Witaj
Gość

Wątek: Najbardziej opłacalne moby...  (Przeczytany 65293 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Najbardziej opłacalne moby...
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 21, 2006, 04:24:34 pm »
Cytuj
ja gram w lineage 3 mies. chodze na boared keltir i mam 21 lvl =D


LOL stary nie dziwie sie ze 21 lvl masz po 3 miesiącach :lol:



  • Wiadomości: 139

  • Pochwał: 1

Najbardziej opłacalne moby...
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 26, 2006, 10:35:40 pm »
Zdziwiło mnie tu jedno. Nikt nie podał Field of Silence pod Giran. Na moim serwerze to ludzie biją się o pojedyńczego moba Lienrik Lad, bo wypada z niego średnio 8 różnych dropów, a w tym dużo kasy. Często (aż nazbyt często) można dropnąć elven necklace, elven earring i elven ring (wszystkie d grade, można krystalizować lub sprzedawać na sucho). Jeżeli na innych serwerach jest identycznie jak na moim to na co jeszcze czekacie? Lećcie na FoS. Chodziłem tam od 20 lvl (jak miałem najlepsze dostępne dla mnie uzbrojenie), ale odpowiednio to zaczyna się chodzić tam od 30. Muszę powiedzieć, że te moby są dziwne, bo są na czerwono i zabijam je 4-5 ciosami. Czy to tylko u mnie tak na serwerze jest???
Wszyscy jesteście faje :P


  • Wiadomości: 651

  • Pochwał: 10

  • Under the flag of the Jolly Roger!
Najbardziej opłacalne moby...
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 26, 2006, 11:01:25 pm »
blueberry tak jest na większości serwerów l2j dopóki admin serwera nie zmieni statystyk mobom na FoS,FoW,GoE i aligator island na normalne.Według mnie problem leży w wyjściowym kodzie L2J ponieważ na każdym serwerze pod L2J taka sytuacja istnieje dopóki admini tego nie naprawią.Jest jeszcze DC gdzie moby są również na pare strzałów a dają mase expa i adena,dropów jako takich tam nie ma ale np. z grave predatorów lecą z reguły tony matsów.
[


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Najbardziej opłacalne moby...
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 18, 2006, 11:28:14 am »
ja mam 52 glada, mam te pokrzywione miecze +1 i laze sam na dv na te skzielety zwykle i te z krzyzem naprzodzie,sa na niebesko, ale idzie szybciej exp niz sam na jakis thunter wyrmach czy drejkach, ale o kasie tego powiediec nei moge....


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 1

Najbardziej opłacalne moby...
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 19, 2006, 03:09:05 pm »
Ja tam mam dark wizarda 34 lvl i bije w CT. Masz racje że długo sie golemki bije ale jak masz pożądną broń(Demon Fangs) to po 7 ciosach leży.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Najbardziej opłacalne moby...
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 23, 2006, 04:04:32 pm »
ja gram na serwie x2/x2/x2/x2/x2 mam 19 lv i nie wiem skad kase wytrzanac


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Najbardziej opłacalne moby...
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 23, 2006, 06:13:48 pm »
Darc Falcon roz**bales mnie tym postem haha po 7 ciosach np porta lezy tak haha dziwne bo ja mam 36 lvl i napiepszam w nie ostro najlepszymik czarami i tak klada sie po jakichs 1-2 minutach a co DemonFangs to schowaj te bajeczki dla wnukow:)


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Najbardziej opłacalne moby...
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 30, 2006, 12:20:34 pm »
Wielkie dzięki za tą mapke przydała się :!:  :!:  :!:  :P


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 5

Najbardziej opłacalne moby...
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 04, 2006, 01:07:08 pm »
:):):):) Usmialem sie jak to czytalem naprawde...
Po 1 po co killowac moby ciemno czerwone jak i drop nie bedzie przyzwoity i exp taki sobie.
Po 2 opisane sa tylko sciezki dla fighterow/magow/lucznikow/clerikow a zapomnieliscie o SUMMONERACH.
Po 3 Ja proponuje chodzic na biale, zolte i ewentualnie zielone potforki (kurcze juz sie potforki nauczylem pisac zamiast potworki :() Dlaczego... Bo sie tyle kasy nie traci na ssy/hp potki i bo nie trzeba robic duzych restow.
Po 4 jak najbardziej polecam biegac po EV jest to niedoceniane przez wielu miejsce ale dropi sie tam duuuzo adeny/spellbookow ja tam latalem do 55 lvlai mi bylo heapy. (ale od 48 levela zeby bylo jasne)
Po 5 powodzenia zycze solo w loa na 50 levelu jak jestescie tacy silni to sie zbierzcie w grupe 5 osobowom i idzcie raida na Antka. powodzenia...
 To lecimy...


ALL
1-10 tluczemy wilczki i te inne bzdety
10-15 jakies golemy, pajaczki, werwolfy
15-18 idziemy do ruin/kopalni/jaskin na POCZATKOWEJ WYSPIE
18-20 okolice gludin Lizardy i te sprawy

FIGHTERZY
20-30 abanoden camp (ol mahumy)
30-38 cruma marshland (pajaczki, stakato i te sprawy)
38-41 Death pass (wyrmy, bazyliszki, road scavenagery, fettered soule)
41-47 cruma tower 1 (wszystko co sie rusza byle nie gracze)
47-53 cruma tower 2 (                            w/w                   )
53- 56 dragon valley (hmmm co tu radzic heddelesy i rozne inne paskudztwa)
56-60 dragon valley (od strony teleportu [l2paradise] czyli Cave maideny,  Drake i blooody queen)
60 wzwyż  tower of insolence/lair of antharas (lepiej party samemu nie radze)

MAGOWIE....LUCZNICY
20-30 abanoden camp (tak jak wczesniej)
30-35 executin ground (glownie drzewka i latawce[lucznicy] magowie bija all)
35-47 cruma tower 1 (magowie bija all a lucznicy szukaja party lub bija oczka)
47-56 dragon valley od strony death pass (czyli shckle i rozne szkielety no i hedelesy)
56-60 dragon valley (tak jak wyzej od strony teleportu[l2paradise] czyli Cave madeny, bloody queeny i drake)
60 wzwyz tower of insolence/lair of antharas (w party bezpieczniej niee? zawsze przyda sie tank :))

SUMMONERZY
I tu zechciałbym sie troszke wypowiedzieć summonerzy jako postac summonująca (wow ale mam jezyk) zawsze mają party i duża uwaga
NIE WYDAJEMY SP NA SUMMONY WIZZARDOW!!!!!
to bardzo ważne pamietajcie czyli do 40 levela bijemy z magii (no do 44 niech bedzie)
20-30 abanoden camp (standard)
30-35 executin ground (stosowac sciezke magow)
35-44 cruma tower 1 (jak mamy juz summona to czas zaszalec)
44-48 dragon valley od przodu (bijemy wszystko oc sie rusza)
48-55 (no jak myslicie :)??) cruma tower 2 (nie ma innego wyjscia)
55-60 dragon valley (standard czyli cave madeny i.t.p)
60 wzwyz  tower of insolance/lair of atnharas (UWAGA UWAGA BEZ PARTY CHODZIMY BEZ PARTY chyba, że nie mamy co do roboty to bierzemy kogoś by sobie potrenować oczywiście nasze summony wystarczają nam za cale party :))


Ciekawe Moby:
Tutaj zapisze pare ciekawych moim zdaniem mobow, na których expienie powoduje nagly przyplyw gotówki:
-Ol mahum (ale te co wystepuja w Partisan Hideway okolo 28 lvl)
-Fettered Soul (Death pass takie trupy z gilotyną w ustach okolo 43lvl)
-Oel mahum (OELe wystepuja przy bandit stronghold nie chodzi, że dropią dużo kasy tylko że warriory dropią recke i blade od samuraj long sworda, ktore można świetnie sprzedać niestety na serverze 15x w ciagu godziny dropnolem 1 slownie "jeden" sls blade ,a moj tato z kumplem w ciagu 15 minut na tym serverze 5 slownie "pięć" tychże bladów takie jest szczęście krasnala okolo 54 lvl)
-Elder Unicorn i Elder Satyr (dobra kasa i poszukiwane książki lokalizacja Enchanded Valley levele okolo 55 unicorn i 54 satyr)


