Witaj
Gość

Wątek: Szukam ludzi na nowy serwer  (Przeczytany 4552 razy)

  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Szukam ludzi na nowy serwer
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 28, 2016, 08:22:06 pm »
Nie no jak czytam te pierdalamento jak to dobrze, że jest l2store to dostaje sraczki na umyśle. Ok dostęp do epików jest zacny, ale to tylko jeden z nielicznych plusów l2donate, oprócz tego są specjalne enchanty np. nie palące itemasków, talizmany z imba rapso, koszulki regające instant full hp/cp/mp i można tego wymieniać w piz*u... celki, dmg resisty, cleansy. Granie na core dla pvp bez grubego e-portfela nie ma sensu, jedynie co pozostaje to pve i zabawa z mniejszymi klanami.
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Szukam ludzi na nowy serwer
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 28, 2016, 08:30:23 pm »
@bula

Tak się składa, że tylko dla Ciebie, bo Ty zawsze masz jakiś problem z tym co piszę. Serio nic do Ciebie nie mam, ale weź trochę ogarnij. Przeczytaj wszystkie wpisy od początku w tym wątku i zobacz, że większość osób zgadza się z tym co napisałem, tylko Ty twierdzisz coś innego i piszesz w wulgarny sposób.

Serio bula ja już wyrosłem z czasów, kiedy bawiło mnie forum PvP. Jeśli nie cierpisz tego co piszę to zwyczajnie ignoruj i nie komentuj :)

Pozdrawiam.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Szukam ludzi na nowy serwer
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 28, 2016, 09:46:07 pm »
https://www.youtube.com/channel/UCMP_rAnmsUtMr6Db9xWUykw
avatarofhope aka admin h5 midow 2+ lat wstecz, wywalil ponad 5k euroskow na offie, pewnie tylko na adenke :(

Może i wydać 10k, ale nadal po 3 (czy 2?) latach od wejścia lindvior'a nie umie poprawnie wpisać nazwy w tytule filmiku ^^ i skąd Ci ludzie biorą te pieniądze.


  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

Odp: Szukam ludzi na nowy serwer
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 28, 2016, 11:12:58 pm »
https://www.youtube.com/channel/UCMP_rAnmsUtMr6Db9xWUykw
avatarofhope aka admin h5 midow 2+ lat wstecz, wywalil ponad 5k euroskow na offie, pewnie tylko na adenke :(

Może i wydać 10k, ale nadal po 3 (czy 2?) latach od wejścia lindvior'a nie umie poprawnie wpisać nazwy w tytule filmiku ^^ i skąd Ci ludzie biorą te pieniądze.
stalonek w 2lata zrobil 3mln euraskow na taleskach, avatar byl u niego GM'em/prowadzil swoje serwery jednoczesnie, pewnie tez troche kasy mu wpadlo
i z tego co mi achylek kiedys pisal to jego starzy sa w top10 najbogatszych osob w jakims kraju