Witaj
Gość

Wątek: nowi modowie, komentarz  (Przeczytany 2923 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

nowi modowie, komentarz
« dnia: Kwiecień 15, 2008, 03:11:19 pm »
z racji tego że temat o nowych modach został zamknięty a mam do wtrącenia swoje 3 grosze to pisze tutaj

po pierwsze gratuluje awansu społecznego nowym, pełniącym jakże ważną funkcje społeczną, sprzątaczkom:P

a po drugie Marc1n i Tyr....czy nikt już nie pamięta że oni byli moderatorami ale zostali zwolnieni dyscyplinarnie z tej funkcji?? (Marc1n za wielką krucjate przeciwko botom botterstwu botującym a wszystkim którzy sie z tym słowem kojarzyli dostawali od niego minusiki, dostawałem na niego liczne skargi i męczyłem polgare zeby go zdegradował, Tyr nie pamiętam dokładnie ale zaczął też coś konkretnego odwalać z ryltarem który też był na stanowisku moderującym), wiec jedno wielkie LOL z tych nominacji

+
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2008, 10:55:48 pm wysłana przez Reina »


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: nowi modowie, komentarz
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 15, 2008, 03:20:47 pm »
Od tamtych czasów sytuacja na forum nieco się zmieniła. Nie chcemy i nie mamy zamiaru rozgrzebywać przeszłości. Powołanie Tyra oraz Marc1na to głównie decyzja serdela, który jednoczesnie w ten sposób zadeklarował się, że będzie miał ich na oku (oczywiście niektórzy moderatorzy poparli te kandydatury). Jednocześnie obaj panowie powinni pamiętać, że dostali duży kredyt zaufania.

Czy decyzja okaże się słuszna zadecyduje czas, nie Ty.

male sprostowanie i poprawa kosmetyczna ;)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2008, 03:29:17 pm wysłana przez Soul »
Prepare for unforeseen consequences...


  • *******
  • Wiadomości: 1575

  • Pochwał: 21

Odp: nowi modowie, komentarz
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 15, 2008, 03:26:28 pm »
Zarówno Tyr jak i Marcin zostali tazke poparci przez reszte modów. Uwazam ich za dobrych "specjalistów", nie mozna patrzec "stereotypowo" czy zaglądac w przeszlosc. Tak jak napisal Soul, dostali moda na kredycik i caly czas mam na nich oko. Jestem pewny ze nikogo nie zawiodą.


  • Wiadomości: 490

  • Pochwał: 7

  • True Asian Girls Lover
Odp: nowi modowie, komentarz
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 15, 2008, 03:33:06 pm »


a po drugie Marc1n i Tyr....czy nikt już nie pamięta że oni byli moderatorami ale zostali zwolnieni dyscyplinarnie z tej funkcji?? (Marc1n za wielką krucjate przeciwko botom botterstwu botującym a wszystkim którzy sie z tym słowem kojarzyli dostawali od niego minusiki, dostawałem na niego liczne skargi i męczyłem polgare zeby go zdegradował, Tyr nie pamiętam dokładnie ale zaczął też coś konkretnego odwalać z ryltarem który też był na stanowisku moderującym)

Ludzie sie zmieniaja wiec, napewno bedzie dobrze^^




  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: nowi modowie, komentarz
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 15, 2008, 03:42:50 pm »
ponadto, kazdy zasluguje na druga szanse, czyz nie?



PS.
Cytat: sygnaturka Szewy
ZAMKNELI SPAM TOPIC BO PRAWIE DOGONIL TEMAT Z DZIALU WIPÓW :((((((
nawet nie wiesz jak bardzo sie mylisz stary, temu tematowi dlugo zaden inny nie zagrozi, nawet SK-fanclub topic :P
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

Odp: nowi modowie, komentarz
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 15, 2008, 03:43:12 pm »
ten post cofam, można go traktować jako pusty;)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2008, 02:01:43 pm wysłana przez Beatronix »


Odp: nowi modowie, komentarz
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 15, 2008, 04:59:22 pm »
Wtrace swoje 2 grosze...

