Witaj
Gość

Wątek: Może teraz coś innego?  (Przeczytany 5441 razy)

  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Może teraz coś innego?
« dnia: Styczeń 01, 2008, 09:20:45 pm »
A więc tak przeglądając ten dział zauważyłem że 90% tematów to : "Jaka postać najlepsza"?, "Co lepsze xxx czy yyy" , "Co polecacie", "Co najlepsze" , "Co wymiata?", a tak myśle co według was nasz ukochany NCsoft który wymyślił tak zajefajną gre spieprzył w różnych klasach? Chodzi o to abyście podali klasy które są niewypałami.

Moje 3 pozycje to wzgledem mozliwosci, na odwrót by było gdyby chodzilo o zbyt zrąbane klasy:

1.TK- tego nie musze komentować można zobaczyc po jego wybitnych skillach których ma tyle ile wody na pustyni
2.EE- ratuje go tylko najlepsze buffy dla tankow (tarcza) cast i POW :SE,PP,Bishop lepiej przepakowani
3.Necro- to chyba najbardziej dziwna postac jaka spotkalem, taka hybryda dla dzieci chcących ownować ale nie zaprzecze ze tez nadaje sie dla PRO- plebsu


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Może teraz coś innego?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 01, 2008, 09:26:18 pm »
Od kiedy ilość skili decyduje, że jakaś postać jest/nie jest grywalna? Tank to tank i tylko niektóre osoby potrafią tym grac... EE najlepszy recharger i nie taki zły healer...

Do necro masz uraz bo widać nie potrafisz sobie poradzić z nim i tyle...
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 1

  • Son of Sam :P
Odp: Może teraz coś innego?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 01, 2008, 09:48:49 pm »
a co do tego ze EE jest slaby i SE niby jest przepakowany wzgledem niego to maly... LOL?.... dziwne bo z tego co pamietam to chyba mieli jakos porownawcza ilosc buffow O.o... (nie wiem nie jestem pewien bo ostatnio SE i EE gralem na c4....)
W oczekiwaniu na przyszłość :)

http://antilus.mybrute.com


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Może teraz coś innego?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 01, 2008, 09:49:03 pm »
A więc tak przeglądając ten dział zauważyłem że 90% tematów to : "Jaka postać najlepsza"?, "Co lepsze xxx czy yyy" , "Co polecacie", "Co najlepsze" , "Co wymiata?", a tak myśle co według was nasz ukochany NCsoft który wymyślił tak zajefajną gre spieprzył w różnych klasach? Chodzi o to abyście podali klasy które są niewypałami.

Moje 3 pozycje to wzgledem mozliwosci, na odwrót by było gdyby chodzilo o zbyt zrąbane klasy:

1.TK- tego nie musze komentować można zobaczyc po jego wybitnych skillach których ma tyle ile wody na pustyni
2.EE- ratuje go tylko najlepsze buffy dla tankow (tarcza) cast i POW :SE,PP,Bishop lepiej przepakowani
3.Necro- to chyba najbardziej dziwna postac jaka spotkalem, taka hybryda dla dzieci chcących ownować ale nie zaprzecze ze tez nadaje sie dla PRO- plebsu
Rotfl, EE w end game jest dalej prowadzony jako aktywna postac, a SE i PP to sa  oop najczesciej. Dla magow najlepszy jest ee bo ma wm i powa, a empa sie bierze od ola bo szkoda miejsca na lolse z lol healami, a co do party meele to po prostu sie bierze wc. Czyli jednak wychodzi, ze to SE jest bardziej pokrzywdzony w stosunku do EE, bo jego glownym przeznaczeniem jest bycie odpalanym na dualu :P
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Może teraz coś innego?
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 01, 2008, 09:53:59 pm »
Dla mnie to bardziej SE jest smieszny, ma tylko empa i vampirka.
A EE jest GENIALNY !
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Może teraz coś innego?
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 01, 2008, 10:05:43 pm »
Nie mów, że jest śmieszny bo zanim empa olek dostanie to ekhm...
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Może teraz coś innego?
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 01, 2008, 10:10:05 pm »
krasnale (celowo tak napisalem) ... widac chlopaki nie mieli na nich pomysłu , a rasa ma przeciez tak ogromny potencjał ....


Od kiedy ilość skili decyduje, że jakaś postać jest/nie jest grywalna?

Do necro masz uraz bo widać nie potrafisz sobie poradzić z nim i tyle...

