Witaj
Gość

Wątek: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - Server Resurrection 21.12.2018  (Przeczytany 61614 razy)

  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 09, 2018, 11:53:12 am »
Asgota nie uważasz ze jak to napisałeś wyżej
 Unjail (Jail to będzie kara za Botowanie i wszelkie inne przewinienia)  uniewinnienie za kase ? tzn dotacje ?
Czy osoby botujące ne powinny być permamentnie banowane ? Przecież to psuje rozgrywkę na serverze
Ile juz serverów było że live zostały tylko boty które farmiły spoilowały itp by wzbogacić osobe która w tym czasie siedziała w pracy
Rozumiem dotacje na żywotnosc serwera ale żebyw wykupywać się z jaila za botowanie ??? to chore


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 09, 2018, 11:56:17 am »
Asgota nie uważasz ze jak to napisałeś wyżej
 Unjail (Jail to będzie kara za Botowanie i wszelkie inne przewinienia)  uniewinnienie za kase ? tzn dotacje ?
Czy osoby botujące ne powinny być permamentnie banowane ? Przecież to psuje rozgrywkę na serverze
Ile juz serverów było że live zostały tylko boty które farmiły spoilowały itp by wzbogacić osobe która w tym czasie siedziała w pracy
Rozumiem dotacje na żywotnosc serwera ale żebyw wykupywać się z jaila za botowanie ??? to chore


Widziałeś ile kosztuje unjail? Wątpię ze ktoś sie pokusi ^^ a jak już sie pokusi to tak czy tak będzie na liście obserwowanych.



  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 09, 2018, 12:55:51 pm »
nie wazne ile kosztuje mało czy dużo chodzi o to że jest przyzwolenie na używanie botów i tym podobnych programów donacje mozna zebrac z innych zrodel a botowanie powinno byc banowane by pokazac ludziom ze to im się nie będzie opłacać


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 09, 2018, 02:51:57 pm »
ehh po co te spiny ?liczycie na online 5k +:)?


  • Wiadomości: 99

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 09, 2018, 03:28:07 pm »
Skoro Buffy są do 61 lvl, dlaczego jest ograniczenie do dwóch klientów? Co jak jestem crafterem i potrzebuję przynajmniej wc i bd? A  najlepiej jakiegoś dd i craftera podpiąć na follow?


Rynek też ciężko będzie zawojować mając możliwość odpalenia tylko dwóch klientów... Chociażby crafter w giran + recharger, do tego dodatkowy box z kryszami pod luxury + 2-3 boxy sprzedające shoty w innych miastach...


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 09, 2018, 04:13:06 pm »
Nie będę wypisywał tutaj mądrych i wyszukanych sentencji, bo połowę z Was to nic nie obchodzi, a druga nie zrozumie. Napiszę więc w prosty, niezbyt ostentacyjny sposób, który przypadnie do gusty każdemu prostemu użytkownikowi.

Admin tego uroczego serwera wygląda mi na typowego Janusza biznesu, który z całą pewnością przez kilka lat wstecz wzorował się na rosyjskich odpowiednikach, tyle, że wciąż jest to Pół-Janusz, gdyż w temacie widnieje "JAVA", a każdy szanujące się bratan Janusz ukradł pliki OFF. Już z góry proszę, by zostało mi oszczędzone wysławianie plików J, dziękuje.

Było głosowanie na raty serwera i już wtedy Pół-Janusz pokazał gdzie ma opinie graczy. Teraz są inne kwestie z którymi się nie zgadzacie, ale nie łudźcie się, że kogoś to obejdzie, bo i tak zrobi jak chce - i jasne, ma prawo. Jego piaskownica, ale co mu po piaskownicy, gdy zostanie w niej sam?  (Na pewno nie zostanie, bo 80% z Was dotuje. Hue Hue.)

