Witaj
Gość

Wątek: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam  (Przeczytany 2548817 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #13975 dnia: Sierpień 03, 2012, 12:52:52 pm »
To chyba największa powszechna głupota wśród społeczności MMORPG-ów, szukać w niej dowartościowania, bo tak to u niektórych wygląda :D

Bo co innego pisać coś dla jaj, dla darcia łachów, a co innego na poważnie, w obu przypadkach bardzo łatwo to zauważyć.


Cześć Arimas :)
Zle to rozumiecie, granie w tą grę tylko aby grać nie ma sensu, tak to sobie można w COD'a pograć.
Każdy świadomie czy nie świadomie dąży do tego by być lepszym, mieć lepsze party i nie ma nic złego w dążeniu do bycia najlepszym, gra jak każde inne zajęcie, granie w piłkę, sztuki walki, czy inne hobby, zainteresowanie w którym dążymy do poszerzenia swoich umiejetnosci i bycia coraz lepszym, najlepszym.
Więc przestańcie sie spinac, kto gra casualowo niech gra sobie dalej i nie smęci o tym ze ktos gra 12h/day a on tylko 3
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 340

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #13976 dnia: Sierpień 03, 2012, 12:58:04 pm »
Raziel, zgadza się. Ale to działa w dwie strony. A najwięcej spin jest od tych co grali 24/7 bo "my jestesmy mastah own hiper super -_-' liga l2, a wy smiecie".. przeczytaj sobie np. 10 stron wstecz. Ile jest tekstów typu "jak będziemy mieć lvl to wygramy" a ile napinatorów "kiedyś byłem zajbisty, więc co wiecie o l2 plebsy"
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2012, 01:01:27 pm wysłana przez Khav »
Nie moja wina ze IQ większości tu piszących jest na poziomie przedszkola, wiec mogą nie zrozumieć toku myślenia osoby dorosłej :D
to po kiego... siedzisz w tej piaskownicy? jakiś pedofil czy co...?
Cytat: shout
xRelapse [Maj 22, 15:05:23]:   wszystko jest dla ludzi
xRelapse [Maj 22, 15:05:25]:   anal też XD
Clovery [Maj 22, 15:05:45]:   ah, zatem stad bol dupy, k.


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #13977 dnia: Sierpień 03, 2012, 01:01:08 pm »
I po jaką cholerę pisać o tym na forum w każdym możliwym momencie?
Niech sobie będą i najlepsi, ale to dalej gra i zwykła zabawa a nie finały Champions League gdzie i w wielkich osiągnięciach wielcy ludzie mają więcej pokory niż zwykłe pikselowe grajki.

O uznanie to można zabiegać u potencjalnej dziewczyny a nie na forum o grze, no ale niektórzy chyba mają taką potrzebę i to ślepy i głuchy by zauważył :D


  • Wiadomości: 444

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #13978 dnia: Sierpień 03, 2012, 01:05:33 pm »
Dupe mi trują tym nowym rpg na maila, z L2 co prawda od dawna koniec, ale fajną perełkę tu dostałem o to co się tak zawzięcie wykłócacie z tym poprzednią edycją rpg, czy coś?

Zacięty w tej dyskusji Tazman jest bohaterem filmiku, dobry enchant całkiem spoko.

http://www.youtube.com/watch?v=oYL48hGG9Sk

1:32 jeśli chodzi o Tazmana bo to chyba ten sam z forum, nie?

Okej, resztę pozostawiam Wam koguciki.

FAKE.. TAZMAN GRA LEGIT..!

old, wy nawet jakbyscie mieli dojscie do takiego enchantu to -_-' by z tego byl bo zeby zrobic skill z 1 na 30 trzeba jakies +-30gcm i do tego na 85  200-300% expa i jakies 4b sp :)

dlatego wlasnie uwazam cie za imbecyla, w ogole ludzi nie znasz a ich oceniasz, na lancerze mialem 2 skille na 30 i kilka na 28, robiac to bez zadnych haksow. Uwazasz wszystkich co przyszli pozniej na core od ciebie za gorszych od siebie bo z nimi nie walczyles a moim zdaniem teraz jest lepsze competition niz bylo na poczatku.

Ja mialem chyba tylko 1 albo 2 skille na 30 bo o bugu dowiedzialem sie troche puzno i kolega mi tylko troche podpimpowal skille :D Co niezmienia faktu ze gdyby to bylo warte to bez buga bym sobie powbijal all na 30 ale wolalem te kilka tys na allgro dostac.

A co do znania nie znania kogos, odnosze sie tylko do core i w dupie mam czy ktos gral na jakims zalosnym ruskim offie. Na core moje party przegralo tyle rund 7vs7 ile macie palcow jednej reki a wygralismy dziesiatki jak nie setki wiec naprawde nie obchodzi mnie czlowiek ktory "bil bym was ale mi sie niechce bo gracie wiecej i macie wyzsze lvle".

Już się nie tłumacz....  Jesteś ścierwem które używa bugów jak tylko może i tylko na takie traktowanie zasługujesz.

//Obraza drugiego uzytkownika: 10%
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2012, 03:04:51 pm wysłana przez RazielIII »
Cytat: Shanique;134896
If you talking about me... i'm in BS from that time when we left OOC because one stupid guy didn't liked polish words in clan chat and kicked Qra from clan... after that, BS history just begun.
BS - prawdziwa historia.


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #13979 dnia: Sierpień 03, 2012, 01:08:05 pm »
dyma a dzieki czemu zdobywasz hero jak nie ogarowi cp ??
bo ja jakos nie widziałem randoma hero na core  :shock: chyba ze teraz wbijasz 99 i robisz hero z zamknietymi oczami

i nei wyskakuj z aden :D sam brałes w nim udział  5 party v 25, ale jak sie nie ma do c zego przyczepic to bedą hasła " HI zdobylo aden po 2 miesiacach, a my HB ogary mielismy ZAMEK W DION "
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2012, 01:10:55 pm wysłana przez kamiil »


  • Wiadomości: 340

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #13980 dnia: Sierpień 03, 2012, 01:16:02 pm »
HI nie dało rady zdobyć aden, nawet wtedy kiedy w ooc zostały 4 pt po odejściu polaków. Dopiero musieli przyjść 200 vs 100, i 10 min przed końcem dopiero się fartownie udało. I to było po 5 miesiącach, nie po 2/
Nie moja wina ze IQ większości tu piszących jest na poziomie przedszkola, wiec mogą nie zrozumieć toku myślenia osoby dorosłej :D
to po kiego... siedzisz w tej piaskownicy? jakiś pedofil czy co...?
Cytat: shout
xRelapse [Maj 22, 15:05:23]:   wszystko jest dla ludzi
xRelapse [Maj 22, 15:05:25]:   anal też XD
Clovery [Maj 22, 15:05:45]:   ah, zatem stad bol dupy, k.


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #13981 dnia: Sierpień 03, 2012, 01:23:42 pm »
nie wspominając ze 90% ludzi  na siege nie moze sie ruszac  hahaha


  • Wiadomości: 340

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #13982 dnia: Sierpień 03, 2012, 01:27:21 pm »
Z jednej jak i z drugiej strony.
Nie moja wina ze IQ większości tu piszących jest na poziomie przedszkola, wiec mogą nie zrozumieć toku myślenia osoby dorosłej :D
to po kiego... siedzisz w tej piaskownicy? jakiś pedofil czy co...?
Cytat: shout
xRelapse [Maj 22, 15:05:23]:   wszystko jest dla ludzi
xRelapse [Maj 22, 15:05:25]:   anal też XD
Clovery [Maj 22, 15:05:45]:   ah, zatem stad bol dupy, k.


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #13983 dnia: Sierpień 03, 2012, 01:34:05 pm »
wiec widzisz HI bylo pierwszym klanem ktoremu udał sie przejąc aden od ooc, ktorzy go zdobyli poprzez zerg npc  :)

nawet HB mając 10+ party woleli isc na dion  :shock:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2012, 01:35:46 pm wysłana przez kamiil »


  • Wiadomości: 652

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #13984 dnia: Sierpień 03, 2012, 01:45:16 pm »
eh kamil miszczu taktyki :D


  • Wiadomości: 681

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #13985 dnia: Sierpień 03, 2012, 01:46:22 pm »
podsumowując: BYLIŚCIE i już jesteście nic nieznaczącym echem serwerów na których graliście, a ty tazman jesteś żałosny, jakiś czs temu się chwaliłeś że ty to legit tak wymiatałeś i żadnego zrangera nie używałeś a teraz jeszcze walisz taksty typu, e co z tego i tak tego nie potrzebowałem.
Jesteś ścierwem które używa bugów jak tylko może i tylko na takie traktowanie zasługujesz.


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #13986 dnia: Sierpień 03, 2012, 01:48:19 pm »
tak bylismy :) soon nowy rpg i nowe wyzwania, a wy bedziecie sie dusic na core , organizujac kolejne pvp na arence  :D ;)


  • Banned
  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #13987 dnia: Sierpień 03, 2012, 01:54:23 pm »
podsumowując: BYLIŚCIE i już jesteście nic nieznaczącym echem serwerów na których graliście, a ty tazman jesteś żałosny, jakiś czs temu się chwaliłeś że ty to legit tak wymiatałeś i żadnego zrangera nie używałeś a teraz jeszcze walisz taksty typu, e co z tego i tak tego nie potrzebowałem.
Jesteś ścierwem które używa bugów jak tylko może i tylko na takie traktowanie zasługujesz.
szkoda czasu na dyskusje z nimi ziomek. oni nie wiedzom co to poswiecenia i ciezka praca tylko spring i potem odchodom z serwera bo "death" albo jak ten leszcz tazman jak sie nie ma za kim schowac bo jego mocni gracze z party nie majom czasu na gre


  • Wiadomości: 681

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #13988 dnia: Sierpień 03, 2012, 01:56:53 pm »
tak bylismy :) soon nowy rpg i nowe wyzwania, a wy bedziecie sie dusic na core , organizujac kolejne pvp na arence  :D ;)
jesteś tak zretardziałym dzieckiem że ręce opadają
//Spokojnie z tymi odzywkami
Raziel
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2012, 03:06:37 pm wysłana przez RazielIII »


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #13989 dnia: Sierpień 03, 2012, 01:59:10 pm »
wiedzom
odchodom
majom

Za bardzo śmierdzi prowokacją ale tak czy inaczej aż mi się przypomniało i tu do Ciebie pytanie korzystając z okazji:
http://www.youtube.com/watch?v=9rndjvGJQ_U

Mógłbyś przetłumaczyć co ten kociak mówi? Widzę, że nadajecie na tych samych falach, a intryguje mnie gadający sierściuch.


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #13990 dnia: Sierpień 03, 2012, 01:59:43 pm »
tak bylismy :) soon nowy rpg i nowe wyzwania, a wy bedziecie sie dusic na core , organizujac kolejne pvp na arence  :D ;)
jesteś tak zretardziałym dzieckiem że ręce opadają

na co sie dusisz jak nei musisz ??  :D


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #13991 dnia: Sierpień 03, 2012, 02:26:31 pm »
Już z pracy tobie to dobrze :).

Jak czytam ten topic to  nawet kot nie daje rady

 http://www.joemonster.org/filmy/46338/Czy_koty_lubia_banany_
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Banned
  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #13992 dnia: Sierpień 03, 2012, 02:32:38 pm »
hehe dobry jest , ile moze miec lat? z 12?  :afro:
dajesz zakapior dajesz - przyszedlem z roboty poczytac dramy a tu takie dżołki ze od razu mi sie banan na gebie pojawił :)
mam 29 lat, wlasna firme wykonczeniowa i moge sobie pozwolic zeby po dobrej imprezie odpoczac caly dzien w domu. i tak, mam dysleksje czy jakies innego chorobsko, wiec robie bledy i musze sie zawsze poprawiac, ale nie bede przeciez tego robil na forum gry komputerowej dyskutujac z pryszczatymi i grubymi nastolatkami jak tazman czy kamil, prawda? przykro mi, ze tak bardzo chcecie sobie cos udowodnic i sie dowartosciowac, ale ja mam 185 cm i waze 92 kg, nikt z was nie obrazil by mnie na ulicy, wiec dlaczego niby mozecie to robic przez internet?

Nie ważne ile masz lat ani na co chorujesz ani tym bardziej twoja waga czy wzrost. Masz pisać po polsku bo to polskie forum. W razie co polecam open office lub MS word. Wrzuć tam tekst i pokaże ci co poprawić.
//Russe
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2012, 03:32:33 pm wysłana przez Russe »


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #13993 dnia: Sierpień 03, 2012, 02:35:10 pm »
i kutasa 23 cm ??  hahaha


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #13994 dnia: Sierpień 03, 2012, 02:37:17 pm »
Tak się przedstawia na portalach randkowych, a w rzeczywistości okazuje się grubym Zenkiem z pipidówy :D

Wysil się, czytałem podobne wersje w komentarzach na wp pod artykułami, hehe.


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #13995 dnia: Sierpień 03, 2012, 02:37:44 pm »
zawsze jak jest takie temat i do tego wakacje to z najciemniejszych jaskin wychodza takie priwowe trolle i pokazuja prawdziwy poziom tych serwerow - trole, dramerzy, uberskilledherofarmerzy, ownerzy, wyfarmuchy, sezonowi gracze farmerzy jak tazio i kamilek i nieplnosprawni siedzacy 18h dziennie online

mam 29 lat, wlasna firme wykonczeniowa i moge sobie pozwolic zeby po dobrej imprezie odpoczac caly dzien w domu. i tak, mam dysleksje czy jakies innego chorobsko, wiec robie bledy i musze sie zawsze poprawiac, ale nie bede przeciez tego robil na forum gry komputerowej dyskutujac z pryszczatymi i grubymi nastolatkami jak tazman czy kamil, prawda? przykro mi, ze tak bardzo chcecie sobie cos udowodnic i sie dowartosciowac, ale ja mam 185 cm i waze 92 kg, nikt z was nie obrazil by mnie na ulicy, wiec dlaczego niby mozecie to robic przez internet?
ale podstawowka zakonczona na 6 klasie chyba patrzac po ortografii, wybacz ale tak jak sie wyslawiasz tak cie ludzie postrzegaja nie wazne czy na forum gry czy w zyciu a ty sie juz nam zaprezentowales w pierwszych 3 postach, tak to sie mozesz wyrazac do mietka i henia zeby po piwko skoczyli miedzy przykrecaniem gipskartonu  a szpachlowaniem sufitu
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2012, 02:42:33 pm wysłana przez Vraghor »
retired


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #13996 dnia: Sierpień 03, 2012, 02:47:49 pm »
To coś w stylu:

"Siema polaczki, właśnie piszę do Was z mojego nowego wypasionego iPhone'a prosto ze słonecznej Venice beach, wypowiedz będzie, krótka bo kręci się dookoła mnie wiele pięknych opalonych kobiet. Spoglądaja na mnie ukradkiem, wbiłem tylko Wami pogardzić, zaraz spadam z plaży czeka na mnie wiele atrakcji, kto bogatemu zabroni? Ślę Wam tą wirtualną pocztówkę prosto na wasze plantacje ogórków i kukurydzy.
Pozdrawiam, seksowny Zenon"

Pobudziłem lekko swoją inwencję twórczą.
Szkoda, że większość daje się na to złapać, ale dobrze, że są bardziej kumaci i ich to bawi :D

Tak samo jak gentleman nigdy nie mówi, że nim jest- pierwsza podstawowa cecha gentlemana, tak samo człowiek, który twierdzi, że mu się dobrze wiedzie nie leci chwalić się tym na pierwszym lepszym forum.

To coś na wzór:
Parkujesz swojego grata przy wypasionym Lamborgihni widąc w oddali zbliżająca się piękność, odpinasz lekko pierwszy guzik w koszuli, poprawiasz fryzurę i stajesz przy cudzym wypasionym autku, kobieta podchodzi odpchając Cię, wymuje kluczyki i odjeżdza wcześniej wspomnianą super bryczką.

Morał? Łatwo zdemaskować.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2012, 02:53:53 pm wysłana przez xRelapse »


  • Wiadomości: 652

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #13997 dnia: Sierpień 03, 2012, 02:59:55 pm »
@zakapiorr

tynki PUC kłasc na sciany zaszlisowane zaprawa cementowo wapienna? najpierw uzyc uni gruntu '20 czy '30? nakładac szpachelką czy agregatem? a i jak szlifowac, na mokro czy wyczekac az wyschnie i papierem 500-tką zeby sciana wyszła jak szkło?
a moze olać PUC i polecieć siateczką na szybkości?


Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #13998 dnia: Sierpień 03, 2012, 03:04:24 pm »
@zakapiorr

tynki PUC kłasc na sciany zaszlisowane zaprawa cementowo wapienna? najpierw uzyc uni gruntu '20 czy '30? nakładac szpachelką czy agregatem? a i jak szlifowac, na mokro czy wyczekac az wyschnie i papierem 500-tką zeby sciana wyszła jak szkło?
a moze olać PUC i polecieć siateczką na szybkości?
on ma SWOJA firme, wiec takimi rzeczami sie nie zajmuje :D


a co do "chorobska" to pewnie raka mozgu tez masz? :)


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #13999 dnia: Sierpień 03, 2012, 03:10:35 pm »
@zakapiorr

tynki PUC kłasc na sciany zaszlisowane zaprawa cementowo wapienna? najpierw uzyc uni gruntu '20 czy '30? nakładac szpachelką czy agregatem? a i jak szlifowac, na mokro czy wyczekac az wyschnie i papierem 500-tką zeby sciana wyszła jak szkło?
a moze olać PUC i polecieć siateczką na szybkości?
1. tak
2. w/e
3. argegat na duze powierzchnie
4. na sucho
5. siatka 120 na pierwszy szlif i pozniej papier ;p


i won?


i ogarnijcie troche tą dyskusje bo znów będzie płacz o złych modów :)
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77