Witaj
Gość

Wątek: Aion - free to play  (Przeczytany 73607 razy)



  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 14, 2011, 10:03:17 pm »
Ciekawe jak na tym wyjdą, chyba wszyscy z tego forum szybko olali aiona i wrócili do l2.


  • Wiadomości: 221

  • Pochwał: -3

  • I'm old school, and I'll smack a bitch
Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 14, 2011, 10:06:02 pm »
Wpadam z znajomymi sobie popykać, na to w sumie czekaliśmy (f2p). Może i do tej pory byśmy grali gdyby nie te rzadkie wypuszczanie patchów jak zaczynaliśmy grać. Jakoś ten "nowy" lineage2 do nas nie przemawia czy tak samo nowy SWTOR. Z tego co przeglądałem fora eu/pl to starzy gracze jakoś nie są przekonani do takiego rozwiązania "kryzysu" w Aionie. Chociaż większość wcześniej płakała że już mało ludzi w to gra ;) Niby teraz dostana jakiś zastrzyk nowych graczy ale i tak większość wybierze świeże serwery :)
born different.


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 14, 2011, 10:29:13 pm »
Czemu jak wszystko fajne widzie na dobre, to mój pc stoi w miejscu :(( i w l2 i w aiona bym grał  :beksa:
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 14, 2011, 11:00:39 pm »
Beta wystartowała, trwa do 16 lutego.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2012, 01:21:43 am wysłana przez Mc6 »