Już kończąc, bo co za dużo, to niezdrowo. Jak widzę w jaki sposób tłumaczy się z takich, a nie innych posunięć, to czuje się jakby napluł mi w twarz i powiedział "no co kur.. i tak zagrasz".

Jesteście napaleni jak dziadek na osiemnastkę, także GL&HF.
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2018, 04:15:05 pm wysłana przez NędznySzczur »


  • Wiadomości: 197

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 09, 2018, 05:52:25 pm »
nie wazne ile kosztuje mało czy dużo chodzi o to że jest przyzwolenie na używanie botów i tym podobnych programów donacje mozna zebrac z innych zrodel a botowanie powinno byc banowane by pokazac ludziom ze to im się nie będzie opłacać

boty będą zawsze a to czy jest unjail z donate czy nie ma nie ma żadnego znaczenia.


  • Wiadomości: 167

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 09, 2018, 10:58:20 pm »
Nie będę wypisywał tutaj mądrych i wyszukanych sentencji, bo połowę z Was to nic nie obchodzi, a druga nie zrozumie. Napiszę więc w prosty, niezbyt ostentacyjny sposób, który przypadnie do gusty każdemu prostemu użytkownikowi.

Admin tego uroczego serwera wygląda mi na typowego Janusza biznesu, który z całą pewnością przez kilka lat wstecz wzorował się na rosyjskich odpowiednikach, tyle, że wciąż jest to Pół-Janusz, gdyż w temacie widnieje "JAVA", a każdy szanujące się bratan Janusz ukradł pliki OFF. Już z góry proszę, by zostało mi oszczędzone wysławianie plików J, dziękuje.

Było głosowanie na raty serwera i już wtedy Pół-Janusz pokazał gdzie ma opinie graczy. Teraz są inne kwestie z którymi się nie zgadzacie, ale nie łudźcie się, że kogoś to obejdzie, bo i tak zrobi jak chce - i jasne, ma prawo. Jego piaskownica, ale co mu po piaskownicy, gdy zostanie w niej sam?  (Na pewno nie zostanie, bo 80% z Was dotuje. Hue Hue.)

Już kończąc, bo co za dużo, to niezdrowo. Jak widzę w jaki sposób tłumaczy się z takich, a nie innych posunięć, to czuje się jakby napluł mi w twarz i powiedział "no co kur.. i tak zagrasz".

Jesteście napaleni jak dziadek na osiemnastkę, także GL&HF.

A co Tobie do tego kto i gdzie bedzie grac?
I co Ci do tego kto jak  i gdzie wydaje swoje pieniadze ?

Decydujac sie na gre zgadasz sie na pewien koncept. I biorac pod uwage ze tych punktow to jest roznej masci z kilkadzieiat to sie nie da tak tego ulozyc zeby kazdemu pasowalo. Zawsze sie znajdzie cos co mogloby byc inaczej/lepiej/wcale.

A co do wypuszczania botujacych za kase - mysle ze to najgorszy z mozliwych pomyslow. Boty = ban. Proste i skuteczne. Serio strasznie slabo to wyglada szczegolnie biorac pod uwage ile pracy w serwer wkladacie.
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2018, 11:02:13 pm wysłana przez Sheani »
Castani


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

  • clickbait
Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 09, 2018, 11:13:18 pm »
Limit 4-5 kont wydaje sie idealny, 2 clienty to dramat, popierm osobe wyzej ktora argumentuje dlaczego jest to slabym pomyslem.
Addicted


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 10, 2018, 07:10:55 am »
Widzę że moje wcześniejsze posty ( jeden dłuższy i drugi krótki ) zostały przeoczone ( a może zignorowane nieistotne).

