał PTS- to dla mnie jest żenada, jeśli firma tak olewa graczy i nie  myśli o przyszłości, co więcej oni o tym wiedzą , że dali dupy - stad NARAZ 5 EVENTÓW w tej chwili
3. Naia już padła- trwają eventy, w tym event WYMAGAJĄCY STAŁEGO  bycia w grze- stad Chronos havy a Naia light- gracze już odpuścili Naia, nie ma innego wytłumaczenia- można zdobyć o wiele więcej expa, kupę itemków a mimo to graczy nie ma
4. tak nie ma nigdzie nic za darmo- nie oszukujmy się- ile będzie grało na serwerach Innovy  EU bez PA?  :D, jak przypuszczam tych  bez opłat będzie może ze 20%- ale tu kolejny "+" dla Innowy, bo ten PA kosztuje mało w porównaniu z NCWest
5. Chronos wytrzyma o wiele dłużej niż Naia, nawet przetrzyma merge serwerów ( to chyba oczywiste), będą na nim grać tylko ci co mają  gdzieś czy płacą , czy nie - mają tam swoje high lvl postacie, swoje klany itp, dla nich kwestia abonamentu nie jest ważna- ale jest 1 problem- ile wytrzyma serwer bez dopływu świeżych graczy? Jesli grasz na Chronosie to wiesz  ze tak naprawdę rządzą tam 2 klany, leją innych , stad też przyjemność grania coraz mniejsza, bo brak nadziei na zmiany tego faktu

reasumując- jesteś pewnie stary pierdziel jak ja, ale niestety czas leci do przodu i tego nie zmienimy, trzeba umieć się dostosować  i wyciągnąć  z grania  jak największą frajdę , bo o to w tym chodzi
dziś frajdą jest dla ciebie granie z kumplami na Chronosie, jutro sam zrozumiesz , że tej frajdy coraz mniej


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Odp: bug summonera
« Odpowiedź #115 dnia: Październik 31, 2011, 09:56:35 am »
On topic: potwierdzam, że sposób z filmiku który wkleił orlok, działa.

Odkryłem też, że *ptok ucznika ma cleanse jak imperial phoenix

Delios: y u is  b1atch, nie pochwaliłeś mojego gifa QQ

*błąd celowo zamierzony

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: bug summonera
« Odpowiedź #116 dnia: Październik 31, 2011, 10:02:56 am »
Odkryłem też, że *ptok ucznika ma cleanse jak imperial phoenix
to bylo juz dawno wiadomo ;p
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Odp: bug summonera
« Odpowiedź #117 dnia: Październik 31, 2011, 10:09:51 am »
OMG LUNA Y U SO TROLLY
poni poni poni +++
Archeage <3


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Odp: bug summonera
« Odpowiedź #118 dnia: Październik 31, 2011, 10:12:30 am »
Odkryłem też, że *ptok ucznika ma cleanse jak imperial phoenix
to bylo juz dawno wiadomo ;p
O rly?  :x

OMG LUNA Y U SO TROLLY
poni poni poni +++
<3 <3 <3

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Banned
  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: bug summonera
« Odpowiedź #119 dnia: Październik 31, 2011, 12:29:17 pm »
Jaracie sie tym godem na ruoffie jak nie wiem co, a to pewnie wina innovy ze nie postawiła jeszcze serwerów w europie dopiero wtedy zrobio marge i wprowadza goda :P tak tak to wszystko wina innovy :P


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #120 dnia: Październik 31, 2011, 03:32:22 pm »
Ok, dyskusje o Fail NCsfotu i jego obrońcy, MastJedi przesunięte do właściwego topicu, więc możemy kontynuować i kopać leżącego (NCsh1t, nie Ciebie Mast i nei pozdrawiam ; p )


Słuchaj, "dla ludzi", jak to ująłeś to można grać i na najbardziej zabugowanych privach, to kiepski argument.

Każdy tutaj co się wypowiada, widzi jak jest beznadziejnie i jakie mega faile popełnil NCsh1t na przestrzeni ostatnich kilku lat. Dlaczego po otwarciu Luny online już tylko spadał na serwerach? Dlaczego Inova w tym czasie otwierała kolejne serwery z dużym sukcesem, a teraz otwiera się na europejski z którego NCwest się wycofuje? Naprawdę wg ciebie nic nie ma na rzeczy?

Nawet pogrążasz się tekstami o płatności na serwerach, bo widzisz, u nas przynajmniej możesz pograć bez PA (a jak ktoś jest no life to nadrobi brak PA), podczas gdy na wasze serwery nawet się nie abonamentu nie zalogujesz. Widzisz tu zasadniczą różnicę>?

