Witaj
Gość

Wątek: Niszczene życzeń - Zabawa forumowa  (Przeczytany 87143 razy)

  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 0

  • Niech nastanie CHAOS !
Odp: Niszczene życzeń - Zabawa forumowa
« Odpowiedź #275 dnia: Sierpień 30, 2010, 04:15:56 am »
Dostałeś nowe struny do swojej gitary. Nie wiesz jednak, że parę dni temu za ich pomocą uduszono 5 osób. Policja dociera do ciebie i trafiasz na komisariat. Tam siedzisz w małym pokoju, przywiązany do krzesła. Policjant mówi ci, że tutaj nie istnieje prawo i zaczyna cię torturować. Zaczyna od wyrywania paznokci u rąk. Potem bierze kij baseball'owy i bije cię w głowę. Mimo iż histeryzujesz i mówisz swojeu oprawcy prawdę, on uważa cię za bezczelnego kłamcę. Bierze wiertarkę. Przewierca ci kolana i łokcie. Wykrwawiasz się na śmierć. Twoje ciało zostaje zakopane w nieznanym miejscu.

Chciałbym nowe łóżko.
Jak już spaść to z wysokiego konia.


  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 0

Odp: Niszczene życzeń - Zabawa forumowa
« Odpowiedź #276 dnia: Listopad 25, 2010, 11:13:10 pm »
Dostajesz nowe łóżko, ale okazuje się, że było używane i były na nim damskie włosy. Z tego powodu, rzuca Cię dziewczyna, matka jest zła bo się przespałeś z jakąś dziewczyną i nie chcesz się do tego przyznaç. Wyrzuca Cię za to z domu, a materac sprzedaję.

Chciałbym mieć 2 litry świeżego soku z grejpfruta.
Waitin' for : www.l2asylum.com


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Niszczene życzeń - Zabawa forumowa
« Odpowiedź #277 dnia: Listopad 26, 2010, 05:50:57 pm »
Gdy pewnego razu Jakub gotował jakąś potrawę, nadszedł z pola Liar bardzo znużony i rzekł do Jakuba: "Daj mi choć trochę tej czerwonej potrawy, jestem bowiem znużony". Dlatego nazwano go Edom. Jakub odpowiedział: "Odstąp mi najprzód twój przywilej pierworodztwa!" Rzekł Liar: "Skoro niemal umieram [z głodu], cóż mi po pierworodztwie?" Na to Jakub: "Zaraz mi przysięgnij!". Liar mu przysiągł i tak odstąpił swe pierworodztwo Jakubowi.  Wtedy Jakub podał Liarowi dwa litry świeżego soku z grejpfruta. Liar napił się, a potem wstał i oddalił się. Tak to Liar zlekceważył przywilej pierworodztwa.


Przydałby mi się dłuższy kabel USB do empetrójki.

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 0

Odp: Niszczene życzeń - Zabawa forumowa
« Odpowiedź #278 dnia: Listopad 27, 2010, 11:34:06 am »
Dostaniesz dłuższy kabel od MP3, ale tak zająłeś się zgrywaniem na nią piosenek, że nie mogłeś się oderwać. Odeszli od Ciebie wszyscy twoi przyjaciele, ojciec i brat. Potem zdałeś sobie sprawę, że postąpiłeś źle. Błagałeś ojca o przebaczenie. Ojciec Ci wybaczył i urządził potańcówkę na twą cześć. Twój brat był tak wkurzony, że Cię zabił :).

Cała ta gra przypomina mi film "efekt motyla"

Hm ja bym chciał, żeby ludzie nie robili offtopa w każdym temacie :P
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2010, 04:57:55 pm wysłana przez Liar »
Waitin' for : www.l2asylum.com


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Niszczene życzeń - Zabawa forumowa
« Odpowiedź #279 dnia: Listopad 30, 2010, 01:45:34 pm »
I ludzie zaprzestali offtopa w każdym temacie i na forum nastał porządek. Porządek był dobry więc i na forum żyło się lepiej. Mijały kolejne tygodnie cudownego życia bez offtopa jednak ludziom zaczęło to przeszkadzać, w końcu coś co towarzyszyło im od długich lat teraz przepadło i pomimo, że było lepiej, na forum zaczęło wiać nudą. Zwolniono wszystkich moderatorów, bo nie było czego pilnować. Z forum zaczęli odchodzić wszyscy krzykacze, cała struktura społeczności stała się bardzo sterylna, wręcz utopijna, gdy wtem...
...przybył on! Tak, ten, który zbanowany dawno temu przepowiedział zemstę. Powrócił Cralin...
...i w ten oto sposób forum niczym atakiem nuklearnym przepadło w bezkresie internetowego kosmosu...

Chcę, żeby ktoś za mnie miał życzenie.


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 5

Odp: Niszczene życzeń - Zabawa forumowa
« Odpowiedź #280 dnia: Grudzień 12, 2010, 07:27:30 pm »
Twoje życzenie się spełnia... Twój najgorszy wróg dostaje je do wykorzystania. Jego życzeniem jest, aby stado dzikich murzynów dorwało Cię w swoje czarne łapska i... i dalej już wiadomo.

Chcę być Twoim najgorszym wrogiem ;-)


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Niszczene życzeń - Zabawa forumowa
« Odpowiedź #281 dnia: Październik 28, 2011, 09:31:58 pm »
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem - atakuje cię mój drugi największy wróg i zabija powoli bijąc cię łyżką...

Chciałbym napić się lubelskiego miodowego.

A/N is dying...


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Niszczene życzeń - Zabawa forumowa
« Odpowiedź #282 dnia: Październik 29, 2011, 10:10:02 am »
Dostajesz butelkę owego trunku, odkręcasz i zaczynasz pić. Ale oto nic nie leci. Zdziwiony otwierasz drugą butelkę, to samo. Otworzywszy kilkanaście, zaczynasz się dławić, gdyż tak naprawdę ciecz przedostawała się do Twojego gardła, ale Ty nic nie czułeś. Topisz się w miodzie lubelskim, lubelskim miodowym.

Chciałbym, by było ciepło.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Niszczene życzeń - Zabawa forumowa
« Odpowiedź #283 dnia: Październik 29, 2011, 10:29:24 am »
Dostajesz butelkę owego trunku, odkręcasz i zaczynasz pić. Ale oto nic nie leci. Zdziwiony otwierasz drugą butelkę, to samo. Otworzywszy kilkanaście, zaczynasz się dławić, gdyż tak naprawdę ciecz przedostawała się do Twojego gardła, ale Ty nic nie czułeś. Topisz się w miodzie lubelskim, lubelskim miodowym.


Za dużo constantina : P




Budzisz się rano, wyglądasz przez okno i widzisz słońce. Zaczynasz się cieszyć, otwierasz okno i nie czujesz zimna, a tylko ciepło które rzuca na Ciebie słonce. Odpalasz telewizor, oglądasz kanał pogodowy na którym mówią, że można się ubrać dzisiaj trochę luźniej, bo to ostatni dzień w którym będzie 20 parę stopni. Ty, z taka myślą ubierasz się w t-shirt, spodnie 3/4 i jakieś buty. Wychodzisz na ulicę, wsiadasz do autobusu i jedziesz do centrum, które jest kilka kilometrów od Twojego domu. Patrzysz, że zaczyna się robić pochmurno. Wysiadasz na docelowym przystanku. Zapadł zmrok, ciarki przeszły Twoje ciało, zaczęło Ci być zimno. Do tego zaczął padać śnieg, a pobliżu nie masz nawet miejsca aby się schować... zastanawiasz się co masz robić aż nagle zaczyna padać grad, starasz się znaleźć jakieś miejsce, dzięki któremu ukryjesz się przed gradem bo jest On coraz większy, jednak nie udaje Ci się to. Widzisz, że jedzie autobus na przystanek w stronę Twojego domu, biegniesz w jego kierunku... aż się potknąłeś na ulicy, jest tak silny śnieg z gradem, że nikt z autobusu Cię nie widział, i leżysz tak na ulicy chwilę aż autobus odjechał próbujesz wstać, i już prawie się wyprostowałeś i zobaczyłeś światła, nagła ciemność zapadła w Twoim umyśle...


Chciałbym już skończyć technikum, zacząć studia i iść do pracy.
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Niszczene życzeń - Zabawa forumowa
« Odpowiedź #284 dnia: Październik 30, 2011, 08:38:43 am »
Skończyłeś technikum, studia, znalazłeś pracę. I nic.



Zupełnie.



Nudy.



Szara codzienna rutyna.



To już ciekawszy od tego życia jest serial brazylijski w TV.


I tak do 65 lat
(...)

Chciałbym mieć licencje pilota.
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: Niszczene życzeń - Zabawa forumowa
« Odpowiedź #285 dnia: Październik 30, 2011, 08:49:49 am »
Zdobywasz licencje pilota, możesz latać gdzie i jak chcesz. Ale nie możesz. Bo wulkany zablokowały wszelkie loty.


Chciałbym wiedzieć czemu ten topic jest w Arts & Novels a nie w Offtopicu. (ale tak na serio a nie na zniszczenie marzeń)

Dzięki Tirius.
To hmm. Chciałbym by na świecie zapanował pokój brak wojen głodu itp?
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2011, 12:37:38 pm wysłana przez Xaxunio »
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Niszczene życzeń - Zabawa forumowa
« Odpowiedź #286 dnia: Październik 30, 2011, 09:15:26 am »
Wpisywanie niszczeń życzeń wymaga kreatywności, małej bo małej, ale jednak.  :)
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."