Asgota

Jeśli nie chcesz odpowiedzieć na ten dłuższy post odpowiedz chociaż na ten. Sprawa nadal dotyczy c gratów za dote.
Chodzi mi tutaj nie tylko o przypisanie zdotowanego itemku do danej postaci ( bo o tym wspominałeś już wcześniej że tak będzie), ale o blokadę enchantu do max +3. Zgodnie z tym co zaproponował użytkownik Sartir we wcześniejszym poście komentującym mój post. Czy możliwe było by wprowadzenie takich ograniczeń na itemki pozyskane z dotacji ? Jeśli tak to zgodnie z obietnicą przestanę wreszcie marudzić w tym temacie.


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 10, 2018, 09:58:21 am »
Bot=Ban tak właśnie powinno być jeśli na serwerze będzie możliwość wykupienia sie z tego nie ważne za jaką kase to zawsze znajdzie się ktoś kto zapłaci a na to chyba właśnie liczycie

Może i nie da się wyłapać wszystkich ale przynajmniej pokażcie że coś z tym robicie bo na pewno da to wielu osobom coś do myślenia a tak jak napisał kolega wyżej zostaniecie w tej piaskownicy sami ewentualnie z botami :):):)


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 10, 2018, 10:44:49 am »
Admin tego uroczego serwera wygląda mi na typowego Janusza biznesu, który z całą pewnością przez kilka lat wstecz wzorował się na rosyjskich odpowiednikach, tyle, że wciąż jest to Pół-Janusz, gdyż w temacie widnieje "JAVA", a każdy szanujące się bratan Janusz ukradł pliki OFF. Już z góry proszę, by zostało mi oszczędzone wysławianie plików J, dziękuje.

Jeżeli ty dalej wierzysz w "kradzione pliki off" i twierdzisz że pliki OFF to pliki np NC, to chyba nie mamy o czym rozmawiać.
Uważasz że L2j jest złe, a nie podałeś nawet jednego konkretnego powodu dlaczego tak twierdzisz. Czyli sam jesteś typowym Januszem z sąsiedztwa "To jest złe i chuj, Tylko Passat 1.9TDI!"
Ok, starczy już marnowania czasu...

Widzę że moje wcześniejsze posty ( jeden dłuższy i drugi krótki ) zostały przeoczone ( a może zignorowane nieistotne).

Asgota

Jeśli nie chcesz odpowiedzieć na ten dłuższy post odpowiedz chociaż na ten. Sprawa nadal dotyczy c gratów za dote.
Chodzi mi tutaj nie tylko o przypisanie zdotowanego itemku do danej postaci ( bo o tym wspominałeś już wcześniej że tak będzie), ale o blokadę enchantu do max +3. Zgodnie z tym co zaproponował użytkownik Sartir we wcześniejszym poście komentującym mój post. Czy możliwe było by wprowadzenie takich ograniczeń na itemki pozyskane z dotacji ? Jeśli tak to zgodnie z obietnicą przestanę wreszcie marudzić w tym temacie.


Nikt nie przeoczył twojej wypowiedzi, jak śledzisz każdy z tematów w dziale Serwera to wiesz że staram się każdemu odpisać.
Niestety start coraz bliżej, a ludziom dopiero teraz przypomniało się że przecież są Beta Testy, niestety jesteśmy zawaleni robotą i nie mam czasu na śledzenie forum 24/7.

Limit 4-5 kont wydaje sie idealny, 2 clienty to dramat, popierm osobe wyzej ktora argumentuje dlaczego jest to slabym pomyslem.


Limit kont był w ankiecie, oraz było o nim pisane praktycznie od samego początku pracy nad projektem.
Jeżeli chcecie coś zmienić przekonajcie Shanique, lub Soulerna.
Pamiętajcie też że ta gra nie jest "Multi-Single-Player", a blokada boxów ma zmusić graczy do współpracy.
(Swoją drogą jeżeli online nie pozwoli na swobodną grę bez boxów, wtedy zapewne zwiększymy limit, ale to przed nami...)

