Witaj
Gość

Wątek: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam  (Przeczytany 2535117 razy)

  • Wiadomości: 681

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #17225 dnia: Grudzień 15, 2012, 11:01:40 pm »
zadaj sobie proste pytanie: kim musze byc ludzie, ktorzy graja w amber cp z aralionem przez ponad rok czasu?

a potem zobacz kto moderuje to forum

flame war by amber cp vs. 2.0:

1. aralion puszcza soczysty, mocny punchliner po uprzednim wciagnieciu brzucha i napieciu klatki
2. dyma/totys zeszli do podziemia wiec ich role tu pomijam
3. derfo albo inny reprezentant S.H.O.K cp, ewentualnie amiras wpadaja i udajac super wyluzowanych gosci pisza "he he" przybierajac cwiczony latami w szkole poker fejs
4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %
5. nastepuje potem kluczowy etap - amiras/pokit/derfo wjezdza i zgodnie z dewizja "najlepsza obronna jest atak", od razu przystepuje do ataku na raziela, ze jest stronniczy, ze wspomaga swoja ekipe, ze nie powinien byc moderatorem, ze w szkole znowu dostal licia itd. itp.
6. nastepnie cala grupa szczesliwa z pomyslnego zakonczenia akcji loguje sie do gry, zbieraja w dwa party po 7 osob i udaja na arenke w giran by wspolnie swietowac kolejne zwyciestwo

na tym forum nie mozna pisac prawdy (core jest dead), jedynie spekulacje i hipotezy (za rok pokazemy ruskom, jak zrobie 99 to bede najlepszy, moge miec hero jakbym mial czas)

http://www.youtube.com/watch?v=5GgflscOmW8


  • Wiadomości: 248

  • Pochwał: 1

  • TommyVercetti
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #17226 dnia: Grudzień 15, 2012, 11:50:23 pm »

http://www.youtube.com/watch?v=5GgflscOmW8

Ja -_-', dawno się tak nie uśmiałem. Internet z każdym dniem zaskakuje mnie bardziej.
Innova Core [EU]: Sigiel Knight - TommyVercetti - Off


  • Wiadomości: 521

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #17227 dnia: Grudzień 16, 2012, 12:12:18 am »
zadaj sobie proste pytanie: kim musze byc ludzie, ktorzy graja w amber cp z aralionem przez ponad rok czasu?

a potem zobacz kto moderuje to forum

flame war by amber cp vs. 2.0:

1. aralion puszcza soczysty, mocny punchliner po uprzednim wciagnieciu brzucha i napieciu klatki
2. dyma/totys zeszli do podziemia wiec ich role tu pomijam
3. derfo albo inny reprezentant S.H.O.K cp, ewentualnie amiras wpadaja i udajac super wyluzowanych gosci pisza "he he" przybierajac cwiczony latami w szkole poker fejs
4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %
5. nastepuje potem kluczowy etap - amiras/pokit/derfo wjezdza i zgodnie z dewizja "najlepsza obronna jest atak", od razu przystepuje do ataku na raziela, ze jest stronniczy, ze wspomaga swoja ekipe, ze nie powinien byc moderatorem, ze w szkole znowu dostal licia itd. itp.
6. nastepnie cala grupa szczesliwa z pomyslnego zakonczenia akcji loguje sie do gry, zbieraja w dwa party po 7 osob i udaja na arenke w giran by wspolnie swietowac kolejne zwyciestwo

na tym forum nie mozna pisac prawdy (core jest dead), jedynie spekulacje i hipotezy (za rok pokazemy ruskom, jak zrobie 99 to bede najlepszy, moge miec hero jakbym mial czas)





Sad but true :|


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #17228 dnia: Grudzień 16, 2012, 12:58:04 am »
To jak to jest mieć Galerian 99 na ded serwerze..? ;s
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #17229 dnia: Grudzień 16, 2012, 01:47:03 am »
To jak to jest mieć Galerian 99 na ded serwerze..? ;s
/win


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #17230 dnia: Grudzień 16, 2012, 03:05:32 am »
zadaj sobie proste pytanie: kim musze byc ludzie, ktorzy graja w amber cp z aralionem przez ponad rok czasu?

a potem zobacz kto moderuje to forum

flame war by amber cp vs. 2.0:

1. aralion puszcza soczysty, mocny punchliner po uprzednim wciagnieciu brzucha i napieciu klatki
2. dyma/totys zeszli do podziemia wiec ich role tu pomijam
3. derfo albo inny reprezentant S.H.O.K cp, ewentualnie amiras wpadaja i udajac super wyluzowanych gosci pisza "he he" przybierajac cwiczony latami w szkole poker fejs
4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %
5. nastepuje potem kluczowy etap - amiras/pokit/derfo wjezdza i zgodnie z dewizja "najlepsza obronna jest atak", od razu przystepuje do ataku na raziela, ze jest stronniczy, ze wspomaga swoja ekipe, ze nie powinien byc moderatorem, ze w szkole znowu dostal licia itd. itp.
6. nastepnie cala grupa szczesliwa z pomyslnego zakonczenia akcji loguje sie do gry, zbieraja w dwa party po 7 osob i udaja na arenke w giran by wspolnie swietowac kolejne zwyciestwo

na tym forum nie mozna pisac prawdy (core jest dead), jedynie spekulacje i hipotezy (za rok pokazemy ruskom, jak zrobie 99 to bede najlepszy, moge miec hero jakbym mial czas)


http://www.youtube.com/watch?v=22SK1oxMuNc


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #17231 dnia: Grudzień 16, 2012, 12:19:04 pm »
zadaj sobie proste pytanie: kim musze byc ludzie, ktorzy graja w amber cp z aralionem przez ponad rok czasu?

a potem zobacz kto moderuje to forum

flame war by amber cp vs. 2.0:

1. aralion puszcza soczysty, mocny punchliner po uprzednim wciagnieciu brzucha i napieciu klatki
2. dyma/totys zeszli do podziemia wiec ich role tu pomijam
3. derfo albo inny reprezentant S.H.O.K cp, ewentualnie amiras wpadaja i udajac super wyluzowanych gosci pisza "he he" przybierajac cwiczony latami w szkole poker fejs
4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %
5. nastepuje potem kluczowy etap - amiras/pokit/derfo wjezdza i zgodnie z dewizja "najlepsza obronna jest atak", od razu przystepuje do ataku na raziela, ze jest stronniczy, ze wspomaga swoja ekipe, ze nie powinien byc moderatorem, ze w szkole znowu dostal licia itd. itp.
6. nastepnie cala grupa szczesliwa z pomyslnego zakonczenia akcji loguje sie do gry, zbieraja w dwa party po 7 osob i udaja na arenke w giran by wspolnie swietowac kolejne zwyciestwo

na tym forum nie mozna pisac prawdy (core jest dead), jedynie spekulacje i hipotezy (za rok pokazemy ruskom, jak zrobie 99 to bede najlepszy, moge miec hero jakbym mial czas)

punkt 4 mnie zabił...  hahaha hahaha hahaha hahaha


  • Wiadomości: 279

  • Pochwał: 1

  • OblivioN
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #17232 dnia: Grudzień 16, 2012, 12:29:31 pm »

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %
loled hard
 no co kreatywny jegomość
Live To Play -- Play To Win -- As Much As Possible -- As Hardcore As Possible


  • Wiadomości: 681

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #17233 dnia: Grudzień 17, 2012, 12:28:11 am »

ruskie quitneły to i mamy zamek... no competition servior
chyba najlepszy siege jaki był póki co  :)


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #17234 dnia: Grudzień 17, 2012, 12:38:58 am »

ruskie quitneły to i mamy zamek... no competition servior
chyba najlepszy siege jaki był póki co  :)
to już nawet ruskie quita walnęły? Pewnie na polaczkowy serwer będą zbierać siły ^^
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #17235 dnia: Grudzień 17, 2012, 12:45:08 am »
Ale i tak do samego końca ludzie siedzieli w HI i próbowali bronić Aden dla kardi4ki i toplesi4ki Z ranger bot party : (((

Ogólnie GF, od 17:00 do 22:00 cały czas pvp :










Kilka screenów by sobie haterzy mogli bzdury popisać  ))))

Czyli HI merge z OOC w ally z zergiem RG + OB + TH vs HB + Enclave + Error

Chyba ciekawy antharas i valakas się zapowiadają : )

@Dyma
Ruskie zaczęły w pi** zbierać nawet mimo programów i botów w mosie, ostatni raz grali w sobotę tydzień temu, Topless dostała na oly 3 x pod rząd od Nickmgs i raz od HELL'a (żeby hero healer przegrał od nukera, to już trzeba być wybitnym ; p )
Walnęli log out, Kardi lognął się tylko w niedziele na kilkanalście minut, (zabrał adenę z CWH) i poszedł razem z valakasem którym wydymali HI + RG + OB.   

