Witaj
Gość

Wątek: Feoh wizard  (Przeczytany 93799 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #200 dnia: Wrzesień 17, 2013, 09:46:16 am »
skille warte uwagi dla feoha:

Undying will
unbind
Disparation


dla true farmera oly to tylko 2 i 3, na daily undying will wydaje się całkiem fajny

Warte uwagi jest że jesteś złodziejem który ukradł klan BS na core tak apropo a informacje na temat nuka posiadasz od Amethyst
czy tak sobie wymyśliłeś te skile ;> ?


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #201 dnia: Wrzesień 17, 2013, 11:18:43 am »
Proszę trzymać się tematu o Feohach! Osobiste wjazdy możecie kontynuować na PW. Dziękuję.


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #202 dnia: Kwiecień 24, 2014, 10:22:32 pm »
Mam pytanie odnośnie rasy, otóż przeszedłem w końcu z NC na eu i postanowiłem zrobić feoh'a jako że zawsze miałem olbrzymie chęci pograć tą klasą, jako że w 99% zawsze gram jasnym elfem tak też zrobiłem. Tylko czy tutaj na core jest trochę inaczej ? chodzi o to ze 3/4 Feoh'ow to Dark elfy z tego co zaóważyłem i z tego co w klanie w którym jestem w Aca pisali, ja rozumiem ze mają największy INT ale czy tutaj robi to naprawdę taką różnicę że inne rasy są już po prostu useless ? ;x

Pozdrawiam.


Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #203 dnia: Kwiecień 24, 2014, 10:55:47 pm »
nie sa useless, ale na core w przeciwienstwie do ncwestu, co update 70% populacji robi reroll na fotm postaci, tylko po to zeby bic te 10-20% mocniej

sps, jak to alarion w ktoryms temacie pisal, jest niezly na oly z powodu -skill cooldown pasywa, a w open pvp mysle ze spokojnie da tym rade zabijac, po prostu to co StS z arcane power + emp echo zabije na 2 hity, ty bedziesz musial bic chwile dluzej


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #204 dnia: Kwiecień 24, 2014, 11:01:14 pm »
Prawdopodobnie i tak zmienie klase bo elfke mam tylko ze wzgledu na to ze po prostu uwielbiam ta rase i może sam fakt tego że w prawdziwym życiu nie lubie duzych walorów u kobiety :3 Ale dzieki za odpowiedz bo to naprawde na pierwszy rzut oka dziwne jest :D


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #205 dnia: Kwiecień 25, 2014, 01:07:04 am »
Co byś nie wybrał, zostaw sobie Arcane Power, która dostępna jest z każdego Feoha. Klasę potem możesz zmienić itemkiem z l2 store z SpS'a na np. Necro lub SH będąc nadal jasnym elfem. Potem możesz sobie dyki full na INT włożyć, a wysoki bazowy WIT ci się przynajmniej na oly zwróci.


Problem jasnego elfa jest taki, że nawet dark elf z dobrymi itemami i full buffed wyciąga 1999 cast speed, a M. critical rate od ~~220 do 500 (czyli capa) zwiększa w rzeczywistości częstotliwość krytyków jedynie o około 2-3%. Teraz i czarnuch uzbiera spokojnie 300-450 magical critical rate, co w 110% wystarczy.

Oczywiście jak pisałem, na oly i CoC nie jest tak łątwo wyciągnąć czarnemu 1999 speeda (prawie awykonalne, Amethyst musiał zmienić certy z sub i dual klasy tylko dlatego, że w tym miesiącu robimy True Hero na CoC i ciężko tam bez dobrego cast speeda).
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #206 dnia: Kwiecień 25, 2014, 01:32:44 am »
To co napisałeś to wiem, mi chodziło tylko czy tutaj coś innego jest że tyle ich. Jak mówiłem przeszedłem z NC i to że zmienić moge itd i dye itd też to wszystko wiem :)) ale dzięki ogółem za pomoc.

Jedynie o arcane power zapytam, nie lepiej jest zamienic na Wizard spirit ktory daje jedynie 10 % mniej m.ataku ale za to M. Critical Rate + 50%, P. Def. and M. Def. + 20%, ?? ogółem znajomi na NC czy takie osoby jak Narwin/Jasin/Graf etc z tego co wiem uzywaja właśnie Wizard spirit.


Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #207 dnia: Kwiecień 25, 2014, 05:08:11 am »
tylko ze oni maja takie bronie ze wola miec na krotki czas +p.def/m.def niz perma +m.atk :D


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #208 dnia: Kwiecień 25, 2014, 08:23:27 am »
tylko ze oni maja takie bronie ze wola miec na krotki czas +p.def/m.def niz perma +m.atk :D

++

Na Core nie ma tak, że 99% ludzi jak z SH / nova biega z broniami +15 : ))
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #209 dnia: Kwiecień 26, 2014, 12:16:07 am »
Da sie własnie zauważyć i przejscie coraz bardziej mnie cieszy :p i przede wszystkim L2 store tutaj jest w porównaniu do tamtego Slodki ;D

Pozdrawiam.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #210 dnia: Grudzień 22, 2014, 07:05:41 pm »
Co byś nie wybrał, zostaw sobie Arcane Power, która dostępna jest z każdego Feoha. Klasę potem możesz zmienić itemkiem z l2 store z SpS'a na np. Necro lub SH będąc nadal jasnym elfem. Potem możesz sobie dyki full na INT włożyć, a wysoki bazowy WIT ci się przynajmniej na oly zwróci.


Problem jasnego elfa jest taki, że nawet dark elf z dobrymi itemami i full buffed wyciąga 1999 cast speed, a M. critical rate od ~~220 do 500 (czyli capa) zwiększa w rzeczywistości częstotliwość krytyków jedynie o około 2-3%. Teraz i czarnuch uzbiera spokojnie 300-450 magical critical rate, co w 110% wystarczy.

Oczywiście jak pisałem, na oly i CoC nie jest tak łątwo wyciągnąć czarnemu 1999 speeda (prawie awykonalne, Amethyst musiał zmienić certy z sub i dual klasy tylko dlatego, że w tym miesiącu robimy True Hero na CoC i ciężko tam bez dobrego cast speeda).

Każdy Feoh jest pro nawet Hack3er ;-) taki który niszczy True Hero Alariona który nie ma pojęcia o Feohach!!!

« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2014, 07:08:01 pm wysłana przez skowronek »


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #211 dnia: Marzec 24, 2017, 12:32:28 pm »
Jakie skille najlepiej wybrać z Chaos Promaderów ?
edit
sory nie ten dział.
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2017, 08:28:39 pm wysłana przez f0x »