Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 919843 razy)

  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5200 dnia: Kwiecień 24, 2018, 11:25:40 am »
wow, nie wygra party summonerow - za to wygra party tankow, co za roznica


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5201 dnia: Kwiecień 24, 2018, 11:38:26 am »
Ano taka różnica, że skład koni nie może się obecnie przebić w 9v9 z lvlami 78 w przeciwieństwie do poprzedniego turnieju(RU) gdzie do 77lvla wymiatały. BO+6 zrobiło robotę.
Kolejny turniej będzie już na 79 czyli jeszcze więcej fory dla party tanków - SoF - komu się skończy ten leży.

Turniej fajna sprawa można dużo przetestować i wyciągnąć wnioski na przyszłość.
Na porażkach człowiek najlepiej się uczy.
Lineage 2 Classic EU Skelth
Titan 78 - Vilhelm
Moonlight Sentinel 77 - Villz


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5202 dnia: Kwiecień 24, 2018, 12:16:42 pm »
Od samego początku pisałem, że ta nagła moda na summonerów na mass PVP to jakaś farsa i dalej tak sądzę. W 9v9 powinni byc zdecydowanie lepsi no ale jak widać jedna OP postać goni drugą. Ludzie nie są zainteresowani turniejem bo większość nie ogarnia i jak mają przewagę levelową albo sprzętową to kozaczą, a jak nie to QQ. Sam szukałem party jako SWS i nikt nie był zainteresowany złożeniem składu. Ważne żeby pufa tego nie wygrał i tyle, darmowy donejcik dla kilku bardziej zorganizowanych osób w turnieju, w którym udział bierze ledwo 100 osób z całego serwera zawsze mile widziany.

I tu nie chodzi o jakieś %%% na PVP, proszę. Teraz wbijanie expa jest tak proste jak nigdy - za stanie na baiumie masz 200kk więc o czym mowa, kiedyś 200kk się wbijało przez tydzień ostrej farmy. To ludzie są zwyczajnie słabi i niezorganizowani. Nie ma prawdziwych liderów z jakimiś celami i wizją klanu. Lepiej zrezygnować z tożsamości i pójść na usługi pufy, zdominować cały serwer, wyniszczyć konkurencję do zera i PVE bonanza, bez przeszkadzajek. Dla pufy idealnie, dla serwera padaka. Przy niewielkim wysiłku ma postacie 80, kontrolę AQ, core, orfena, zakena i wkrótce baiuma, czego może chcieć więcej? Chłop siedzi jak pączek w maśle, ma swoich przydupasów i gra muzyka, a debile z EU jeszcze podrzucają euraski, bo sami są zbyt leniwi żeby cokolwiek zrobić. A łudzenie się tym, że nowy update coś zmieni to chyba okłamywanie samego siebie, żeby jakoś usprawiedliwić kupowanie suba co miesiąc :P

Ja osobiście flameowałem pufę od samego początku, ale teraz stwierdzam, że nic tylko siedzieć i bić brawo. Typ zrobił wszyscy co chciał i dopóki jego własny sojusz go nie wykopie nic mu nie grozi. Pytanie ile jeszcze taki ginto musi się nachapać, żeby przejrzeć. Podejrzewam, że jednak część osób gra tutaj dla zabawy i chciałoby sobie pochodzić na fajne siege czy PVP. No ale jak się najpierw wkłada grube dziesiątki tysięcy w grę to trzeba potem odrobić pańszczyznę u pufy.

PVE FOREVER!!! Wracam do bicia setek tysięcy mobów i jak trzeba to wrzucę kolejnego frapsa PVE  co by się EU plebs nauczył w końcu farmić i wykopał tego frajera z serwera ;) Odkąd przestałęm sobie zawracać dupę polityką i prosić się o CP gra się elegancko. Jest sprzęcik, są postacie, darmowe suby, Francja elegancja. I ten płacz tych wszystkich co nawet PVE nie potrafią <3
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2018, 12:45:56 pm wysłana przez kabulek »
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5203 dnia: Kwiecień 24, 2018, 01:40:13 pm »
z mojego doswiadczenia -4% na 78 boli (~250kk expa :D) ale wlasciwie pasc za -1% (z warem) i dostac jeszcze resa za 80 to serio nie jest jakas tragedia (na 79 jest wiadomo, ale u was tez pewnie przecietne osoby trzymaja sie w granicach 76-78. a sp i tak trzeba farmic :P