Wielkie dzięki za przeczytanie tego poniekąd dlugiego hmm jakby to nazwać powiedzmy "wypracowania". Miejsca są sprawdzone expilem na nich na ratach 15x i 30x, a do 37lvla tez na x7
I siedziało ich tam troje. Niegdyś mężni woje, teraz tak bezbronni. To była ich pierwsza porażka. Wiedzą że "Raj" został stracony na zawsze. Nie nacieszyli się SPSem Na subie, nie nacieszyli się wreszcie pełnym klanem, nie nacieszyli się Legendarnym Hell Knightem. Pogrążeni w rozpaczy :cry: pokonani przez podrzędne FBI!!! Lecz teraz nie na Raj czekają, jak tylko mogą na maxie pykają i nie o piekielnych rycerzach marzą. Dualistą być chcą.
Jak by ktoś nie wiedział o czym pisze to: FBI mówimy NIE!


  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: 0

Najbardziej opłacalne moby...
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 25, 2006, 05:28:40 pm »
aha


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Najbardziej opłacalne moby...
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 01, 2006, 01:10:22 pm »
Cytat: Xili

SUMMONERZY
I tu zechciałbym sie troszke wypowiedzieć summonerzy jako postac summonująca (wow ale mam jezyk) zawsze mają party i duża uwaga
NIE WYDAJEMY SP NA SUMMONY WIZZARDOW!!!!!
to bardzo ważne pamietajcie czyli do 40 levela bijemy z magii (no do 44 niech bedzie)

Ale summony maja recharge oO Grzech miec i nie wykorzystac...a wykorzystac mozna na kilka sposobow.


  • Wiadomości: 363

  • Pochwał: 2

Najbardziej opłacalne moby...
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 01, 2006, 01:33:51 pm »
co wy tak ciagle z tym loa i loa... najbardiej sie oplaca zlozyc jakies party ze spoilerem i iddziecien a 6 poziom toi tam wyspoilowac mozna aoba blade,bop stafy i wielewiele innych fajnych zeczy i kasa i exp tez dobrze leca, jak ma si ejuz wyzsze lv to mozna zawsze isc wyzej o pare pieter i to jest owiele leprze niz jakies karliki w loa... loa jest glupie i w ogóle ... durzo leprze jest toi i leprze miasto jest blizej, jak nei masz party do toi to na fg


  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: 0

Najbardziej opłacalne moby...
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 01, 2006, 02:40:32 pm »
a skad mozna wziać ancient adena? bo bym chciala sobie enchanty kupic


  • Wiadomości: 363

  • Pochwał: 2

Najbardziej opłacalne moby...
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 01, 2006, 07:46:59 pm »
zaisujesz sie do dawn kaplana (taki z czapa i ala nochalem) potem zbierasz party i do katakumb ciemnych omenow :>


czemu wszyscy zapomnieliscie o FG?przecierz tam samemu bje si eod 60 nawet do 70 lv mobki potem sa niebieskie i baardzo zadko drop i trza szukac paty i do toi leciec bo loa jest do dupy :>


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Najbardziej opłacalne moby...
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 01, 2006, 09:25:30 pm »
O FG nie mozna zapomniec! Duzo pvp mozna nabic w tym wlasnie miejscu.


  • Wiadomości: 363

  • Pochwał: 2

Najbardziej opłacalne moby...
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 01, 2006, 11:35:02 pm »
no czesto sa tam bojki :> ale solo tam jest najlepiej  sa bufferzy sprzedjacace swoje uslugi i mozna z nimi jechac ... to jest najleprze miejsce do expienia od 60lv do 70 :P pozniej to tylko party i do toi :>


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Najbardziej opłacalne moby...
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 02, 2006, 08:26:52 am »
e ? na FG można expic od 52 lvla spokojnie (przecież tam obok jest cmentarz ;))
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 284

  • Pochwał: 1

Najbardziej opłacalne moby...
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 02, 2006, 10:32:09 am »
za to WC na 70 lev jest wrecz rozrywany przez innych :P
jego bufki na tym levelku sa warte polecenia (i nawet sie leczyc nie musi)


  • Wiadomości: 107

  • Pochwał: 0

Najbardziej opłacalne moby...
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 10, 2006, 08:11:23 pm »
Jak jak najbardziej proponuje moby pod goddard antylopy Wilki i buffalo wyjatkowo Grande (czy jakos tak :])

jestli jestes magiem lub lucznikiem mozesz juz tam bojiwac od 55 , az do 74

jesli jestes wojem 60-74


+ ? jakie? moby z 1200 hp

duzo kasssy
Nick:Lottarion
Rasa:Dark Elf
Profesja:Sh/pS
Level:75+++
Clan:Brak
Server:Dragon x15 (dragon network)

  Nick:EikoPL
                                        Rasa:Human
                                         Profesja:TH
                                          LeveL:70+
                                          Clan:Brak
                                          Server:Dragonx15


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Najbardziej opłacalne moby...
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 04, 2006, 08:39:02 pm »
Cytat: ..::wojtas::..
Darc Falcon roz**bales mnie tym postem haha po 7 ciosach np porta lezy tak haha dziwne bo ja mam 36 lvl i napiepszam w nie ostro najlepszymik czarami i tak klada sie po jakichs 1-2 minutach a co DemonFangs to schowaj te bajeczki dla wnukow:)



Nierozumiem Cie koles... Ja mam 29 lvl i juz od 21 lvla biegam z DemonFangsem i najlepszym wyposazeniem D grade dla maga. I co Ty widzisz w tym takiego?? To ze ktos ma wiecej kasy od Ciebie to od razu klamie?? Zenada...  :|
LineAge 2 Ru.Le.Z !!

TheAbyss3x - uTherSLayeR 29 LvL - Human Wizard


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Najbardziej opłacalne moby...
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 07, 2006, 04:27:54 pm »
Ja mam SR na 66lvl i expie w Toi w party ale o spoilu nie pomyslalem do party w takim miejscu :D Dobra rada wykorzystam ja :D Z ta kasa to ktos mogl miec wysoko lvl postac i druga postac na 20 na przyklad i tylko sobie kase przekladal z jednej na druga
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: -1

Odp: Najbardziej opłacalne moby...
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 27, 2007, 12:24:34 pm »
Ja mam troche inna technike gry.
Gram czarnym elfem magiem, mam 18 lvl i zamiast chodzic na golemy wybieram słabsze odemnie Festering Bats. Dlaczego?
Ano dlatego ze policzyłem sobie i wszyło mi sie one bardziej sie opłacaja.
Za zabicie 1 golema dostaję ok.750 expa i 28 Sp - ale zeby tego dokonac musze wydać 75 many.
Co prowadzi do tego ze po 5 takich golemach musze sie resowac.
Natomiast za 1 nietoperza dostaje 460 expa i 18 Sp - a wydaje na niego zaledwie 30 many.  W ten sposób moge zabić 12 sztuk bez zatrzymywania sie.

 a wiec teraz
Golem : 750 expa * 5 = 3750 expa i 28 sp * 5 = 140.
Bat : 460 expa * 12 = 5520 expa i 18 sp * 12 = 216

To są moje obeserwacje, ale jestem młodym graczem. Wiec moze coś przeoczyłem.
I ze tak powiem : " Co wy na to?"


  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
Odp: Najbardziej opłacalne moby...
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 29, 2007, 01:55:12 pm »
Jak jak najbardziej proponuje moby pod goddard antylopy Wilki i buffalo wyjatkowo Grande (czy jakos tak :])

jestli jestes magiem lub lucznikiem mozesz juz tam bojiwac od 55 , az do 74

jesli jestes wojem 60-74


+ ? jakie? moby z 1200 hp

duzo kasssy

Bardzo dobre miejsce na części i recepty A grade i tak aż do Imperial Tomb  :D po 60 lv idzie bardzo szybko  :P





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Najbardziej opłacalne moby...
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 08, 2007, 04:40:19 pm »
Mam pytanko kolega szuka jakies fajnego mobka z którego nie bedzie duzo expa a duzo kasy :P On jest 28 lvl (prawie 29) palus knight. Pomóżcie !!!!


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Najbardziej opłacalne moby...
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 08, 2007, 04:52:24 pm »
Ghoul, na Execution Ground. Fajne dropy, dużo kasy, sporo expa :)

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel