Witaj
Gość

Wątek: Postacie szukajace CP  (Przeczytany 6986 razy)

  • Wiadomości: 179

  • Pochwał: 0

Odp: Postacie szukajace CP
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 02, 2011, 11:04:15 pm »
spox odezwe sie :)
Lancer: Gildus Cardi81 - retired
VH:  Cardi -> Aeore Healer - retired
Innova EU off: bored :P
Cardi 4evah


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Postacie szukajace CP
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 19, 2011, 09:45:46 am »
witam zacząłem swoją przygodę na tym serwerze orc rider 25 lvl jest jakiś polski klan albo ktoś kto by mógł wspomóc na start?


  • Wiadomości: 179

  • Pochwał: 0

Odp: Postacie szukajace CP
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 19, 2011, 02:27:37 pm »
witam zacząłem swoją przygodę na tym serwerze orc rider 25 lvl jest jakiś polski klan albo ktoś kto by mógł wspomóc na start?
Wspomoge Cie dobra rada :) jesli przychodzisz tutaj bez CP i niemasz zamiaru grac w rosyjskim conscie albo w ktoryms z istniejacych polskich to odpusc :) Polski klan byl ale szybko stad uciekli.
Lancer: Gildus Cardi81 - retired
VH:  Cardi -> Aeore Healer - retired
Innova EU off: bored :P
Cardi 4evah


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: Postacie szukajace CP
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 19, 2011, 02:29:33 pm »
witam zacząłem swoją przygodę na tym serwerze orc rider 25 lvl jest jakiś polski klan albo ktoś kto by mógł wspomóc na start?
Na lancerze jest rozwiniety polski klan, ktory napewno Ci pomoze na starcie...
Lancer jest lepszym miejscem dla graczy takich jak Ty :)
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Postacie szukajace CP
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 19, 2011, 02:35:46 pm »
Niestety muszę to naprostować. Obecnie klan ma 9 lvl klanu, wolnych slotów coś około 10-15. Aktualnie klan na Lancerze: Outcasters (merged with LR) szuka jedynie profek pod dane constans (jeżeli jakieś czegoś szuka akurat) oraz ew ludzi do archer party, który rodzi się póki co w wielkich bólach, ale coś tam idzie do przodu.

Być może pomyślimy o jakimś alt klanie dla ludzi, którzy chcą grać profkami nie potrzebnymi w tej chwili w klanie, ale znając życie z takiego alt klanu szybko ludzie będą uciekać, chyba że zbierze się ich dużo i sami w przyszłości złoża swoje constans, aby dostać się do main klanu. Dopiero będziemy o tym myśleć.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Banned
  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

Odp: Postacie szukajace CP
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 19, 2011, 05:32:58 pm »
jezu jaka to moderacjia jest żałosna. Pier dolone koleżkowo, jeden drugiemu laske robi i pilnuje żeby się mu nic na forum nie stało bo tam niebezpiecznie !! nie daj boże żeby ktoś napisał że ktoś z nich jest zły bo się będzie działo !!

Lancer @           ErrOrCrC Gk 85/75/75/75 -->  Sold
Van Holter @ TTErrOrCrC  SS 80/00/00/00 --> Bored


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Postacie szukajace CP
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 19, 2011, 06:04:58 pm »
Error, czemu debila udajesz? Kiedy wlepiłem komuś ostrzeżenie za wulgaryzm (którego sporadycznie sam używam dla podkreślenia jakiegoś zdania), albo gdy ktoś próbuje mnie nieudolnie obrażać, wymyślając nowe bajki, lub po prostu wrzucając mięsem?

Widziałeś coś takiego?

Powiem ci więcej, ja lubię flame i głównie dlatego czytam tą sekcję, bo wiadomości technicznych o samej grze rzadko się stąd dowiem. Lubię poczytać, jak taki Eido, albo Dorian poplują się trochę, Donk znów poopowiada (niestety, ale go sardo zbanował : < ) swoje zajebiste historie, jakie to polskie comunity jest ciulowe, a jaki on był zajebisty 2 miesiące na tanku którego nei ogarniał, albo na boxowanym przez was 90% WC-ku.

Na tym forum przewija się pełno retardów i warto poprawić sobie humor czytając ich posty i czasami popatrzeć na ich reakcję.

Zresztą ogólnie ci się dziwię, bo myślałem, że z grubsza wiesz jakie jest moje podejście i do gry i do forum, a widzę, że zaczynasz się po mału też bawić w mojego hate'ra, chociaż sam zawsze miałem cię za w porządku kolesia ; )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 1

Odp: Postacie szukajace CP
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 19, 2011, 06:08:43 pm »
No właśnie ja lubie to forum czytać, miedzy innymi dlatego ze uwielbiam  jak się mądrujesz, filozofujesz robiąc z siebie "boga" świata wirtualnego. Bo jest co prawda smutne i żałosne jak robisz z siebie naczelnego klauna, ale strasznie mnie to bawi. Wiec rób swoje nadal i zabaw mnie :)


  • Banned
  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

Odp: Postacie szukajace CP
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 19, 2011, 06:11:35 pm »
ja nic do ciebie nie mam jako osobę , i nie napisałem na forum dokładnie do ciebie tylko uogólniłem moderatorów bo to co tu się dzieje to jest jakiś żart cała neutralność poszła się jebać. Zobacz co się stało jak napisaliśmy ogłoszenie w dziale lancera i porównaj to do postów  mściciela piszącego w dziale vh

Lancer @           ErrOrCrC Gk 85/75/75/75 -->  Sold
Van Holter @ TTErrOrCrC  SS 80/00/00/00 --> Bored