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5204 dnia: Kwiecień 24, 2018, 03:03:27 pm »
Nie wyobrażam sobie, żeby nie było resa 90%, a jak nie ma to hu z takim pt :P ja na PVE na 78lvl resuje się za 75%  :afro:
jak to pisal ten pan z 1 postem - PVE forever, napierdzielam całymi dniami i wciąż brakuje mi ok 200kk SP :)
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5205 dnia: Kwiecień 24, 2018, 04:06:00 pm »
Raz mialem przyjemnosc pasc za 100% w drodze na toi (zaraz jak wpadl 78) i ze wzgledow szybkiego regrupu polecialem to vilage ;d skonczylo sie 88,80% na 77 czyli -12%... ale tez sp brakuje mi lekko mowiac duzo :d (jeden skill z 78, jeden 77, dwa 76 i reszta jakos kolo 70 ;d
Niech bedzie to przestroga dla wszystkich casuali ktorzy mysla ze areny odwala za nich robote, bo ja tez wcale malo sam nie wklepalem lvla a braki ogromne ;) (gladiator)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2018, 04:29:19 pm wysłana przez fithlaf »


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5206 dnia: Kwiecień 24, 2018, 04:29:43 pm »
taaaaaa
a jak dałem ogłoszenie na forum 4game, że sprzedam SP 69+, to mi dali bana z uzasadnieniem że handlowanie postaciami jest zabronione. Pytam jakie postacie kurrrr, a oni SP 69 :D Innova <3

BTW SPRZEDAM S 69+ !! :)
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5207 dnia: Kwiecień 24, 2018, 04:50:21 pm »
Aktualnie jest padaka, i nic się nie zmieni, ludzi wolą być wasalami pufy i uprawiać PVE.

Zobaczcie kto jest u pufy? albo exp united którzy dotują na potęgę, albo 3 party ruskie do farmy epic albo ludzie co płaczą o % i zawsze wybierają side który aktualnie wygrywa.



  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5208 dnia: Kwiecień 24, 2018, 11:06:27 pm »
Aktualnie jest padaka, i nic się nie zmieni, ludzi wolą być wasalami pufy i uprawiać PVE.

Zobaczcie kto jest u pufy? albo exp united którzy dotują na potęgę, albo 3 party ruskie do farmy epic albo ludzie co płaczą o % i zawsze wybierają side który aktualnie wygrywa.

Nic sie nie zmieni tak czy siak, bo nawet jak wyjda to atm Pufa juz sie zabezpieczyl kolegow zaprosil i juz od jakiegos czasu nie jest "sam". A co mu zrobia euro/na party jak tam srednia online na CP to 6os, brak supportu aktiv w wiekszosci.


Na EU classiku, powinni byli min. chociaz BD/SWS polaczyc, albo BD/SWS/WC i dac 7os w pt, bylo by duzo lepiej. Badzmy realistami, komu sie w dzisiejszych czasach chce grac "AURA BOTEM"? To nawet nie sa jak w wowie debuff klasy, tylko typowe aury-shity.


Widzisz ale EU skelth to tylko side-business dla RU ver. i ich test serwer takze ten... jest jak jest, lepiej jak teraz nie bedzie przynajmniej masz ze tak powiem namiastke jakiegos PvP.



Drugi side przedewszystkim musialby miec z 15+ os core, ktore moze grac naokolo zegara, moze wtedy cos by z tego bylo, a tak to zapomnij.


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5209 dnia: Kwiecień 25, 2018, 07:22:05 am »
Moze niech zrobia full gm buffera zeby Ci bylo latwiej :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2018, 07:40:15 am wysłana przez fithlaf »


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5210 dnia: Kwiecień 25, 2018, 07:41:27 am »
ma racje, w starych kronikach gralem BD bo mi sie podobał, od pierwszego GODa był to już ISS i od tamtej pory z obrzydzeniem patrze na 9os party i stare support klasy :D

w ogóle, idea synchronizowania czasu 9 osób by mieć pełne (nie randomowe) party jest idiotyczna i w większości przypadków kończy się boxowaniem... jest to też główny powód dla którego żadna ze znanych mi osób nie gra na classicu.


  • Wiadomości: 94

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5211 dnia: Kwiecień 25, 2018, 10:01:16 am »
I piszesz to w temacie gdzie wszystkie osoby grają na classicu.


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5212 dnia: Kwiecień 25, 2018, 10:07:11 am »
dick :D :D :D :D :D  8) 8) 8) 8) 8)
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5213 dnia: Kwiecień 25, 2018, 10:36:02 am »
7 osób w party to optymalna liczba, ale cóż ;P


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5214 dnia: Kwiecień 25, 2018, 11:37:32 am »
Moze niech zrobia full gm buffera zeby Ci bylo latwiej :)

Zle trafiles, ja mam full buffera i gram na 8-9 kontach na raz. Nie zmienia to faktu, ze glownym powodem problemow na tym serwerze jest brak issa, tj nikomu sie nie chce a nawet jak sie zechce to boxy ograniczaja, iss enchanter i 7os rozwiazal by problem ale nie.... Dla nich sie europa nie liczy, zbyt maly rynek a na kr ru takiego problemu nie ma.