Jak już quitować, to w stylu Mazzima tylko : >
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Banned
  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #17236 dnia: Grudzień 17, 2012, 01:07:47 am »
105 osob w cc, ponad polowa populacji core musiala sie zebrac razem zeby zabrac zamek od ruskow, ktorym sie nawet nie chcialo lognac hahaha

żeby hero healer przegrał od nukera, to już trzeba być wybitnym ; p )
nom, kompletne zero z niego. szkoda tylko ze przez rok czasu patrzyles bezradnie jak sobie z hero biega hahaha

po tak wielkim zwyciestwie araliona spowiedzam sie rychlo jakiegos wywiadu na onecie.

a nie, nikogo to nie obchodzi hahaha

aralion/dyma/totys/pokit/slomensk dzis w nocy nie pospia sobie na brzuchu, za bardzo im paly stercza hahaha
Oczywiście i dzięki temu:
- mam najlepszych ludzi w klanie z całego serwera
- najwięcej hero
- zamek w aden
- zrobiliśmy 3/4 z dotychczasowych smokow
- i tylko chyba ja wiem dlaczego bramy były otwarte a wy geniusze zastanawiajcie się dalej
Pomyśl jakbyście mieli -_-' gdybym nie był taki zły ...

dziękuje mojemu klanowi za wspaniała mobilizację i obecność na siegu - z aktywnych graczy zabrakło tylko 4/100 osób to chyba najlepiej obrazuje jakim klanem mam zaszczyt kierować.
Do przeciwników: dziękuję za wspaniała pełna determinacji zabawę i do zobaczenia w środę pod Antkiem


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #17237 dnia: Grudzień 17, 2012, 01:12:39 am »
noo tak, toples noob bo przegral z nukerem

a kardi powienien podzielic valakasa na 3 klany 


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #17238 dnia: Grudzień 17, 2012, 07:15:59 am »


a kardi powienien podzielic valakasa na 3 klany

Nie, myślę, że powinien jeszcze tydzień się przemęczyć mimo braku podstaw angielskiego, zapie*** kolejnego Valakasa i dopiero quitnąć. Może wtedy dopiero ludzie by na oczy przejrzeli jak bardzo ruskie miały ich w dupie : D
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #17239 dnia: Grudzień 17, 2012, 07:25:35 am »
male info 1 screen to nie siege o zamek tylko potyczka o fortę.
o 20:00 tej na siegu bylo nas dużo więcej
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • Wiadomości: 472

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #17240 dnia: Grudzień 17, 2012, 07:53:39 am »
Ale i tak do samego końca ludzie siedzieli w HI i próbowali bronić Aden dla kardi4ki i toplesi4ki Z ranger bot party : (((

Ogólnie GF, od 17:00 do 22:00 cały czas pvp :










Kilka screenów by sobie haterzy mogli bzdury popisać  ))))

Czyli HI merge z OOC w ally z zergiem RG + OB + TH vs HB + Enclave + Error

Chyba ciekawy antharas i valakas się zapowiadają : )

@Dyma
Ruskie zaczęły w pi** zbierać nawet mimo programów i botów w mosie, ostatni raz grali w sobotę tydzień temu, Topless dostała na oly 3 x pod rząd od Nickmgs i raz od HELL'a (żeby hero healer przegrał od nukera, to już trzeba być wybitnym ; p )
Walnęli log out, Kardi lognął się tylko w niedziele na kilkanalście minut, (zabrał adenę z CWH) i poszedł razem z valakasem którym wydymali HI + RG + OB.   

Jak już quitować, to w stylu Mazzima tylko : >


Pora ukrócić te twoje pieprzenie. Chyba nie uważałeś że skoro HI to clan cheaterów, gdzie (kardi CP zrobiło już EMO qq) to pozwolimy Ci iść na Aden bo nagadasz nam że "jak my możemy im pomagać" to jesteś idiotą.
Druga sprawa, spuszczanie się sleepera jaki to on nie jest w PvP. Sorry bro, ale nie wziąłeś jednego czynnika po uwagę. Cały czas byliśmy bez resa, FRIENDLY FIRE który przede wszystkich powodował problemy. Także Panie alarionie, szczerze więcej się zabijaliśmy "od siebie" niż twoje EGO PT Jezusa.  RG i OB poszli potem na Giran. Zostało OOC+HI VS BS = ta sama liczba ludzi (nawet chyba z naszej stony mniej ludzi) + friendly fire.




Deal with it. To tak tylko żeby ktoś sobie czegoś za dużo nie pomyślał.

I pozdrów misiaczka TurnON. :D



GF, dobry siege anyway. Teraz będzie już dużo ciekawiej z 2 sidami.


See ya on PvP
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2012, 07:58:01 am wysłana przez Smolensk »
Doomcio Sigel Knight 99 ~ H.S.J.E.A.H  Team    [Party Leader]


  • Banned
  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #17241 dnia: Grudzień 17, 2012, 08:04:11 am »
podsumujmy: 1 ruskie party przez rok dominowalo caly serwer i robilo co chcialo, a jak w koncu im sie znudzilo to uwazacie ze wygraliscie serwer? hahaha
Oczywiście i dzięki temu:
- mam najlepszych ludzi w klanie z całego serwera
- najwięcej hero
- zamek w aden
- zrobiliśmy 3/4 z dotychczasowych smokow
- i tylko chyba ja wiem dlaczego bramy były otwarte a wy geniusze zastanawiajcie się dalej
Pomyśl jakbyście mieli -_-' gdybym nie był taki zły ...

dziękuje mojemu klanowi za wspaniała mobilizację i obecność na siegu - z aktywnych graczy zabrakło tylko 4/100 osób to chyba najlepiej obrazuje jakim klanem mam zaszczyt kierować.
Do przeciwników: dziękuję za wspaniała pełna determinacji zabawę i do zobaczenia w środę pod Antkiem


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #17242 dnia: Grudzień 17, 2012, 08:30:12 am »
Zappominasz doomcio, że res działał tylko gdy była flaga. Flaga nie stała u nas dłużej niż 10 min przeważnie, bo jak już pisałem gavinowi na forum 4 game, nie było nas na tyle, żeby połowę HB zostawić przy fladze, a drugą połowę bić kolejne bramy.

Friendly fire? Ofc, podziękujcie Gavinowi za świetny plan transferu ludzi z ooc do HI (wg mnei głupota, trza było całe bydło ładować od razu do ooc, nie byłoby tyle płaczu o friendly fire)

HI + OB + OOC + TH + RG liczebnościowo przeważaliście na 100%, kwestia koordynacji zergu i wysyłania i ustawiania ich tak, by nie wchodzić sobie zbytnio w drogę.

My np. jak po godzinei zobaczyliśmy, że OB i RG mają wy*** że ich enclave i Errory atakują ich zamki, to wzięliśmy wsyłaliśmy ich do Aden, ale kazaliśmy im stać w głównej bramie, żeby w tronówce nie robić friendly fire i nie powodować jeszcze większych zergów.

U was kluczowym błędem było, że lecieliście "kamikadze" style zamiast rushować po kolei klanami, bo jak widziałeś, przerywać crest jest cholernei łatwo, ale tylko gdy wpada tłum na celce itd. a nie gdy wlatują pojedyńcze jednostki, jak np. Bugaimer próbujący hide gdzieś z boku, myślący, że go nikt nei zobaczy (to samo Mel z HI ; p )

Siege świetny, mieliśmy trochę szczęścia, do zobaczenia na antku i kolejnych siege (i w terenie)

Co do TurnoN'a nie wiem co mam mu przekazać, ale on grał znów na notebooku bo wrócił do domu na słowację i nie ma swojego kompa tam, więc możesz sobie wyobrazić jak się gra healerem z 2-3 FPS : D
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #17243 dnia: Grudzień 17, 2012, 08:38:01 am »
trochę nieuczciwie to podsumowałeś...


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #17244 dnia: Grudzień 17, 2012, 08:40:45 am »
A jakie bulwersy na TSie szły <3
btw: czyj był ten box klan w konću?
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • Wiadomości: 521

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #17245 dnia: Grudzień 17, 2012, 08:48:08 am »
Friendly fire? Ofc, podziękujcie Gavinowi za świetny plan transferu ludzi z ooc do HI (wg mnei głupota, trza było całe bydło ładować od razu do ooc, nie byłoby tyle płaczu o friendly fire)

My np. jak po godzinei zobaczyliśmy, że OB i RG mają wy*** że ich enclave i Errory atakują ich zamki, to wzięliśmy wsyłaliśmy ich do Aden, ale kazaliśmy im stać w głównej bramie, żeby w tronówce nie robić friendly fire i nie powodować jeszcze większych zergów.

A ja tylko przypomnę że w momencie w ktorym kampania potoczyła by się inaczej to im wiecej ludzi w HI tym lepiej.

Mieliśmy się przejmować 4 smiesznymi pt smiesznej Enclavy bez skilla do crestowania? Nie żartuj :D. Zresztą w momencie jak cofaliśmy część osób z klanu do zamku to chlopaki wracali po 3 minutach pod Aden bo na Goddard nie mieli co robić.

A jakie bulwersy na TSie szły <3
btw: czyj był ten box klan w konću?


LaOndy.


  • Banned
  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #17246 dnia: Grudzień 17, 2012, 08:49:18 am »
aralion czemu ciagle uzywasz formy "my/zdecydowalismy/zrobilismy", skoro tym wszystkim zarzadzal lerpmatus do spolki z sanhique i dzikiemPL, a ty wykonywales polecenia?
Oczywiście i dzięki temu:
- mam najlepszych ludzi w klanie z całego serwera
- najwięcej hero
- zamek w aden
- zrobiliśmy 3/4 z dotychczasowych smokow
- i tylko chyba ja wiem dlaczego bramy były otwarte a wy geniusze zastanawiajcie się dalej
Pomyśl jakbyście mieli -_-' gdybym nie był taki zły ...

dziękuje mojemu klanowi za wspaniała mobilizację i obecność na siegu - z aktywnych graczy zabrakło tylko 4/100 osób to chyba najlepiej obrazuje jakim klanem mam zaszczyt kierować.
Do przeciwników: dziękuję za wspaniała pełna determinacji zabawę i do zobaczenia w środę pod Antkiem


  • Wiadomości: 472

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #17247 dnia: Grudzień 17, 2012, 08:53:47 am »
Zappominasz doomcio, że res działał tylko gdy była flaga. Flaga nie stała u nas dłużej niż 10 min przeważnie, bo jak już pisałem gavinowi na forum 4 game, nie było nas na tyle, żeby połowę HB zostawić przy fladze, a drugą połowę bić kolejne bramy.

Friendly fire? Ofc, podziękujcie Gavinowi za świetny plan transferu ludzi z ooc do HI (wg mnei głupota, trza było całe bydło ładować od razu do ooc, nie byłoby tyle płaczu o friendly fire)

HI + OB + OOC + TH + RG liczebnościowo przeważaliście na 100%, kwestia koordynacji zergu i wysyłania i ustawiania ich tak, by nie wchodzić sobie zbytnio w drogę.

My np. jak po godzinei zobaczyliśmy, że OB i RG mają wy*** że ich enclave i Errory atakują ich zamki, to wzięliśmy wsyłaliśmy ich do Aden, ale kazaliśmy im stać w głównej bramie, żeby w tronówce nie robić friendly fire i nie powodować jeszcze większych zergów.

U was kluczowym błędem było, że lecieliście "kamikadze" style zamiast rushować po kolei klanami, bo jak widziałeś, przerywać crest jest cholernei łatwo, ale tylko gdy wpada tłum na celce itd. a nie gdy wlatują pojedyńcze jednostki, jak np. Bugaimer próbujący hide gdzieś z boku, myślący, że go nikt nei zobaczy (to samo Mel z HI ; p )

Siege świetny, mieliśmy trochę szczęścia, do zobaczenia na antku i kolejnych siege (i w terenie)

Co do TurnoN'a nie wiem co mam mu przekazać, ale on grał znów na notebooku bo wrócił do domu na słowację i nie ma swojego kompa tam, więc możesz sobie wyobrazić jak się gra healerem z 2-3 FPS : D


Plan był dobry, z przerzuceniem ludzi do HI dla obrony zamku. Wyszło jak wyszło.
A rushowanie klanami to jest głupota. RG czy OB by się po prostu odbiły od was, więc nie było innego wyjścia jak rushowanie całościowo.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2012, 09:06:33 am wysłana przez Smolensk »
Doomcio Sigel Knight 99 ~ H.S.J.E.A.H  Team    [Party Leader]


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #17248 dnia: Grudzień 17, 2012, 09:09:28 am »
aralion czemu ciagle uzywasz formy "my/zdecydowalismy/zrobilismy", skoro tym wszystkim zarzadzal lerpmatus do spolki z sanhique i dzikiemPL, a ty wykonywales polecenia?
ja się nie udzielałam, nie próbuj mnie w to mieszać nawet :P


  • Banned
  • Wiadomości: 86

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #17249 dnia: Grudzień 17, 2012, 11:00:26 am »
najlepszy tekst na 4game sie pojawił z ust niejakiego draghara czy jak mu tam...
"OB straciło zamek bo im się znudził" ... hahhaha