  • Wiadomości: 74

  • Pochwał: 0

  • Pozdro LOL
Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 28, 2012, 07:23:27 pm »
przygarne keya do tej bety, gdyż nie miałęm internetu i nie mogłem tego sam zdobyc. Jak sie znajdzie laskawce proszę o wysłanie na pw albo na maila [email protected] dziekuje i pozdrawiam


~~~~~~dziekuje juz mam keya
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2012, 11:58:28 pm wysłana przez Klucznik »
POZDRO LOL


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 29, 2012, 07:40:17 am »
Chyba sobie ponownie popykam w Aion'a Gra całkiem spoko tylko niedociągnięcia były od startu premiery. Teraz po tych wszystkich patch dodanych całkiem ok wygląda. A olało go pełno os. tylko z tego powodu, szkoda zrąbali trochę ;p Jak ktoś w duo chce grać na enchanterz'e to pisać. Templar 2h (ewentualnie glad) + enchanter i nic więcej nie jest potrzebne  :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2012, 07:42:24 am wysłana przez Ulquiora »


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 29, 2012, 09:01:39 am »
Ja także bym poprosił o klucz beta : )
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: -5

  • Bezczynni nie dokonują podbojów
Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 29, 2012, 09:14:08 am »
Hmm a widzieliscie panowie/panie tabelke co mozecie robic w aionie za free i jakie macie utrudniona gre wzgledem placacych za gre ?

http://www.aionfreetoplay.com/website/featuresdetails/;jsessionid=87e700a2707f18424d86bafae0a8

To wyjasnia all co wedlug NCSoft-u  znaczy Free To Play (tyczy AIONA) :^^ takie CD na instancje , chamberki , zero bonusa etc. miesa armatnie dla grajacych pay to play :P tyczy konta Veteran bo zwyklym kontem nawet nie ma co sobie glowy zaprzatac.


  • Wiadomości: 74

  • Pochwał: 0

  • Pozdro LOL
Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 29, 2012, 11:59:02 am »
dlatego jest taka walka o keye ktore sprzedaja na alegro za 20 zl .... :S
POZDRO LOL


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 29, 2012, 12:17:30 pm »
Jak ktos ma na zbyciu to ja rowniez przygarne beta keya.



  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: -5

  • Bezczynni nie dokonują podbojów
Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 30, 2012, 06:37:11 am »
tylko co zmienia key beta ? dostaniesz konto veterana (co i tak zmienia malo ) jest dostep do brokera , mozna uzywac global chata , moza sella-c itemy ok ale nadal CD na instancje jest masakryczny , reward za forty , chambery zanizony , zero bonusow za pvp insty etc. jedyny plus dostaniesz 30 dni konto premium (czyli to co platne) 30 dni i co dalej ? pay to play.

20 zl za key a 10 euro za miesiac pykania niewielka roznica 10e = 40zl

Z tym ze alternatywa marna zaczolem w L2 GoD - ale to tez juz nie L2 takie zmiany jakie wprowadzono to hmm o kant dupy za przeproszeniem :P
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2012, 06:40:41 am wysłana przez PingwinekPikPok »


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 30, 2012, 07:06:15 am »
To takie f2p Aion mogą sobie w dupę wsadzić. Myślałem że jest coś na zasadzie l2 że za pa zwiększony exp np. a tu takie coś. Chory człowiek tylko by zagrał za free w Aion'a jak tak to wygląda  :noob: CD na insta jaki haha


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 30, 2012, 01:56:34 pm »
To takie f2p Aion mogą sobie w dupę wsadzić. Myślałem że jest coś na zasadzie l2 że za pa zwiększony exp np. a tu takie coś. Chory człowiek tylko by zagrał za free w Aion'a jak tak to wygląda  :noob: CD na insta jaki haha

Też myślałem, żę tak będzie. ewe. różnice w czasie cd instancji poziomu 25 max 50%, ale że 70 dla zwykłego, a płatny 15?..... przesada
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 31, 2012, 09:05:22 am »
Aion 16 lutego wychodzi w pelni F2P! W tej chwili trwaja closed beta testy i kto w nich uczestniczy otrzyma na zawsze status konta Veteran ! Do tego kazda postac o lvlu 10 20 30 otrzyma dodatkowo Gold  status na 7 dni/14/30 dni ! Postarajcie sie o CB klucze bo naprawde warto miec konto Veteran pernamentnie ! Gra sama w sobie mi sie bardzo podoba gra ktos oprocz mnie w CB ?

//Trzeba się bardzo postarać, żeby nie zobaczyć działu Aion. Scalak
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2012, 12:46:51 pm wysłana przez Kamal »


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 31, 2012, 09:42:43 am »
Aion 16 lutego wychodzi w pelni F2P!
Takie w pelni f2p, ze bedziesz mial ogarniczenie na instancje i mase innych rzeczy.Mozesz byc ew. miesem armatnim.



  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 31, 2012, 10:02:07 am »
