Witaj
Gość

Wątek: Phantom Summoner  (Przeczytany 4274 razy)

  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Phantom Summoner
« dnia: Wrzesień 02, 2007, 11:20:23 pm »
Przedewszystkim witam wszystkich.

Myslalem ze sie obejdzie bez pisania na forum (posiadam spora wiedze o grze)
Ale jednak niewytrzymałem.

Obruciłem kilka forum od dechy do dochy i niewidziałem konkretnych informacji na ten temat.

Chodzi mi jak w temacie o postac Phantom Summonera.
Czytałem na anglojezycznych forach ze został nefrnięty w c5 ale nie wiem jak.
Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć na ten temat?
O ile wiem to TP z 50% na 30% damage na summona zmniejszyli i zasięg (może ktoś wie jaki ma teraz??)

I kolejne pytanie :
Na supreme ma startowac nowy serwer 15x czy opłacało by się robic na tym serwie tą postac jako pierwszą.
Za przemawia ze w solo dobra jest (choc nie wiem jak w c5) i idealna do CATA
I jako summoner niejest tak mocno zalezna od itemów jak inne postacie a na nowym serwie ma to znaczenie.

Przeciw jest mała przydatnosc w klanie i party o wiele lepsza maja WL i ES ale jakos mam sentyment do dark elfow a summonerem akorat jeszcze niegralem.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2007, 04:35:58 pm wysłana przez Scroller »


Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 02, 2007, 11:28:29 pm »
TP ma ciagle 50% i zasieg 600 albo 900 nie pamietam


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 02, 2007, 11:43:25 pm »
To nie wiem gdzie ja to wyczytałem coś kojarze że w jakimś temacie o necro chyba.


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 2

  • Ślepe oko
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 03, 2007, 12:14:53 am »
Przejrzałeś temat o PSie? ten przyklejony...

Zresztą... nerf w c5 to 25% słabszy dmg sumków w pvp, hp sumka widoczne dla wszystkich (jakby był normalnym mobem), zasieg tp zmniejszony (inna sprawa że to raczej jest nerf dla nekro niż dla normalnego summonera)... Ale to raczej nie wpływa negatywnie na normalne pve, gorzej jak się bawisz w pvp :P No i inne postaci dostały skille anty-summonerowe czyli Erase i Betray - szczegóły sobie wyszukaj :P

PS daje sobie radę solo, ale w party jest też bardzo użyteczny (hexujący cubic, dobry dps, samowystarczalny...), co prawda może nie ma aż takich dobrych buffów jak wlck czy es, ale też daje radę. No i jest najbardziej z tej trójki samowystarczalny.
wannabe
]|[


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 03, 2007, 12:27:38 am »
Przyklejony temat przeczytalem wczesniej i sledze dopiski co jakiś czas.

Erase i Betray wiem do czego slużą.

tak nawiasem erase mają tylko bisz i ee??
a betray tylko summonerzy?? bo juz niepamiętam


  • Wiadomości: 581

  • Pochwał: 4

  • We live for the One. We die for the One.
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 03, 2007, 12:00:50 pm »
Ichi: TP dalej ma 50% przeniesienia dmg

Ni: Kazdy summoner ma Betray i kazdy buffer ma Erase (ale to nie takie olnerskie skille, bo podobno ich land rate jest... Lagodnie mowiac... Do bani :P)

San: Summony maja -30% dmg w PvP... (Kompletnie posrany pomysl... To tak jakby (np.) dac gladowi -30% dmg z duali/skilli w PvP :dry:)

Yon: Jako PS tylko RAZ bylem w party (pomijajac klan party of course :P), bo zwykle nikt mnie nie chcial (i dobrze, te party summony to i tak posrany pomysl NCkretynow... Summoner to w koncu party samo w sobie...)


Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 03, 2007, 01:56:32 pm »
Cytuj
Ni: Kazdy summoner ma Betray i kazdy buffer ma Erase (ale to nie takie olnerskie skille, bo podobno ich land rate jest... Lagodnie mowiac... Do bani )

teraz tak ... ale pamietam po wprowadzeniu C5 jak ludzie na L2pets.com plakali ze co 5 erase/betray wchodzi w summona ... a reuse ma jak blaze :D btw gdzies Ryl chyba pisal ze betray(czy tam erase) na +9 ma 50% szans na wejscie


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 03, 2007, 04:22:05 pm »
No pisal pisal , ale wyobraz sobie mass... biegniesz sobie a tu ci 2 lub 3 supporterow wali erase w summona........ 80% szansy na wejscie?


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 03, 2007, 05:02:54 pm »
No pisal pisal , ale wyobraz sobie mass... biegniesz sobie a tu ci 2 lub 3 supporterow wali erase w summona........ 80% szansy na wejscie?
Support tego skilla to zwykle nie ma na pasku:P chodz w 1 na 1 to spamuja tym jak cholera. Ja mam takie dziwne wrazenie ze erase wchodzi czesciej niz summonera betray Xd

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 581

  • Pochwał: 4

  • We live for the One. We die for the One.
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 03, 2007, 05:23:08 pm »
Cytuj
Support tego skilla to zwykle nie ma na pasku:P chodz w 1 na 1 to spamuja tym jak cholera. Ja mam takie dziwne wrazenie ze erase wchodzi czesciej niz summonera betray Xd

Ale jest mniej groznie, szczegolnie na mass gdzie i tak mozesz przyzwac se summona raz jeszcze (a nawet x razy jesli potrzeba :P), bo ani summon ani summoner nigdy nie jest priority one target... No moze poza interlude, bo te nowe summony moga niezle krwi napsuc (pomijajac PS, ktorego NCDurnie znowu udupili summonem bez porzadnych skilli... :dry:)


Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 03, 2007, 05:50:41 pm »
Cytuj
Support tego skilla to zwykle nie ma na pasku:P
noob support? omg jak masz 36 miejsc na pasku to co za problem w jedno wsadzic Erase ...


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 2

  • Ślepe oko
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 03, 2007, 10:07:50 pm »
Ja jako SE mam erase na 3rd pasku... Ale jeszcze nigdy nie miałem okazji go użyć.

Jako PS nigdy nie miałem jeszcze problemu z party.
wannabe
]|[


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 04, 2007, 01:58:10 pm »
Ja tez nigdy nie mialem problemow z party ta postacia ale powiem tez ze solo swietnie sobie radzi i jest do tego hmm... stworzona, najlepsza...
AyGo


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 04, 2007, 09:50:32 pm »
A własnie jeszcze jak sie sprawa ma z bronią czy w c5 sumoner ma jakies kary za walke dualami??

O łukach i pikach coś słyszałem i właśnie niepamietam jak to z dualami było.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 04, 2007, 10:26:41 pm »
Cytuj
Support tego skilla to zwykle nie ma na pasku:P
noob support? omg jak masz 36 miejsc na pasku to co za problem w jedno wsadzic Erase ...
Zile sie wyrazilem chodzilo mi o to ze support na mass ma wazniejsze rzeczy do roboty niz bieganie za summonami i walenie ERase. I pewnie ten skill maja gdzies na srodku 5 paska.....

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 551

  • Pochwał: 9

  • Showtime!
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 06, 2007, 04:35:36 pm »
Troche zaspalem ale...
Zamykam.
Jest temat o PS.


Piszę poprawnie po polsku

Nothing lasts forever...
...even cold November Rain