Witaj
Gość

Wątek: Clan...  (Przeczytany 70334 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Clan...
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 12, 2005, 03:35:19 am »
Siemka

Mam pytanie czemu jak chce dodac kogos do klanu to nie moge i mi pisze
                    "Dispersion has already been requested."
                              "Failed to join the Clan"
Mozeczie jakos Pomuc ?? :?:  :?:
plska.


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: 9

Clan...
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 17, 2005, 07:40:50 am »
Sorki, że się wyrażę, ale czy możecie do chuja wafla wziąć w łapę słownik zanim cokolwiek zamieścicie na forum i się ośmieszycie?? Strasznie się to czyta.
Więc tak... zamek trza zdobyć na siege, jednak to zbawka tylko dla najsilniejszych, a clan hall sie kupuje w aukcjach u aukcjonera o ile dobrze wiem.
Server: Teon
KrejziBicz -Shilen Saint 77/Blade Dancer 52+
Kathia -Warsmith 40+


  • Wiadomości: 107

  • Pochwał: 5

Clan...
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 01, 2005, 11:45:50 pm »
Oki z 5 osob juz tu pytalo o 5 lvl klanu a odpowiedzi ni ma.... chyba ze to ja jestem slepa:P
Bylby ktos tak mily....??

 Hussars Alliance
 United Europe Alliance

Sweetwitch 80 (Spellsinger)
ColSerrai 78 (Bishop)
Assire 76 (Necro)
Calanthe 74 (Sorc)
Dragonette 61 (TH


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 26

Clan...
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 02, 2005, 12:47:55 am »
Privilages - Pokazuje jakie masz przywileje w klanie.
Authorize - Klan lider moze nadac innym czlonkom przywileje.
(powyzszse opcje dzialaja na niewielu serwerach)

Postaram sie opisac questy na lvl 4 i 5 klanu:

LVL 4:
(Proof of clan alliance)
[Do wykonania questa, oprocz CL jest potrzebnych przynajmniej 3 czlonkow klanu]
1. CL musi porozmawiac z Sir Kristof Rodemai (Giran, przy gildii wojownikow).
2. Pojdzcie do Witch Kalis. Znajduje sie na poludniowy-wschod od Ivory Tower, na takiej malej gorce, gdzie jest tez cmentarz.
3. CL musi porozmawiac z nia.
4. Trzech czlonkow klanu rozmawia ze statuła (!) i umiera przy tym, dostajac 'mark of loyalty'.
5. CL musi zebrac od nich te marki i znow porozmawiac z Wiedzma.
6. CL zostaje przez wiedzme otruty oraz nie moze sie od tej pory ruszyc.
(zalecam, zeby CL non-stop pil potionki z zyciem, lub zeby byl przy nim jakis mag, ktory by go leczyl)
7. Trzech czlonkow klanu (ktorzy przed chwila zgineli), musza zebrac pewne przedmioty, polujac na ponizsze moby (kazda postac moze tylko polowac na jednen rodziaj z poniszej listy i zebrac tylko jeden przedmiot):
  - Vanor Silenos Shamans (na polnoc od Tower Of Insolence) - zebrac
        'herb of vanor'.
   - Harit Lizardman Shamans (w poludniowej czesci Forest of Mirrors) - zebrac  'herb of harit'
    - Ol mahum shamans (obok bandit stronghold) - zebrac 'herb of mahum'
    [uwaga: one sie czesto nazywaja : ol mahum doctor (lub ol mahum witch doctor)]
8. Nastepnie jeden z czlonkow musi pojsc do Witch Athrea (pod drzewkiem w hardin's academy) i zagrac z nia w gre. Mianowicie ona summonuje 16 skrzynek, zadaniem gracza jest je niszczyc dopoki 4 z nich nie krzykna "BINGO". Ma na to minute. Jesli nie zdarzy, musi zaplacic 10k adena za nastepna runde. Jak juz wykona to zadania, to dostanie 'Blood of Eva'.
9. Czlonkowie klanu musze przekazac CL zdobyte 'herby' oraz 'blood of eva'.
10. CL rozmawia z wiedzma, ktora go leczy.
11 CL musi pojsc pojsc do Sir Kristofa Rodemai i po zaplaceniu 120k SP dostanie Proof of Alliance.

[Uwagi: na jednym z serwerow, podczas ostatniej z rozmow z wiedzma, ona mnie nei leczyla. Wtedy smierc byla jedynym rozwiazaniem, quest NIE byl przy tym anulowany. ]
pomoce:
Witch Kalis
Vanor Silenos Shamans
Harit Lizardman Shamans
Oel Mahum Doctors
Witch Athrea

LVL 5
(Pursuit of Clan Abition)
1. CL musi porozmawiac z Sir Gustaf Athebaldt (jest w Oren kolo jakeigos sklepu).
2. CL musi porozmawiac z Martienem (jest w Giran w polnocno-wschodniej czesci).
3. Zadanie polega na zebraniu jajek nastepujacych smokow: thunder wyrm, drake, blitz wyrm i mist drake.
[Co do ilosci jajek ktore trzeba zebrac, to nie jestem pewiem, ale to bedzie mozna sie dowiedziec juz zbierajac te jajka].
4. Thunder Wyrmy (srodkowa czesc Dragon Valley) i Draki (kolo wejscia do AL) latwo jest znalezc.
5. Trzeba znalezc zwloki trzech krasnolugow. [po 'rozmowie' z dwoma z nich pojawia sie blitz wyrmy, a po ich zabiciu thunder wyrrmy (albo odwrotnie) albo raz sie pojawia te, a raz te (nie pamietam dobrze). W kazdym razie ze zwlokami nalezy rozmawiac dopoki  nie bedzie sie mialo wystarczajacej liczby jajek].
  Zwloki to:
  - Corpse of Fritz
  - Corpse of Lutz
  - Corpse of Kurtz
Najlepiej najpierw odwiedzic Kurtza, bo daje od razu 6 jajek i jakas broszke. Znajduje sie on niedaleko wejscia do AL (wystarczy sie obrocic tylem do wejscia i pojsc w prawo pod gorke i on tam lezy).
Nastepnie nalezy odwiedzic obydwoch pozostalych. (z ostatnim trzeba 'rozmawiac' tyle razy dopoki nie bedzie sie mialo wystarczajacej liczby jajek, z pojawiajacych sie smokow).

Zwloki Lutza mozna znalezc idac dalej (od Kurtza) na zachod, beda lezec w takim waskim korytarzu.
Fritz znajduje sie natomiast na takiej gorce. (Na koncu podam wspolzedne, na ktorych mniej weicej powinny byc zwloki (/loc)).

6. Po zdobyciu jajek nalezy sie udac do Head Blacksmith Kusto (Giran). Da on klan liderowi 'black anvil coin'.
7. Nastepnie CL mosi pojsc znow do Martiena a potem do Sir Gustafa.
8. Pogadac z Balthazarem w hunter's village
9. Wyprawa do Giant Cave. Nalezy polowac na lesser giant soldiers oraz lesser giant scouts, dopoki sie nie zdobedzie 10 power stones oraz 10 nebulite crystals.
10. Powrot do Balthazara, potem do Sir Gustafa.
11. Nastepnie nalezy porozmawiac z Sir Eric Rodemai.
12. Eric wysle gracza do Witch Cleo (jest za mostem jak sie idzie na cmentarz).
13. Potem nalezy wrocic do Sir Eric'a Rodemai.
14.  Wypraca na cmentarz:
      Trzeba zabijac Grave Guardy, dopoki nie pojawi sie Grave Key Keeper. Po zabiciu go dostaje sie klucz. Trzeba to powtarzac, dopoki nie zdobedzie sie 6 kluczy. (raz nam to zajelo jakas godzine, jak robilismy pociagi z 10-15 mobow, masakra).
   Po zdobyciu kluczy nalezy znalezc Imperial Gravekeepera (jest na jednym z wglebien na lewo/prawo zaraz po wejsciu na cmentarz). Trzeba go zabic. Jest ciezki to pokonania, w dodatku pojawiaja sie jego sludzy, ktorzy go bronia. Zalecam, zeby tu przyszla dosc spora ekipa, bo moze byc ciezko.
Uwaga: gdy spadnie hu HP ponizej polowy, to teleportuje wszystkich graczy w pewne miejsce kolo cmentarza. Nalezy do niego wrocic. Sytuacja sie powtorzy gy jego HP wyniesie 1/4.
15. Po uporaniu sie z nim, pojawia sie Imperial Coffer. Klan lider musi go otworzyc, uzywajac wczensiej zdobytych kluczy.
16. Ostatni etap - powrot do Sir Eric'a, potem do Gustafa. Ten ta nam Proof of Aspiration.

Uwagi: na niektorych serwerach zarowno lider jak i czlonkowie klanu moga bic smoki / grave guardy i CL dostaje itemy, na innych serwach to klan lider musi sam je (przynajmniej dobijac).

Zwloki:
Fritz [103898, 116896, 2947 ]
Lutz [112268, 112761, 2698 ]
Kurtz [124664, 110047, 3035]


  • Wiadomości: 107

  • Pochwał: 5

Clan...
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 02, 2005, 12:01:59 pm »
Pieknie dziekuje (btw jak sie daje tego cholernego plusa czy pochwale??:P)

 Hussars Alliance
 United Europe Alliance

Sweetwitch 80 (Spellsinger)
ColSerrai 78 (Bishop)
Assire 76 (Necro)
Calanthe 74 (Sorc)
Dragonette 61 (TH


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 1

    • http://www.sg.site.prv.pl
Clan...
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 14, 2006, 05:02:07 pm »
A skąd wziąc te proof of blood jest inny sposob czy trzeba jesdnak lac te bloody queen bo ja nie mam odpowiedniego lvl. zeby jes zabic??

Moze mozna gdzies kupic Proof of Blood??
Serwer NIGHTMARE na dragon-network :P


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Clan...
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 14, 2006, 05:06:19 pm »
Idz do giran i zapytaj czy ktos ma... ew. sprobuj kupic, ale mysle ze za darmo dostaniesz, po 60lv ma sie tego sporo :P


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

stronka z crestami!!! pilne
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 25, 2006, 09:44:03 pm »
Mam prosbe. Moze ktos podac stronke z gotowymi crestami poniewaz potrzebuje dla clanu a nigdzie nie moge znalezc. Pojecia nie mam skad wziac takiego cresta. W necie kiedys bylo bo znalem stronke ale juz nie pamietam. Jak ktos zna to prosze o podanie. Pozdrawiam.


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Clan...
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 06, 2006, 04:47:49 pm »
a ja mam takie pytanko jak to jest z wyswietlaniem nazwy klanu??bo ani ja ani nikt z moich klnowiczow nie widzimy nazwy naszego klanu nad naszymi glowami...czy ktos mi powie jak to jest??gram na l2extreme jakby to mialo jakis znaczenie...z gory dzieki...


  • Wiadomości: 608

  • Pochwał: 4

  • .i.
Clan...
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 06, 2006, 08:35:23 pm »
Ogólnie na żadnym serwerze nie widać nazwy klanu nad głowa klannowicza.
Nazwe klanu widać tylko po zaznaczeniu kogoś, kiedy pojawi nam sie okno z jego nickiem, klikamy na rozwiniecie tego okna ( taki trójkacik po lewej stronie od nicku) i pokazuja nam sie informacje o klanie i ally do jakiego należy.
A co do napisów nad głową. Kiedy klan osiagnie 3lv. lider klanu moze nadawać jego członkom tytuły (jakiekolwiek napisy - 16 znaków), które pojawiają sie nad głowa danego klanowicza...


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Clan...
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 12, 2006, 10:07:03 am »
A ja mam pytanko jak zalozyc emblom robie tak jak jest opisane i mi sie nieladuje pisze ze jeste rejestrowany ile to trwa ??


  • Wiadomości: 168

  • Pochwał: 0

Clan...
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 14, 2006, 04:48:25 pm »
A masz lagi w grze ? Może miałeś wtedy laga. Popróbuj pare razy a potem zostaw rano idź do szkoły/pracy i jak wrócisz to zobacz czy sie dodało :P


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Clan...
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 16, 2006, 12:17:57 am »
Jak można zmienić nazwe aliance ? (trzeba rozwiązac do tego celu?) jeśli trzeba rozwiazac i na nowo to można od razu czy za to kara jesT?


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Clan...
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 30, 2006, 10:42:15 am »
A ja sie spytam jak zrobić questa na 4 lvl klanu:(


  • Wiadomości: 256

  • Pochwał: 8

  • :) Rominek is The BEST :D
Clan...
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 30, 2006, 11:26:49 am »
hmmm opcja SZUKAJ !!

na stronei glownej byl opisany quest a jak nie to GOOGLE !! i do przodu !

jest takie powiedzonko ostatnio ;) w internecie


GOOGLE MYM PASTERZEM NIE BRAK MI NICZEGO !!
PLAY:

WATCH:

----


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Clan...
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 07, 2006, 05:16:44 pm »
---------- 10:00 06.07.2006 ----------

i co wie mktos jak sie robi ogłoszenia??

---------- 16:07 07.07.2006 ----------

- Używanie Klanowego Warehouse



jak sie robi klanowe warehouse???  :twisted:

---------- 16:15 ----------

jak sie robi klanoa kryjówkę>

---------- 16:16 ----------

zamiast kryjówka naopisałam klanoiwe warehouse ...a więc popreawie. JAk się robi klanową kryjówkę :D


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: 4

  • Guild Wars nerd
Clan...
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 07, 2006, 05:27:17 pm »
Co do Clan Hallu to Klan musi mieć conajmniej 2 lvl i MUSI wygrać przetarg u Auctioneera (różne klany licytują różne klany za różną kasę, kto da najwięcej otrzymuje wiadomość, że wygrał przetarg i Hall jest jego. A kupuje się go za kasę która jest W KLANOWYM WAREHOUSE, nie np. u Clan Leadera w kieszeni czy coś takiego) Tak ciężko poszukać? -.- http://www.lineage2.com/Knowledge/clans.html
A co do ogłoszeń to robi się chyba coś w menu klanu. Tylko nie wiem co -_- Może community? Nie wiem :P


  • Wiadomości: 494

  • Pochwał: 13

Clan...
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 07, 2006, 05:30:55 pm »
nie wiem czy to gdzies bylo ale sie zapytam po co w ogóle Clan Hall,z tego co wiem to jest SOE clan hall ale po co kryjowka


Użytkownik zbanowany


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: 4

  • Guild Wars nerd
Clan...
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 07, 2006, 07:25:16 pm »
Sprawy reprezentacyjnę :D A i jeszcze na retailu od NPC w Clan Hallu można było kupić recki na jakieś potiony...tylko na jakie?  :shock:


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Clan...
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 19, 2006, 04:29:23 pm »
cześć jak zrobić cklanową kryjówkę proszę o pomoc:(
______________________________________________
WaKaCjE:D
______________________________________________
są the best
________________________________________________


  • Wiadomości: 551

  • Pochwał: 9

  • Showtime!
Clan...
« Odpowiedź #70 dnia: Lipiec 19, 2006, 04:57:53 pm »
...
Szczyt lenistwa, dwa posty u gory masz wyjasnione.


Piszę poprawnie po polsku

Nothing lasts forever...
...even cold November Rain


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Clan...
« Odpowiedź #71 dnia: Lipiec 21, 2006, 03:22:51 pm »
opis questa na 5 lvl klanu jest na stronce www.lineage2.pl i w questy jkest tam terz opisany quest na 4 lvl klanu który niedługo będę robić:D mam pytanko o tego zastęppcę nie mam ani yield ani truce:( grtam na serwerze athena wie ktoś jak mianowąć kogoś zastępcą:(

 :?:
______________________________________________
WaKaCjE:D
______________________________________________
są the best
________________________________________________


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 1

Clan...
« Odpowiedź #72 dnia: Lipiec 28, 2006, 12:01:17 am »
A jak lider ma mianować swojego zastepce?


  • Wiadomości: 322

  • Pochwał: 4

Clan...
« Odpowiedź #73 dnia: Lipiec 28, 2006, 01:55:00 am »
Cytat: Lasgo87
nie wiem czy to gdzies bylo ale sie zapytam po co w ogóle Clan Hall,z tego co wiem to jest SOE clan hall ale po co kryjowka


PK, soe CH, zbijasz karme^^, poza tym z CH(zalezy w jakim miescie) masz tele na rozne spoty wokol miasta, buffy....
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen +20 Rogue
Hindemith Full C5


  • Wiadomości: 256

  • Pochwał: 8

  • :) Rominek is The BEST :D
Clan...
« Odpowiedź #74 dnia: Lipiec 28, 2006, 06:23:55 am »
Cytat: vercetti
A jak lider ma mianować swojego zastepce?


wystarczy zalogowac sie na swojej postaci i wymagane jest aby zalogowana byla osoba ktorej to chcemy dac jakie kolwiek prawa :)

kliknac na nia i na ikonke o nazwie "AUTHORIZE" i dac takie prawa jakie sie chce danej osobie ...


od razu mowie ze nawet jak sie da opcje WYRZUCANIA to ono nie bedzie dzialac ;) nie wiadomo czemu :///


po nadaniu paramatru nalezy te osobe przelogowac zeby mu conieco dzialalo :)

Pzdro
PLAY:

WATCH:

----