Witaj
Gość

Wątek: Shillien Knight [SK]  (Przeczytany 622209 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #425 dnia: Grudzień 22, 2006, 09:37:51 am »
Cytuj
Z Gladem tak jak wczesniej- walka raczej polega na kitowaniu i od czasu do czasu machnieciem miecza. Jako, ze glad jest sam w sobie powolny, nie ma skilli spowalniajacych, slaby m def i jedynie krotki lion heart da sie go spowolnic i nukowac. Z tyrantem to juz zupelnie inna historia. Jest szybszy od glada (na odpowednim totemie), ma mocnego cripple i bardzo szybko nawala fistami. W czyste retailowe C5 nie gralem (ok, gralem ale nie mam lvlu 40++), nie wiem za bardzo co tyrantowi dochodzi wiec podejzewam, ze walka bedzie podobna lub nawet trudniejsza niz w C4. Bardzo przydatny bedzie arrest.

Cytuj
najwazniejsze to wrzucic posion i stinga i wiaaać nukując. I rootować ...

Oto jak wyglada walka z gladem:

Walisz DH(wiekszy zasieg) i LS,Glad podbiega zasadza ci TSS 1700 hp w plecy.Moze dostaniesz TS i DSS to hp ci jeszcze bardziej spadnie.Jak rzucisz arrest to bedziesz dostawal z blasterow za 800-1k.W koncu zdechniesz bo te ataki omijaja tarcze.Z Tyrantem jest podobnie tylko ze bedziesz dostawal stunta.Nie ma szans teraz...


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #426 dnia: Grudzień 22, 2006, 09:41:56 am »
nie uwierze, az nie zobacze ze glad wali tak mocno z blasterow. Poza tym te skille sa badz co badz kosztowne...

Poza tym nie wale DH, tylko power break, poison, freezing strike. LSa zostawiam az zuzyje pierwszego sonica.




  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #427 dnia: Grudzień 22, 2006, 10:39:46 am »
Glad od C5 wali naprawde mocno tymi skillami.Sam jak dostalem za 1700 i zeszlo mi CP to nie uwierzylem a potem dostalem DSS i TS i na finish blasterem.


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 1

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #428 dnia: Grudzień 22, 2006, 11:35:32 am »
nie uwierze, az nie zobacze ze glad wali tak mocno z blasterow. Poza tym te skille sa badz co badz kosztowne...
akurat blaster jest silny a many gladowi wystarczy zeby kogos pokroic


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #429 dnia: Grudzień 23, 2006, 03:20:13 pm »
Ryl, moglbys opisac taktyke na SR??


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #430 dnia: Grudzień 23, 2006, 05:24:13 pm »
Heh, dlaczego kazdy kto ma jakies pytanko a propos SK, to "Ryl pomocy"?

Taktyka na SRa potrzebna jest na otwartym terenie- Na arenie czy nawet cata nie ma miejsca, zeby biegac, na otwartym terenie SR jest trudnym przeciwnikiem. Po pierwsze trzeba wrzucic mu poison, power break i freezing strike. Niestety SR wtedy wrzuci nam entangle i wtedy nie pobiegamy sobie. Jesli znajdziemy sie bardzo blisko SRa trzeba koniecznie wrzucic LSa, blyskawica ma maly zasieg, a bardzo moze ulatwic walke. Jak nie wejdzie to SR niestety moze nas kitowac do usranej smierci, warto miec odpalonego Shield Fortress i nawalac drainami. Jesli SR nie chce nam wejsc w zasieg naszych nukow mozna odpalic guard stance i liczyc, ze SRek zmarnuje cale mp na double shoty i stun shoty. Bez mp jest juz bezbronny. My niestety tez za duzo mp nie bedziemy mieli, ale na bliski dystans jestesmy gora.




  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #431 dnia: Grudzień 23, 2006, 07:48:45 pm »
Cytuj
Na arenie czy nawet cata nie ma miejsca, zeby biegac, na otwartym terenie SR jest trudnym przeciwnikiem
BZDURA ...

Rzucamy LSa na wstepie, hex, power brake, posion (jak bedzie sciagal to mamy czas zeby podbiec i wrąbać stinga) i nawalamy. Puszczamy freeza, jeśli entlange nie siądzie, a siada rzadko to podbiegamy i tluczemy. Jeszcze nigdy zaden SR mi nie ruszył hp :P 
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #432 dnia: Grudzień 23, 2006, 08:04:50 pm »
Nie ma szans zeby dogonic SRa na otwartej przestrzeni. Poza tym, po co hex? i tak nie machniesz mieczem...




  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 4

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #433 dnia: Grudzień 23, 2006, 08:30:26 pm »
Poza tym, po co hex? i tak nie machniesz mieczem...

No chyba raczej machasz, wieksozsc Sk ktorych widzialem to wlasnie poslugiwali sie mieczami a nie bluntami...

Moje pytanko co do cubiców Phantom i Viper.
Czy wraz ze wzrostem ich poziomu zwieksza sie ich sila, to znaczy czy Viper ma mocniejsza trutke a Phantom obniza bardziej statystyki ? Czy tylko zwieksza sie mozliwosc wejsca w przeciwnika?

I jeszcze chodzi mi o debufy przez Phantom Cubica, wiecie moze ile ono mniej wiecej moze trwac? Czy trwa jakis okreslony czas czy losowo dopoki "organizm przeciwnika tego sam zneutralizuje" to znaczy zalezne od m.def przeciwnika czy cos w tym stylu, czy moze trwaja jak wspomniałem okroslone czas [np. 60 sekun] ?

Kolejne pytanie z serii "o sprzecie" bo chce sobie narysowac symbole +4 Str/ -4 Con, oraz +4 Dex/ -4Con, czy to jest dobre rozwiazanie czy moze zrezygnowac z +4 Dex/ -4Con? A co do pytania o sprzet to po założeniu symboli niechciałbym jeszcze zeminiać statystyk, BW nie założe bo obnize jeszcze bardziej Con, a Doom ze wzgledu na modyfikacje STR, tak wiec co byscie polecili Avadona czy Zubei - oba maja tarcze a Zubei dodaje bodajze +5% do p.def jesli sie nie myle, sadze ze Zubei bylby dobrym rozwiazaniem ale wole sie zapytac tych ktorzy juz ograli sie troszke SK.

Prosiłbym o odpowiedzi, w ktorych nie znajdzie sie cos w stylu " Załuz tylko [jakis tam] heavy, innego wyjscia nie ma - to cala odpowiedz", bo sadzac bo ilosci zbroi to chyba tworcy dali nam dosc wolna reke w doborze uzbrojenia.

Pozdrawiam.



  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #434 dnia: Grudzień 23, 2006, 09:00:11 pm »
Wraz ze wzrostem, poziomu cubicow wzmacnia sie ich sila (przy phantomie bodajze effect). Drugie na co moge odpowiedziec to to, ze bardzo niedobrym rozwiazaniem jest obnizanie dla SK 8 con nie majac majestica. Co do setow avadon czy zubei, bierz avadona - daje dodatkowa szanse na blok tarcza (zubei tego nie ma).


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #435 dnia: Grudzień 23, 2006, 09:06:56 pm »
Nie machniesz bo go najnormalniej w swiecie nie dogonisz jesli bedzie odpowiednio dobrze kitowal. Od poziomu viper cubica zalezy moc trutki i szansa wejscia, od poziomu phantom szansa wejscia. O czas trwania debuffow- nie mam pojecia, chyba jest staly. Od siebie moge dodac, ze +4dex -4con warto, dex jest takim statsem ze rozklada sie na kilka wyjsciowych statystyk (shield block rate, atk spd, spd, critical, acu) i mimo, ze nie czuc sporej roznicy w statsach (jak to jest w przypadku +str), gra sie bardzo milo, czyli jestes maszynka do zabijania ale rowniez stajesz sie cholernie podatny na stuny i ma sie strasznie malo hp. Set- jesli masz wysokolvlowego PP/EE to polecam BW- zadajesz jeszcze wiecej dmg, block rate jest bardzo fajny (blessed shield), p def tarczy (doom+ ew advanced block) i zbroji rowniez. Jesli jestes skazany na czeste latanie solo to wez avadona- +okolo 300hp i +25% block rate bez buffow zrobia roznice i mimo mniejszego p defa samej zbroji imho hp bedzie spadac wolniej. Zubei heavy to pomylka panow z NC softu.




  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #436 dnia: Grudzień 23, 2006, 09:13:36 pm »
machniesz ... puszczasz posion i stinga i on sie zatrzyma zeby uleczyc trukte a ty go sciachasz ...
Zresztą co ja wiem, gram tylko SK 7 miesięcy i biłem się tylko z 13 łucznikami w pvp, w tym 6 srów ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #437 dnia: Grudzień 23, 2006, 09:23:33 pm »
No przykro mi, ze trafiles na ludzi, ktorzy nie do konca wiedza jak kitowac. Gwarantuje Ci, ze SR z dobrymi dye i z dobra taktyka bedzie walczyl az mu sie nie skonczy mp.




  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #438 dnia: Grudzień 23, 2006, 09:57:10 pm »
Cytuj
No przykro mi, ze trafiles na ludzi, ktorzy nie do konca wiedza jak kitowac. Gwarantuje Ci, ze SR z dobrymi dye i z dobra taktyka bedzie walczyl az mu sie nie skonczy mp.

Dobry SK nawet nie bedzie fatygowal sie zeby przywolac cubici na SR/PR.Wystarczy ze wejdzie Arrest i dowalisz z Judgmend to masz praktycznie K.O.Defleckt z Heavy Armor,tarcza,PB i judgmend da ci taki bonus ze jego dmg bedzie smiesznie maly.póki masz CP walisz PB,FS,LS,DH  i w czasie ich reuse dowalasz poison i sting po zejsciu CP dodajesz LS a jak idziesz do zwarcia dajesz Hex.Jak SR jest glupi i bedzie sobie stal tak z DoTami to zdechnie(szybko zjada mu CP i HP).Jak juz uzywasz cubow to warto izyc hex zeby je troche rozruszac i wprowadzic do tanga.W C5 masz ogromna szanse ze LS wejdzie a 30 sekund starczy zeby zabic lucznika lub chociaz ciezko go ranic i jak wylapie 6 debuffow to jest zonk nie lucznik.No i SR moze uzyc Rapid Fire a wtedy ma mniejszy zasieg strzal.

Cytuj
O czas trwania debuffow

W C5 czas ich trwania zostal zmniejszony do chyba 15 sekund i tyle.Phantom najmniej zmniejsza atk.speed,atak i p.def o 23%.No i z kazdym poziomem zwieksza sie ich m.atk a co za tym idzie zwieksza sie ich szansa na wejscie.


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #439 dnia: Grudzień 23, 2006, 11:35:32 pm »
A jak nie wejdzie? Dobry SR nie pozwoli aby SK byl w zasiegu mniejszym niz 150, czyli z arresta nici. Poza tym tylko oficjal ma dzialajacy poprawnie C5, wiekszosc serwerow to C4. W C4 niestety nie ma arresta. W obydwu przypadkach SR nie jest na straconej pozycji.




  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 4

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #440 dnia: Grudzień 23, 2006, 11:56:17 pm »
Czyli zastosowac jeden symbol i wziąć avadona. A jak bedzie majestic [oby byl] to wtedy mozna i drugi symbol sobie machnac :D

Ja gram na Abyssie a tem jest C4, wiec co z tym czasem działań, sa dluzsze niz na C5?


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #441 dnia: Grudzień 24, 2006, 02:01:23 am »
nawet bez c5 SK wygra z SR. Wiem co mówię. Wystarczy tylko odpowiedni bulid ...

http://www.wrzuta.pl/film/fNh1QQGAj9/sk_vs_da_sk_vs_sr <== tu zastosowalem bulid na dex i proszę bardzo (+dex -con + maj dla stunów). Shield def duży nawet bez guarda i fortressa. Sting i posion. Jesli sobie tego nie sciagnie to mu bedzie zjadalo hp. Jak sciagnie to go dogonie i oberwie kilka hitów :P
Nie sądze żeby enthange weszło przy mentalności darkefów. Zresztą ani raz mi w tym filmiku nie weszło
« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2006, 02:06:13 am wysłana przez DevouringOne »
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #442 dnia: Grudzień 24, 2006, 02:33:06 am »
To jest arena..................