Ad 1 : od zawsze - im wiecej postac ma "bajerow" tym przyjemniej sie nią gra - nawet jezeli polowa z nich jest nieprzydatna

Ad 2 : w c4 walka z necro jest frustrujaca , i nie sadze zeby miał na to wpływ poziom umiejętności ptoka ,raczej ewidentne przekoksowanie  postaci .


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Może teraz coś innego?
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 01, 2008, 10:11:50 pm »
Od kiedy ilość skili decyduje, że jakaś postać jest/nie jest grywalna? Tank to tank i tylko niektóre osoby potrafią tym grac... EE najlepszy recharger i nie taki zły healer...

Do necro masz uraz bo widać nie potrafisz sobie poradzić z nim i tyle...
Czy ja powiedzialem ze nie jest grywalna? A powiedz mi co tworzy postać jak nie skille? Wygląd?
To elfy i tak nie są w tym na pierwszym miejscu + to jakie wydaja dzwieki jak oberwią. Postac tworzy także gracz wiem ale mająć jakieś skille może coś zdziałać. EE recharger,healer i? SE moze równie też rechargować i healować tylko jego cast, do tego ma o niebo lepsze buffy. Necro jak sam byś zauważył to od C4 był przepakowany i z kolejnymi kronikami był obcinani, bo sami zauwarzyli ze coś nie było tak dlaczego necro the best i dlaczego połowa serwa wybiera go a nie np OL który też debuffer ale trzeba nad nim pomyśleć. Do tego to moje zdanie a pytalem się jakie są wasze zdania o innych klasach.
Dla mnie to bardziej SE jest smieszny, ma tylko empa i vampirka.
A EE jest GENIALNY !

A EE co ma POWA który dostaje dopiero na 78, a z jego innych buffów co byś wybrał?

A więc tak przeglądając ten dział zauważyłem że 90% tematów to : "Jaka postać najlepsza"?, "Co lepsze xxx czy yyy" , "Co polecacie", "Co najlepsze" , "Co wymiata?", a tak myśle co według was nasz ukochany NCsoft który wymyślił tak zajefajną gre spieprzył w różnych klasach? Chodzi o to abyście podali klasy które są niewypałami.

Moje 3 pozycje to wzgledem mozliwosci, na odwrót by było gdyby chodzilo o zbyt zrąbane klasy:

1.TK- tego nie musze komentować można zobaczyc po jego wybitnych skillach których ma tyle ile wody na pustyni
2.EE- ratuje go tylko najlepsze buffy dla tankow (tarcza) cast i POW :SE,PP,Bishop lepiej przepakowani
3.Necro- to chyba najbardziej dziwna postac jaka spotkalem, taka hybryda dla dzieci chcących ownować ale nie zaprzecze ze tez nadaje sie dla PRO- plebsu
Rotfl, EE w end game jest dalej prowadzony jako aktywna postac, a SE i PP to sa  oop najczesciej. Dla magow najlepszy jest ee bo ma wm i powa, a empa sie bierze od ola bo szkoda miejsca na lolse z lol healami, a co do party meele to po prostu sie bierze wc. Czyli jednak wychodzi, ze to SE jest bardziej pokrzywdzony w stosunku do EE, bo jego glownym przeznaczeniem jest bycie odpalanym na dualu :P

Jeżeli myślisz że SE jest tylko do duala to wiesz n/c :shock:

Nie mów, że jest śmieszny bo zanim empa olek dostanie to ekhm...

Plus dla SE bo jak zamierzasz czekać aż nadejdzie fala Dominatorów którzy bedę sprzedawać empa na sposob: wejdz do klanu dam ci empa a potem wyjdź , a potem jeszcze raz za kilka dni.



  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Może teraz coś innego?
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 01, 2008, 10:22:57 pm »
EE recharger,healer i? SE moze równie też rechargować i healować tylko jego cast, do tego ma o niebo lepsze buffy.
C4 sie juz dawno skonczylo, wiec sprawdz jak dzialaja heale SE, a potem porownaj je z healami EE.
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Może teraz coś innego?
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 01, 2008, 10:29:57 pm »
EE recharger,healer i? SE moze równie też rechargować i healować tylko jego cast, do tego ma o niebo lepsze buffy.
C4 sie juz dawno skonczylo, wiec sprawdz jak dzialaja heale SE, a potem porownaj je z healami EE.

Na niektorych privach C4 się nie skonczyło chyba że ci chodzi o offa. Mówie o tym że EE może i jest najlepszym healerem i rechargerem ale SE może go zastąpić od tego chyba ma te skille+ buffy o wiele lepsze.


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

  • Inhuman
    • Przełęcz Czarnego Ognia
Odp: Może teraz coś innego?
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 02, 2008, 03:08:57 pm »
Porównanie SE i EE to dalej taka strata czasu, że szkoda gadać.
Tutaj najzwyczajniej pojawia się konflikt doświadczony gracz - potrafiący docenić EE i lolz łupiący najpewniej nukerem albo jakimś dd, którego vr i emp podniecają jak naga sex bomba prawdziwego faceta.
Prawda jest taka, że później królują te postacie, które mają coś unikalnego, a SE nie ma nic unikalnego. W późniejszej fazie gry wszystko co ma może zastąpić, nie jest ani najlepszym bufferem, ani najlepszym healerem, rechargerem też nie jest najlepszym.
EE to inna bajka, świetnie odnawia MP, do tego przy odpowiednim opanowaniu i refleksie jest w stanie healować jak szalony.

Ten sam nerw jest moim zdaniem z PP, bo tutaj podobna sytuacja jak z SE. Później już zwyczajnie nie wyrabia na większych zadymach. A dla samego BtS nie ma co go robić, BtB to nic innego jak OL z lachą + odpowiedni SA i buffek z głowy.
Zresztą jakby nie było to potem przy zielonych każdy buffer mięknie aż miło, a pp i se to właśnie bufferzy, a przynajmniej w największym stopniu.
Siła i wrogowie albo strach i przyjaciele.


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Może teraz coś innego?
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 02, 2008, 03:20:52 pm »
Jesli uważacie że PP nie ma nic to jesteście w błędzie, aktywny end game PP potrafi namieszać w pvp; block shield, block ww które wchodzą bardzo dobrze; resisty, mana burn, erase, root. Także nie skreślałbym PP jako postaci do aktywnej gry. Dla mnie nr. 1 wsród postaci niegrywalnej na chwilę obecną jest SE, NcSoft strasznie ją okaleczył, typowy buffpet na dualboxa.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2008, 03:23:20 pm wysłana przez coshoo »
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Może teraz coś innego?
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 02, 2008, 03:52:48 pm »
panie ptok,tank to postac defensywna a w tym tk przerasta pozostalych tankow ;)
ee ma genialne buffy
necro jako facet wyglada glupio,a poza tym to calkiem niezla postac,chociaz nie lubie nukerow ;)~
ps:z ciekawosci-kim w takim badz razie grasz?gladem?he czy sk? ;)


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Może teraz coś innego?
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 02, 2008, 04:01:39 pm »
Od kiedy ilość skili decyduje, że jakaś postać jest/nie jest grywalna?

Ad 1 : od zawsze - im wiecej postac ma "bajerow" tym przyjemniej sie nią gra - nawet jezeli polowa z nich jest nieprzydatna
Znaczy sorcerer według ciebie jest nieprzydatny i nieprzyjemnie się nim gra?

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Może teraz coś innego?
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 02, 2008, 04:09:44 pm »
Sorc jest fajny, ale NC Soft bardzo go nie lubi.


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Może teraz coś innego?
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 02, 2008, 04:29:34 pm »
necro jako facet wyglada glupio,a poza tym to calkiem niezla postac,chociaz nie lubie nukerow ;)~

necra nigdy bym nie zaliczyl do nuker moze i ma kosc, vampira. W takim razie wedlug mnie to summoner bo ma summona i TP, nuker bo ma "jak wyżej", healer bo ma battle heal, buffer bo ma might i shield 1lvl, no i tank ubierze heavy a jako hate poslurzy cdl albo szmatka.

ps:z ciekawosci-kim w takim badz razie grasz?gladem?he czy sk? ;)

-Gladem nie gram i nie będe grał bo wedlug mnie to zbyt napakowana postać
-HE także bo nie lubie wciskać F1 i czasem F2
-SK fajny ale nie lubie facetow DE, biegną jak (nie będe się tu wypowiadal) za to DE kobitki fajne  laski ale nie gram kobitkami

Moje top postacie to:
1.WK
2.WS
3.OL

ee ma genialne buffy

Co byś wolał na expo buffy EE czy SE?


a pp i se to właśnie bufferzy, a przynajmniej w największym stopniu.

Dlatego wielbie SE, bo to healer,regarger,buffer pomieszanie innych healerow/bufferów itp.

A i zobaczcie jaki temat bo ta dyskusja do tego nie doprowadzi. Dobra EE najlepszy, SE najlepszy git.


Sorc jest fajny.

Jasne że fajny. Także ma dużo bajerow np : cancel, decay, slow ma najwięcej HP i sredni cast i m attack jako nuker wg mnie nr 1.

NC Soft bardzo go nie lubi.

NCsoft wszystkich lubi, gdyby nie to nie zrobił by ich. Problem jest w tym że jak grasz Human Wizard to jak popatrzysz kim chcerz zagrac to nagle: ,,Necro the best, i play necro 4ever"!!!




  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Może teraz coś innego?
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 02, 2008, 04:37:19 pm »
 xd Pytania są stronnicze!

Durna dyskusja...
Lineage 2 Classic EU


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Może teraz coś innego?
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 02, 2008, 04:44:10 pm »
Dlaczego sorc jest ble
-ponieważ jego nuki można brać na tarczę
-ponieważ NCsoft go nie kocha
-ponieważ ma mordę człowieka tym samym gdy expisz sam możesz być zabijany ,bo ktoś pomyśli ,że jesteś necro.
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Może teraz coś innego?
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 02, 2008, 04:51:45 pm »
Od kiedy ilość skili decyduje, że jakaś postać jest/nie jest grywalna?

Ad 1 : od zawsze - im wiecej postac ma "bajerow" tym przyjemniej sie nią gra - nawet jezeli polowa z nich jest nieprzydatna
Znaczy sorcerer według ciebie jest nieprzydatny i nieprzyjemnie się nim gra?

ni cholery nie wiem gdzieś ty to wyczytał w moim poście  :o.


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: 0

Odp: Może teraz coś innego?
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 02, 2008, 05:01:29 pm »
Jesli chodzi o EE i SE to zadam jedno pytanie, ktorego wolelilbyscie miec w pt podczas mpvp? Odpowiedz jest jak dla mnie tylko jedna... chyba nie musze nawet pisac kto sie lepiej sprawuje :P


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Może teraz coś innego?
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 02, 2008, 05:07:54 pm »
Ale zrozum, że gra w MMO to gra wspólną -  prawdziwą przyjemność da ci gra w party/klanie/ally... Jak lubisz sobie mieć milion skili być od wszystkiego to sobie w zwykłe RPG graj...
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Może teraz coś innego?
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 02, 2008, 05:11:19 pm »
ponieważ ma mordę człowieka tym samym gdy expisz sam możesz być zabijany ,bo ktoś pomyśli ,że jesteś necro.

Tu się zgodze ale na odwrót, jakoś ludzie omijają walkę z necro bo pomyślą że to ownzor który prowadzi pro gracz bo potrafi z niego zrobic megazorda z turbo doladowaniem.

ponieważ ma mordę człowieka

Zobacz lepiej zobacz ekipe P.R.E z ich unikatowym buildem ''I'm flying".


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Może teraz coś innego?
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 02, 2008, 05:14:50 pm »
tak tylko skoncze ten dziwny temat-ani se ani ee dla mnie nie sa fajni do expa ;) wc albo pp,ale jak mam wybrac to biore ee bo mi maksymalizuje cehcy (luknij w mojego siga to zobaczysz jakie cechy ;) )
ps:necro to "nuker hybrydowy" wiec nie przesadzaj ;)
ps2:o tk nic nie odpisales,czyzbys mi racje przyznal? ;p
ps3:/agree Tyr ;)


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Może teraz coś innego?
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 02, 2008, 05:34:07 pm »
/block ? xd
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Może teraz coś innego?
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 02, 2008, 05:45:29 pm »
ps:necro to "nuker hybrydowy" wiec nie przesadzaj ;)

A ja powiem że to summoner hybrydowy ;P

ps2:o tk nic nie odpisales,czyzbys mi racje przyznal? ;p

Nigdy ci nie przyznam racji bo TK:
- to elf
- -_-'a go skille tanka, staty rasowe, skille jak entangle i cos tam jescze to samo co ma sr, pw, sws
- nie ma unikalnych skilli, chociał o jeden się nie postarali  :shock:
- jak dostanie hita to tak jak by dostal orgazm :)
-  nalerzy do P.R.E ;P

Moje zdanie i nikt go nie zmieni ;P

tak tylko skoncze ten dziwny temat-ani se ani ee dla mnie nie sa fajni do expa ;) wc albo pp,ale jak

Jak powiedział Tyr:

Ale zrozum, że gra w MMO to gra wspólną -  prawdziwą przyjemność da ci gra w party/klanie/ally...

Czyli każdy nadaje sie do expa,każdy jest happy,on lubi tamtego on lubi tego, Widać że temat nie będzie realizowany ale cóż, spróbować warto było. Prosiłbym Close Topic.




as you wish    /Reina
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2008, 06:03:37 pm wysłana przez Reina »