Witaj
Gość

Wątek: QUESTY na A GRADE Recki  (Przeczytany 60488 razy)

QUESTY na A GRADE Recki
« dnia: Lipiec 25, 2006, 09:21:36 am »
Ktos zadał sobie troche tródu zeby przetłumaczyc te Qest udało mi sie je znalezc wiec je tu wklejam.
Na C4 nie ma recek w dropie na A grade mozna robic tylko qest i sa to tylko 60% recki.
Widzialem tylko w dropie recki na bizuterie i ostatnio dodano kilka recek na bron choc na bron tez jest qest ale na wiekszosci serwów pewnie nie dziala składa sie on z 2 czesci 1 działa ale druga ta własciwa jusz nie 1 czesc bieze sie w Hanter wilage u WH Sagrita(składa sie z 3 podqestów) i po wykonaniu bardzo  dlugiego  qesta powinien nas odesłac do wykonania własciwego qesta na bron
A te co tu wkleilem powinny dzialac na kazdym serwie

Qest na recki 60%  rekawiczki,byty i Helmy

Quest zaczynamy mając lvl59 udajemy się do Aden do Warehouse Keeper Walderal od którego bierzemy questa i on prosi nas abyśmy się udali do TOI bic mobki tj: Corrupt Sages 3 piętro, Erin Ediunces 4 piętro, Hallate’s Inspectors 5 piętro, Messenger Angels 7 piętro, Platinum Guardian Prefects 9 i 10 piętro z których wypadac nam będą ‘Ascient papirus’ jeśli klikniecie na te papirusy będą się one zamieniac na

Ancient Jokebook i Ancient Chain Letter

Revelation of Seals 1-7 –

Idziemy do Claudia Athebalt, która znajduje sie na północ Aden Castel I dostaniemy w zamian od niej recepte 60% na nightmare buty,rękawice lub hełm;
Jesli udamy się do Magister Desmond który znajduje się w Aden's Magic Guild dostaniemy w zamian recepte 60% na Majestic buty, rękawiczki lub hełm

Ancient Epic 1-5 –

Udajemy się do Antique Dealer Patrin (in Grocery Store) w Oren Castle Town dostaniemy w zamian recepte 60% na Tallum rękawiczki, buty lub hełm.

Imperial Genealogy 1-5 –

Udajemy się do Trader Holly w Aden Castle Town w zamian dostaniemy recepte 60% na Dark Crystal rekawiczki, buty albo hełm
.
ToI Blueprint 1-13 –

Udajemy się do Warehouse Keeper Walderal a Aden. W zamian dostaniemy recepty 60% na Dark Crystal, Tallum, Nightmare,i Majestic rękawiczki, buty albo hełm.

Wszystkie części oraz recepty przydzielane są losowo.

Questa opisałem jak najprościej ale odsyłam do orginalnej wersji w j.angielskim na stronie

http://lineage2.stratics.com/content/library/quests/quest.php?id=15038

Qest na recki 60%  Ubrania

Qest może wziąśc każdy kto osiągnął lvl 51 u NPC Sobling, który znajduje się na jednym z mostów do Giants Cave. Podchodząc do Soblinga i rozmawiając z nim macie do wyboru 2 qesty cześc 1 i częśc 2 wybieracie tą 1 i wtedy Sobling każe wam zabijac moby tj.yintzu, paliotes, hamruts i krantros z mobów będą wam wypadac skrole ‘Ascient parchments ‘ po kliknięciu na te skrole będą się one zamieniac na części książek

Giants Doodle
Giants Loveletter
Book: Giants Medical Science Chapters 1-5
Handbook: Giants Architecture Chapters 1-5
Blueprint: Giants Golem Chapters 1-5
Book: Basics of Giants Magic Chapters 1-5

Musicie z każdego rodzaju książki zdobyc po 5 czesci 1 , 2, 3 ,4, 5, jeśli je zdobędzieci wtedy możecie do Soblinga a on wam wymieni te zebrane części na recepte 60%