Od samego poczatku pisalem, ze jak jest zamknieta przestrzen to ubijanie lucznikow nie jest zadna filozofia. Mimo iz nie umiem grac lucznikiem to proponuje walke na otwartej przestrzeni na abyssie, specjalnie po to zrobie SRa. Pasi?

Edit:

Odp do posta ponizej, nie chce zasmiecac topicu- nie watpie, ze twoj znajomy dobrze gra SRem, ale sam chce sie przekonac czy moja teoria sprawdza sie w praktyce, przyjmujesz wyzwanie?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2006, 02:51:01 am wysłana przez Shiver »




  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #443 dnia: Grudzień 24, 2006, 02:43:30 am »
A ja specjalnie zrobie pvp z tym srem na wolnej przestrzeni, bo go znam z reala ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #444 dnia: Grudzień 24, 2006, 11:55:46 am »
Cytuj
A jak nie wejdzie?

Ze co? Arrest nie wejdzie? chyba ze ja mam 55 a ty 75 to nie wejdzie raczej.Arrest na 20 przypadkow wchodzi w 19 bo to skill fizyczny.

Cytuj
Dobry SR nie pozwoli aby SK byl w zasiegu mniejszym niz 150

A dobry SK nie bedzie sie fatygowal zeby za nim latac tylko bedzie go nukowal jak bedzie chcial to SF wlaczy.

Cytuj
W obydwu przypadkach SR nie jest na straconej pozycji.

Jest...bo mi nie wkrecisz ze stunt shooty mi beda przeszkadzac.Warefare walczyl z HE i mial Charnage na +13 to dostawal krytyki za 250 a zwykle strzaly od 100 do 160 to SR ze zmniejszonym STR ile bedzie mi zadawal? Obydwoje byli na fullbuffach.Lucznicy maja maly M.Def a w takie postacie Ls pieknie wchodzi.


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #445 dnia: Grudzień 24, 2006, 12:04:32 pm »
jako SK z c grade chodziliscie z homu czy SLS???


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #446 dnia: Grudzień 24, 2006, 12:10:04 pm »
Zdecydowanie SLS, miecze magiczne mozna nosic minimum od A grade, zreszta było to już przerabiane, bierz SLS

EE/SWS, BP/PAL, OL/WC i wiele innych...


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #447 dnia: Grudzień 24, 2006, 03:02:37 pm »
Ryl: wlasnie chce z Devem sprawdzic, czy mam racje, wg mnie na otwartej przestrzeni sk nie jest krolem jak to jest na arenie. Z tego co wiem, koles ktory mial carnage +13 walczyl wlasnie na arenie :]

Argus: Ja nosilem SoWD z magic powerem i niektore osoby chcialy mi wmowic, ze to zly pomysl  :D Bylem zadowolony tak do 58 lvla, pozniej juz mieczyk nie za bardzo dawal rade, problem w tym ze nie ma zadnego mieczyka b grade z MPowerem (c4) a w c5 drozeje wiekszosc skilli, dochodzi arest, wiec mieczyk niemagiczny sie bardziej nada.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2006, 03:05:50 pm wysłana przez Shiver »




  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #448 dnia: Grudzień 25, 2006, 07:29:12 pm »
Mam pytanie. Czy opłaca się investować SK w dual-weapon dla zwiększenia matk? Mam oczywiście na myśli wariant do expienia.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 25, 2006, 07:32:26 pm wysłana przez Ves »


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #449 dnia: Grudzień 25, 2006, 07:46:30 pm »
nie oplaca sie
1)nie ma duali  zwiekszajacych m atk, top duale z danego grade maja taki sam m atk jak top miecz/blunt jednoreczny dla fighterow
2)tracisz tarcze
3)jak chcesz isc w m atk to kup mieczyk dla maga
4)do duali nie masz skilli pasywnych (masteries)