Witaj
Gość

Wątek: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015  (Przeczytany 43533 razy)

  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: -1

  • ...xax0r!?
Odp: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015
« Odpowiedź #175 dnia: Marzec 31, 2016, 10:15:55 pm »
bliżej nieznana. admini ukrywają prawdziwy online, ciężko mi stwierdzić, bo nie chodzę bo high spotach, ale w każdym mieście sporo ludzi się przewija, na wszystkich lokacjach zawsze znajdzie się kilkanaście osób, więc myślę, że może dobić do 1k, ale pewności nie mam


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015
« Odpowiedź #176 dnia: Kwiecień 02, 2016, 01:26:20 pm »
Ma ktoś może na pozbyciu /wypożyczenie -  sword  D grade ? :)

ps. Poleci ktoś jakiś clan ? najlepiej z Polakami bo nudno tak samemu grać i się nie odzywać :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2016, 11:47:23 pm wysłana przez Pancia »


  • Wiadomości: 51

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015
« Odpowiedź #177 dnia: Kwiecień 06, 2016, 12:32:21 pm »
Szukamy luka do pt, mozemy udostępnić SR'a 4x pm na forum albo ig "konzett



  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015
« Odpowiedź #178 dnia: Kwiecień 13, 2016, 08:06:44 am »
Polecam serwer ludzi wszędzie pełno, przyjemnie się gra


  • Wiadomości: 80

  • Pochwał: 0

  • BDSM CLUB
Odp: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015
« Odpowiedź #179 dnia: Kwiecień 13, 2016, 09:42:31 am »
a jak z bugami itd ?  jak co to pw szukam postaci do pogrania najlepiej w cp  .  Info na pw z ts3 poproszę  .


  • Wiadomości: 51

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015
« Odpowiedź #180 dnia: Kwiecień 15, 2016, 09:36:15 pm »
Sprzedam adene na tym serwerze 4zl za bańke



  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

  • clickbait
Odp: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015
« Odpowiedź #181 dnia: Kwiecień 15, 2016, 10:22:04 pm »
Najlepsze duo klasy?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2016, 10:57:35 pm wysłana przez baxu »
Addicted


Odp: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015
« Odpowiedź #182 dnia: Kwiecień 16, 2016, 12:22:24 pm »
Najlepsze duo klasy?
Sh/se
Necro jak zakupisz pare kk na kosci to na pvp lepszy Na pve gorszy
Lub he/pp

Biorac pod uwage, jak dzialaja dye i ze sami nukerzy sa OP w PvP, necro szczegolnie ja bym kupil za 20zl troche kasy na twoim miejscu, tzn:
a) kupujesz premium(2 konta)
b) odpalasz se+necro
c) dobijasz 20 i stwierdzasz ze dalej chcesz grac o ile w grze nie ma eventu na jakies itemki Dgr za darmo z shotami, to kupujesz 3kk (10zl) - kupujesz bron, masz juz devo  shoty jedziesz do 40.
d) Kupujesz z dropa (expiles z boxem wiec all dropy twoje = +2 mln?)
Karmian, Dye +12 wit - 15 men(omg jaki cast ponad 800/900 bez potki i buffa z potka ponad 1000! (bez buffow) - pota ze sklepu cast 2 juz jest spoko, tania itd.
Teraz juz nic nie musisz kupowac, tylko tyle zeby na kosciach do przodu wychodzic.


Ofc mozesz inaczej, ale generalnie solo a nawet w duo na kosciach nie wyrobisz, do 48 mozesz jeszcze blaze expic kolo Orfena, pozniej juz ciezko ew. do 50 mozesz sie meczyc.

Gralem Tu przed classiciem chwile, duzo bugow ale dwie rzeczy trzeba przyznac.
1.liderka/oficerka w newfragers ktora stwierdzila ze Tu ludzie Na x3 wymiekaja co dopiero Na x1(skelth) miala racje.
2.Jak gralem botow bylo brak. Dlatego ze, po raporcie i banie botera gracz ktory ten raport wyslal dostawal od admina czesc rzeczy z gearu botera.



Dla tych co Na classicu nie grali:
Gra wymusza Tu premium, chyba ze grasz ciagle z kolega w tych samych godz. Zarabianie w duo z bufferem 3x szybciej. Exp bez buffera jest praktycznie nie mozliwy. Nawet jak z kims grasz to jak go nie ma fajnie by bylo moc go lognac.

(Z tym zarabianiem to po prostu wiem z doswiadczenia, realnie w 2 to spokojnie do 50 mozna expic, easy o wiele lepsza kasa niz w full pt a ze dzielisz sie z boxem/kolega to idzie sie dogadac duzo duzo szybciej, a random to wejdzie podniesie full d gr drop i qq).

Druga sprawa x3 to I tak bardzo wolno, wolniej niz Na x1 interlude no I przed startem skeltha Oni byli Na patchu, gdzie drop adeny/itemkow jeszcze byl 6x nizszy wiec bdb ciezko.


No I najwazniejsze - odplyw graczy jest w % bardzo duzy malo dotrwa itd. Wiec ciezko ogarnac, rozwijac klan itd.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2016, 01:08:09 pm wysłana przez PepsiQQ »


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: -1

  • ...xax0r!?
Odp: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015
« Odpowiedź #183 dnia: Kwiecień 16, 2016, 01:18:04 pm »
zalezy co chcecie osiagnac.

ja na poczatku zaczalem grac w trio, 2 x sh + se i bylo ok, ale ciezko bylo o spota, czy tez tanka na aoe, wiec przeskoczylismy na 2 x he + pp  i do 40 lvl jedziemy rajdy, wiec zalezy.


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015
« Odpowiedź #184 dnia: Kwiecień 17, 2016, 04:02:25 pm »
Byłem potestowałem, odpuściłem. Dla tych którzy grali w pierwsze kroniki - niewiele ma to wspólnego z dawnym L2.
Są co prawda przywrócona dawne skile, mapa z c2, brak nowych ras - ale nic poza tym.  Do nauki skili nie trzeba booków, sporo questów nie działa. Sprzęt tylko do C grade, nie ma możliwości  kraftu czegoś wyżej na dany moment.
Dualbox nie działa, tylko na premium. Co prawda jest trick na działanie dualboxa bez premium, ale dość pracochłonny i nie wiem czy warto.
LoA nie działa na ten moment (tzn zakończyłem swój test 2 tyg temu), wioski startowe, Gludio i Gludin puste, trochę ludzi zaczyna się dopiero w Dion, sporo PK polujących na newbie z nudów. Wątpię, by w godzinach szczytu server miał więcej niż kilkuset graczy, a reklamują się na necie jako 5000+. Jak na server który stoi od 1/2 roku kiepsko.
Jaki sens ma bieganie na low rate gry sprzed 10 lat gdzie dużo rzeczy jeszcze nie  funkcjonuje?
IMO lepiej wybrać server bazujący na starym c3/Iterlude i tam się pobawić, jako bonus ma się 7s.
Wcale bym się nie obraził gdyby ktoś postawił dopracowany server bazujący na starych plikach c3/Interlude z dobrym balansem postaci,  tak z rate x15, nie ma człowiek już czasu na expienie po  10h dziennie
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: -1

  • ...xax0r!?
Odp: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015
« Odpowiedź #185 dnia: Kwiecień 18, 2016, 05:47:56 pm »
Byłem potestowałem, odpuściłem. Dla tych którzy grali w pierwsze kroniki - niewiele ma to wspólnego z dawnym L2.
Są co prawda przywrócona dawne skile, mapa z c2, brak nowych ras - ale nic poza tym.  Do nauki skili nie trzeba booków, sporo questów nie działa. Sprzęt tylko do C grade, nie ma możliwości  kraftu czegoś wyżej na dany moment.
Dualbox nie działa, tylko na premium. Co prawda jest trick na działanie dualboxa bez premium, ale dość pracochłonny i nie wiem czy warto.
LoA nie działa na ten moment (tzn zakończyłem swój test 2 tyg temu), wioski startowe, Gludio i Gludin puste, trochę ludzi zaczyna się dopiero w Dion, sporo PK polujących na newbie z nudów. Wątpię, by w godzinach szczytu server miał więcej niż kilkuset graczy, a reklamują się na necie jako 5000+. Jak na server który stoi od 1/2 roku kiepsko.
Jaki sens ma bieganie na low rate gry sprzed 10 lat gdzie dużo rzeczy jeszcze nie  funkcjonuje?
IMO lepiej wybrać server bazujący na starym c3/Iterlude i tam się pobawić, jako bonus ma się 7s.
Wcale bym się nie obraził gdyby ktoś postawił dopracowany server bazujący na starych plikach c3/Interlude z dobrym balansem postaci,  tak z rate x15, nie ma człowiek już czasu na expienie po  10h dziennie

A po co ludzie mają zapychać gludin i gludio? Skoro większość expi na cruma itp, a później przeskakują do giran? Po co Ci teraz LoA? Poza tym, dodali je więc nie wiem oc zym mówisz. Sprzęt nie do C a do B grade :) a niebawe, do low A :) Dobrze, że dualbox nie działa, bo każda klasa jest wtedy używana przez graczy, a nie każdy ciągnie support na plecach :) Znasz w ogóle system działania classica? Co będzie dodawana z kolejnymi updateami itp? Ludzie grają i maja sporo funu, a Ty nie musisz nikogo zniechęcać ze względu na to, że Tobie się to nie podoba i zajebałeś QQ :)

Najlepsze duo klasy?
Sh/se
Necro jak zakupisz pare kk na kosci to na pvp lepszy Na pve gorszy
Lub he/pp

Biorac pod uwage, jak dzialaja dye i ze sami nukerzy sa OP w PvP, necro szczegolnie ja bym kupil za 20zl troche kasy na twoim miejscu, tzn:
a) kupujesz premium(2 konta)
b) odpalasz se+necro
c) dobijasz 20 i stwierdzasz ze dalej chcesz grac o ile w grze nie ma eventu na jakies itemki Dgr za darmo z shotami, to kupujesz 3kk (10zl) - kupujesz bron, masz juz devo  shoty jedziesz do 40.
d) Kupujesz z dropa (expiles z boxem wiec all dropy twoje = +2 mln?)
Karmian, Dye +12 wit - 15 men(omg jaki cast ponad 800/900 bez potki i buffa z potka ponad 1000! (bez buffow) - pota ze sklepu cast 2 juz jest spoko, tania itd.
Teraz juz nic nie musisz kupowac, tylko tyle zeby na kosciach do przodu wychodzic.


Ofc mozesz inaczej, ale generalnie solo a nawet w duo na kosciach nie wyrobisz, do 48 mozesz jeszcze blaze expic kolo Orfena, pozniej juz ciezko ew. do 50 mozesz sie meczyc.

Gralem Tu przed classiciem chwile, duzo bugow ale dwie rzeczy trzeba przyznac.
1.liderka/oficerka w newfragers ktora stwierdzila ze Tu ludzie Na x3 wymiekaja co dopiero Na x1(skelth) miala racje.
2.Jak gralem botow bylo brak. Dlatego ze, po raporcie i banie botera gracz ktory ten raport wyslal dostawal od admina czesc rzeczy z gearu botera.



Dla tych co Na classicu nie grali:
Gra wymusza Tu premium, chyba ze grasz ciagle z kolega w tych samych godz. Zarabianie w duo z bufferem 3x szybciej. Exp bez buffera jest praktycznie nie mozliwy. Nawet jak z kims grasz to jak go nie ma fajnie by bylo moc go lognac.

(Z tym zarabianiem to po prostu wiem z doswiadczenia, realnie w 2 to spokojnie do 50 mozna expic, easy o wiele lepsza kasa niz w full pt a ze dzielisz sie z boxem/kolega to idzie sie dogadac duzo duzo szybciej, a random to wejdzie podniesie full d gr drop i qq).

Druga sprawa x3 to I tak bardzo wolno, wolniej niz Na x1 interlude no I przed startem skeltha Oni byli Na patchu, gdzie drop adeny/itemkow jeszcze byl 6x nizszy wiec bdb ciezko.


No I najwazniejsze - odplyw graczy jest w % bardzo duzy malo dotrwa itd. Wiec ciezko ogarnac, rozwijac klan itd.

- co do odpływu graczy, to jesteś w błędzie, bo top się utrzymuje online cały czas, a sporo ludzi ciągle dołącza (sporo to nie setki dziennie, ale kilkanaście osób, żeby nie było zaraz znanego z Twojej strony zbędnego trollu) :)

- wypowiadasz się o grze na classicu jakbyś co najmniej na niej zęby zjadł :) ciekawe  :shock:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2016, 05:51:23 pm wysłana przez kraha »


Odp: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015
« Odpowiedź #186 dnia: Kwiecień 18, 2016, 06:31:04 pm »
Ja w grach zawsze duzo czytam, ogladac, slucham naokolo, ale ofc frapsy/opinie/streamy to czym gra nic nie mowi.


Polacy to zawsze wola pod prad plynac i mysla ze doplyna.
Classic=Nuker tylko, chyba ze nollajfisz to archer, magowie expia 2x lepiej, sa tez bdb silni a majac przewage lvlowa miazdza.
osoba grajaca 4h magiem/lukiem ... kto bedzie mial lv/gear? mag.


