Witaj
Gość

Wątek: Znasz javę?  (Przeczytany 2252 razy)

  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Znasz javę?
« dnia: Październik 16, 2018, 12:27:29 am »
Szukam kolaboranta znającego javę ( 1.7-1.8 ) do pracy nad projektem serwera typu midrate dla casualowych graczy nie mających już czasu na bezustanną farmę na retailu czy low rate privie.


I mam wymagania, a co:
1. może być osoba początkująca, która chce rozwijać umiejętności w javie
2. niekoniecznie poziom junior developera
3. znajomosć jednego IDE do javy
4. jeśli nie masz pojęcia co to ant czy gradle i musisz sprawdzić w Google, to nawet nie próbuj
5. tak samo svn, git i mercurial - podstawowa znajomość jednego z systemu kontroli wersji
6. gracz, niekoniecznie aktywny, grający kiedyś na plikach retailowych na oficjalnych serwerach lub prywatnych
7. pełnoletni
8. nie chimeryczny, potrafiący deeskalować konflikty a nie je nakręcać

Celuję w raty x5-x20.
Kronika jeszcze do ustalenia, ale na pewno nie nowy GoD
Pliki służące za podstawę są już wybrane, pozostaje jedynie kwestia których z nich użyjemy, to już  po ustaleniu kroniki.
Projekt ma być niekomercyjny, bez nastawienie na gigantyczny zarobek, ustawiony pod dorosłych graczy, którzy nie do końca dorośli i chcą sobie odświeżyć klimat starej gry.
Nie jestem w stanie samodzielnie zrealizować takiego projektu, dlatego szukam kogoś do współpracy.
Przewidziany start projektu to grudzień - ale przyszłego roku, więc by zdążyć powinniśmy zacząć miesiąc temu xD
Nie wymagam poswięcania na projekt 8 godzin dziennie, jeśli uda się 5-6 h w tygodniu to powinno wystarczyć.

Proszę pisać na PM, domyślam się, że szturmu nie będzie, co jakiś czas pozwolę sobie odświeżyć wątek.
Na forum nie zagladam codziennie, mogę odpisać po więcej niż 24h, proszę być cierpliwym.


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Znasz javę?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 11, 2019, 12:44:09 pm »
No i proszę, nie spodziewałem się, że będę musiał podbić watek. Nikt długo się nie zgłaszał to machnąłem ręką i długo tutaj nie zaglądałem. A tutaj proszę, okazało się, że ktoś jednak się zgłosił.
Panie kolego który napisałeś do mnie prywatną wiadomość, jeśli czytasz forum a się nie logujesz, to zaloguj się, odpisałem.