Witaj
Gość

Wątek: Który serwer ?  (Przeczytany 4625 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Który serwer ?
« dnia: Grudzień 13, 2017, 12:29:13 pm »
Siemanko, aktualnie gram na Ramonie i mam 3 postacie 91lvl 80lvl i 56lvl, gram sporadycznie kazda z nich zeby sie nie znudzilo szybko. Ale chcialbym sie dowiedziec gdzie online jest wiekszy, nie obchodza mnie serwery classic. Mógłby ktos sie wypowiedziec na temat Core albo NC SOFT


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Który serwer ?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 13, 2017, 01:55:20 pm »
Na Ramonie gra jakieś 300 osób na Core 500 a na ncwest na 99 musisz władować kilka tys $ żeby ktoś w ogóle wział Cie do PT, ludzi tam gra około 1 tys


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 12

  • Fluttershy <3
Odp: Który serwer ?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 13, 2017, 03:18:39 pm »
Dam Ci radę i potraktuj ją całkowicie poważnie. Masz dwa wyjścia.
Pierwsze idziesz na priva (nigdy nie myślałem że będę komuś polecać priva) jest tam znacznie więcej graczy oraz zwykle są tam starsze kroniki + dota o dziwo jest mniejsza niż na offie.
Druga opcja przechodzisz na inną grę, nie będę mówił na jaką ale zobacz na mój podpis =)... O dziwo sporo ludzi co grało w l2 na tą grę przechodzi i po 2-4 tygodniach tolerują grafikę a następnie nawet się im podoba przykład Seska albo rudzik z Amber Eye...
... gram w wowa na Burning Onion ^_^


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Który serwer ?
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 13, 2017, 04:19:55 pm »
Cordana, czyli na ncwest jest najwiecej osob ? Generalnie ja nie chce byc jakims top graczem na serwerze tylko po prostu chce spotkac od czasu do czasu jakis ludzi na spotach, na Ramonie np o godz 21-22 nikt nie szuka party na kartie. Nigdzie nikogo nie spotykam dlatego zastanawiam sie nad zmianą serwera.


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Który serwer ?
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 13, 2017, 05:58:01 pm »
Sam gram na Ramonie chyba od początku serwa, problem z kartiami jest taki że każdy kto je robi to szuka duo/max trio, no i kluczowy jest tutaj klan, u nas codziennie bardzo dużo ludzi robi k85/k90 ale nawet nie robią pt rooma bo wszystko jest w klanie/ally i nie ma po co go zakładać.

NC West według licznika ma 4k online wlicza on wszystkie sklepiki ( a jest ich tam od groma ) ludzi łowiących ryby+biega tam masa botów i z tych 4k online robi Ci się około 700-800 żywych graczy, gra nie jest warta świeczki, nie ma tam PA o sprzęt adene jest bardzo trudno do żadnego nawet średniego klanu Cie nie wezmą bez wpakowania xxx$

Ja na twoim miejscu bym został tu gdzie jesteś i dołączył do klanu, napisz do mnie "Cordana


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Który serwer ?
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 13, 2017, 08:04:36 pm »
Cordana, czyli na ncwest jest najwiecej osob ? Generalnie ja nie chce byc jakims top graczem na serwerze tylko po prostu chce spotkac od czasu do czasu jakis ludzi na spotach, na Ramonie np o godz 21-22 nikt nie szuka party na kartie. Nigdzie nikogo nie spotykam dlatego zastanawiam sie nad zmianą serwera.

Nie graj na GODZIE na oficjalu, bez doty i l2store sie nie da. Idz na classika l2skelth oficjalny 10euro/konto, teraz sie latwo expi do 3-4mc max masz 76.....

Gra kosztuje, ale za to nie ma L2Store'a .... pofarmisz troche i w bgr+5/6 broniach mozesz normalnie grac, a bez wydania min. 1000 euro na ramonie to sie mozesz nie logowac, a to i tak bardzo malo.

NCsoft to tylko chronos ma populacje 4-4.5k, pelno botow siege/oly NA time, wiec kupa.

Ew. zostaje Gamecoast, x10 exp/x6 adena - poniewaz adena x6 to niby mozna by grac bez l2store'a, ale dunno czy priv/gamecoast dla euro playera to dobra inwestycja.


Milej gry.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2017, 08:08:32 pm wysłana przez mattz »


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Który serwer ?
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 14, 2017, 12:08:46 am »
ta na classicu nie ma l2store ale żeby cokolwiek znaczyć i tak musisz wywalić xxxx zł na adene od ruskich

Tak zawsze było jest i będzie officiale to albo l2store albo adena od ruskich albo boty, casuale kończą w zakresie 90-95


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Który serwer ?
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 14, 2017, 07:57:03 am »
ta na classicu nie ma l2store ale żeby cokolwiek znaczyć i tak musisz wywalić xxxx zł na adene od ruskich

Tak zawsze było jest i będzie officiale to albo l2store albo adena od ruskich albo boty, casuale kończą w zakresie 90-95

Nic nie musisz, jezeli masz troche czasu, na starcie ew. kupic sprzet Cgr bron runke 6tke i set b i tyle....

Jak na 3h mozna spokojnie wyfarmic 1kk na czysto, to 2 miesiace jak ktos ma 4-5h i sie wyfarmi calkiem spoczko :) Poza efektami wizualnymi roznica miedzy gearem na +8 bronia, ktore jeszcze chodza ponizej 100kk a broniami +12, ktore chodza po 500 np. az tak duza nie jest ^_^

Ja akurat wydalem, ale tylko dlatego ze lubie swiecidelka. Jak mowimy o czystych statach, to naprawde az tak wielkiej roznicy nie ma, miedzy tym co mozesz szybko wyfarmic (ex. deska Great Sword +8, set bw hv safe, bo safe)

___________________

W ogole co ty porownujesz? Goda, gear kosztuje 1.5-2 triliony (1500kkk-2000kkk), gdzie wiecej jak 100mln nie wyfarmisz i to tez 100mln nie wyfarmisz na czysto (koszty run itd. sprzet, trzeba sie przygotowac, tez spoty zajete to nie zawsze... na godzine tyle wyjdzie)....

Gdzie na Godzie masz tylko drop z l2store? Daj sobie spokoj, z pisaniem bzdur....


Na classiku nic nie musisz wydawac, mozesz ew jakies grosze na start zeby nie musiec tego farmic, ale efektywnie od 52lv idzie 1kk na 3-4h wyfarmic na czysto, od 61 na 3 lub mniej godzin.

Setow A jest doslownie pare, set +3/6 Bgr az takiej roznicy nie robi, jako support mozesz biegac w fullplate/karmianie +6 (50kk)
Jako DD w BW hv safe enchanted (20kk?)

DD fajna taka C+8/9 lub B low+8 to 80-100mln maks maks, ot co caly gear.
Safe bizuteria B to ..? mniej niz set B.


Takze caly gear, ktory Ci na end game starczy, to powiedzy 100m dla Supportu, 150 dla DD.


Teraz tak wbicie 52-76, bez plvl teraz to 3-4mc, to przez te 3mc spokojnie tyle zarobisz (90-120 dni x4h, gry gdzie wiekszosc z tego czasu, to 1kk=2.5-3h gry)





Ale ofc, ida ludzie na "ramone", bo ludza sie gra F2P, no nie bardzo ;) To jest stara gra a stare gry maja to do siebie ze jak moga to milkuja graczy, jasne adene zawsze mozesz kupic i postacie, ale to w kazdej grze nawet World of Warcraft.

Ale my tutaj nie mowimy o RMT, gdzie na GODZIE masz Sklep+RMT, tylko koszcie realnym gry.

Classik:
2 konta (PP+WC + Main) = 20e/mc
wydatek na adene? 0 euro lub do 100 euro na to, zeby w ogole sie nie bawic w nic, tylko miec top c gear od startu/bgr set/rune do broni

GOD:
Premium
Runki
Gear to min 1000 euro jak ktos chce cokolwiek pograc poza pve instancjami
a i mozna wydac 6000 euro lub 10000 euro i byc super uber.



Po prostu przyrost mocy na GODZIE jest mozliwy na zasadzie kilku-10 krotnym, a na Classiku to roznica bedzie miedzy doterem a graczem casualowym na zasadzie ?
SET BW +6 set safe
Bron +8 bron +12/13 (40-50p.atk roznicy...)


takze ;)











----------------------------
@kckyriee

Jak masz czas na gre wieczorami lub w stalych godzinach, to mozesz poszukac CP, ofc PPka asekuracyjnie i tak bym do 52 zrobil na haste2/zerk, zeby byc samowystarczalnym jak z CP cos nie pyknie, ale w sumie ostatni sporo osob zaczelo.


Jakbym osobiscie mial duzo czasu, to lepszego serwera niz Classik skelth nie ma obecnie. Nie jest idealnie, jasne... ale i tak duzo lepiej bedzie, spokojnie online wskoczy do poziomu 2000 na liczniku (atm 1600), dlatego ze obecnie kronika juz jest duzo duzo lepsza, cos jak Interlude+.

Imho, exp jest jak na IL, na il grajac 4mc po 4h dalo sie 3rd dobic, teraz tez sie da. Masz arene raz w tyg 200kk exp (800kk free xp miesiecznie), doszly katy 60-7x -> easy xp 4-5kk/xpa podbno na godzine i w odroznieniu od lokacji ala toi/loa potrzebujesz moze z 3-4 os, nie full party wiec o wiele latwiej cos ogarnac i mozna macro stawiac, bo powierzchnia roomu w katach jest mala.


Jak ja gralem jeszcze w pazdz z kolegami to 200-300kk xp to kosztowalo sporo wysilku 4.5kk xp/hr, teraz masz easy baze 200kk + duzo latwiej cos wyfarmic dzieki katom, a pozniej CP szukasz.



Mysle, ze spoko czas ;p
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2017, 08:11:29 am wysłana przez mattz »


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: Który serwer ?
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 14, 2017, 12:21:59 pm »
pepsi, przestan pisac o GODzie, bo ani doswiadczenia, ani wiedzy nie masz


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Który serwer ?
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 14, 2017, 03:15:05 pm »
1 sprawa gra się zmieniła na godzie nie farmi się adeny bijąc moby, w taki sposób to ty nawet na shoty nie zarobisz

I nie rozumiesz czemu porównujesz tylko set i to c/b grade+0 ;D do 1-2 trylionów na end game na core/ramonie

Jeśli każesz issowi biegać w c grade to na godzie może biegać w immortalu który ma za darmo

Tak samo B grade+0 dla DD to równie dobrze czysty eternal którego da się na godzie wyfarmić w miesiąc, na obecnej kronice nawet broszke i lv 1 jewele dostajesz za darmo,

Jak już porównujesz te 1-2 tryliony gdzie tylko kosztuje wszystko co jest w grze do zdobycia to porównaj z wszystkim co jest do zdobycia na classicu... czyli 5 x boss lewej na max lv broń oe +10/12 sa z topowego kryształu i wszystkie inne customy który wam tam innova zrobiła, bo obecnie te porównania nie mają nic wspólnego z rzeczywistością i są totalnie przekłamane
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2017, 04:37:00 pm wysłana przez Cordana »


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Który serwer ?
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 15, 2017, 09:12:34 am »
1 sprawa gra się zmieniła na godzie nie farmi się adeny bijąc moby, w taki sposób to ty nawet na shoty nie zarobisz

I nie rozumiesz czemu porównujesz tylko set i to c/b grade+0 ;D do 1-2 trylionów na end game na core/ramonie

Jeśli każesz issowi biegać w c grade to na godzie może biegać w immortalu który ma za darmo

Tak samo B grade+0 dla DD to równie dobrze czysty eternal którego da się na godzie wyfarmić w miesiąc, na obecnej kronice nawet broszke i lv 1 jewele dostajesz za darmo,

Jak już porównujesz te 1-2 tryliony gdzie tylko kosztuje wszystko co jest w grze do zdobycia to porównaj z wszystkim co jest do zdobycia na classicu... czyli 5 x boss lewej na max lv broń oe +10/12 sa z topowego kryształu i wszystkie inne customy który wam tam innova zrobiła, bo obecnie te porównania nie mają nic wspólnego z rzeczywistością i są totalnie przekłamane

Chodzi o to że na clasicu masz tylko sety C i B są chyba ze 2 może 3 odselowane A grady, biużu to orfen lvl 3 aq lvl3 myślę że do wyrwania obydwa w cenie około 2k euro broń oe to mocne to jakies 200- 300 kk set + 6 BW heavy to pewnie 300kk może troche więcej i to jest wszystko (można doliczyć talizman) . Gdzie na ramonie podstawka czyli jakiś set + broń set biżu to jest 100kkk a to jest nic bo jesteś gównem na pvp dalej jak chcesz coś znaczyć to musisz mieć jawele w brożce a  to jest cena ( wpisz tutaj na ile chcesz zaczynając od takiej której nie wydasz).  Ale huj tam te całe brożki kiedyś to zrobię będę grał 3 lata wyjebie co miesiąc 1k euro i zrobię, taki huj bo miedzy czasie dochodzą eventy L2 store gdzie masz np koszulki bez których jesteś gównem na pvp, potem coś kolejnego i tak dalej i tak dalej problem jest w tym że się tego nie da wyfarmić chyba że grasz 24h na dobre i masz ze 30 kolegów w cp obstawiacie wszystkie RBeki ( to wtedy jest szansa). Dodam jeszcze że grałem na ramonie około pół roku sprzęt miałem dobry (bym powiedział że nawet bardzo) a i tak taki satrboy miał mnie na hita :D, gram teraz w CP na Skelth gramy już 1,5 miesiąca mamy lvl 67- 68 (party łuków) jest fajnie oczywiscie wyjebałem kase aby kupić se łuk ( +7 emi +8 othel, co do kamieni SA na clasicu nie  potrzebujesz wiecej niz 7 -8 bo masz capa na cryt ratcie) set BW + BO i sobie klikałem talizamn na razie mam lvl 4, i wiecie co to wystarcza do gry owszem od wyżej lvlowych party dostaniemy wpierdziele bo na clasicu liczy sie lvl, ale tak to można normalnie pograć na pvp jest nie to co na ramonie :D.
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Który serwer ?
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 15, 2017, 05:22:37 pm »
1 sprawa gra się zmieniła na godzie nie farmi się adeny bijąc moby, w taki sposób to ty nawet na shoty nie zarobisz

I nie rozumiesz czemu porównujesz tylko set i to c/b grade+0 ;D do 1-2 trylionów na end game na core/ramonie

Jeśli każesz issowi biegać w c grade to na godzie może biegać w immortalu który ma za darmo

Tak samo B grade+0 dla DD to równie dobrze czysty eternal którego da się na godzie wyfarmić w miesiąc, na obecnej kronice nawet broszke i lv 1 jewele dostajesz za darmo,

Jak już porównujesz te 1-2 tryliony gdzie tylko kosztuje wszystko co jest w grze do zdobycia to porównaj z wszystkim co jest do zdobycia na classicu... czyli 5 x boss lewej na max lv broń oe +10/12 sa z topowego kryształu i wszystkie inne customy który wam tam innova zrobiła, bo obecnie te porównania nie mają nic wspólnego z rzeczywistością i są totalnie przekłamane

Chodzi o to że na clasicu masz tylko sety C i B są chyba ze 2 może 3 odselowane A grady, biużu to orfen lvl 3 aq lvl3 myślę że do wyrwania obydwa w cenie około 2k euro broń oe to mocne to jakies 200- 300 kk set + 6 BW heavy to pewnie 300kk może troche więcej i to jest wszystko (można doliczyć talizman) . Gdzie na ramonie podstawka czyli jakiś set + broń set biżu to jest 100kkk a to jest nic bo jesteś gównem na pvp dalej jak chcesz coś znaczyć to musisz mieć jawele w brożce a  to jest cena ( wpisz tutaj na ile chcesz zaczynając od takiej której nie wydasz).  Ale huj tam te całe brożki kiedyś to zrobię będę grał 3 lata wyjebie co miesiąc 1k euro i zrobię, taki huj bo miedzy czasie dochodzą eventy L2 store gdzie masz np koszulki bez których jesteś gównem na pvp, potem coś kolejnego i tak dalej i tak dalej problem jest w tym że się tego nie da wyfarmić chyba że grasz 24h na dobre i masz ze 30 kolegów w cp obstawiacie wszystkie RBeki ( to wtedy jest szansa). Dodam jeszcze że grałem na ramonie około pół roku sprzęt miałem dobry (bym powiedział że nawet bardzo) a i tak taki satrboy miał mnie na hita :D, gram teraz w CP na Skelth gramy już 1,5 miesiąca mamy lvl 67- 68 (party łuków) jest fajnie oczywiscie wyjebałem kase aby kupić se łuk ( +7 emi +8 othel, co do kamieni SA na clasicu nie  potrzebujesz wiecej niz 7 -8 bo masz capa na cryt ratcie) set BW + BO i sobie klikałem talizamn na razie mam lvl 4, i wiecie co to wystarcza do gry owszem od wyżej lvlowych party dostaniemy wpierdziele bo na clasicu liczy sie lvl, ale tak to można normalnie pograć na pvp jest nie to co na ramonie :D.

ALe gdzie ja postawilem znak rownosci z Bgr na safe bronia +8 z TOP GEAREM za 1.5kkk-2kkk.... napisalem wyraznie ze min. 1000 euro musisz wydac na GODZ i to tak slabo, nigdzie nie sugerowalem ze kupisz za to top gear. na top gear to tak z 10k euro.


Jak masz 150 euro na np. SKELCIE, to za to masz 120-130kk, a za 120-130kk masz BO+BW safe i othela 8 i bron TOP C+8/9/B low+8 lub top bb +6) i tyle CI starczy, pozniej jak sobie bedziesz gral gral gral, to mozesz robic talizman/lub zbierac na lepsza bron, ale w zasadzie taki gear starcza ;)

A mozesz easy zaczac od C jews/b jews + BW hv seta i broni C+3+Othel 6 za laczna sube 80 euro, i na EV upper farmic 1kk/3h z PP na plecach na czysto wiec to tyle, a i mozna bez tego zaczynac, tylko ze wtedy dolicz miesiac gry.