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: -1

  • ...xax0r!?
Odp: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015
« Odpowiedź #187 dnia: Kwiecień 18, 2016, 08:12:33 pm »
Dobijałem na tym serwerze 2 postacie do 40 lvl, najpierw maga w systemie 2x sh + se, czesto szukalismy pt albo chociaz tanka na aoe, co nie bylo bardzo latwe i zajelo nam wbicie levela dluzej anizeli na combo 2 x he + pp, gdzie sami zakladalismy party na raidy i tak moglismy expic caly dzien + dropy, ktore dawaly wiecej niz z expa. zalezy jaka ekipa grasz. a na dodatek na classicu trzeba sie bardziej kierowac to czym lubimy grac. to tylko moja opinia. i szybko szukac klanu lub grupki ludzi do wspolnego expa.


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015
« Odpowiedź #188 dnia: Kwiecień 18, 2016, 10:04:04 pm »
A po co ludzie mają zapychać gludin i gludio? Skoro większość expi na cruma itp, a później przeskakują do giran? Po co Ci teraz LoA? Poza tym, dodali je więc nie wiem oc zym mówisz. Sprzęt nie do C a do B grade :) a niebawe, do low A :) Dobrze, że dualbox nie działa, bo każda klasa jest wtedy używana przez graczy, a nie każdy ciągnie support na plecach :) Znasz w ogóle system działania classica? Co będzie dodawana z kolejnymi updateami itp? Ludzie grają i maja sporo funu, a Ty nie musisz nikogo zniechęcać ze względu na to, że Tobie się to nie podoba i zajebałeś QQ :)

A czasami zastanawiasz się przez chwilę, zanim coś napiszesz?
Jeśli uważasz, że nie mam prawa wyrazić swojej uwagi krytycznej na temat tego serwera tak samo mogę powiedzieć, ze nie masz prawa go zachwalać.
Po co mi LoA? A po co mi B grade? A po co mi C grade? A niech skroją SP na 1/3, będzie śmieszniej.
Ja nie nawołuję tutaj "Hej, ten server jest z***any i zdecydowanie odradzam grę na nim".
Poszedłem zrobić test, zobaczyć, czy to Lineage 2 z czasu gdy najbardziej się nim emocjonowałem.
Opisałem go ze swojego punktu widzenia - ani to stary Lineage 2, ani sprawnie działający, ni pies, ni wydra, komuś się podoba, wolna wola. Dla kogoś kto szuka klimatu starego Lineage 2 z czasów c3-Interlude to nie najlepszy wybór.
Na serverach na których naprawdę grałem, fakt, w okresie ich największej popularności i to wiele lat temu, życie zaczynało się od Gludio a najwięcej sklepów było w Giran i Aden. Rozumiem, ze ze względu na obecny stan i brak sprzetu high grade Aden może być puste.
Co do dualboxa - on nie jest zabroniony, nie twórz swojej wizji, bo jest jak najbardziej dostępny dla doterów.
Co na plus dla niego mogę napisać? Da się grać, czyli farmić adene, lewelowac i PVP lub PK, jak kto lubi.
Brak lagów,  admini reagują na problemy, banują "illegal software" i boty, jeśli znajdą. Widać regularne updaty, czyli coś tam działają.
Serwer mógł paść po miesiącu czy trzech, a się trzyma.
Ale powtórzę - ta gra ma kilkanaście lat i grać w okrojonego nie w pełni funkcjonalnego c2 słaba przyjemność.
System działania Classica nie za bardzo mnie interesuje, chociaż go znam. Classic został wymyślony przez NCSoft, bo najzwyczajniej po Interlude zaczął j***ć tę grę już na maksa. I głupio im było nagle powiedzieć "Słuchajta ludziska, Interlude był ostatnia częścią sensowną to robimy rollback" (a potwierdza to popularności Interlude na privach) - to wymyślili Classica.
Problem w tym, że normalni gracze (tzn z czasów Prelude-Interlude) już dawno zrezygnowali z Lineage2, najzwyczajniej ta gra jest stara a znów nolifić przez wiele miesięcy na niepewnym servie - nie na moje nerwy. Albo PVP HR, albo sprawdzona ekipa servera na sprawdzonych plikach.
I tyle.
Ludzie grają w bierki i też mają wiele funu.
Jak powiadał mój znajomy z klanu - "Jeden lubi czekoladę, drugi jak mu nogi śmierdzą".
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 220

  • Pochwał: 1

  • S W A R M
Odp: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015
« Odpowiedź #189 dnia: Kwiecień 28, 2016, 08:17:03 am »
kurde faaajny serwer :) zaczelismy własnie grac mocnym oldschool PT z czasów supreme :) świetny klimat :) żałuje że marnowałem czas na mid rejtach :D


  • Wiadomości: 220

  • Pochwał: 1

  • S W A R M
Odp: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015
« Odpowiedź #190 dnia: Maj 06, 2016, 10:16:42 am »
kupię adenę, 4zł 1kk, pm tutaj na forum.