Uwazam, ze Tyr bedzie ciekawym modem.
To ja jestem odpowiedzialny za jego kandydature i rozmowe na ten temat.
Nie wiedzialem wprawdzie o jego wczesniejszym modowaniu, jednak nawet gdybym wiedzial - nie zmieniloby to jednak mojego nastawienia.
Musialo to byc zanim pojawilem sie na forum, albo na samym poczatku - ale nie to jest wazne.
Jest bardzo aktywnym i wyczulonym uzytkownikiem, jestem przekonany o tym, ze sie sprawdzi.

Krucjata Marc1na? Coz - sam bylem antybotowym krzykaczem - jeszcze do niedawna.
Nigdy nie uzywalbym sam bota - L2 jest dla mnie polaczeniem Hobby i przygody i chce, zeby tak pozostalo.
Dlaczego wiec zmienilem swoje stanowisko? Zastanowilem sie troche bardziej nad tym tematem.
Czym rozni sie od bota dualbox? - uzywam - np. Mainem gram, Dual sprzedaje ...
Kupowanie Profek u kotkow? - zdarzalo mi sie na tym, czy tamtym serwerze.
Dotowanie serwera za Enchanty lub Itemy? - nie robilem ale znam takich co to robia - wiele serwerow na ktorych gramy istnieje tylko dzieki dotacjom.
.... itd., itp.,

Wielu z nas popelnia bledy, traci cos, co sprawia radoche (np. moderowanie na naszym Forum ^^),
ponosi konsekwencje z roznych powodow, z regoly postepujac tak, jak uwaza w danej chwili za sluszne.
Czas mija, zmienia sie punkt widzenia lub poszerza krajobraz ... i czesto byloby cacy modz zrobic cos jeszcze raz ...
moze inaczej, moze lepiej ??

Zobaczymy ...






  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

Odp: nowi modowie, komentarz
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 15, 2008, 07:00:08 pm »
w krucjacie marc1na mi nie chodzi o poglądy, bardziej mi chodzi o to że moderator powinien zachować bezstronność i nie nadużywać swojej funkcji na gnębienie tych co boty popierają, poglądy mu sie zmieniły, owszem nie jest już takim radykałem (ale każdy ma swoje poglądy i to nie temat o tym xD ) ale czy znów nie bedzie nadużywał swojej funkcji?? czas pokaże...ogólnie uważam go za wartosciowego człowieka z dużą wiedzą o l2 i comiesięcznego vipa z racji dzielenia się swoją wiedzą z innymi, ale do tej pory nie uważałem go za dobrego moderatora, mam nadzieje że mnie przyjemnie zaskoczy ;)



co do tyra... co było to było, generalnie był dobrym moderatorem, jednak zaczęło mu odwalać, dobra ok, ma dużą wiedze o l2 ok, dlatego czasami był vipem, ale czy moderator powinien być arogancki? albo tyle spamowac? powiedziałbym nawet że tyr jest taki infantylny... ale spoko, jeżeli uważacie że jako moderator sie poprawi to wasza sprawa.





mała zmiana kosmetyczna;)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2008, 02:00:22 pm wysłana przez Beatronix »


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: nowi modowie, komentarz
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 15, 2008, 07:23:43 pm »
Nie ma modów idealnych, na każdym z forów dyskusyjnych na których się wypowiadam można mieć do kogoś zastrzeżenia. Jednak ja ich nie mam. Sam byłem tu modem i rozumiem, że czasami to niewdzięczna fucha(ale generalnie świetnie się czułem na tym stanowisku jako patron i sprzątacz forum ;) ), gdy ktoś przesadnie krytykuje naszą decyzję/zachowanie. Moderator powinien we wszystkich sprawach pozostawać neutralny, jednak nie zawsze jest to możliwe... Każdy myślący człowiek ma wyrobioną opinię i światopogląd, dlatego często pod wpływem emocji wyraża swoje przekonania. IMO ma do tego prawo. Stawianie warnów, usuwanie postów, czyszczenie spamu leży w kompetencji Moderatora - człowieka, powołanego na to stanowisko. Zaznaczyłem człowieka bo nie mamy tu do czynienia z nieomylną maszyną, której nie można nic zarzucić... Trzeba zrozumieć, że każdy z nas popełnia błędy, są lepsze dni i gorsze itp. Napisałbym więcej, ale i tak pewnie nikt tego nie czyta :P
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2008, 07:30:20 pm wysłana przez Inidriel »


