Witaj
Gość

Wątek: Polska Siła Lancera - pomysly i flame by DonK...  (Przeczytany 72491 razy)

  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Polska Siła Lancera - pomysly i flame by DonK...
« dnia: Grudzień 02, 2009, 11:58:17 am »
wiesz na serwerze jesteśmy dopiero tydzień.
Nigdy wojen nie unikaliśmy, ale nie chcemy powtórzyć błędów z dex-a gdy od samego początku mieliśmy wojnę z całym serwerem.
A co bedzie później?
Zobaczymy co się będzie działo na serwie. Czytałem o planach stworzenia jednego dużego polskiego klanu pod banderą LR, ewentualnie jednego ally skupiającego wszystkich graczy z Polski, jak dla mnie oba tematy są ciekawe.
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • Wiadomości: 51

  • Pochwał: 0

Odp: Polska Siła Lancera - pomysly i flame by DonK...
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 02, 2009, 12:01:52 pm »
No i najważniejsza sprawa na której nam zależy to jak najbardziej normalne kontakty z graczami z Polski. Jest nas tu mało więc nie szukajmy wrogów jeszcze wśród siebie

Nom zgadzam się, tylko ile można robić nowych polskich klanów po 40 osób, skoro można zrobić jeden naprawdę silny znaczący coś na serwie :/


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Polska Siła Lancera - pomysly i flame by DonK...
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 02, 2009, 12:04:50 pm »
Shogal dlatego napisałem, że nie jestem przeciwny temu pomysłowi.
Zresztą już z kilkoma osobami od Was rozmawiałem na ten temat. Dajcie nam 1,5 miesiąca na zebranie i wyekspienie ludzi a wtedy zobaczymy.

Dlatego też pisałem o tym bd którego szukamy bo jego nam brak do 3-ciego party
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • Wiadomości: 51

  • Pochwał: 0

Odp: Polska Siła Lancera - pomysly i flame by DonK...
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 02, 2009, 12:11:45 pm »
Cóż tak było :) Jednakże nadal nie rozumiem do końca twej decyzji, bo napewno szybciej byście przeprowadzili zbrojenia lvle w większej grupie ludzi. Wasz mały na razie klanik jest fajny tylko macie pewnie duży brak środków i czasem brak wam ludzi do jakiegoś pt gdy chcecie poekspić i dołączenie do większego klanu rozwiązało by cześć waszych problemów.


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: Polska Siła Lancera - pomysly i flame by DonK...
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 02, 2009, 12:18:41 pm »
Niektórzy chcieliby sie przekonać jak to sie gra na ru offie. Ja grałem troszke wcześniej ale większość jest na offie po raz pierwszy, sami sie pewnie musieli przekonać czy im to pasuje. Nie wiem jakie są wasze wymagania rekrutacyjne ale dołączanie do innego klanu ma ten minus że nie wszystkich musicie przyjąć. Klan nastawiony na przyjemną grę, nigdy tu nikt nie zmuszał nikogo do no-lifu. Z wypowiedzi Ryjka wnioskuje że LR to klan nastawiony na totalne zmiażdżenie serwera, walke z wszystkimi klanami, epiki etc. Wszystko super ale jak po tygodniu zaczniecie ludzi wywalać bo grają tylko 2 czy 3 godziny dziennie albo nie mogą zarwać nocki na kampienie to imo bez sensu.


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Polska Siła Lancera - pomysly i flame by DonK...
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 02, 2009, 12:26:11 pm »
Shogal i tak i nie.
Z kasą sobie radzimy, bo mamy pojęcie o tej grze i wiemy jak się ją zarabia. Duży klan to duże możliwości ale i problemy. Sami musieliście cofnąć sporo wojen bo ludzie od Was mieli problemy ze zrobieniem Varki, bo wszędzie były pięści. Bez wojen napewno to idzie sprawniej. Po drugie lubimy być samowystarczalni i nie chcemy być obciążeniem dla kogoś a raczej wzmocnieniem.
Poza tym tak jak było tu napisane dla większości z nas off to nowość i raty x1 też - dotychczas były to znacznie wyższe raty bo x4.
Oczywiście będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie i pomoc w grze.

