Witaj
Gość

Wątek: Kim szybciej wyekspię  (Przeczytany 1964 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Kim szybciej wyekspię
« dnia: Grudzień 21, 2005, 09:13:21 am »
Witam, gram na serwie z ratami 2x, i zastanawiam się czy być orkiem wojem czy orkiej szamanem... Proszę was, powiedzcie mi który z nich szybciej lvl nabije.


  • Wiadomości: 494

  • Pochwał: 13

Kim szybciej wyekspię
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 21, 2005, 02:12:39 pm »
chyba szaman ale to zalezy od umiejetnosci gracza :wink:


Użytkownik zbanowany


  • Wiadomości: 366

  • Pochwał: 4

Kim szybciej wyekspię
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 21, 2005, 02:58:34 pm »
Szamanem idzie szybko, bo jego buffy są pożadane w party i nietrudno je znaleźć. Orczy warriorzy są mniej kochani przez drużyny  :D .
Pamiętajcie, nigdy nie sprzeczajcie się z idiotą, sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Kim szybciej wyekspię
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 21, 2005, 04:12:23 pm »
Dziękuję za odpowiedzi  :wink:  bardzo mi pomogliście, będzie ze mnie silny overlord :P


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Kim szybciej wyekspię
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 21, 2005, 04:24:47 pm »
Cytat: Gizmondo
Dziękuję za odpowiedzi  :wink:  bardzo mi pomogliście, będzie ze mnie silny overlord :P


OL jest jendna z najtrudniejszych postaci do expowania. Musisz miec naprawde dobra pomoc klanu/ally
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Kim szybciej wyekspię
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 21, 2005, 04:51:27 pm »
ech... szkoda, a warcryerem lepiej się będzie grało?


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Kim szybciej wyekspię
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 21, 2005, 05:22:19 pm »
Tak, WC jest poszukiwany do party. OL nie jest zbyt dobrym bufferem, jednak w pvp i na sige jest niezastapiony (mowie o OL 66+). 2-3OL potrafi utrzymac przy zyciu cally allince w srodku walki.

Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 494

  • Pochwał: 13

Kim szybciej wyekspię
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 21, 2005, 06:34:53 pm »
wow co za screeny  :o


Użytkownik zbanowany


  • Wiadomości: 366

  • Pochwał: 4

Kim szybciej wyekspię
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 21, 2005, 07:08:54 pm »
OL jest chyba najtrudniejszym w expingu bufferem w grze. Ale kiedy dochodzi do dużych starć niezastąpionym. Zresztą sigile przydają się w raid bossach też.
Pamiętajcie, nigdy nie sprzeczajcie się z idiotą, sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.