Witaj
Gość

Wątek: Czystka  (Przeczytany 2055 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

Czystka
« dnia: Lipiec 19, 2009, 04:40:17 pm »
Przeprowadzam czyszczenie kont które zostały utworzone przez użytkowników po  zbanowaniu konta głównego. Wszystkie konta zostaną zbanowane. Jednak z uwagi na to żeby nie być niesprawiedliwym (tzn user dostał bana na koncie 2 lata temu, utworzyl nowe konto po jakimś czasie i w ma w miare nienaganną postawę a teraz ni z gruchy ni z pietruchy dostaje ode mnie bana) postanowiłem iż możecie się do mnie (to jest ważne bo ja się w tej sprawie w sprzątacza bawię) na pm albo na mail ([email protected])  zgłaszać w celu odbanowania jednego konta. Tytuł maila "Prośba/podanie/etc o odbanowanie", + nick. Sama czystka ma na celu otrzymaniu przejrzystej sytuacji bo to co się dzieje teraz z tymi kontami to jest niezły burdel gdzie niektórzy użytkownicy mają po kilnascie swoich kont w tym pare zbanowanych.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2009, 06:42:06 pm wysłana przez Beatronix »


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: Czystka
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 22, 2009, 10:17:15 pm »
-1 YoungPadawan
-1 bylyforumowicz

Czystka w temacie oraz jego zamknięcie. Chciałem zauważyć, że jest to dział Ogłoszenia, a nie dział dyskusje na temat dowolny i podkreślanie kto tu jest mądrzejszy, a kto głupszy; kto ma rację, a kto nie. Trochę się zastanówcie gdzie piszecie.

Beatronix. Na przyszłość zamykaj tematy tego pokroju albo umieszczaj je w innym miejscu.
Prepare for unforeseen consequences...