nie wazne ile kosztuje mało czy dużo chodzi o to że jest przyzwolenie na używanie botów i tym podobnych programów donacje mozna zebrac z innych zrodel a botowanie powinno byc banowane by pokazac ludziom ze to im się nie będzie opłacać
Asgota nie uważasz ze jak to napisałeś wyżej
 Unjail (Jail to będzie kara za Botowanie i wszelkie inne przewinienia)  uniewinnienie za kase ? tzn dotacje ?
Czy osoby botujące ne powinny być permamentnie banowane ? Przecież to psuje rozgrywkę na serverze
Ile juz serverów było że live zostały tylko boty które farmiły spoilowały itp by wzbogacić osobe która w tym czasie siedziała w pracy
Rozumiem dotacje na żywotnosc serwera ale żebyw wykupywać się z jaila za botowanie ??? to chore

Spora część serwerów pozwala się wykupić za używanie nielegalnego oprogramowania (botów) ale to nie zmienia faktu że jest to po prostu nieopłacalne, nie chce mi się nawet wierzyć że ktoś zapłaci za Unjail...
Jeżeli was to tak boli możemy zrezygnować z pomysłu Unjaila za botowanie, bo tak jak pisałem raczej i tak nikt z tego nie skorzysta... Anyway, lista dotacji nie jest jeszcze gotowa, a to co wypisałem wcześniej było tylko przykładem który wymyśliłem dosłownie w 5minut, także nie spinajcie się o tą listę tak bardzo... (Lista musi jeszcze przejść przez administrację lineage2.com.pl)

Co do różnicy pomiędzy Ban a Jail, postać zostaje zablokowana i staje się bezużyteczna w obu przypadkach. Także czy to Jail czy to Ban - zasada jest taka sama...

Asgota

Jeżeli potwierdzisz że możecie zrobić tak jak zaproponował Sartir, przestanę marudzić :P
Chodzi mi tutaj nie tylko o przypisanie zdotowanego itemku do danej postaci ( bo o tym wspominałeś już wcześniej że tak będzie), ale o blokadę enchantu do max +3.



Zrobić oczywiście się da, tylko to wszystko kosztuje CZAS, a jego jest mało, jeżeli będzie chwila wolna zrobię kopie wszystkich setów, broni C i sprawię że będą nietradowalne.
Niestety sety to nie problem, problem jest z broniami... bo jednak trochę ich jest...
Co do enchantu, moim zdaniem wystarczy blokada trade, enchant to już serio strata czasu...
Zastanawiam się tylko co zrobić z kryształami po Fail Enchancie...

Bot=Ban tak właśnie powinno być jeśli na serwerze będzie możliwość wykupienia sie z tego nie ważne za jaką kase to zawsze znajdzie się ktoś kto zapłaci a na to chyba właśnie liczycie

Może i nie da się wyłapać wszystkich ale przynajmniej pokażcie że coś z tym robicie bo na pewno da to wielu osobom coś do myślenia a tak jak napisał kolega wyżej zostaniecie w tej piaskownicy sami ewentualnie z botami :):):)

Walka będzie, ten system działa bardzo fajnie: http://l2emi.eu/report.php
Jeżeli gracze tylko będą raportować to Ban Lista będzie aktualizowana bardzo często :)
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2018, 10:46:33 am wysłana przez Asgota »



  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 10, 2018, 11:46:47 am »
Bot=Ban tak właśnie powinno być jeśli na serwerze będzie możliwość wykupienia sie z tego nie ważne za jaką kase to zawsze znajdzie się ktoś kto zapłaci a na to chyba właśnie liczycie

Może i nie da się wyłapać wszystkich ale przynajmniej pokażcie że coś z tym robicie bo na pewno da to wielu osobom coś do myślenia a tak jak napisał kolega wyżej zostaniecie w tej piaskownicy sami ewentualnie z botami :):):)

Walka będzie, ten system działa bardzo fajnie: http://l2emi.eu/report.php
Jeżeli gracze tylko będą raportować to Ban Lista będzie aktualizowana bardzo często :)
powodzenia w sprawdzaniu dziesiatek falszywych raportow :D


  • Wiadomości: 99

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 10, 2018, 11:51:44 am »
  • Gdzie mogę zarequestować o zwiększenie/zniesienie limitu boxów? Tak - L2 to gra multiplayer, ale solo playerzy zawsze są i będą - i również wpierają serwer poprzez donate.
  • Co do itemów z donate - polecam skopiowanie rozwiązania innych serwerów - jedyne i skuteczne rozwiązanie - untradeable (między graczami, przez WH itd) i unenchantable.


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 10, 2018, 12:14:31 pm »
Bot=Ban tak właśnie powinno być jeśli na serwerze będzie możliwość wykupienia sie z tego nie ważne za jaką kase to zawsze znajdzie się ktoś kto zapłaci a na to chyba właśnie liczycie

Może i nie da się wyłapać wszystkich ale przynajmniej pokażcie że coś z tym robicie bo na pewno da to wielu osobom coś do myślenia a tak jak napisał kolega wyżej zostaniecie w tej piaskownicy sami ewentualnie z botami :):):)

Walka będzie, ten system działa bardzo fajnie: http://l2emi.eu/report.php
Jeżeli gracze tylko będą raportować to Ban Lista będzie aktualizowana bardzo często :)
powodzenia w sprawdzaniu dziesiatek falszywych raportow :D

bedą zapewnei fałszywe reporty, ale system jest tak opracowany by pokazywał reporty z największym prawdopodobieństwem bota.

  • Gdzie mogę zarequestować o zwiększenie/zniesienie limitu boxów? Tak - L2 to gra multiplayer, ale solo playerzy zawsze są i będą - i również wpierają serwer poprzez donate.
  • Co do itemów z donate - polecam skopiowanie rozwiązania innych serwerów - jedyne i skuteczne rozwiązanie - untradeable (między graczami, przez WH itd) i unenchantable.


Napisz pw do shanique albo soulern, ewentualnie napisz do nich na Facebooku.



  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 10, 2018, 12:24:06 pm »
Moglibyście zrobić z premki +1 box napewno ludzie by to qpowali i byłoby to fajne rozwiazanie na  placz o te boxy.

Wracajac do tematu im blizej servera tym dziwniejsze rzeczy by tu ludzie chcieli ...
Server ma przyciagac a nie odstraszac wiec lepiej dobrze sie zastanowic co i jak .

Peace :)


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

  • Hollow's Power
Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 10, 2018, 01:18:33 pm »
Jeżeli ty dalej wierzysz w "kradzione pliki off" i twierdzisz że pliki OFF to pliki np NC, to chyba nie mamy o czym rozmawiać.

zaraz zaraz, ty tak na poważnie? to uważasz że się serwer w c++ napisał sam? albo że mała grupka graczy ochoczo w wolnym czasie sobie to napisała? a setki gigabajtów danych wzięło się z powietrza lub sobie wymyślili na szybko? tak było w wielu aspektach ale to w przypadku pierwszych l2j

rozumiem że nie musisz koniecznie znać się na wszystkich technicznych stronach stawiania serwera czy pochodzenia plików i historii ich rozwoju, ale pisanie że l2off jest wyssany z palca i że kradzież nigdy nie miała miejsca jest właśnie twoim domysłem który na dodatek przeczy faktom

z drugiej strony osobiście nie neguje l2j, daje więcej pola do manewru, tylko że to wiąże się z wieloma bugami na które naprawy administracja nie ma czasu lub umiejętności = stąd niechęć do l2j, nie z powodu samej struktury i różnic, ale właśnie z wcześniej podanych powodów i przez to że w historii privów była masa właśnie takich przypadków, kiedy krytyczne błędy wychodzą po miesiącu gry lub później, co jest czystą stratą czasu
Żadna z historii , jakie ludzie opowiadają o mnie,
nie zmieni tego faktu, kim naprawdę jestem.


