Witaj
Gość

Wątek: Freya party: PuFF vs. reszta świata  (Przeczytany 13646 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1722

  • Pochwał: 20

  • Oko Saurona patrzy!
Odp: Freya party: PuFF vs. reszta świata
« Odpowiedź #75 dnia: Październik 31, 2010, 08:06:18 pm »
bula sie na Bronxie wychował dlatego taki wkurwiony dzieciak z niego :D
Miesięcy bez L2: już nawet nie licze :(


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Freya party: PuFF vs. reszta świata
« Odpowiedź #76 dnia: Październik 31, 2010, 08:09:58 pm »
mnie wychowała ulica SLU!!!!!!!!!!!
nygusy jedzcie se po matkach bedzie ciekawo.


  • ******
  • Wiadomości: 1153

  • Pochwał: 3

  • l2against.eu
    • L2Against
Odp: Freya party: PuFF vs. reszta świata
« Odpowiedź #77 dnia: Październik 31, 2010, 08:49:21 pm »
no czekam na dalsze posty !!


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: -2

Odp: Freya party: PuFF vs. reszta świata
« Odpowiedź #78 dnia: Październik 31, 2010, 08:56:59 pm »
genezis slyszalem ze dobra sygna


Nie wiem jak teraz, ale kiedy startowałem pół roku temu na Lancerze
Myślę, że po ponad roku gry, śmiało jesteśmy gdzieś w top 10 constów
ze startujac na Lancerze na przelomie lutego/marca w 2010


  • *******
  • Wiadomości: 1722

  • Pochwał: 20

  • Oko Saurona patrzy!
Odp: Freya party: PuFF vs. reszta świata
« Odpowiedź #79 dnia: Październik 31, 2010, 09:06:30 pm »
genezis slyszalem ze dobra sygna

moja? bardzo dobra, odnosi się do takich osób jak Ty. :)
Miesięcy bez L2: już nawet nie licze :(


Odp: Freya party: PuFF vs. reszta świata
« Odpowiedź #80 dnia: Październik 31, 2010, 10:42:59 pm »
Nie mówię tutaj o konkretnie tym poście, a generalnie wszystkich postach w których starałeś się mnie oczernić.

Jeżeli ja się zmieniłem, to ty albo stoisz w miejscu, albo zrobiłeś duży krok do tyłu(jakoś nie mogę sobie przypomnieć twoich postów kilka lat temu, ale zawsze starałeś się być pretensjonalny :) )

A teraz pytanie za 100pkt. ode mnie, czy ty w realu też taki jesteś, czy tylko w internecie stajesz się cwaniakiem?

PS. Sorki nie mogłem się powstrzymać od "osodów" :) .
1. wszystkich postach? wydaje mi sie ze zbierze sie ich pare(5?) w przeciagu tych 3 lat, z tym ze wszystkie napisane niezbyt dawno bo o ile kiedys zachowywales sie podobnie jak teraz, to przynajmniej miales grupe ludzi, w ktorych towarzystwie to robiles i nie bylo to az tak widoczne, ale teraz nie ma juz tej ekipy i wcinanie sie w czyjs flejm(tym bardziej ze robi sie to w tak idiotyczny sposob jak "aha") spotyka sie z taka a nie inna reakcja

2. ty nie odpowiedziales na moje wiec ja nie czuje potrzeby robienia tego w stosunku do ciebie, ale chyba jednak to zrobie ... jezeli juz przenosisz sytuacje z forum do RL to tak, jak ktos neiznajomy wpierdoli mi sie w rozmowe na ulicy/w jakimkolwiek miejscu, staje sie "cwaniakiem"(pomijajac niedorzecznosc porownania to tak to mniej wiecej wyglada)

3. "osodow" - autentycznie na twarzy mialem wtf jak zobaczylem posta od razu po napisaniu, dlatego od razu edit polecial i nie widac nawet sladow zmiany w main poscie :D


  • Wiadomości: 628

  • Pochwał: -2

Odp: Freya party: PuFF vs. reszta świata
« Odpowiedź #81 dnia: Listopad 01, 2010, 12:01:28 am »
gustd aka glut jak zwykle napisał coś głupiego /care

