Witaj
Gość

Wątek: Death Spike + power czy + dark attack  (Przeczytany 5683 razy)

  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Death Spike + power czy + dark attack
« dnia: Grudzień 31, 2009, 01:48:50 pm »
witam ponownie z racji tego, że w poprzednim temacie na jedno pytanie zostala udzielona odpowiedź a na drugie nie (może dlatego że ludzie mysla ze temat do zamkniecia) mam pytanie odnosnie skilla death spike ;P


Na co korzystniej jest enchantować ten skill: na + power czy na + dark attack

Gram na kronice Hellbound, atrybuty działają :P


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Death Spike + power czy + dark attack
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 01, 2010, 05:19:36 pm »
witam ponownie z racji tego, że w poprzednim temacie na jedno pytanie zostala udzielona odpowiedź a na drugie nie (może dlatego że ludzie mysla ze temat do zamkniecia) mam pytanie odnosnie skilla death spike ;P


Na co korzystniej jest enchantować ten skill: na + power czy na + dark attack

Gram na kronice Hellbound, atrybuty działają :P

Power.
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Death Spike + power czy + dark attack
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 21, 2010, 07:55:59 pm »
Zależy jaką klasą grasz jeżeli nekro albo psem to na dark jeżeli sh to power :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: Death Spike + power czy + dark attack
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 21, 2010, 10:23:12 pm »
jesli official i troszczysz sie o utrzymanie przewagi ele dla dmg to dark, jesli nie to power


  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 0

  • Niech nastanie CHAOS !
Odp: Death Spike + power czy + dark attack
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 26, 2010, 01:02:37 am »
Jeżeli masz na swojej broni dark attribute, powinieneś pójść w dark attack, żeby dodać do elementala.

Kwestia też jaką klasą grasz. Pewnie jako necro powinieneś wybrać także + dark ze względu na attribute broni i oczywiście skille.

Ale jako sph to power. Przede wszystkim dlatego, że sph powinien dodać attribute wind, a wtedy +dark by się nie opłacało.
Jak już spaść to z wysokiego konia.


  • Wiadomości: 987

  • Pochwał: 10

  • Masz problem? Napisz!
Odp: Death Spike + power czy + dark attack
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 21, 2011, 09:51:40 am »
witam ponownie z racji tego, że w poprzednim temacie na jedno pytanie zostala udzielona odpowiedź a na drugie nie (może dlatego że ludzie mysla ze temat do zamkniecia) mam pytanie odnosnie skilla death spike ;P
Na co korzystniej jest enchantować ten skill: na + power czy na + dark attack
Gram na kronice Hellbound, atrybuty działają :P
Napisze z perspektywy nekro. Enchantuj na dark tylko gdy przeciwnik nie ma zadnego rezistu na dark badz bijesz moba z weak point dark.
W kazdym innym wypadku enchantuj na power, rezisty na dark to czesta sprawa wiec enchant na dark to glupota. Sam grajac nekro dawalem tylko na power. W pvp sprawdzone i dmg po enchancie na power jest wyzszy niz po enchancie na dark.
A może by wrócić na oficjal :)


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Death Spike + power czy + dark attack
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 21, 2011, 10:37:11 am »
Dmg magiczny zależy liniowo od power skilla. W związku z tym jeżeli power wzrośnie o 1% to i dmg wzrośnie o 1%.
Enchantując ds na power zwiększysz go na +30 ze 108 do 119. Oznacza to 10% wzrostu dmg.
A teraz zastanów się co da ci dark:
1. 300 w broni (100%)
2. 20 bazowo w skillu (100%)
3. 30 z ewentualnego enchantu (100%)
4. 30 jeżeli w przeciwnika wejdzie dark vortex
5. 40 jeżeli w przeciwnika wejdzie przeciętnie enchantowany gloom na chance (może być więcej)
6. 40 jeżeli masz w party slh (dobry duet) z dark weapon na +15 (może być więcej)
7. 30 jeżeli slh wbije w przeciwnika surrender
Co w sumie daje 490 dark.
Oczywiście tylko kilka z tych elementów zaistnieje w 100%. Ale już widać, że przewagę dark elementu jest dość łatwo uzyskać. A wystarczy mieć 25 więcej, żeby uzyskać bonus do dmg zbliżony do +30 power.
Dlatego imo dark.

Edycja: ups, ty grasz na starszej kronice. gloom u ciebie jeszcze nie zmniejsza resistów. Ale jak dobrze pamiętam na hb kronice resisty w armorze były słabsze, za to ludzie często w dark setach biegali a bonus za atribute dmg był znacznie większy. Tym bardziej dawałbym dark.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2011, 10:42:02 am wysłana przez orlok »


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Death Spike + power czy + dark attack
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 21, 2011, 12:37:35 pm »
orlok, tam to darka walą tylko na farme z tego co pamiętam, ewentualnie w 5 częściowe sety dają, co i tak max daje 120 resistu + tezza, więc przewaga jest kosmiczna :)