Witaj
Gość

Wątek: NORTHU aka ja EU WEST SUPPORT 1300 ELO ++  (Przeczytany 2722 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
NORTHU aka ja EU WEST SUPPORT 1300 ELO ++
« dnia: Styczeń 27, 2013, 10:40:35 pm »
http://twich.tv/starkypoo

gram duo z moim midem
wieczory po 18.oo
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2013, 10:47:30 pm wysłana przez EsTeCzteryRkA »

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: NORTHU aka ja EU WEST SUPPORT 1300 ELO ++
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 27, 2013, 10:51:46 pm »
stream up
/end
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2013, 11:52:29 pm wysłana przez EsTeCzteryRkA »

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: NORTHU aka ja EU WEST SUPPORT 1300 ELO ++
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 28, 2013, 03:29:56 pm »
stream up

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %