Witaj
Gość

Wątek: CT1 a klasy  (Przeczytany 7350 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: CT1 a klasy
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 24, 2008, 12:29:23 am »
Nie wiem co z tym Seal of Blockade, jakaś parodia jest...
Fenirus, powiem krótko. Subiektywne odczucia, w patch notes nie ma zmian i uważam, że ich więc nie ma. Subiektywnie mi się wydaje, że landrate wzrósł, Ci, że zmalał, czyli nic nie zrobili, tylko ja mam farta i Ty tez(co do dagger enemy) :P
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: CT1 a klasy
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 24, 2008, 01:04:12 am »
i robią normalny landrate w Seal of Blockade ta gra byłaby teraz zbalansowana wręcz idealnie :)

Czytałem na blahu, że podobno w koreańskim L2 ten Seal ma normalny landrate, tylko to nasze L2 jest jakieś zbugowane w porównaniu do oryginału :P :P

Jest normalny bo oni mają już CT1,5. Zapewne u nas też zmniejszą land rate jak wyjdzie ten patch.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 3

Odp: CT1 a klasy
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 24, 2008, 01:18:43 am »
OL w CT1 za Seal of Blockade (ma go mniej niż 1% OL`ów) zapłacił ogromną cenę. Likwidacja buffów i heali dla ally, cała reszta seali jest nadal do dupy, DOTy miały być wzmocnione ale nadal zadają żałosny dmg. To naprawdę boli. W CT 1.5 dodatkowo nerfują Seal of Blockade i nadal passywnie nerfują jego buffy (nie dostaje buffów łączonych). GG NcSoft.
TEON

Lokken - Dominator/Eva Saint/Tyrant (on sale)


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: -1

Odp: CT1 a klasy
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 29, 2008, 11:59:19 pm »
Ktory z lucznikow waszym zdaniem jest najslabszy w Kamael? Prosze o konstruktywna krytyke w miare mozliwosci.
WR 82/80/75/75 - Dex x4 (retired)


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: CT1 a klasy
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 30, 2008, 08:48:57 am »
ŻADEN!
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

  • Inhuman
    • Przełęcz Czarnego Ognia
Odp: CT1 a klasy
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 30, 2008, 09:52:14 am »
Nie ma najsłabszych i najsilniejszych łuczników, tak jak nie ma najsłabszych i najsilniejszych daggerów, tanków, nuków, ale są różni i to w zasadzie bardzo.
Dlatego można powiedzieć, że najsłabszy będzie ten, który nie odpowiada Twojemu stylowi gry. Problem tkwi w tym, że nikt nie wie jaki styl gry preferujesz. :wink:
Siła i wrogowie albo strach i przyjaciele.


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: -1

Odp: CT1 a klasy
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 30, 2008, 10:08:30 am »
Kusi mnie PR ze wzgledu na ich mala liczbe na serwerze oraz poprzez ich swietny wyglad. Jednak ogladajac w necie pojdynki lucznikow, PR wypadal nadzwyczaj blado. Po opisie uzytkownika Marc1n wnioskuje ze gra on PR-em, a wiec prosze aby on wypowiedzial sie na temat swojej klasy(lub ktos inny doswiadczony), jak wygladaja pojedynki z lucznikami innych ras jesli chodzi o ct1
WR 82/80/75/75 - Dex x4 (retired)


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: CT1 a klasy
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 30, 2008, 01:55:26 pm »
Jeśli chodzi Ci o 1v1 na self-buffie to SR jest najlepszy(rapid fire).
Ale nie ma aż takich różnic - graj tym który Ci się podoba i tyle, popatrz na statystyki, skille itd. sam zdecyduj.


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

  • Inhuman
    • Przełęcz Czarnego Ognia
Odp: CT1 a klasy
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 30, 2008, 04:05:02 pm »
Pojedynki z łucznikami innych ras to wyglądają tak:

1) Ciśniesz w stuna aż klawisz piszczy.
2) Modlisz się, żeby stun wszedł.

Teraz są trzy drogi.

3A) Tobie stun nie wszedł, ale Twojemu przeciwnikowi tak, masz nad głową gwiazdeczki. Generalnie masz tyle szans na wygraną ile wynosi prawdopodobieństwo, że Twój przeciwnik nie będzie miał krytyków, a Ty cały czas, przy założeniu, że będziesz w stanie się wybudzić.
3B) Żadnemu z was nie wszedł stun, walicie kolejnego.
3C) Lejecie się z regularów i błagacie wszystko co ponad głową o krytyki.

3A to już koniec drogi, 3B w zasadzie też, bo wszystko wraca do punktu 3A, czy to dla Ciebie czy dla Twojego przeciwnika, ewentualnie znowu do 3B, albo 3C. 3C to totalny fart nie ma co opisywać.

Tak generalnie prezentuje się walka dwóch archerów. Fakt, każdy ma jeszcze coś co może dodatkowo pomóc. PR ma szansę podziałać Fatal Counterem kiedy HP już naprawdę nisko zeszło, HE zwykle na początku ładuje snipe, w końcu to archer-archer, evansion i tak ma nie takiego porażającego więc z biegania na boki i unikania strzał nici. :P No a SR zarzuci wspomnianego RSa.
Siła i wrogowie albo strach i przyjaciele.


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: CT1 a klasy
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 05, 2008, 02:55:23 am »
Nikt mnie nie przekona ze sr jest dobrym lucznikiem

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: CT1 a klasy
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 05, 2008, 08:58:05 am »
Nikt mnie nie przekona ze sr jest dobrym lucznikiem

Counter rapid shot dla całego party ftw.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: CT1 a klasy
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 05, 2008, 09:29:15 am »
Kusi mnie PR ze wzgledu na ich mala liczbe na serwerze oraz poprzez ich swietny wyglad. Jednak ogladajac w necie pojdynki lucznikow, PR wypadal nadzwyczaj blado. Po opisie uzytkownika Marc1n wnioskuje ze gra on PR-em, a wiec prosze aby on wypowiedzial sie na temat swojej klasy(lub ktos inny doswiadczony), jak wygladaja pojedynki z lucznikami innych ras jesli chodzi o ct1
PR jest u mnie na subie ze względu na jedną prostą rzecz. Uważam, że w ogronych, a przynajmniej dużych mass pvp jest archerem który daje najwięcej zabawy. Do małych PvP mam daggera, więc argumenty, że SR/HE rozwalą PR 1vs1 mnie nie przekonują. Tak, jest to prawda, tylko co to za przyjemnośc archerem na aż takie małe pvp chodzic. Za to na mass PR ze swoimi potężnymi cobądź krytami oraz Hexem robi dużo zamieszania.
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: CT1 a klasy
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 06, 2008, 12:22:03 am »
Damn... zepsuli mi SK w pvp :(((
Niby jest ten target lock ALE mass hate odnawia sie 30 sekund. Zwykly hate przecierpie bo on juz teraz ma power 3k i reuse 7 sekund, no a reuse drastycznie maleje przy buffach. Na buffach od pr0 pp marc1na hate reusowało się około 3-4 sekundy
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: CT1 a klasy
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 19, 2008, 12:56:51 am »
Witam ;]
Chialbym cie spytac o pare rzeczy dotyczacyhc Kameala ale chodzi mi o nowa kronike nie o rase ;]
1. Jak zminil sie Ol Wc HE Sk  i Warlcok
2.Czy nadal warto grac Warolckie jak w c4.
3.Która z tyhc postaci najlepsza na Pvp i na Pve