Witaj
Gość

Wątek: Pety - temat zbiorczy  (Przeczytany 42960 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Pety - temat zbiorczy
« Odpowiedź #175 dnia: Styczeń 24, 2011, 09:31:44 am »
gdzie go przemieniam? w snow fenrira?


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Pety - temat zbiorczy
« Odpowiedź #176 dnia: Styczeń 24, 2011, 11:49:53 am »
a to nie trzeba mieć CH w rune albo goddard aby go móc przemienić w ogóle?


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Pety - temat zbiorczy
« Odpowiedź #177 dnia: Styczeń 24, 2011, 12:01:14 pm »
a to nie trzeba mieć CH w rune albo goddard aby go móc przemienić w ogóle?
Jak coś to w stolicach czyli Aden lub Rune

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Pety - temat zbiorczy
« Odpowiedź #178 dnia: Styczeń 24, 2011, 02:11:41 pm »
wiedziałem, że dzwoni w którymś kościele :wink:


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Pety - temat zbiorczy
« Odpowiedź #179 dnia: Styczeń 24, 2011, 05:09:53 pm »
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 316

  • Pochwał: 1

Odp: Pety - temat zbiorczy
« Odpowiedź #180 dnia: Maj 05, 2011, 07:48:21 am »
Pytanie - jaka jest maksymalna różnica lvli między kurą a postacią (kura ma większy lvl), aby zabierała te 30% expa? Na razie widzę, że przy różnicy 25+ zabiera na oko jakieś 80-90%. Proszę o sprawdzone info lub jakieś źródło (nie interesuje mnie co się komu wydaje). Kronika H5 (ruoff).
Lancer:
Specnaz team
Naver - Aeore Healer 85+


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Pety - temat zbiorczy
« Odpowiedź #181 dnia: Maj 05, 2011, 11:33:54 am »
Prosisz o:
(...)Proszę o sprawdzone info lub jakieś źródło (nie interesuje mnie co się komu wydaje). (...)
a sam podajesz
(...)przy różnicy 25+ zabiera na oko jakieś 80-90%.(...)

A co do meritum, o ile pamiętam to było tak, że do +/- 5 lvli różnicy nie było żadnej kary. A potem coraz więcej. Gdzieś w postach o petach była dokładna rozpiska. Poszukaj sobie.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 316

  • Pochwał: 1

Odp: Pety - temat zbiorczy
« Odpowiedź #182 dnia: Maj 05, 2011, 01:33:48 pm »
Prosisz o:
(...)Proszę o sprawdzone info lub jakieś źródło (nie interesuje mnie co się komu wydaje). (...)
a sam podajesz
(...)przy różnicy 25+ zabiera na oko jakieś 80-90%.(...)

A co do meritum, o ile pamiętam to było tak, że do +/- 5 lvli różnicy nie było żadnej kary. A potem coraz więcej. Gdzieś w postach o petach była dokładna rozpiska. Poszukaj sobie.

Pozdrawiam

Zadałem pytanie, nie dawałem żadnego info ze swojej strony... Zaznaczyłem tylko, że przy tak dużej różnicy nie opłaca się używać peta oraz nie działa w tym przypadku kara taka jak dla różnicy lvli między graczami w pt. Jeśli nie wiesz - nie pisz.

W temacie szukałem na kilku ostatnich stronach, nie znalazłem. Informacje tu podane pochodzą z różnych kronik (w przypadku graczy przedziały lvlowe sie zmieniły), więc pytam.

Jeśli ktoś ma sprawdzone info to byłbym wdzięczny.
Lancer:
Specnaz team
Naver - Aeore Healer 85+


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Pety - temat zbiorczy
« Odpowiedź #183 dnia: Maj 06, 2011, 01:33:07 am »
(...) nie dawałem żadnego info ze swojej strony... (...)
(...)przy różnicy 25+ zabiera na oko jakieś 80-90%.(...)
Jak to dla Ciebie nie jest info, to sorry.
A co do tego czy wiem, czy nie wiem.
Fenrir 78, GW 68, 56, kurczaki 79, 64, 56, byczek 63, kot 58, kilka striderów, wilków nie liczę (ponad 10)
Co do różnicy lvli jakoś nigdy nie musiałem używać mojego topowego kurczaka na low lvlowych postaciach. Expisz na spotach z herbami i praktycznie kurczaka wyciągasz sporadycznie.
Jaki lvl ma kurczak, jaki Ty i klasa postaci? Bo moim zdaniem po prostu wybierasz zły spot . I tyle.
Kurczaka używam na SH 77, SE 79, Cardi 77 i jak widać niewiele prześcignął lvlem postacie. Herby, BtM, Clarity, Invo robia swoje. Praktycznie przyzywam kurczaka wyłącznie do naładowania się, i jak mam MP >50% to go chowam.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Pety - temat zbiorczy
« Odpowiedź #184 dnia: Lipiec 12, 2011, 05:56:22 pm »
Czy pet lvluje wolniej po przemianie ? Chodzi mi o kookabure


Odp: Pety - temat zbiorczy
« Odpowiedź #185 dnia: Lipiec 13, 2011, 03:35:41 pm »
Tak.


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Pety - temat zbiorczy
« Odpowiedź #186 dnia: Lipiec 13, 2011, 03:45:38 pm »
A da się np: kurę expić na lv 65 i potem przemienić i będzie po przemianie miała 65 tak ?


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: Pety - temat zbiorczy
« Odpowiedź #187 dnia: Lipiec 13, 2011, 05:34:25 pm »
Wiedza tylko z privów.
Przy wexpieniu peta na np. 65 i po ewolucji cofa lvl.
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Pety - temat zbiorczy
« Odpowiedź #188 dnia: Lipiec 13, 2011, 11:47:26 pm »
Wiedza tylko z privów.
Przy wexpieniu peta na np. 65 i po ewolucji cofa lvl.
Potwierdzam oficjala. Miałem psa dociągniętego do 62 i po zmianie wrócił do 55.
Pytałem GMa i odpowiedział, że powodem jest inna ilość expa potrzebna na dany lvl. Dlatego psy lvlują szybciej od wilków i Fenrirów, pomimo, że zabierają 10% expa w porównaniu do 30% GW/Fenrira.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Pety - temat zbiorczy
« Odpowiedź #189 dnia: Lipiec 13, 2012, 03:12:43 pm »
Ja jestem kompletnym newb'em jeśli chodzi o Lineage 2 i mam takie pytanko, otóż wziąłem quest od pet managera martina na wilka, no i mam niby w Dark Elves Forest zabić dark horrory i prowlery, nie ma takiego miejsca na mapie, kolejne wskazówki na necie zaprowadziły mnie na Bloody Swampland gdzie moby zjadały mnie na strzała, teraz z kolei przeczytałem, że Prowlery są w Spiders Nest, a tam nie ma żadnego śladu potworów, jedynie mały obóz z 1 sprzedawczynią. Gdzie więc mam znaleźć te Dark Horrory i Prowlery? Z góry dzięki za pomoc i wybaczcie, jeśli pytam w złym miejscu.


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Pety - temat zbiorczy
« Odpowiedź #190 dnia: Lipiec 13, 2012, 06:54:35 pm »
Wina niedopracowanej gry. Z tego co pamiętam jeszcze Kamaele i Dwarfy mają problem.


Odp: Pety - temat zbiorczy
« Odpowiedź #191 dnia: Lipiec 24, 2012, 11:05:49 pm »
Ostatnio wróciłem do gry i sporo mnie dziwi... do czego procz "wyglądania ładnie" są te pety dinozaury?


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Pety - temat zbiorczy
« Odpowiedź #192 dnia: Lipiec 24, 2012, 11:51:21 pm »
na razie do niczego. Może kiedyś...

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Pety - temat zbiorczy
« Odpowiedź #193 dnia: Lipiec 25, 2012, 01:24:01 pm »
a takie ala psy co sie nazywaja clan pet czy jakos co sie teraz pojawily to skad sie to bierze? jak spotkam znowu to screena walne ale kilka osob z tym widzialem

dobra mam
Cytuj
from lineage2.com:

Clan Pets

A clan pet can be purchased from the Mysterious Butler NPC with 8 Mysterious Marks which are obtained from the Ceremony of Chaos competitions. There are two kinds of clan pets: the nurture type, and the combat type.
Nurture-type Clan Pet

A nurture-type clan pet summoning scroll summons a Raccoon, White Cat, or Desert Fox clan pet at random. Although name and appearance differs, the effect of each of the three pets is the same.

Once the clan pet summoning item is obtained, the pet can be summoned like a regular pet: it will be the constant companion of the summoner character, it will fight for them with basic combat skills, it can be given a personalized name, and it has a pet inventory.

Once the pet has been summoned for a total of 72 hours (does not have to be continuous) the pet disappears and 100 Clan Reputation Points are awarded, and there is also a possibility of a Mysterious Pouch being given as an additional reward. A Mysterious Pouch has a chance of yielding an attribute crystal.

The clan pet is suited for a clan level 5 or higher. If a clan pet is summoned and the clan reverts to level 4 or below, or the summoning clan member withdraws from the clan, only the Mysterious Pouch is awarded.
Combat-type Clan Pet

A Bratty Angma Summoning Scroll can be purchased by a clan member from the Mysterious Butler for 12 Mysterious Marks or 12 Castle Siege Soldier Badges. This clan pet summoning scroll does not summon a companion pet, but rather a creature that you must defeat in order to redeem a reward.

If you defeat the Angma within 30 seconds of summoning it, you are awarded 100 Fame Points, your clan is awarded 30 Clan Reputation Points, and there is also a possibility of receiving a Mysterious Pouch as an additional reward. It is difficult to defeat the Angma within 30 seconds alone, however; clan members are encouraged to take on the creature as a group.

There are four different kinds of Bratty Angma Summoning Scroll, pertaining to level ranges between 76 and 99. The summoning scroll is tradable.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 25, 2012, 01:28:03 pm wysłana przez Vraghor »
retired


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Pety - temat zbiorczy
« Odpowiedź #194 dnia: Listopad 11, 2012, 01:46:17 pm »
(...)
Once the pet has been summoned for a total of 72 hours (does not have to be continuous) the pet disappears and 100 Clan Reputation Points are awarded,
(...)
To jest ich główna funkcja. ale jak zobaczysz, że całe 100 CRP co 72 godziny, to sie odechciewa. U nas w klanie nikt tego nie używa. Boty mogą sobie pozwolić na to. Niektórzy biorą i zostawiają zalogowaną w mieście postac 24/7.
Jak na razie jak dla mnie przerost formy nad treścią :) Tak jak teraz Hatchlingi, albo kiedyś pieski, zanim nie przemienili je w Fenriry :)

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;