Book: Giants Medical Science
60% Recipe: Tallum Tunic
60% Recipe: Tallum Stockings

Handbook: Giants Architecture
60% Recipe: Dark Crystal Leather Armor
60% Recipe: Tallum Leather ARmor

Blueprint: Giants Golem
60% Recipe: Dark Crystal BreastPlate
60% Recipe: Tallum Plate Armor

Book: Basics of Giants Magic
60% Recipe: Dark Crystal Gaiters
60% Recipe: Dark Crystalline Leggings

Bijąc powyższe moby w pewnym momencie do qestowego inventory wpadnie wam ksiażka ‘Mysterious book’ jest ona koloru niebieskiego kiedy już ja będziecie mieli wracacie do Soblinga i po rozmowie z nim wyśle was do Warehouse Freightman Cliff w Oren. Po rozmowie z nim wracacie do Soblinga i możecie wżiąśc 2 częśc qesta i wtedy on każe wam zabijac moby tj. Lesser Giant Solders, Lesser Giant Scouts, Lesser Giant Mages i Lesser Giant Elders.
Z mobów tych będą wypadac wam książki ‘Ancient Titan Books’ po kliknięciu zamieniac się będą w

Giants Doodle
Giants Loveletter
Alamanac: Titan Culture Chapters 1-5
Book: Giants Science & Technology Chapters 1-5

Za te czesci dostanieci rerecki tj.

60% Recipe: Majestic Plate Armor
60% Recipe: Majestic Leather Armor
60% Recipe: Armor of Nightmare
60% Recipe: Nightmare Leather Armor

Zamiana Ascient parchments i Ancient Titan Books’ na czesci następuje losowo i otrzymywane od Soblinga recki tez sa losowo przyznawane

Opisałem tego questa najkrucej i najprościej jak umiałem jesli będzie się to wydawało dalej nie zrozumiałe to odsyłam do strony z questem w wersji angielskiej
http://lineage2.stratics.com/content/library/quests/quest.php?id=15008

By Einhasad


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: QUESTY na A GRADE Recki
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 24, 2006, 11:04:14 pm »
A skąd zdobyć recke na sealed zbroje?
Bo nie wiem jakie składniki są potrzebne do zwykłych zbroi więc sealed łatwiej złożyć xD
Aha, i ile trzeba aa żeby sealed zbroje zamienić na zwykłą?
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: QUESTY na A GRADE Recki
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 24, 2006, 11:35:49 pm »
A skąd zdobyć recke na sealed zbroje?
Bo nie wiem jakie składniki są potrzebne do zwykłych zbroi więc sealed łatwiej złożyć xD
Aha, i ile trzeba aa żeby sealed zbroje zamienić na zwykłą?
Siena twoj CL ci wszystko wyjaśni kazda racka a gerade jest na sealed ktore od sealed-wojesz u mammona kowala za aa :) i w ten sposób powstal chookapik i sprzet a i s :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
Odp: QUESTY na A GRADE Recki
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 02, 2007, 02:46:57 pm »
A skąd zdobyć recke na sealed zbroje?
Bo nie wiem jakie składniki są potrzebne do zwykłych zbroi więc sealed łatwiej złożyć xD
Aha, i ile trzeba aa żeby sealed zbroje zamienić na zwykłą?
Siena twoj CL ci wszystko wyjaśni kazda racka a gerade jest na sealed ktore od sealed-wojesz u mammona kowala za aa :) i w ten sposób powstal chookapik i sprzet a i s :P

Zerknij tutaj są opisy recek i gdzie je znaleźć  :D

www.l2wh.com





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: QUESTY na A GRADE Recki
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 21, 2007, 02:15:59 pm »
Wiesz z tego co czytam na tym angielskim linku co podales to wychodzi ze nie recki tylko partsy sie dostaje. Tylko za BP mozna recki...Zrobilem questa z Ancient Epicami i nie dostalem recki na talluma tylko 1 marny part na rekawiczki:) wiec.. jak mozesz to edit^^ :)


Odp: QUESTY na A GRADE Recki
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 26, 2007, 05:57:13 pm »
Wiesz z tego co czytam na tym angielskim linku co podales to wychodzi ze nie recki tylko partsy sie dostaje. Tylko za BP mozna recki...Zrobilem questa z Ancient Epicami i nie dostalem recki na talluma tylko 1 marny part na rekawiczki:) wiec.. jak mozesz to edit^^ :)

rzeczy sa przyznawane losowo moze to byc recka, jakaś cześc lub cała rekawiczka, buty lub hełm


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: QUESTY na A GRADE Recki
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 26, 2007, 10:52:47 pm »
Polgara, czyli można dostać od razu bez męczenia się cały dropik? :)
Dobrze wiedzieć ;)
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


Odp: QUESTY na A GRADE Recki
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 26, 2007, 11:27:36 pm »
robiłem tego questa gdzieś koło maja 2006 wedle tego opisu posiłkujac sie stroną stratic i w tym queście na rękawiczki można było dostać części, recki i całe itemy ale teraz z tego co widze na stratic opis questa został zmieniony i poprawiony jeśli chodzi o nagrode chociaz pisze ze ostatnie zmiany były robione pod C3
Ja robiłem questa na l2j C4 przypuszczalnie te całe itemy to był bład w  l2j i ktoś kto opisał questa na stratic robił to na l2j teraz jest też c4 off więc opis został poprawiony możliwe ze bład ten występuje jeszcze w C5

teraz to wyglada tak
Rewards:

Revelation of Seals Set (1-7): 4000 adena, Nightmare helm, boot, glove designs OR Majestic helm, boot, glove designs

Ancient Epic Set (1-5): 1-3 Tallum helm, boot, glove designs

Imperial Genealogy (1-5): 1-3 Dark Crystal helm, boot, glove designs

ToI Blueprint Set (1-13): Either a A-grade helm, boot, glove design, or a recipe. You choose which armor set you want, so that part is not random.
Teraz tylko u werhausa Waldera dostaniemy recki lub częsci u pozostałych tylko częsci


W queście na recki ubrań z tego co widze nic sie nie zmieniło

Sorki ze wprowadziłem was w bład z tym questem ale sprwadzcie jak gracie na l2j c5 możliwe ze dalej jest ten błąd na całe itemy



  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: QUESTY na A GRADE Recki
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 19, 2007, 04:29:29 pm »
a czy pamietasz moze na ktorym pietrze i z jakiego moba mozna dostac Bluprint 5;11;12.mam np 20 bluprintow na 2 a tamtych nie moge za nic w swiecie znalesc


  • Wiadomości: 363

  • Pochwał: 2

Odp: QUESTY na A GRADE Recki
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 02, 2007, 09:57:54 pm »
skąd brac poszczegulne blue printy do doi? tzn z jakich mobkow 1,2,3...


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 2

  • Ślepe oko
Odp: QUESTY na A GRADE Recki
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 03, 2007, 12:30:40 am »
Toi 6,7 leci na piętrze 7mym.

Toi 5,11,12 czy inne takie lecą na 9/10

Reszta będzie się dropić razem z tymi.(te mają najniższy drop rate chyba)
wannabe
]|[


  • Wiadomości: 516

  • Pochwał: 4

Odp: QUESTY na A GRADE Recki
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 09, 2007, 03:33:46 pm »
Czy z Legancy of Isolence w C4 nie jest przypadkiem tak że za te pierdółki książkowe dostaje się jakieś syfy, a za cały zestaw blueprintów losową recke A na rękawice,hełm,buty ?

btw. ktoś wie jeszcze skąd poza Q legacy of isolence dorwać recki na buty/helm/rekawice DC w C4?