Twoje argumenty są tak żałosne, jakbyś na siłę chciał się pocieszyć, że tam gdzie grasz jest fajnie. I argument, że "mnie wali co się dzieje z biedną Naią" jest twoim strzałem w kolano, bo jednak skoro z 2 raptem pozostałych serwerów zaraz zrobi wam się tylko 1, to zgadnij, który glebnie kolejny...?

Ohh w8, zostanie już tylko 1 : ((((

Nawet nie będę wytaczał argumentów o ZRangerach i innych gównach, o których jak myślę, w ogóle smutno się cżłowiekowi robi, bo ty i tak end game PvP nigdy nei zobaczyłeś i nie zobaczysz mimo kilku lat gry na offie, także ten aspekt akurat przemilczę, zakładając, że grasz dla czystego funu PvE ( O_o ).

Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #121 dnia: Październik 31, 2011, 04:24:30 pm »
Reasumując :
Innova>Ncshit
Reszta pisaniny to zaklinanie rzeczywistości.Jednak do tych co chcą bardziej obrazowo:
''Wróbelkowi zamarzły skrzydła i spadł na ziemię. Przechodził koń, który zrobił na niego kupę. Wróbelkowi zrobiło się ciepło, zaczął ćwierkać. Usłyszał to kot, wyciągnął wróbelka i go zjadł. Z tego są trzy morały. Po pierwsze, nie każdy, kto na ciebie nasra, jest twoim wrogiem. Po drugie, nie każdy, kto cię z gówna wyciąga, jest twoim przyjacielem. A po trzecie, jak już wpadłeś w gówno, to siedź cicho i nie ćwierkaj''. Tyle w temacie.




  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: bug summonera
« Odpowiedź #122 dnia: Październik 31, 2011, 04:43:53 pm »
Ja? smutny? Skądże znowu. Jestem bardzo wesoły.

Wiem, że Innova ma pliki od koreańców i szybciej tłumaczą na ruski niż NCSoft na angielski. Ale , jak pisałem - to, że macie coś wcześniej, nie znaczy, że to jest lepsze. Najpierw bug w prowadzeniu summonera, teraz, kolejny post o kolejnym bugu (Cruma Tower)... Jak powiedziałem - testujcie, a my dostaniemy produkt poprawiony :)
Mnie nie jara granie w najnowszą dostępną kronikę. Ja gram z ludźmi, a nie z kronikami. A czy u nas będzie za tydzień czy miesiąc, to mnie to osobiście wali. Wiem, że mój klan (90% US players) zostaje i nigdzie się nie przenosi. Więc ja mam gdzie grać. W przeciwieństwie do wielu z Was, gdzie wam się rozpadają klany/CP bo ludzie się przenoszą/quitują.

Ludzie u nas quitują? Gdzie ty słyszałeś takie plotki? Serwer jest Heavy od ładnych kilku tygodni - jak się zaczęły eventy. To, że Naia jest wciąż light, to nie mój problem.
Niekompetencję NCSoftu zauważasz Ty i kilku jeszcze ludzi. Uwierz mi, że niewielu z  mojego klanu postrzega ich w ten sposób. A już na 100% nie jest to powód do odejścia z gry.

A z mojej strony to Wy próbujecie na siłę się usprawiedliwiać, jacy to jesteście best i pro bo macie GoDa... lol... A że zbugowany... cóż... ale GoD...

A co do porównania NCSoft i RuOff. Tego NIE da się porównać. Można by porównywać, gdyby były od początku dokładnie takie same warunki opłat za granie na obu. Dla mnie jest jasne jak słońce, że jeśli ktoś może wybrać między płaceniem i graniem (teoretycznie) za darmo no to wiadomo co wybierze. A i tak dajecie się robić w bambuko "darmowym" serwerem... PA rox lol.

Życie mnie nauczyło jednego - NIE MA NIC za darmo. A, że wy nadal wierzycie w garbate aniołki... No cóż..

EOT z mojej strony, bo to i off top i nie mam się z czego tłumaczyć. Chyba, że znów ktoś napisze coś, co mnie zmusi do odpowiedzi :P

Pozdrawiam

Mało się ze śmiechu nie posikałem... więcej takich tekstów


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: -2

  • Invalid Target
Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #123 dnia: Październik 31, 2011, 04:46:26 pm »
Gracze z priva >> gracze Innovy + NCWest  :beksa:
cashed out


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #124 dnia: Październik 31, 2011, 04:50:32 pm »
Gracze z priva >> gracze Innovy + NCWest  :beksa:

mówisz o tych, co cisną po 12h przez 2-3 miechy i potem na nowy serwer jazda? ; p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker