Witaj
Gość

Wątek: L2 RuClassic NOWY SERWER - INEGY rekrutuje  (Przeczytany 9594 razy)

  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: L2 RuClassic NOWY SERWER - INEGY rekrutuje
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 03, 2017, 05:12:59 pm »
O i tutaj juz nowosc ktorej nie znalem (chodzi o to 15Minut) sprzet na pewno na poczatku bedzie ciezko, chociaz w tej kronice juz jest darmowa zbroja wiec to chyba spory bonus, natomiast domyslam sir wlasnie ze w mid d broniach bez buffow od jakiegos wyzszego pp to nie jest taka oczywista sprawa w 2pt? I jeszcze pytanie jak ma sie exp z rb w stosunku do zwyklego l2 (wczesne kroniki) czy sa to jakies w miare sensowne liczby czy jest to raczej nieoplacalne wzgledem kosztu ssd?


  • Wiadomości: 247

  • Pochwał: 1

  • Sie gra, sie ma !
    • http://cassoudesalle.chez-alice.fr/xavier/lineage2/shot00174s.jpg
Odp: L2 RuClassic NOWY SERWER - INEGY rekrutuje
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 03, 2017, 05:19:25 pm »
Exp na rb jest opłacalany, ale nie nastawiaj się na to na Rusku przynajmniej na początku bo będą oblegane(później z resztą też) z rb lecą runki :), które są op + są drogie i ten kto będzie trzymał sporo rb będzie po prostu bogaty + z lvl też będzie dobrze stać :).


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: L2 RuClassic NOWY SERWER - INEGY rekrutuje
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 03, 2017, 07:59:47 pm »
PS. Nie mogłem nikogo wczoraj i dzisiaj złapać na razie na TS więc może tutaj spytam - wiem że lecicie na RU Offa, ale wpadacie mimo wszystko na ten x3 startujący dzisiaj trochę potestować/pobawić się?

Nie wykluczamy tego, jednak będzie to swobodna rozgrywka, aby zmniejszyć głód L2 ;) no i aby na nowo obyć się z kroniką.
Na pewno jak będziemy grać to będzie można nas złapać na TSie :)


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: L2 RuClassic NOWY SERWER - INEGY rekrutuje
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 03, 2017, 10:05:08 pm »
PS. Nie mogłem nikogo wczoraj i dzisiaj złapać na razie na TS więc może tutaj spytam - wiem że lecicie na RU Offa, ale wpadacie mimo wszystko na ten x3 startujący dzisiaj trochę potestować/pobawić się?

Nie wykluczamy tego, jednak będzie to swobodna rozgrywka, aby zmniejszyć głód L2 ;) no i aby na nowo obyć się z kroniką.
Na pewno jak będziemy grać to będzie można nas złapać na TSie :)

No ja z takim samym nastawieniem tam zawitam, więc pewnie wpadnę jutro koło 19.

Chyba jutro wstaje ;p

True ;)


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: L2 RuClassic NOWY SERWER - INEGY rekrutuje
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 08, 2017, 08:51:46 pm »
Zamykam na prośbę właściciela jako nieaktualny.