  • Wiadomości: 50

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015
« Odpowiedź #191 dnia: Maj 07, 2016, 04:36:35 pm »
Kupię postać, lub przejme jakaś.
Mogę grać wieczorami


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015
« Odpowiedź #192 dnia: Maj 07, 2016, 06:13:57 pm »
gralem z kumplem w duo na skelth'cie ,i na tym zalosnym  x3 talking isle ... bo juz z nudow czlowieka ch*j strzela ze nie ma zadnego sensownego servera ani off ani priv. I moja ocena w tym jest tak :
Obydwa sa zjebane , i to totalnie , chcieli odswiezac kombinowac  i wyszedl im odgrzany kotlet , trochepoprawiona grafika , system gry to co pamietam od c3/c4  malo tutaj mow wspolnego i nawiazuje do tych kronik , cuda wianki.....   
o GUSTACH I GUSCIKACH SIE NIE DYSKUTUJE !
ale dla mnie bomba i dla innych zapewne bylo by postawienie oficjalnego C4 !!! bez zadnych dupereli ,poprawek, grafiki,dye =15 jak z goda i innych zjebanych niepotrzebnych dodatkow, mam nadzieje ze przyjdzie taki czas ze tepa Ruska banda postawi jakiegos   C4 kompletnie retailowego , wg mnie ta kronika byla genialna.
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2016, 06:16:49 pm wysłana przez FvckU »


  • Wiadomości: 448

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015
« Odpowiedź #193 dnia: Maj 07, 2016, 07:27:42 pm »
C4 najmniej zbalanswana kronika sleep>cancel>sleep>nuk>sleep>nuk <REPEAT>


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015
« Odpowiedź #194 dnia: Maj 08, 2016, 10:53:26 am »
Dla innych 100 osób pewnie tez. C4 super kronika! :D


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015
« Odpowiedź #195 dnia: Maj 08, 2016, 11:01:59 am »
C4 ssie!


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015
« Odpowiedź #196 dnia: Maj 25, 2016, 03:38:12 pm »
Ludzi nadal przybywa, zapraszam


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015
« Odpowiedź #197 dnia: Czerwiec 07, 2016, 11:25:52 am »
Garść faktów dla nowych, którzy by chcieli wbić na ten serwer:
1) Pierwsza postać na koncie dostaje: 3k ss i 1,5k bss do 15lvl (gdy przekroczymy 16 już nie działają); kupon na top no grade wepon na 7 dni (nie ma łuku); bodajże 3 paczki scroll  buffów (BtB,BtS,ww,shield,regeneration i life cubica) i pierścień na 7 dni, który zwiększa hp regen (5%), celnośći(+1) i udźwig o 5k
2) seria questów od blue gemstona (te pierwsze questy w startowej wiosce)  5 potek wwlvl1 na 10min, 5xSoE i 600 ss lub 300 bs
3) Nagroda za questy jeżeli chodzi o adene x2, szansa na drop quest itemów i ilość losowy ale znośny
4) Grian Harbor przerobiony na trade zone (darmowy tp w obie strony z każdego miasta i wioski) zawsze są tam 3 sklepy i 3 boxy xD, soe za bramą ściąga do Giran
5) W Gludin i Gludio zazwyczaj są po 2-3 sklep, w Dion byłem raz było 8
6) Składanie party zaczyna się od 25lvl, chyba, że ktoś ogarnie low lvl rb to szansa na mniejszy lvl; ogólnie AoE party, Nuker szuka baterii lub archer pt
7) Potwierdzam to, że na lokacjach low lvl są ludzie którzy expia :P
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2016, 12:33:02 pm wysłana przez vathes »


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015
« Odpowiedź #198 dnia: Czerwiec 07, 2016, 10:24:10 pm »
A jak z ogólnym online na serwerze gra sporo osób ?


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: -2

  • Leith
Odp: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015
« Odpowiedź #199 dnia: Czerwiec 08, 2016, 07:54:50 am »
@Hiszpan
Na pewno więcej niż na officialu ;)