Jeszcze może parę słów o naszej filozofii gry. Jesteśmy osobami dorosłymi ze wszystkimi obowiązkami z tego wynikającymi czyli mamy pracę, studia, rodziny dlatego nie wymagamy siedzenia w grze po 10 i więcej godzin, ważne jest dla nas żeby dana osoba mogła codziennie wpaść na te 2-3 godziny dziennie i ewentualnie stawić się na jakieś większe zaplanowane akcje.
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Polska Siła Lancera - pomysly i flame by DonK...
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 02, 2009, 12:26:52 pm »
no to sie usmialem :D najpierw te lole rekrutowaly w temacie neme teraz w tym :D
Z wypowiedzi Ryjka wnioskuje że LR to klan nastawiony na totalne zmiażdżenie serwera, walke z wszystkimi klanami, epiki etc. Wszystko super ale jak po tygodniu zaczniecie ludzi wywalać bo grają tylko 2 czy 3 godziny dziennie albo nie mogą zarwać nocki na kampienie to imo bez sensu.
duzo miau malo mleka, epiki ogladaja na youtbie, walki tylko z przydupasami duzych klanow, pierwszy siege byl dla nich po 6-7 miesiacach itd miau!
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 51

  • Pochwał: 0

Odp: Polska Siła Lancera - pomysly i flame by DonK...
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 02, 2009, 12:30:32 pm »
Shogal i tak i nie.
Z kasą sobie radzimy, bo mamy pojęcie o tej grze i wiemy jak się ją zarabia. Duży klan to duże możliwości ale i problemy. Sami musieliście cofnąć sporo wojen bo ludzie od Was mieli problemy ze zrobieniem Varki, bo wszędzie były pięści. Bez wojen napewno to idzie sprawniej. Po drugie lubimy być samowystarczalni i nie chcemy być obciążeniem dla kogoś a raczej wzmocnieniem.
Poza tym tak jak było tu napisane dla większości z nas off to nowość i raty x1 też - dotychczas były to znacznie wyższe raty bo x4.
Oczywiście będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie i pomoc w grze.

Jeszcze może parę słów o naszej filozofii gry. Jesteśmy osobami dorosłymi ze wszystkimi obowiązkami z tego wynikającymi czyli mamy pracę, studia, rodziny dlatego nie wymagamy siedzenia w grze po 10 i więcej godzin, ważne jest dla nas żeby dana osoba mogła codziennie wpaść na te 2-3 godziny dziennie i ewentualnie stawić się na jakieś większe zaplanowane akcje.


Ok! Obgadamy to jeszcze w grze.


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Polska Siła Lancera - pomysly i flame by DonK...
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 02, 2009, 12:30:54 pm »
cóż nigdy czegoś takiego nie było ale w/e :)

mamy teraz sporo ludzi z offa którzy grają u nas. Zawsze łatwiej farmić mając low lev fort i s grade ch. Poza tym troche łatwiej jest posłuchać cudzych rad i nie popełnić pewnych niepotrzebnych błędów.

Farm spoty cyrylica.

Co do naszych wojen hm... kilka mamy kilka w planach ale za dużo ludzi lubi fragi łapać żeby odpuścić jakieś pvp :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Polska Siła Lancera - pomysly i flame by DonK...
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 02, 2009, 12:36:11 pm »
no to sie usmialem :D najpierw te lole rekrutowaly w temacie neme teraz w tym :D
Z wypowiedzi Ryjka wnioskuje że LR to klan nastawiony na totalne zmiażdżenie serwera, walke z wszystkimi klanami, epiki etc. Wszystko super ale jak po tygodniu zaczniecie ludzi wywalać bo grają tylko 2 czy 3 godziny dziennie albo nie mogą zarwać nocki na kampienie to imo bez sensu.
duzo miau malo mleka, epiki ogladaja na youtbie, walki tylko z przydupasami duzych klanow, pierwszy siege byl dla nich po 6-7 miesiacach itd miau!

powiedział koleś który nie gra? nie grał? :) epicki oglądał przy npc do bauma antka valakasa tezy :) jakoś nei widzę żebyś ty zrobił klan zorganizował go i zaprowadził na siege :)

że zacytuje klasyka Donk to: duzo miau malo mleka
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Polska Siła Lancera - pomysly i flame by DonK...
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 02, 2009, 12:41:43 pm »
nawet gdybym mial 15lvl palus knighta nie zmienia to tego co napisalem a forma Twojej odp swiadczy tylko o braku argumentow przeciw,  :o to ty nie to ty!!
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Polska Siła Lancera - pomysly i flame by DonK...
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 02, 2009, 12:48:09 pm »
agrumenty przeciw można mieć przeciw jakieś tezie? opinii? która też została w jakikolwiek sposób uargumentowana :D