Zalezy jakie sie ma konto :) Jak sie ma Veteran to nie tak najgozej.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 31, 2012, 11:35:03 am »
Aion 16 lutego wychodzi w pelni F2P!
Aion  wychodzi w pelni F2P!
w pelni F2P!
w pelni F2P!


Aha i najgorzej pisze sie przez "rz"  :oops:.



  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 31, 2012, 12:06:40 pm »
Gdzie masz jakas gre bez item shopu ? Wiadomo ze zawsze trzeba placic $ ale i tak w tej grze to placenie jeszcze ma najmniejsze znaczenie w l2 trzeba placic jak chce sie jakis llv wyexpic bo bez pa to nie gra.
Tak przemyslalem i konto Veteran to minimum w Aionie bez tego to nie warto nawet zaczynac :) Na allegro klucze do CB z chodzą bardzo szybko bo kazdy chce miec Veterana :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2012, 01:55:35 pm wysłana przez rexetin »


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 31, 2012, 08:38:24 pm »
To już lepiej wyglądał Aion przed (płatny) niż teraz to co jest ...


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 31, 2012, 10:09:11 pm »
To już lepiej wyglądał Aion przed (płatny) niż teraz to co jest ...

Priv FTW!!!
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 01, 2012, 10:20:44 am »
Gdzie masz jakas gre bez item shopu ? Wiadomo ze zawsze trzeba placic $ ale i tak w tej grze to placenie jeszcze ma najmniejsze znaczenie w l2 trzeba placic jak chce sie jakis llv wyexpic bo bez pa to nie gra.
Napisales, ze ta gra jest w PELNI F2P, a to oczywiscie jest klamstwem, bo osoby grajace za free nie maja tego samego co "veterani"
W l2 da sie gra bez pa, a przynajmniej na luzie doexpic do 85.
Z reszta tu nie chodzi o item shop, tu chodzi o to czy ludzie grajacy za darmo maja szanse mierzyc sie z tymi co placa.W lajnejdzu da sie, w aionie jak masz takie ograniczenia to sie nie da.



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 01, 2012, 11:44:04 am »

Z reszta tu nie chodzi o item shop, tu chodzi o to czy ludzie grajacy za darmo maja szanse mierzyc sie z tymi co placa.W lajnejdzu da sie, w aionie jak masz takie ograniczenia to sie nie da.

this i tyle w tym temacie. Zresztą system "realm vs realm" ssie pałę względem open PvP w L2 i koneic kropka.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 221

  • Pochwał: -3

  • I'm old school, and I'll smack a bitch
Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 01, 2012, 12:07:21 pm »
Gdzie masz jakas gre bez item shopu ? Wiadomo ze zawsze trzeba placic $ ale i tak w tej grze to placenie jeszcze ma najmniejsze znaczenie w l2 trzeba placic jak chce sie jakis llv wyexpic bo bez pa to nie gra.
Napisales, ze ta gra jest w PELNI F2P, a to oczywiscie jest klamstwem, bo osoby grajace za free nie maja tego samego co "veterani"
W l2 da sie gra bez pa, a przynajmniej na luzie doexpic do 85.
Z reszta tu nie chodzi o item shop, tu chodzi o to czy ludzie grajacy za darmo maja szanse mierzyc sie z tymi co placa.W lajnejdzu da sie, w aionie jak masz takie ograniczenia to sie nie da.

Jakim kłamstwem? nikt Ci nie każe kupować veterana/goldpacka, starter może wbić max level tak samo jak inni, ograniczenia tylko spowolnią jego uzbrojenie (z brokerem przesadzili). Jeśli chodzi o plusy takiego startera to na pewno to że nie będzie spamu kinah sellerów na chacie + sklepików z ogłoszeniami o sprzedaży kinahów. Na NCSOFT poza tym że się płaciło abonament to typy jeszcze kupowali kinahy (nie mówię że tu nie znajdą metody na sprzedaż) za które odskakiwali od graczy którzy płacili tylko abonament.

Co do l2 kogo teraz obchodzi level poniżej 85? Jarali się wszyscy przed serwerem innovy-eu że będą pvp na lowbies a tak na prawdę każdy się bał o %, czekali aż party przed nimi zejdzie ze spota żeby poexpic i wyścig do przebudzenia. Z tego co widziałem to jedyne co teraz w l2 jest to dalej bicie over 9000 mobów (w sumie to zawsze było) bo nawet armorów już nie trzeba krafcić. W l2 ktoś jak jedzie bez PA i ma lvl 86-88 ma szanse mierzyć się z kimś kto ciśnie na PA jak tylko było dostępne i ma 91++ lvl? Widziałem właśnie te płaczki na forum Core jak to o 2lvle różnicy płaczą...

Nikt wam nie każe grać.
born different.


  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: -1

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 01, 2012, 03:51:15 pm »

Z reszta tu nie chodzi o item shop, tu chodzi o to czy ludzie grajacy za darmo maja szanse mierzyc sie z tymi co placa.W lajnejdzu da sie, w aionie jak masz takie ograniczenia to sie nie da.

this i tyle w tym temacie. Zresztą system "realm vs realm" ssie pałę względem open PvP w L2 i koneic kropka.

Fajnie to wyglądało na początku, później to już inna historia była  :(
Wiązałem z tą grą duże perspektywy, ale niestety później jak na serverach było po 400 osób, to mijało się z celem
nope