A i ja tylko odp. do kolegi wyzej, mowiacego o tym ze jaki to pufa zly itd.



Ale co taki randomek jak Ty moze wiedziec na temat realiow i problemow z bd/sws/wckami.... przychodzi i szczeka na forum. Wlasnie dlatego nikomu sie nie chce bo pvp w zasadzie z 2-3 boxami nie ma sensu.

Nie dociera do Cb, ze 95% party w dzisiejszych czasach na aura bota aka sws/bd dance co 5min jelenia nie znajdzia, a jak znajdzie to nie utrzyma...

Nie zdajesz sobie sprawe, jak irytujace dla np. bd/sws jak juz sie jakis znajdzie jest jak drugi bd/sws jest boxem, better yet jak ci party zaoferuje zebys lognal sobie sws na boxie grajac bd bo bdzie ci latwiej xd To teraz nie dosc ze grasz aura botem, bez niczego zeby inni sobie pograli for fun, to jeszcze jak retard potencjalnie na 2 kontach xD

Dzieki Pufie ten serwer sie trzyma, bo przynajmniej namiastke tego pvp mozna miec biegnac z boxami w 2 czy 3 linii na bossy z innymi.


Gram na tym serwerze z przerwami od 2 lat, skelth zawsze byl z mojego pkt widzenia serwerem na lienjdzowa emeryture i musze powiedziec, ze jak mam latac z boxami to wole jak kabul w boxed pt na farme sie wybrac niz udawac, ze jakies cp aktiv z 5dd i boxami i moze healerem sie ogarnie.
Przy czym ja to dla towarzystwa w 2os lub 3, preferuje.

Mialem tez CP i nie utrzymasz na EU sws+bd+wc, sws i nd btw to w ogole bot chary 5min s/d takze zero incentywy zeby tym grac.


Zrozum, ze CP to min 8 aktiv osob. Czyli na tym serwerze nawet 10 CP odliczajac ruskow nie ma, w takim wypadku nic dziwnego ze sie  czesc osob podczepic woli na xp....


Czas konczgc, bo sie znowu gavno burza rozpocznie.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2018, 11:49:29 am wysłana przez mattz »


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5215 dnia: Kwiecień 25, 2018, 01:13:31 pm »
No nie dziwie sie ze nie utrzymasz supportu na dluzej z takim podejsciem do gry. Jakby ci zalezalo na grze i jakimkolwiek przeciwstawieniu sie komukolwiek to bys po prostu chodzil na activ supporcie a nie solo z 8boxi, ale coz, kazdego cieszy inna gra :) dla jednych granie swoja postacia od 0, zrobienie sobie sam sprzetu i potem rozwijanie jej i gra z ludzmi, a dla innych kupienie postaci/power lvlu/sprzetu (bo przeciez bez 200euro na start nie ma sens) i bieganie na jakies niby pro klasie z 7boxami na plecach i full supportem zeby dalej nie miec co robic (jaki jest cel takiej gry?) bo pvp sie nie oplaca, farmic sie nie oplaca bo latwiej kupic :)) ale spoko obrzydzaj dalej support ludziom i mow ze nie ma sensu ich mainowac, na pewno to bedzie na +. Btw na ruskaczu glownymi postaciami ktore sa szukane do cp sa obecnie dd :) ale tam wiedza jak wazny jest support w party zeby cokolwiek mozna bylo dzialac


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5216 dnia: Kwiecień 25, 2018, 01:18:05 pm »
W sumie jak tak patrzę na hero shouty to chyba faktycznie takich LIVE 9 osób CP nie ma za wiele. Ale dziwi mnie, że ludzie nie idą starą utartą trasą czyli 10-11-12 osób w CP (no bo jednak nie ma ucieczki od CP jeśli ktoś chce chodzić na PVP itd). DOTA ma tą przewagę nad innymi, że tam są gotowe postacie 78+ typu SWS BP BD i WC i jak trzeba to po prostu jest logowany. Nie wiem dlaczego to nie działa dla innych. Ja nie miałbym problemu pójsc na SWS na siege, jeśli moje CP czy klan na tym zyska.

Kwestia dogadania się, że raz jeden loguje raz drugi. A nie "ja jestem pro madafaka PR i gówno mnie obchodzi SWS". W ogóle na Skelth jakoś brakuje czystych, prostych zasad w CPkach. A sprowadzanie disco do roli buff aury czy jak to tak nazywacie to jest gruba przesada, bo dobry SWS potrafi sporo zadziałać (sam grałem SWSem w mage party) chociażby agrowaniem czy arrestem. Rozumiem, że nie każdy lubi grać takimi klasami, natomiast nie rozumiem tego, że party może iść na siege mając 4 magów w party a nie mają SWSa, chociaż na farmę zawsze logują boxa. Ludzie po prostu myślą o własnej dupie i są coraz większymi egoistami. Tyle razy oferowałem siebie, że mogę grać WLem jako 10 osoba w CP, grać WLem na farmie, a na siege logować to co się najbardziej przyda, ale KUWA NIE! Albo bishop, albo SWS, albo idź stąd. No to grajcie bez disco pro masterzy.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5217 dnia: Kwiecień 25, 2018, 01:26:54 pm »
U mnie w klanie jak idziemy to kazdy wchodzi po prostu na postacie potrzebne, wiekszosc ma swoich dd, ale jesli jest potrzeba to ktos idzie na bishu, ktos na sws ktos na bd i wtedy mozna cos dzialac :) obejrzyjcie sobie gre w ru turnieju, tak jak mowilem, tam widac jaka roznice robie dobry bd i sws, jak dobrze rzucona medusa wygrywa pvp, jak bd i sws sa w stanie swoim dpsem fragowac, bronic healerow agro, arestowac... glupiego stinga wrzucic i hexa albo silenca :) ale mentalnosci niektorych nie zmienisz ;d dla nich sws i bd to buff boxy ;(


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5218 dnia: Kwiecień 25, 2018, 01:28:39 pm »
zamień się, też tak chcę :P
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5219 dnia: Kwiecień 25, 2018, 01:33:44 pm »
... obejrzyjcie sobie gre w ru turnieju, tak jak mowilem, tam widac jaka roznice robie dobry bd i sws, jak dobrze rzucona medusa wygrywa pvp, jak bd i sws sa w stanie swoim dpsem fragowac, bronic healerow agro, arestowac... glupiego stinga wrzucic i hexa albo silenca :) ...

A gdzie moge to obejrzec? bo na youtube jakos nic nie znajduje pod hasłami lineage classic ru tournament ;P


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5220 dnia: Kwiecień 25, 2018, 01:35:17 pm »
Raczej ciężko znaleźć ruski turniej wpisując po angielsku tytuł, nie sądzisz? :D

https://www.youtube.com/watch?v=i9Q-jPU3jo0
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5221 dnia: Kwiecień 25, 2018, 01:39:26 pm »
Raczej ciężko znaleźć ruski turniej wpisując po angielsku tytuł, nie sądzisz? :D

https://www.youtube.com/watch?v=i9Q-jPU3jo0

nawet jestem pewien, ze ciezko. ale dlatego gram na skelth :D dzieki


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5222 dnia: Kwiecień 25, 2018, 03:01:47 pm »
Subklasy(dual klasy) trochę rozwiązałyby problem z supportem, bierzesz 6-7dd do cp, i robisz rotację kto idzie supportem na subie. Ale to za 2 lata :afro:

+mogliby zapożyczyć z goda klasowe aury co dawały Party Solidarity. zawsze jakiś boost dla mixed pt, i pt z tankami.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2018, 03:06:27 pm wysłana przez QRQ »


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5223 dnia: Kwiecień 25, 2018, 03:10:25 pm »
czyli mówicie że warto wyexpic np bd/sws zeby się potem oferować do gry w klanie na eventy


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5224 dnia: Kwiecień 25, 2018, 03:49:35 pm »
Warto grac bd/sws zeby jako party gniesc tych ktorzy mysla ze sa pro z xxx iloscia boxow :d zeby grac na wysokim poziomie, byc szanowanym za granie na takiej klasie jako main ;) mysle ze wyzej sporo ludzi bedzie sie zabijac zebys z nimi gral aktywnie :) a przy tym jednoczesnie to wspaniala klasa dla tych ktorzy maja mniej czasu na farmienie, bo kazdy bedzie Cie chcial logowac i expic (expic o ile sa normalni a nie patrza tylko na siebie) lub po prostu zwyczajowo przyjmuje sie ze sws/bd moga byc na ssemi afku, a exp wpada przy odpowiedniej rotacji dyeami, nietragicznym sprzecie, sws bd potrafia ugryzc (nie chodzi o dps zeby sciagac na hita, ale realnie cos robic)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2018, 03:53:21 pm wysłana przez fithlaf »