  • Wiadomości: 490

  • Pochwał: 7

  • True Asian Girls Lover
Odp: nowi modowie, komentarz
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 15, 2008, 07:33:26 pm »
ponadto, kazdy zasluguje na druga szanse, czyz nie?

tez tak mysle


PS.
Cytat: sygnaturka Szewy
ZAMKNELI SPAM TOPIC BO PRAWIE DOGONIL TEMAT Z DZIALU WIPÓW :((((((
nawet nie wiesz jak bardzo sie mylisz stary, temu tematowi dlugo zaden inny nie zagrozi, nawet SK-fanclub topic :P

ojs...dałbys nam kilka dni to bys zobaczyl ze przegonilibysmy ten topic :P




Odp: nowi modowie, komentarz
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 15, 2008, 10:35:00 pm »
(...) bardziej mi chodzi o to że moderator powinien zachować bezstronność i nie nadużywać swojej funkcji na gnębienie (...)
ale czy znów nie bedzie nadużywał swojej funkcji?? czas pokaże.(...)

(..) ale czy moderator powinien być arogancki? albo tyle spamowac? (...)


True, True ...

Zgadzam sie z Toba w 100%.

Mysle, ze juz niedlugo wszyscy bedziemy mieli okazje przekonac sie ;).
Nie zapominajmy jednak o tym, ze kazdy z nas ma swoj "charakterek" - i wlasnie to czyni z nas tych, ktorymi jestesmy.

Idealy sa dobre - tworza podwaliny rozwoju osobowosci (krucjata z tematu).

A Tyr jest jak sol z dodatkiem pieprzu - i za to go cenie.

I jeszcze jedno - najwazniejsze - dziekuje Beatronix !
Stoisz jak zawsze na strazy pewnego ladu i jasnosci w wielu "zawiklanych" kwestiach,
mysle, ze wszyscy mozemy byc dumni z Ciebie - otwierasz usta tam, gdzie wielu tylko "chcialoby" ...

Dzieki - Koszalek

i prosze o plusa dla zalozyciela tematu


jak sobie zyczysz Koszalku    /Reina
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2008, 10:51:26 pm wysłana przez Reina »


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: nowi modowie, komentarz
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 15, 2008, 11:46:22 pm »
Cytuj
albo tyle spamowac?

I właśnie o to chodzi, będąc modem nie będzie mógł spamować, bo go zdegradują, co nie? Że tak powiem Tyr ma teraz lekko podcięte skrzydła dostając się do "władzy", bo nie może już robić tego co tak bardzo lubił robić(spam, arogancja, itp. itd.)


  • Wiadomości: 965

  • Pochwał: 1

  • HE fan ;)
Odp: nowi modowie, komentarz
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 16, 2008, 02:05:17 pm »
Czas naprawdę pokaże... Wypowiedźmy się za 2/1 miesiąc/e i zobaczymy... Nie przekreślaj z góry marc1na lub tyra... Jak w skokach narciarskich 2006 jeden z komendatorów często powtarzał :  "Pożyjemy zobaczymy, ale sądze że masz racje" ;)

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2008, 02:07:04 pm wysłana przez Mati_888 »
Abyss x3 :

Matiks - BH

Offline


  • *******
  • Wiadomości: 1575

  • Pochwał: 21

Odp: nowi modowie, komentarz
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 16, 2008, 03:13:51 pm »
"Pożyjemy zobaczymy [...]" ;)


Tym pięknym stwierdzeniem konczymy temat. Zamykam, bo dyskusja nie ma sensu :)