Witaj
Gość

Wątek: [L2J] L2Hallate - H5 x5 - START 26.02.2016  (Przeczytany 4889 razy)

  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 0

[L2J] L2Hallate - H5 x5 - START 26.02.2016
« dnia: Luty 04, 2016, 06:34:35 pm »

L2Hallate
I welcome everyone I wanted to present new server High Five Server x 5- Mid Rate Server. We are adding all efforts so that server is friendly for everyone player's. Official start 26.02.2016 - 19.00 GTM+1
Links:

Website: www.hallate.com

RATES

Exp: x5
Sp: x5
Drop: x5
Spoil: x5
Adena: x3

Enchant Rates:

Safe Enchant : 3
Max Enchant : 16

Chance % of successful enchant
EnchantChance = 50
EnchantChanceArmor = 50
EnchantChanceAccessory = 50

Chance enchant Bless point
EnchantChanceBless = 60
EnchantChanceArmorBless = 52
EnchantChanceAccessoryBless = 54

FEATURES

AugmentationNGSkillChance = 15
AugmentationMidSkillChance = 30
AugmentationHighSkillChance = 45
AugmentationTopSkillChance = 60
 
AutoLoot = True
AutoLootRaids = False
UnstuckInterval = 300
Off-line Shop mode
Wedding System
L2 Medal Collection Event
Special Shop
Buffer (1 hours)
ClassMaster
Nobless quest
DualBox Allowed
Full Geodata
DDOS Protection
AntiBot Protection
Custom Services
Custom Commands
More info on www.hallate.com

Machine:

CPU:   Core™ i7-920
RAM:   16GB RAM
HDD: SSD 250GB
NET:   100Mbps
OS:   Linux
Location:   France
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2016, 11:41:31 pm wysłana przez Shanique »


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: -2

  • Leith
Odp: [L2j] Lineage 2 Hi5 Hallate x5
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 04, 2016, 08:52:23 pm »
Machine:

CPU:   Core™ i7-920
RAM:   16GB RAM
HDD: SSD 250GB
Mój 2letni komp ma takie parametry.  hahaha


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Hallate - H5 x5 - START 26.02.2016
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 05, 2016, 10:20:00 am »
Niestety serverów nie wymienia się co 2 lata. Zresztą linux na tym sprzęcie sprawnie obsługuje server l2j.


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Hallate - H5 x5 - START 26.02.2016
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 07, 2016, 10:02:22 am »
Serwer dno
__________________________________
RetardTeam In My Heart <3
Yellow Crest 4Ever :D


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Hallate - H5 x5 - START 26.02.2016
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 07, 2016, 06:42:29 pm »
Na jakiej podstawie mówisz, że server to dno. Może tylko podobają ci się servery typu Tales i jemu podobne????


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Hallate - H5 x5 - START 26.02.2016
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 07, 2016, 07:52:21 pm »
Tales to jest mid kolego a to co tu prezentujesz to ani mid ani low rate, build z dupy do tego brak zainteresowania. Nie ma to jak amatorski Polski serwer z darmowa domena na forum. Proszę nie pogrążaj się z tym tutaj.

3. Zabronione jest reklamowanie innego serwera, niż ten, któremu dany temat jest poświęcony.
Za reklamowanie uważa się m.in. zamieszczanie linków do stron/prezentacji innych serwerów i zapraszanie na inny serwer.
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2016, 08:18:02 pm wysłana przez Shanique »
__________________________________
RetardTeam In My Heart <3
Yellow Crest 4Ever :D


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Hallate - H5 x5 - START 26.02.2016
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 07, 2016, 10:06:19 pm »
Dobra kolego, czepiłeś się polskiego servera, jak umiesz postawić lepszy to się pochwal a nie z góry przewidujesz przyszłość. Build do dupy, ciekawe dlaczego. Servery x 5 nie są popularne ale przynajmniej można trochę dłużej pograć. Wiem że polskie servery nie są popularne, dlatego jest postawiony jak najmniejszymi kosztami na jak najlepszym możliwym sprzęcie. Dlatego forum jest na darmowej domenie. Na forum się nie gra. Ale pomimo krytyki TEN server będzie stał długo dłużej niż niejeden na którego wywalono kupę kasy.  Beta stała 3 miesiące i jakoś nikt nie zbankrutował. Pozdrwaiam.


  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

Odp: [L2J] L2Hallate - H5 x5 - START 26.02.2016
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 08, 2016, 11:02:53 am »
Dobra kolego, czepiłeś się polskiego servera, jak umiesz postawić lepszy to się pochwal a nie z góry przewidujesz przyszłość. Build do dupy, ciekawe dlaczego. Servery x 5 nie są popularne ale przynajmniej można trochę dłużej pograć. Wiem że polskie servery nie są popularne, dlatego jest postawiony jak najmniejszymi kosztami na jak najlepszym możliwym sprzęcie. Dlatego forum jest na darmowej domenie. Na forum się nie gra. Ale pomimo krytyki TEN server będzie stał długo dłużej niż niejeden na którego wywalono kupę kasy.  Beta stała 3 miesiące i jakoś nikt nie zbankrutował. Pozdrwaiam.
co to za problem postawic serwer w czasach gdy wszystkie pliki mozesz wyszukac w googlach
jest rok 2016 gdzie serwery l2 wstaja jeden po drugim, gdzie admini  naprawde maja potezny wklad pieniedzy na utrzymanie go, na tym serwerze powyzej nie ma bot proteciona/dobrego ddos protectiona, podejrzewam ze pliki specjalnie nie zrobione pod nich tylko sciagniete za darmo lub odkupione od jakiegos serwera ktory padl po tygodniu, niech osiagnie 300 online ( w co watpie ) to go zjedza inni :O
ps.
ciagle jest mi do smiechu ze ludzie ciskaja adminowi talesa/cartela i innych l2jmidkow za to ze mozna u nich kupic kazdy item, zastanowcie sie teraz co zrobi admin l2hallate gdy dostanie pm'a na temat dotacji na kase dzieki ktorej oplaci miesiac prowadzenia serwera :)

Kolor czerwony jest zarezerwowany dla adm. forum
//RedWind
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2016, 11:12:01 am wysłana przez RedWind »


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Hallate - H5 x5 - START 26.02.2016
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 08, 2016, 06:59:30 pm »
Dobra kolego, czepiłeś się polskiego servera, jak umiesz postawić lepszy to się pochwal a nie z góry przewidujesz przyszłość. Build do dupy, ciekawe dlaczego. Servery x 5 nie są popularne ale przynajmniej można trochę dłużej pograć. Wiem że polskie servery nie są popularne, dlatego jest postawiony jak najmniejszymi kosztami na jak najlepszym możliwym sprzęcie. Dlatego forum jest na darmowej domenie. Na forum się nie gra. Ale pomimo krytyki TEN server będzie stał długo dłużej niż niejeden na którego wywalono kupę kasy.  Beta stała 3 miesiące i jakoś nikt nie zbankrutował. Pozdrwaiam.

Jak dla mnie liczy się głównie:
1. zainteresowanie serwerem czyli online
2. build serwera jak i strony i wkład pieniężny
3. DDOS/BOT protection
4. Dotacja to rzecz mniej ważna od wyżej wymienionych

Nie wątpię w to kolego że twój serwer będzie stał dużo dłużej niż nie jeden "na którego wywalono kupę kasy" ale czy jest sens grać na serwerze x5 z 200 osobami? Uwierz mi że ten build serwera jak i strona nie przyciągnie normalnej ilości graczy.
__________________________________
RetardTeam In My Heart <3
Yellow Crest 4Ever :D


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Hallate - H5 x5 - START 26.02.2016
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 08, 2016, 07:03:00 pm »
Witam kolegów według mnie bardzo ciekawy rate. Ja i paru kumpli z niecierpliwością oczekujemy otwarcia. Parę słów do ludzi którzy piszą te bzdury... Jak można napisać że serwer to dno jak serwer jeszcze nie stoi...  Piszesz że postawienie serwera to nie problem. To postaw albo pochwal się już sukcesem... Obecnie gram na Talesie i to jest dopiero Dno! serwer nie ma jeszcze półtora miesiąca a online spada z dnia na dzień. Taki doinwestowany serwer a w życiu tyle botów nie widziałem O.o wczoraj na Lizardman 2h pekowaliś Boty które co chwile wstawały i biegały z powrotem. Sami sprawdźcie do tej pory te same nicki biegają a jak napisaliśmy adminowi to olał sprawę. Szkoda zmarnowanego miesiąca. Jeśli można tracić czas na takie badziewie jak Tales to zawitanie na Serwer który stawiają rodacy aż cieszy.  Panowie nie zniechęcajcie się byle tak dalej ;) !!!


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Hallate - H5 x5 - START 26.02.2016
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 08, 2016, 07:08:46 pm »
Mogę się mylić ale wydaje mi się że ten serwer wypełnia idealnie lukę w liście serwerów. Co miesiąc wychodzi jakiś mid rate. Jeśli udało by się stworzyć system głosowania za nagrody to serwer ma szanse na przyzwoity Online. Pożyjemy zobaczymy Pozdrawiam ;)


  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

Odp: [L2J] L2Hallate - H5 x5 - START 26.02.2016
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 08, 2016, 10:47:14 pm »
Witam kolegów według mnie bardzo ciekawy rate. Ja i paru kumpli z niecierpliwością oczekujemy otwarcia. Parę słów do ludzi którzy piszą te bzdury... Jak można napisać że serwer to dno jak serwer jeszcze nie stoi...  Piszesz że postawienie serwera to nie problem. To postaw albo pochwal się już sukcesem... Obecnie gram na Talesie i to jest dopiero Dno! serwer nie ma jeszcze półtora miesiąca a online spada z dnia na dzień. Taki doinwestowany serwer a w życiu tyle botów nie widziałem O.o wczoraj na Lizardman 2h pekowaliś Boty które co chwile wstawały i biegały z powrotem. Sami sprawdźcie do tej pory te same nicki biegają a jak napisaliśmy adminowi to olał sprawę. Szkoda zmarnowanego miesiąca. Jeśli można tracić czas na takie badziewie jak Tales to zawitanie na Serwer który stawiają rodacy aż cieszy.  Panowie nie zniechęcajcie się byle tak dalej ;) !!!
caly opis na stronie + beta?
serwer stoi od 2giego stycznia
ta gra ma ponad 10lat, nowe serwery wstaja co miesiac, normalne ze wiekszosc ludzi uzywa bota, na talesie masz przynajmniej smartguarda i osoby z platnym botem tylko boca, na tym serwerze na ktory sie wybierasz z kolegami takowego nie ma, wiec przygotuj sie na fale 85% ludzi na bocie
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2016, 10:52:33 pm wysłana przez QmQ »


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Hallate - H5 x5 - START 26.02.2016
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 09, 2016, 06:29:47 am »
Kolego jest guard co 30 minut hasło trzeba podać, więc życzę miłego bocenia. Oczywiście hasło w czasie expienia działa.


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Hallate - H5 x5 - START 26.02.2016
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 09, 2016, 06:49:51 am »
Kolego jest guard co 30 minut hasło trzeba podać, więc życzę miłego bocenia. Oczywiście hasło w czasie expienia działa.

na captche, dialogi itd. w trakcie expa nie ma problemu 3rd programs też posiadają takie opcje, twórcy po tylu latach zadbali o wszystko przecież to ich pieniądze.... a smartguard, nawet jeśli wrzuci aktualizację swojego oprogramowania do 24h pojawia się update bot programów, i nie ma rady. Musiałbyś tak jak na rpg po prostu zapolować na boterów. Podstawa to nie zwiększać weight limitu, oraz brak możliwości buffa z alt+b poza miastem ... no ale ludzie to uwielbiają gl.


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Hallate - H5 x5 - START 26.02.2016
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 09, 2016, 07:47:28 am »
No właśnie waight limit jest x2, a mana pota daje 100MP więc nie zabierze za dużo potek ze sobą.


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Hallate - H5 x5 - START 26.02.2016
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 09, 2016, 07:49:42 am »
Ja jednak osobiście tęsknię za starymi serverami bez rozbudowanych Comunity board i innymi pierdołami które moim zdaniem psują tylko grę.


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Hallate - H5 x5 - START 26.02.2016
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 09, 2016, 07:19:15 pm »
Po co wy tutaj się rozpisujecie, zobaczymy start,build i zainteresowanie.
100-500 online na start <serwer nie do grania>
1500+ można pomyśleć o zatrzymaniu się tam na dłużej.

Ludzie wypisują jakieś brednie o mp potach czy innych pierdołach na wzgląd bota. Osobiście nie lubię i nie mam warunków do adrenaliny ale znajomy stawia całe party na bocie i nie było jeszcze serwera prywatnego na którym by tego nie zrobił :D
__________________________________
RetardTeam In My Heart <3
Yellow Crest 4Ever :D


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Hallate - H5 x5 - START 26.02.2016
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 09, 2016, 07:25:05 pm »
No właśnie waight limit jest x2, a mana pota daje 100MP więc nie zabierze za dużo potek ze sobą.

Jak już jesteś takim znawcą to napisz dokładnie jak działają mp poty, buffer (szczegółowo jakie buffy/time buffów), czy pojawia się alt+b czy wszystko jest w mieście.




double post -5%
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2016, 07:38:46 pm wysłana przez Shanique »
__________________________________
RetardTeam In My Heart <3
Yellow Crest 4Ever :D


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Hallate - H5 x5 - START 26.02.2016
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 10, 2016, 09:49:33 am »
Przecież każdy może wejść na bete i samemu sprawdzić jak to wygląda. Myślę że jeśli zostaną wprowadzone jakieś zmiany to tylko kosmetyczne. Co do online nie ma się co spodziewać że będzie kosmiczne. Polskie servery nie są popularne, ale spoko ja tam trochę posiedzę.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Hallate - H5 x5 - START 26.02.2016
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 25, 2016, 02:51:07 pm »
Witam
Serwer fajny czekam na otwarcie , raty serwer są nawet ciekawe do pogrania a nie do donacji , cieszy mnie też fajt że właśnie nie ma Doty bo gram w tę gre od 10 lat i to tylko psuje zabawę. Ustawienie serwera może nie jest idealne ale da się grać i dobrze się bawić , w porównaniu do kilku przedmówców ja spędziłem na tym serwerze ładnych kilka dni i zapoznałem się z tym co Admin prezentuje , kilka rzeczy mnie drażni ja chociażby wykupowanie skilli , ale widzę że ktoś stara się wrócić do korzeni tej gry więc może to i dobrze. Daje sporego plusa dla serwera i czekam na otwarcie. !! !!!!! .POZDRO
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2016, 03:18:41 pm wysłana przez Shanique »


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: -2

Odp: [L2J] L2Hallate - H5 x5 - START 26.02.2016
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 27, 2016, 01:40:47 pm »
Jak online stoi ? :D


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Hallate - H5 x5 - START 26.02.2016
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 27, 2016, 02:42:04 pm »
Online mizerny. Z tego co widzę, chyba gracze nie lubią grać na polskich serverach. Wolą inne:/


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Hallate - H5 x5 - START 26.02.2016
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 28, 2016, 10:51:04 pm »
Witam Graczy!!!
Serdecznie zapraszam na serwer HALLATE gram od początku powstania serwera , nie widzę błędów , całkiem fajnie ustawione raty pomimo rat x5 , exp idzie całkiem szybko ,  z kasa też nie ma większego problemu , do tego Admin dołożył kilka lokacji ze skrzynkami na różnych poziomach do tego możliwość kupienia w sklepach nawet Vesperów daje nam sporo zabawy za całkowity brak dotacji , co jak dla mnie jest całkowitą rewelacją całkiem fajne zainteresowanie ADMINÓW i GM zajmujące się opieką graczy , pomocą czy dodatkowymi eventami typu FIND ME , ze sporymi nagrodami jako nagrodę główną. Więc myślę że server zasługuje na szansę w ostaci dobrego online. Raz jeszcze serdecznie zapraszam


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Hallate - H5 x5 - START 26.02.2016
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 28, 2016, 11:49:45 pm »
Witam Graczy!!!
Serdecznie zapraszam na serwer HALLATE gram od początku powstania serwera , nie widzę błędów , całkiem fajnie ustawione raty pomimo rat x5 , exp idzie całkiem szybko ,  z kasa też nie ma większego problemu , do tego Admin dołożył kilka lokacji ze skrzynkami na różnych poziomach do tego możliwość kupienia w sklepach nawet Vesperów daje nam sporo zabawy za całkowity brak dotacji , co jak dla mnie jest całkowitą rewelacją całkiem fajne zainteresowanie ADMINÓW i GM zajmujące się opieką graczy , pomocą czy dodatkowymi eventami typu FIND ME , ze sporymi nagrodami jako nagrodę główną. Więc myślę że server zasługuje na szansę w ostaci dobrego online. Raz jeszcze serdecznie zapraszam

Proszę koledzy o pomoc, podbijmy online z 3 na 10 może będzie ciekawiej :D <fail>
__________________________________
RetardTeam In My Heart <3
Yellow Crest 4Ever :D


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Hallate - H5 x5 - START 26.02.2016
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 29, 2016, 07:37:06 am »
No niestety online mizerota, ale server całkiem fajny. Polecam dla graczy lubiących grę w spokoju. Myślę, że server będzie stał dłużej niż się niektórym wydaje. Domyślam się, że nie przypadł do gustu z powodu sporych problemów z boceniem.:)