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 10, 2018, 01:30:53 pm »
Jeżeli ty dalej wierzysz w "kradzione pliki off" i twierdzisz że pliki OFF to pliki np NC, to chyba nie mamy o czym rozmawiać.

zaraz zaraz, ty tak na poważnie? to uważasz że się serwer w c++ napisał sam? albo że mała grupka graczy ochoczo w wolnym czasie sobie to napisała? a setki gigabajtów danych wzięło się z powietrza lub sobie wymyślili na szybko? tak było w wielu aspektach ale to w przypadku pierwszych l2j

rozumiem że nie musisz koniecznie znać się na wszystkich technicznych stronach stawiania serwera czy pochodzenia plików i historii ich rozwoju, ale pisanie że l2off jest wyssany z palca i że kradzież nigdy nie miała miejsca jest właśnie twoim domysłem który na dodatek przeczy faktom

z drugiej strony osobiście nie neguje l2j, daje więcej pola do manewru, tylko że to wiąże się z wieloma bugami na które naprawy administracja nie ma czasu lub umiejętności = stąd niechęć do l2j, nie z powodu samej struktury i różnic, ale właśnie z wcześniej podanych powodów i przez to że w historii privów była masa właśnie takich przypadków, kiedy krytyczne błędy wychodzą po miesiącu gry lub później, co jest czystą stratą czasu

Sluchaj, nie mam ani chęci, ani ochoty sie kłócić... możesz sobie wierzyć w co tam chcesz. Ale nie znam ani jednego servera interlude (priv) na którym działają w 100% wszystkie CH (bez customow), kolejna rzecz, Quest A window to the Future. Na żądnym „offie” tego jeszcze nie widziałem. Sam camar wstawiając tutaj reporty z przykładami wyciągniętymi prosto z forum lineage2 pokazuje jakie te „offy” są zajebiste.
Nawet jeżeli kiedyś była jakaś kradzież czy inny typ wyssania plików, to na 10000% nie było to source interlude.

Poza tym ten temat chyba nie dotyczy rodzajów plików tylko konkretnego serwera.



  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 10, 2018, 05:09:59 pm »

Zrobić oczywiście się da, tylko to wszystko kosztuje CZAS, a jego jest mało, jeżeli będzie chwila wolna zrobię kopie wszystkich setów, broni C i sprawię że będą nietradowalne.
Niestety sety to nie problem, problem jest z broniami... bo jednak trochę ich jest...
Co do enchantu, moim zdaniem wystarczy blokada trade, enchant to już serio strata czasu...
Zastanawiam się tylko co zrobić z kryształami po Fail Enchancie...


Jeśli zastanawiasz się co zrobić z kryształami po fail enchancie , zrób to co zaproponował Sarah. Napisał on tak :

"Co do itemów z donate - polecam skopiowanie rozwiązania innych serwerów - jedyne i skuteczne rozwiązanie - untradeable (między graczami, przez WH itd) i unenchantable."

Po takim rozwiązaniu problemu i ty będziesz miał spokój z kryształami i ja przestanę marudzić.


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 10, 2018, 09:07:11 pm »
Ja wolal bym po pół roku UPgrade do serwera do wyższej kroniki i tak co pół roku by dobić do H5
1. Starzy gracze mogli by sie nadal rozwijać
2. Dochodza nowe lokacje, skonczy sie klasyczne pvp na epikach i w fogu..
3. Transformacje
4. Dzialajace BAŃKI u magów (koniec dominacj DD za czasów IL)
5. Pety - Ferniry
6. Oraz najważniejszy FORTECE - kolejna okazja do PVP
7. Gracze grajacy wylacznie suportami maja skile dzieki ktorym równiez beda mogli wykazac sie na PVP

Dzięki temu stawiamy na długowieczność serwera + naplyw nowych graczy fanów wyższych kronik, ciągle świeża krwe spragniona gry na swojej ulubionej kronice.

Łaczenie serwerów hmm ciagle odgrzewac starego kotleta IL mozna tylko przez ostatnie 2 lata zaliczylem 3 serwery i na kazdym jest to samo community oraz ten sam schemat.. i serwer umiera....

Bardzo dobre wspominam DEXa. Bywalo ze znudzony juz dana kronika robilem rok przerwy wracalem na kolejna kronike "maly powiew świeżosci powodowal ze bylo naprawde spoko.

Nowi gracze tez znacznie szybciej wbijali sie w Ski bo byly tanie jak barszcz serwer nawet za czasu Gracji tetnil zyciem :D to byly czasy :)


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 10, 2018, 11:35:36 pm »
Ja wolal bym po pół roku UPgrade do serwera do wyższej kroniki i tak co pół roku by dobić do H5
1. Starzy gracze mogli by sie nadal rozwijać
2. Dochodza nowe lokacje, skonczy sie klasyczne pvp na epikach i w fogu..
3. Transformacje
4. Dzialajace BAŃKI u magów (koniec dominacj DD za czasów IL)
5. Pety - Ferniry
6. Oraz najważniejszy FORTECE - kolejna okazja do PVP
7. Gracze grajacy wylacznie suportami maja skile dzieki ktorym równiez beda mogli wykazac sie na PVP

Dzięki temu stawiamy na długowieczność serwera + naplyw nowych graczy fanów wyższych kronik, ciągle świeża krwe spragniona gry na swojej ulubionej kronice.

Łaczenie serwerów hmm ciagle odgrzewac starego kotleta IL mozna tylko przez ostatnie 2 lata zaliczylem 3 serwery i na kazdym jest to samo community oraz ten sam schemat.. i serwer umiera....

Bardzo dobre wspominam DEXa. Bywalo ze znudzony juz dana kronika robilem rok przerwy wracalem na kolejna kronike "maly powiew świeżosci powodowal ze bylo naprawde spoko.

Nowi gracze tez znacznie szybciej wbijali sie w Ski bo byly tanie jak barszcz serwer nawet za czasu Gracji tetnil zyciem :D to byly czasy :)

Pół roku walczymy z tymi plikami, a teraz wyobraź sobie że bierzemy Kameal i od nowa :)
I zaraz Hellbound :V
Nie... Już nie te lata :D



  • Wiadomości: 167

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 11, 2018, 02:33:57 am »
Jeżeli ty dalej wierzysz w "kradzione pliki off" i twierdzisz że pliki OFF to pliki np NC, to chyba nie mamy o czym rozmawiać.

zaraz zaraz, ty tak na poważnie? to uważasz że się serwer w c++ napisał sam? albo że mała grupka graczy ochoczo w wolnym czasie sobie to napisała? a setki gigabajtów danych wzięło się z powietrza lub sobie wymyślili na szybko? tak było w wielu aspektach ale to w przypadku pierwszych l2j

rozumiem że nie musisz koniecznie znać się na wszystkich technicznych stronach stawiania serwera czy pochodzenia plików i historii ich rozwoju, ale pisanie że l2off jest wyssany z palca i że kradzież nigdy nie miała miejsca jest właśnie twoim domysłem który na dodatek przeczy faktom

z drugiej strony osobiście nie neguje l2j, daje więcej pola do manewru, tylko że to wiąże się z wieloma bugami na które naprawy administracja nie ma czasu lub umiejętności = stąd niechęć do l2j, nie z powodu samej struktury i różnic, ale właśnie z wcześniej podanych powodów i przez to że w historii privów była masa właśnie takich przypadków, kiedy krytyczne błędy wychodzą po miesiącu gry lub później, co jest czystą stratą czasu

Sluchaj, nie mam ani chęci, ani ochoty sie kłócić... możesz sobie wierzyć w co tam chcesz. Ale nie znam ani jednego servera interlude (priv) na którym działają w 100% wszystkie CH (bez customow), kolejna rzecz, Quest A window to the Future. Na żądnym „offie” tego jeszcze nie widziałem. Sam camar wstawiając tutaj reporty z przykładami wyciągniętymi prosto z forum lineage2 pokazuje jakie te „offy” są zajebiste.
Nawet jeżeli kiedyś była jakaś kradzież czy inny typ wyssania plików, to na 10000% nie było to source interlude.

Poza tym ten temat chyba nie dotyczy rodzajów plików tylko konkretnego serwera.

Z dawnych czasow pamietam jak taka plotka sie pojawiala ze interlude nigdy nie zostalo skradzione ba nawet kolo tych plikow nikt nigdy nie stal a wszystkie te l2 offy to przerabiane c4/c5 ktore to podobno zostaly zawiniete.

a co do wyzszych kronik ... dla mnie sa niejadalne a kamaele przywoluja u mnie chec popelnienia samobojstwa z rozpaczy jak to wszystko zostao spier****** [=
« Ostatnia zmiana: Maj 11, 2018, 02:36:30 am wysłana przez Sheani »
Castani


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 11, 2018, 07:17:00 am »
Dobrze zrobiony server Interlude zawsze będzie mieć swoich zwolenników i nie potrzebne tu upgrade do wyzszych kronik.
Jeśli tylko Geodata bedzie ok to juz połowa sukcesu,byleby moby nie tkwiły w ścianach itp :D:D:D
Na ratach x7 nie tak szybko o endgame miło będzie popatrzeć jak ludzie będą biegać w C grade B grade A grade i tylko nieliczni szybko uzbierają coś z S wiec zapowiada sie fajna rozgrywka i tu wam chwała że poświęciliście swoj czas na stworzenie tego projektu.
Zawsze chciałem pograć na serwerze gdzie odpowiadać będzie za niego polska grupa twórców która może nie będzie miała wszystkiego w dupie jak inni i będzie otwarta na opinie swoich graczy.Mam nadzieje że ja jak i pozostali gracze nie będą zawiedzeni po starcie sewera


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 11, 2018, 05:04:25 pm »
Aktualnie jestem na 3 serwerze w ciągu ok. roku.. Wszystkie padły.. bo community to ci sami ludzie którzy wędrują od serwera do serwera. Doszło do tego ze jak się otwiera nowy serwetek wpada kilka CP Tygryskow wykopują najlepsze CH i juz cześć pozostalych klanow odpuszcza. Wystarczy ze na serwie jest 4 CP Tygryskow jak wbijają lewe-le... W tydzień robią bosy. Do pierwszego rozdania hero serwer jeszcze żyje potem jakiś sieg i dominacja tych samych ludzi... Te sama nicki ile mozna..

To juz nie jest gra dla przyjemności tylko... jakas paranoja... na rekord, w ile czasu da sie dojsc do END GAME :)
Party lukow bo przeciez staty DD w IL wypadaja lepiej. A szkodza bo w wszych kronikach nuki juz sa lepiej zbalasowani, jak taka banka na siegu poleci komus na "paszcze" to sie sklada cale party.

Macie problem z kamelami to zrobcie kronike bez kameli :D:D napewno znajdzie sie sporo chetnych by pograc nie tylko nukami ale i na luku beda tez tacy co i tanka wybiora :D wiecej zabawy wiecej mozliwosci.

W IL WSZYSCY JUZ GRAJA NA PAMIEC :) I TO JUZ JEST SLABE..

Asgota
To dajcie sobie rok na przejscie na nowa kronike albo 1,5.


  • Wiadomości: 167

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 11, 2018, 06:47:25 pm »
Ktos kto twierdzi ze end game  na interlude luk>mag to chyba end game nie widzial
Castani