/edit

tęsknie za moją spaloną klatą

haha ;D

co wy macie z tymi glutami, ktoś szedł po ulicy i wam smarknął po piłkarsku w twarz i teraz próbujecie tak wszystkim wrzucac? O_o
takie gadanie wcale nie zamieni was (tj smarkającego i was) miejscami.. sad but true : (

a to zdanie wyrwane z kontekstu... owszem, tęsknie za spaloną klatą draconic +19, którą bez żadnego czita wbiłem na dementi (co tam ze lolserver, enchant like retail)


Regulamin "zmieniono" po tym jak okazało się że admin chciał kupić ode mnie adene za złotówki :)
Teraz zgodnie z regulaminem offów  hahaha hahaha hahaha można sprzedawać/kupować.


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Freya party: PuFF vs. reszta świata
« Odpowiedź #82 dnia: Listopad 01, 2010, 10:20:35 am »
i co koniej flajmu gdzie jest moj padawan!?


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: -2

Odp: Freya party: PuFF vs. reszta świata
« Odpowiedź #83 dnia: Listopad 01, 2010, 10:34:17 am »
flame z polaczkowem szybko robi sie nudnyz powodu arogancji i braku argumentow wiec nie licz na nic zabardzo

btw. widze ze u was tendencja do nigerskich sygn
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2010, 02:06:47 pm wysłana przez swan »


Nie wiem jak teraz, ale kiedy startowałem pół roku temu na Lancerze
Myślę, że po ponad roku gry, śmiało jesteśmy gdzieś w top 10 constów
ze startujac na Lancerze na przelomie lutego/marca w 2010


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Freya party: PuFF vs. reszta świata
« Odpowiedź #84 dnia: Listopad 01, 2010, 12:34:39 pm »
Nie mówię tutaj o konkretnie tym poście, a generalnie wszystkich postach w których starałeś się mnie oczernić.

Jeżeli ja się zmieniłem, to ty albo stoisz w miejscu, albo zrobiłeś duży krok do tyłu(jakoś nie mogę sobie przypomnieć twoich postów kilka lat temu, ale zawsze starałeś się być pretensjonalny :) )

A teraz pytanie za 100pkt. ode mnie, czy ty w realu też taki jesteś, czy tylko w internecie stajesz się cwaniakiem?

PS. Sorki nie mogłem się powstrzymać od "osodów" :) .
1. wszystkich postach? wydaje mi sie ze zbierze sie ich pare(5?) w przeciagu tych 3 lat, z tym ze wszystkie napisane niezbyt dawno bo o ile kiedys zachowywales sie podobnie jak teraz, to przynajmniej miales grupe ludzi, w ktorych towarzystwie to robiles i nie bylo to az tak widoczne, ale teraz nie ma juz tej ekipy i wcinanie sie w czyjs flejm(tym bardziej ze robi sie to w tak idiotyczny sposob jak "aha") spotyka sie z taka a nie inna reakcja

2. ty nie odpowiedziales na moje wiec ja nie czuje potrzeby robienia tego w stosunku do ciebie, ale chyba jednak to zrobie ... jezeli juz przenosisz sytuacje z forum do RL to tak, jak ktos neiznajomy wpierdoli mi sie w rozmowe na ulicy/w jakimkolwiek miejscu, staje sie "cwaniakiem"(pomijajac niedorzecznosc porownania to tak to mniej wiecej wyglada)

3. "osodow" - autentycznie na twarzy mialem wtf jak zobaczylem posta od razu po napisaniu, dlatego od razu edit polecial i nie widac nawet sladow zmiany w main poscie :D
Ad.1
Więcej by się ich nazbierało, ale to nie o to mi chodzi. Po za tym, to mój post nie odnosił się do ciebie, a do mendiego i gdy napisałeś "ripostę" do mnie, po prostu ją skwitowałem "aha", jakoś nie miałem ochoty na odpowiadanie, na i tak co najmniej dziwne argumenty wobec mnie.

Ad.2
Odpowiedziałem, na pytanie, tylko że w niedorzeczny sposób, ale takie same było pytanie, więc chyba OK jest. Po za tym nie bardzo wpierdoliłem się w rozmowę, a bardziej chciałem skwitować żale mendiego, że dostał % .

Ad.3
To spk :P
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Freya party: PuFF vs. reszta świata
« Odpowiedź #85 dnia: Listopad 01, 2010, 07:29:46 pm »
taka ciekawa 'rozmowa', ale jakoś tak niezbyt szybko się rozwija :#

想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Freya party: PuFF vs. reszta świata
« Odpowiedź #86 dnia: Listopad 02, 2010, 01:55:00 pm »
Mi się już nie chce odpisywać nawet ;p .
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Freya party: PuFF vs. reszta świata
« Odpowiedź #87 dnia: Listopad 05, 2010, 07:23:10 pm »
PATO
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2010, 07:33:42 pm wysłana przez PuFF »


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Freya party: PuFF vs. reszta świata
« Odpowiedź #88 dnia: Listopad 06, 2010, 03:41:48 pm »
<<<<< ! >>>>>

Tak jak obiecałem sprawa dotycząca wręczenia 15% ostrzeżenia użytkownikowi Medium za użycie słów "To trzeba zbanować jego rodziców ;/" przez Super Moderatora Soulern została rozpatrzona przez administrację forum, która uznała je za obraźliwe. Decyzja ta nie podlega jakiejkolwiek dyskusji a sam temat dla administracji jest zamknięty.

Przy okazji tego przypomnę, że w sytuacji gdy nie zgadzamy się z jakąkolwiek decyzją podjętą przez moderatora, należy zgodnie z regulaminem forum zgłosić sprawę do administracji wysyłając prywatną wiadomość, a nie zaczynać kłótnię z nim na forum robiąc z niego burdel jak zrobił to użytkownik Medium, który zapewne o regulaminie nawet nie słyszał.

<<<<< ! >>>>>

Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: -2

Odp: Freya party: PuFF vs. reszta świata
« Odpowiedź #89 dnia: Listopad 06, 2010, 04:53:33 pm »
"To trzeba zbanować jego rodziców ;/" przez Super Moderatora Soulern została rozpatrzona przez administrację forum, która uznała je za obraźliwe
no questions. a potem sie dziwia ze brak szacunku dla administracji


Nie wiem jak teraz, ale kiedy startowałem pół roku temu na Lancerze
Myślę, że po ponad roku gry, śmiało jesteśmy gdzieś w top 10 constów
ze startujac na Lancerze na przelomie lutego/marca w 2010


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Freya party: PuFF vs. reszta świata
« Odpowiedź #90 dnia: Listopad 06, 2010, 06:32:23 pm »
P Ł A C Z   W I Ę C E J!


  • Wiadomości: 703

  • Pochwał: 6

Odp: Freya party: PuFF vs. reszta świata
« Odpowiedź #91 dnia: Listopad 06, 2010, 09:01:25 pm »
cala Lodz jude jude jude


  • *******
  • Wiadomości: 1722

  • Pochwał: 20

  • Oko Saurona patrzy!
Odp: Freya party: PuFF vs. reszta świata
« Odpowiedź #92 dnia: Listopad 06, 2010, 09:17:59 pm »
Przy okazji tego przypomnę, że w sytuacji gdy nie zgadzamy się z jakąkolwiek decyzją podjętą przez moderatora, należy zgodnie z regulaminem forum zgłosić sprawę do administracji wysyłając prywatną wiadomość, a nie zaczynać kłótnię z nim na forum robiąc z niego burdel jak zrobił to użytkownik Medium, który zapewne o regulaminie nawet nie słyszał.

po co? skoro i tak zawsze będzie racja moda...
Miesięcy bez L2: już nawet nie licze :(


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

  • http://www.youtube.com/watch?v=O9r12ehzgas
Odp: Freya party: PuFF vs. reszta świata
« Odpowiedź #93 dnia: Grudzień 07, 2010, 03:13:11 pm »
goood flame
Cos dla fanow L2 Obczaj a nie pozalujesz    http://13k.pl/-/sugestia.php



<-_->


  • *******
  • Wiadomości: 1722

  • Pochwał: 20

  • Oko Saurona patrzy!
Odp: Freya party: PuFF vs. reszta świata
« Odpowiedź #94 dnia: Grudzień 07, 2010, 03:19:13 pm »
popatrz na datę ostatniego posta. Pozdro
Miesięcy bez L2: już nawet nie licze :(