Witaj
Gość

Wątek: L2Treasure  (Przeczytany 4342 razy)

  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

L2Treasure
« dnia: Wrzesień 19, 2010, 01:56:10 am »
L2Treasure


Czy jesteś gotowy na wspaniałą przygodę z L2 Treasure?
Pewnie jesteś już zmęczony grając na tych samych,
oklepanych, nic nie wnoszących do rozgrywki serwerach,
gdzie kilka dominujących klanów zawsze zdobywa epickie
bosy. L2 Treasure oferuje wam możliwość zdobycia epickiej
biżuterii poprzez nowy system "Skrzynek Pełnych Skarbów".

Informacje ogólne:

 * Full Interlude OFF Server
 * Rate : 500x
 * Enchant broni Safe/Max : +3 / +16
 * Enchant armoru Safe/Max : +3/4  / +10
 * Enchant Rate: Armor 45% / Broń 55%
 * Gm Shop: Wszystkie rodzaje broni/zbroi (Treasure armor do kupienia za armor coiny)
 * NPC Buffer : Wszystkie buffy z wyjątkiem Prophecies / COV / Summonów.
 * Czas trwania buffów: 1 godzina dla wszystkich bufów z wyjątkiem summon buffów
 * Questy : 1,2 i 3 quest na zmianę profesji darmowy u NPC / Subklasa i noblesse: retail ( itemy do kupienia w GM Sopie), epickie questy : retail

Maszyna:

Intel Xeon L3426, 4-Core, HT CPU
8.000MB RAM, DDRIII ECC Ram
2x 500 GB SATAII HDD
100 MBit, 5.000 GB Traffic Connection

Więcej INFO (customy oraz drop):

 * Treasure Armor ( ciężki do spoilowania / drop z mini RB i grand RB) , statystyki customowe ( ulepszony draco/IC/dark crystal set)
 * SA system: 250 SA fragmentów = 1 SA kryształ, enchant znika po dodaniu SA
 * Farm zone : Solo - Valley Of Saints (green treasure chest) / Party - Primeval Island (blue treasure chest)
 * RB : Mini raidy (yellow treasure chest) / Grand raidy (red treasure chest)
 * Custom Rebirth System

Treasure chesty dają randomowo itemy:
 
 * Green Treasure Chest: Orfen earing / Core ring / Top grade lifestone lvl 76 / Mid grade lifestone lvl 76 / Lifestone lvl 76 / Sa   fragment green / Sa fragment white / Sa fragment red / Sa crystal glue
 * Blue Treasure Chest: Baium ring / Ant queen ring  / Zaken's earing / Orfen ring / Core ring / Top grade lifestone lvl 76 / Mid grade lifestone lvl 76 / Lifestone lvl 76 / Sa crystal / Sa fragment green / Sa fragment white / Sa fragment red / Sa crystal glue
 * YellowTreasure Chest: Valakas necklace / Frintezza necklace / Antharas earing / Baium ring / Ant queen ring  / Zaken's earing / Orfen ring / Core ring / Treasure armor coin / Top grade lifestone lvl 76 / 2x Mid grade lifestone lvl 76 / 1 or 2x Sa crystal's
 * Red Treasure Chest:  Valakas necklace / Frintezza necklace / Antharas earing / Baium ring / Ant queen ring  / Zaken's earing / Orfen ring / Core ring / 5 Treasure armor coin / 5x Top grade lifestone lvl 76  / 5 or 10x Sa crystal's / 5x bews / 5x beas


Hero : co 2 tygodnie
Siege: co 2 tygodnie

Donacja : Brak donacji na bronie/zbroje, tylko itemki, usługi, które nie wprowadzą większych zmian w rozgrywce. 


Serwer aktualnie przeprowadza beta testy. Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w becie pisz na MSN : [email protected]

Strona Serwera: http://l2treasure.net/
Forum Serwera: http://www.l2treasure.net/forum/index.php

Start Serwera : 1 Październik 22:00 GMT+1
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2010, 11:16:14 am wysłana przez heewit »


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: [L2OFF]Treasure 500x
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 19, 2010, 02:03:23 am »
Dziwne te 'boxy', co z buffami? L2off? Jak tam działalność skilli, tak jak na każdym loll2j interlude czyli:

99% [not]working skills interlude

Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: L2Treasure
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 19, 2010, 02:06:24 am »
Dziwne te 'boxy', co z buffami? L2off? Jak tam działalność skilli, tak jak na każdym loll2j interlude czyli:

99% [not]working skills interlude


no wrzuciłem serwer w dziale l2off wiec jest OFF, wszystkie skile działają, jeżeli jesteś zainteresowany beta cały czas trwa, możesz o wszystko wypytać gm'a i sprawdzić serwer. Jak dla mnie Bomba


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: L2Treasure
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 19, 2010, 02:07:21 am »
Nawet nie wiesz ile tutaj ludzików wstawiało loll2j hr interlude do tego działu.. :P

Mhm, jaki ma być czas buffów?


edit:
nvm, długi dzień i ślepym... ;x
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 1

Odp: L2Treasure
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 19, 2010, 11:16:37 am »
Treasure chesty dają randomowo itemy:
 