Z twoich wypowiedzi po za flameme nic nie wynika wiec trudno polemizować. na razie byłeś w 4 klanach

LR - lamery ble ble ble tumany ect (w skrócie twoje opinie)
Neme - nie istnieje
Triada - nie istnieje
Arsenal - zlepek klanów z którego co jakiś czas jakiś Mojżesz wyprowadza swoje owieczki do ziemi obiecanej :)

Zrób klan i spróbuj to ogarnąć jak ci się przewija 50 ludzi na tydzień z których zostaje 3 po akademii a 1 na lev +7x. Idz na siege itd itd :)
 
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Polska Siła Lancera - pomysly i flame by DonK...
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 02, 2009, 12:56:58 pm »
dalej nie rozumiesz o co mi chodzi, z tego co jest tu napisane byla juz rozmowa na temat dolaczenia ich do LastRumuns - nie zgodzili sie wola poki co sami sprobowac - mimo to znowu wysyp tu mlotkow od was w ich temacie i gadanie ze jestescie elofajni i zeby do was dolaczyli, dokladnie to samo bylo robione w tematach innych klanow. Pierdolic pierdolicie juz ktorys temat a jak to wyglada opisalem post wczesniej. Popieram to co Damon napisal ze moze powstanie fajny polski klan i tego im zycze a nie dolaczenie do was.
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Polska Siła Lancera - pomysly i flame by DonK...
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 02, 2009, 01:07:53 pm »
nie my tylko shogal :) a to zasadnicza różnica

czy jesteśmy elofajni to inny komiks. Mnie wisi czy dołączą do nas arsenalu clf czy zostaną w swoim klanie. Na lancerze jest Tau z 2 party teraz OC z 2 party i my z 5. Kolejne w trakcie obróbki :)

To że shogal coś pisze to jego sprawa. Tak jak twoi znajomi nie odpowiadają zap ierdoł wypisywane przez ciebie tak my nie odpowiadamy za pierdoły wypisywane przez shogala :) Każdy ma takiego Donka na jakiego zasłużył :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Banned
  • Wiadomości: 381

  • Pochwał: 0

Odp: Polska Siła Lancera - pomysly i flame by DonK...
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 02, 2009, 01:15:08 pm »
jak jestescie tacy elofajni, ze wymagacie od calkowicie nowych graczy aby nie skupiali sie na farmie na poczatku, a prowadzili wojny... to dlaczego ciagle jestescie dupolizami CLFów?  :oops:

info dla ludzi, ktorzy dopiero dolanczaja na serwer: serwer jest zdominowany przez ally Aegis (CLF+SWORDS). Wystarczy zobaczyc monument of hero. Posiadaja calkowita przewage we wszystkim lvl/equip/zamki. Zaden szanujący sie klan nie powie, ze ma powazne wojny nie majac tych dwoch z nimi (a juz na pewno nie zalosne LR, ktore flaguje sie nas (Light side - resztka serwera ktora probuje stawic czoła tyranii ;p - zreszta z nami tez sie boja oddac wojne) tylko w momencie kiedy walczymy z Aegis wbijajac nam najczesciej w plecy np. Ryj).
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2009, 01:24:59 pm wysłana przez damoon »


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Polska Siła Lancera - pomysly i flame by DonK...
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 02, 2009, 01:23:30 pm »
widzisz ktos jednak podziela moja opinie  :oops:
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Polska Siła Lancera - pomysly i flame by DonK...
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 02, 2009, 01:33:27 pm »
Kurde panowie wy tu się ładnie nienawidzicie
Zmieniając temat, frapsy się podobały ?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2009, 01:35:22 pm wysłana przez lempartus »
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Polska Siła Lancera - pomysly i flame by DonK...
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 02, 2009, 01:38:29 pm »
Chciałem zauważyć że to jest temat klanu Outcasters, mający zapewne służyć wymianie informacji, a nie flameowaniu pomiędzy grupką-bardzo-pro (z któregoś lightside klanu /care) a grupką-też-pro z LR ("przydupasy" darkside). Macie osobny wątek do spamowania, nie zaśmiecajcie każdego nowego tematu swoimi "mądrościami", może ktoś chce się czegoś dowiedzieć o nowym polskim klanie na serwie a nie ciągle czytać wasze wypociny (no offence).

@lempartus, macie party melee, łuków czy nuków ?

Powodzenia na ru-offie.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Polska Siła Lancera - pomysly i flame by DonK...
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 02, 2009, 01:40:59 pm »
raczej nie kazdy lubi jak mu sie wmawia ze biale jest czarne a ryjek madry a na tym poki co bazuje LastRumuns :P frapsow nie widzialem, sciagne w domu - warto?(zaznaczam ze nie lubie filmow bez pomyslu pokazujacych caly czas pvp w ten sam sposob)
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Polska Siła Lancera - pomysly i flame by DonK...
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 02, 2009, 01:42:16 pm »
mamy 1 x archer i 1 x melle dd party, składamy drugie melle dd party.
Staramy się wyspecjalizować, póki co brak ludzi na osobne tworzenie nuk party

Donk - Sciągnij polecam, ale lepiej jakby ktoś postronny się wypowiedział komu się udało oglądnąć
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Polska Siła Lancera - pomysly i flame by DonK...
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 02, 2009, 01:43:11 pm »
Po co Wy się kłócicie z drogim użytkownikiem DonK. Przecież najlepiej o nim świadczy nick postaci na RUoffie.
DonKutasso i wszystko jasne.

Co do Outcasters. Witam Lemp serdecznie. Mam nadzieję, że gdy osiągniecie magiczne levele 70+ i skrystalizuje się Wam ekipa na Lancerze to przemyślicie dołączenie do LR.

BTW. Epiki, mass pvp 100+ vs 100+ to już wszystko było na dexie, a nie każdy chce grać po 12h dziennie robiąc tylko to. Tutaj szuka się nowych fajnych pvp, a nie "zawładnięcia" serwerem.


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Polska Siła Lancera - pomysly i flame by DonK...
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 02, 2009, 01:45:56 pm »
Hejka Raps
Fajnie znów grać na tym samym serwerze. Zobaczymy co się tam urodzi
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Polska Siła Lancera - pomysly i flame by DonK...
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 02, 2009, 01:56:03 pm »
LastResort to obecnie ponad 70 osób, z różnych serwerów i różnych klanów. Mógłbyś w końcu dać sobie siana z tą etykietką którą ciągle przyklejasz temu klanowi bazując na zatargach z paroma osobami, z czasów kiedy grało tutaj łącznie może 30 Polaków (tym bardziej że część z nich dawno już tu nie gra). 75% osób w LR nawet nie wie kto to Donk ani w jakim klanie gra, a ty cały czas wypisujesz że LR to to albo tamto. Czasy kiedy w LR grało 20 osób z czego połowa była pochłonięta flamowaniem z tobą na tym forum już dawno minęły i raczej nie wrócą.

@lempartus, czekam na pierwszą fortę w waszym wykonaniu, frapsuj :) :)
mam nadzieję że w przyszłości będzie okazja pocisnąć rusków na siegu, jeśli nie w jednym klanie to może w ally.

ps.jeśli będzie taka potrzeba wynajmę się na spoilu, dawno go nie koksałem :P
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2009, 02:01:31 pm wysłana przez kabulek »
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Banned
  • Wiadomości: 381

  • Pochwał: 0

Odp: Polska Siła Lancera - pomysly i flame by DonK...
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 02, 2009, 02:02:02 pm »
a tam przesadzacie, musza wiedziec od poczatku ze kazdy temat jest zaspamowywany. To jest nieodlaczna czesc ruoff community  :D

ps. *znowu ten flame ale cóż ;p* widac z calych sił próbujecie od początku ich zrekrutować. Ok. Fajny pomysł. Ale żeby od razu im Siege zamków obiecywać? Przecież wszystkie są pod kontrolą Dark side i przydupasów :> No chyba ze macie na mysli ich obrone - na chwałe polskiego klanu!!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2009, 02:29:06 pm wysłana przez damoon »


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Polska Siła Lancera - pomysly i flame by DonK...
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 02, 2009, 02:34:52 pm »
Damon Flawless to drak side  :o  :oops:  :shock: damn skończyły mi się emoty :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!