 * Green Treasure Chest: Orfen ring / Core ring / Top grade lifestone lvl 76 / Mid grade lifestone lvl 76 / Lifestone lvl 76 / Sa   fragment green / Sa fragment white / Sa fragment red / Sa crystal glue
 * Blue Treasure Chest: Baium ring / Ant queen ring  / Zaken's earing / Orfen ring / Core ring / Top grade lifestone lvl 76 / Mid grade lifestone lvl 76 / Lifestone lvl 76 / Sa crystal / Sa fragment green / Sa fragment white / Sa fragment red / Sa crystal glue
 * YellowTreasure Chest: Valakas necklace / Frintezza necklace / Antharas earing / Baium ring / Ant queen ring  / Zaken's earing / Orfen ring / Core ring / Treasure armor coin / Top grade lifestone lvl 76 / 2x Mid grade lifestone lvl 76 / 1 or 2x Sa crystal's
 * Red Treasure Chest:  Valakas necklace / Frintezza necklace / Antharas earing / Baium ring / Ant queen ring  / Zaken's earing / Orfen ring / Core ring / 5 Treasure armor coin / 5x Top grade lifestone lvl 76  / 5 or 10x Sa crystal's / 5x bews / 5x beas

A ja myślałem zawsze, że Orfen to kolczyk :(
Co do serwera to nie daje mu więcej niż 2 miesiące.
EU Retail - Franz - 2007-2009 - sold

01.04.2011 - L2Ex x5

81 EE - Sold


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: -5

  • fu ?
Odp: L2Treasure
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 19, 2010, 12:33:22 pm »
Treasure chesty dają randomowo itemy:
 
 * Green Treasure Chest: Orfen ring / Core ring / Top grade lifestone lvl 76 / Mid grade lifestone lvl 76 / Lifestone lvl 76 / Sa   fragment green / Sa fragment white / Sa fragment red / Sa crystal glue
 * Blue Treasure Chest: Baium ring / Ant queen ring  / Zaken's earing / Orfen ring / Core ring / Top grade lifestone lvl 76 / Mid grade lifestone lvl 76 / Lifestone lvl 76 / Sa crystal / Sa fragment green / Sa fragment white / Sa fragment red / Sa crystal glue
 * YellowTreasure Chest: Valakas necklace / Frintezza necklace / Antharas earing / Baium ring / Ant queen ring  / Zaken's earing / Orfen ring / Core ring / Treasure armor coin / Top grade lifestone lvl 76 / 2x Mid grade lifestone lvl 76 / 1 or 2x Sa crystal's
 * Red Treasure Chest:  Valakas necklace / Frintezza necklace / Antharas earing / Baium ring / Ant queen ring  / Zaken's earing / Orfen ring / Core ring / 5 Treasure armor coin / 5x Top grade lifestone lvl 76  / 5 or 10x Sa crystal's / 5x bews / 5x beas

A ja myślałem zawsze, że Orfen to kolczyk :(
Co do serwera to nie daje mu więcej niż 2 miesiące.

ale to bedzie custom orfen ring.....;O
Nie mogę sie zalogować staje mi po wpisaniu id i hasla
aha.

http://forum.lineage2.com.pl/index.php?topic=40105.0    jeszcze 2 lata rickert i bedziesz mógł sie napić piwa z ojcem !

Start odbędzie się jutro a dokładniej jutro
beka xD


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: L2Treasure
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 20, 2010, 03:56:16 pm »
Gdyby była very low szansa na wyjęcie epiców i normalne enchanty a nie same blessy , w ogóle nie widzę tuatj nawet adeny ... imo lekko śmieszny serwer. Pomysł ciekawy ale po przeczytaniu prezentacji trochę nie przymyślane wykonanie.

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

  • BooM!
Odp: L2Treasure
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 27, 2010, 03:57:48 pm »
Myślę, że można zawitać i sprawdzić :) Might be nice:)


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: -5

  • fu ?
Odp: L2Treasure
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 28, 2010, 01:27:27 pm »
i jaka tam online ? // link do patcha i rejestracji ?
Nie mogę sie zalogować staje mi po wpisaniu id i hasla
aha.

http://forum.lineage2.com.pl/index.php?topic=40105.0    jeszcze 2 lata rickert i bedziesz mógł sie napić piwa z ojcem !

Start odbędzie się jutro a dokładniej jutro
beka xD


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: L2Treasure
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 28, 2010, 07:40:23 pm »
serwer wstaje dzis o 22, data startu zostala przelozona. link do patcha masz na forum, poki sie nie zarejestrujesz nie bedziesz go widzial
"Ciało jest zbyt cenne by o nie nie dbać"

[][][]----------[][][]<----Never Enough!


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

  • BooM!
Odp: L2Treasure
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 29, 2010, 09:46:51 am »
LOL Jakie dziś?:D Pierwszego paździora startuje :)


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: L2Treasure
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 01, 2010, 11:17:04 am »
Start Dziś o 22:00 GMT+1


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: -5

  • fu ?
Odp: L2Treasure
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 02, 2010, 11:08:58 am »
O co chodzi z tym rebirth systemem moze ktos mi napisac ?
btw. szukamy 2/3 osob
Nie mogę sie zalogować staje mi po wpisaniu id i hasla
aha.

http://forum.lineage2.com.pl/index.php?topic=40105.0    jeszcze 2 lata rickert i bedziesz mógł sie napić piwa z ojcem !

Start odbędzie się jutro a dokładniej jutro
beka xD


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: L2Treasure
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 02, 2010, 02:44:51 pm »
Wbijasz 80 lvl - i potem albo Q albo normalnie u npc(Zależy od serwera) od początku koxasz tą postać od 1 lvla... Jak dobijesz znowu max możesz wziąć dodatek typu +15% atk.spd itp... (Zależy od serwera).
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted