Witaj
Gość

Wątek: Flame właściwie nie wiadomo o co... [Zapowiedź][Medium] L2 ICE - x10 Interlude  (Przeczytany 6305 razy)

  • Wiadomości: 247

  • Pochwał: 1

  • Sie gra, sie ma !
    • http://cassoudesalle.chez-alice.fr/xavier/lineage2/shot00174s.jpg
skąd ja quita walnąłem ;o ? aa to ty Viz tak walnałem quita z high rate serwa bo nie kręci mnie taka gra :) (x50)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2011, 05:30:31 pm wysłana przez nawrot »


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 0

Odp: Flame właściwie nie wiadomo o co... [Zapowiedź][Medium] L2 ICE - x10 Interlude
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 01, 2011, 06:10:29 pm »
Nawrot, ale sam gadales ze bedziesz gral i ni quitniesz ; 0

Yeahu aka Algida aka JestemKretynem tam siedz lepiej cicho ;  ) bo w dwoch moich constach to Ty zajebales najwiekszego faila i okazales sie najwieksza pomylka jaka moglem wziac do party ^^




Vizjerei - SH 79 [BFDE x12]
Viz - TH 79 Noble [BFDE x12]
Viz - GH 79 Noble [BFDJ x30]
Vizjerei - BD 79 [RPG x5]
DaVidS - BP 80 [RPG x5]
RewQ - TH 79 Noble [Kastien x15]
MilkChocolate - WR 79 [RPG x15]
Overpow - PR 80 Noble [FirePoint x50]
MilkChocolate - SPS 85 Noble [DarkOmen x22]
iFckYourMom - Bers 84 Noble [DarkOmen x22]
Vizjerei - PR 79 Noble [InfiniteL2]


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: -5

  • fu ?
Odp: Flame właściwie nie wiadomo o co... [Zapowiedź][Medium] L2 ICE - x10 Interlude
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 01, 2011, 06:19:29 pm »
Nawrot, ale sam gadales ze bedziesz gral i ni quitniesz ; 0

Yeahu aka Algida aka JestemKretynem tam siedz lepiej cicho ;  ) bo w dwoch moich constach to Ty -_-' najwiekszego faila i okazales sie najwieksza pomylka jaka moglem wziac do party ^^
Tylko ze te twoje pt to byly wieksze pomylki niz moja obecność w nich  :oops: xD
Nie mogę sie zalogować staje mi po wpisaniu id i hasla
aha.

http://forum.lineage2.com.pl/index.php?topic=40105.0    jeszcze 2 lata rickert i bedziesz mógł sie napić piwa z ojcem !

Start odbędzie się jutro a dokładniej jutro
beka xD


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Flame właściwie nie wiadomo o co... [Zapowiedź][Medium] L2 ICE - x10 Interlude
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 01, 2011, 06:27:14 pm »
zrobcie se po osobnym CP / klanie i dawać na ring a nie dyskusja kto ma wiekszego bo to nie ten topic:P
EOT

Jeszcze jak bete bede musiał przeczekiwać to chyba mnie krew zaleje.


  • Wiadomości: 448

  • Pochwał: 0

Odp: Flame właściwie nie wiadomo o co... [Zapowiedź][Medium] L2 ICE - x10 Interlude
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 01, 2011, 06:30:51 pm »
Serv nawet nie dygnal i malo o nim wiadomo a tu ludzie skladaja juz nie wiadomo co jezdzac po starych uczestnikach cp co mi sie wydaje smieszne i dziecinne. Jak dla mnie serv ruszy, rozeznam sie w nim i dopiero wtedy zaczne szukac znajomych i kolegow czy klanu. Podstawa jest pytanie "czy warto" a dopiero potem zabawa. A skladanie cp na forum uprzedzam ze czytajac tylko czytajac wypowiedzi od ponad roku to wiekrzosc waszych CP mozna sobie wsadzic bo albo sie ludzie wykruszaja albo ida do innego cp ktorego uznaja za bardziej wartosciowe dla nich.Ale nie powiem jak kazdy czekam na start i glownie co z serva wyniknie bo to najwazniejsze.


  • Wiadomości: 247

  • Pochwał: 1

  • Sie gra, sie ma !
    • http://cassoudesalle.chez-alice.fr/xavier/lineage2/shot00174s.jpg
Odp: Flame właściwie nie wiadomo o co... [Zapowiedź][Medium] L2 ICE - x10 Interlude
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 01, 2011, 06:44:40 pm »
Viz mówiłem tak bo myślałem że ten serwerek jest lepszy. niby 4k online w czym 80% serwa to sklepy a dobrze to było widac po restarcie. Jak z 4k online online spadł do 800


  • Wiadomości: 247

  • Pochwał: 1

  • Sie gra, sie ma !
    • http://cassoudesalle.chez-alice.fr/xavier/lineage2/shot00174s.jpg
Odp: Flame właściwie nie wiadomo o co... [Zapowiedź][Medium] L2 ICE - x10 Interlude
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 01, 2011, 06:45:46 pm »
Przy czym w ogóle tych ludzi nie widać. Czułem się jak na jakimś serwie 100 online :D


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: -5

  • fu ?
Odp: Flame właściwie nie wiadomo o co... [Zapowiedź][Medium] L2 ICE - x10 Interlude
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 01, 2011, 06:46:19 pm »
Ja tam nie wiem komu co dyga, jednym dyga na to innym na tamto. Mi osobiscie dyga jak sobie poflamuje na forum, a wam dyga jak serwer wstaje. kazdy ma swoje zboczenia  :oops:
Nie mogę sie zalogować staje mi po wpisaniu id i hasla
aha.

http://forum.lineage2.com.pl/index.php?topic=40105.0    jeszcze 2 lata rickert i bedziesz mógł sie napić piwa z ojcem !

Start odbędzie się jutro a dokładniej jutro
beka xD


  • Wiadomości: 448

  • Pochwał: 0

Odp: Flame właściwie nie wiadomo o co... [Zapowiedź][Medium] L2 ICE - x10 Interlude
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 01, 2011, 07:19:38 pm »
Mi chodzi o ruszenie serwera w dobra strone, a ze masz erekcje piszac na forum to sa 2 wyjscia chlopak w sile wieku(zboczeniec) albo duzo starsza osoba(pogratulowac erekcji w tym wieku)


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: -5

  • fu ?
Odp: Flame właściwie nie wiadomo o co... [Zapowiedź][Medium] L2 ICE - x10 Interlude
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 01, 2011, 07:50:27 pm »
Mi chodzi o ruszenie serwera w dobra strone, a ze masz erekcje piszac na forum to sa 2 wyjscia chlopak w sile wieku(zboczeniec) albo duzo starsza osoba(pogratulowac erekcji w tym wieku)
Kto tu jest zboczenicem to jest kolego, bo ja mowilem o "dyganiu" czyli tiku nerwowym ;< :oops:
Nie mogę sie zalogować staje mi po wpisaniu id i hasla
aha.

http://forum.lineage2.com.pl/index.php?topic=40105.0    jeszcze 2 lata rickert i bedziesz mógł sie napić piwa z ojcem !

Start odbędzie się jutro a dokładniej jutro
beka xD


  • Wiadomości: 448

  • Pochwał: 0

Odp: Flame właściwie nie wiadomo o co... [Zapowiedź][Medium] L2 ICE - x10 Interlude
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 01, 2011, 07:56:07 pm »
No ja zrozumialem inaczej moj blad;] trza sie polozyc po poprawinach sylwestrowych lepiej sie na forum nie wypowiadac;p


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame właściwie nie wiadomo o co... [Zapowiedź][Medium] L2 ICE - x10 Interlude
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 01, 2011, 08:53:36 pm »
Zmienił nick bo dostał bana chyba perma albo na xxx tam dni. A nom cisneli po sobie po mnie też a te 3 dni na tym lol intelrudzie Ruskim ze mną grali. Ogólnie do Viza nic nie mam tylko Rizckertz to ciężki człowiek ;) ( tak wiem jesteś -_-' i na pvp jedziesz all Szacun xD), ale czego chcieć więcej od 16 latka ;) .
Jesteś pomyłką retardzie.

mamy prawie full cp ;p  jeśli ktoś chętny z nami się pobawić zapraszam :) Pm w grze "Nawrot lub Essex" lub do mnie na gg 5850612 do CP brakuje 1 Archera i Ola ;)

Na rpg byłeś jeszcze większą i już nic tego nie zmieni. :/
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2011, 08:55:12 pm wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: -5

  • fu ?
Odp: Flame właściwie nie wiadomo o co... [Zapowiedź][Medium] L2 ICE - x10 Interlude
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 01, 2011, 09:23:21 pm »
Zmienił nick bo dostał bana chyba perma albo na xxx tam dni. A nom cisneli po sobie po mnie też a te 3 dni na tym lol intelrudzie Ruskim ze mną grali. Ogólnie do Viza nic nie mam tylko Rizckertz to ciężki człowiek ;) ( tak wiem jesteś -_-' i na pvp jedziesz all Szacun xD), ale czego chcieć więcej od 16 latka ;) .
Jesteś pomyłką retardzie.

mamy prawie full cp ;p  jeśli ktoś chętny z nami się pobawić zapraszam :) Pm w grze "Nawrot lub Essex" lub do mnie na gg 5850612 do CP brakuje 1 Archera i Ola ;)

Na rpg byłeś jeszcze większą i już nic tego nie zmieni. :/
A ty jestes 17-sto letnim zerem, tego tez nic nie zmieni ;/ i do tego czasem lepiej trollujesz niz ja na tym forum QQ
Nie mogę sie zalogować staje mi po wpisaniu id i hasla
aha.

http://forum.lineage2.com.pl/index.php?topic=40105.0    jeszcze 2 lata rickert i bedziesz mógł sie napić piwa z ojcem !

Start odbędzie się jutro a dokładniej jutro
beka xD


  • Wiadomości: 247

  • Pochwał: 1

  • Sie gra, sie ma !
    • http://cassoudesalle.chez-alice.fr/xavier/lineage2/shot00174s.jpg
Odp: Flame właściwie nie wiadomo o co... [Zapowiedź][Medium] L2 ICE - x10 Interlude
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 01, 2011, 09:38:30 pm »
Rickertz może i jestem pomyłką ale ty większa. Nie dość że jesteś zerem na l2 bo nic nie potrafisz to w dodatku widać pokładasz w nim więcej serca niż w rly life.

Pochwal się wszystkim lepiej ile już lat w gimnazjum spędziłeś :D


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -4

  • (-.-)[-.-]{-.-}
Odp: Flame właściwie nie wiadomo o co... [Zapowiedź][Medium] L2 ICE - x10 Interlude
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 01, 2011, 09:43:19 pm »
Rickertz może i jestem pomyłką ale ty większa. Nie dość że jesteś zerem na l2 bo nic nie potrafisz to w dodatku widać pokładasz w nim więcej serca niż w rly life.

Pochwal się wszystkim lepiej ile już lat w gimnazjum spędziłeś :D

+1 A teraz zada ci Rany Kłute .
A to że nie ogarniam Bp to już wiem wiec mi nie przypominaj bo sie zalamie...
Тихий!!! Тихий!!!


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame właściwie nie wiadomo o co... [Zapowiedź][Medium] L2 ICE - x10 Interlude
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 01, 2011, 09:59:29 pm »
Rickertz może i jestem pomyłką ale ty większa. Nie dość że jesteś zerem na l2 bo nic nie potrafisz to w dodatku widać pokładasz w nim więcej serca niż w rly life.

Pochwal się wszystkim lepiej ile już lat w gimnazjum spędziłeś :D
Noo, palek przegrywający z aw na rpg to musiało cie boleć.. ;/ Byłeś failem na rpg, potem na firepoint teraz będziesz failem tutaj, /eot.

@jihu
Mhm, ale ciągle ja > ty w tej gupiej grze. ;o

@jh0ri
Ten jak zwykle swój imba argument. Tylko ty retardziku czegoś nie rozumiesz, ty również spędzasz przy l2 każdą swoją wolna chwilę, ale to nie moja wina, że masz jego mniej niżeli ja - bo musisz gimbusem do szkoły jeździć. :/

Edit:
@yeahu
Widzę, że twój argument ze zmianą serwerów co chwile już nie możesz powtarzać.. Wyszło, że to ty co sek je zmieniasz qq. :(

Keep going noskillowcy.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2011, 10:01:53 pm wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: -5

  • fu ?
Odp: [Zapowiedź][Medium] L2 ICE - x10 Interlude
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 01, 2011, 10:03:25 pm »
Rickertz może i jestem pomyłką ale ty większa. Nie dość że jesteś zerem na l2 bo nic nie potrafisz to w dodatku widać pokładasz w nim więcej serca niż w rly life.

Pochwal się wszystkim lepiej ile już lat w gimnazjum spędziłeś :D
"Jestes zerem w l2 bo nic nie potrafisz" to mnie rozbawilo doprawdy :D btw Jak tam na garnuszku u mamusi dobrze jo ? Bo ludzie pracujący nie maja tyle czasu na gre ;/ Btw. skad wiesz ze w ogole wkladam serce w ta gre ? Mnie jedynie bawi pisanie z takimi lolami jak wy na forum, jedni graja w golfa drudzy w szachy, a ja lubie dobry flame na forum ;] Nawrot doprawdy 90' rocznik jest najlepszy ale przez takiego buraka jak ty nasza srednia spada. Pociesze cie jednak ze takich jak ty jest naprawde niewielu .

@rickert
Czy ja kiedys mowilem ze nie zmieniam serwerow jak rekawiczki ? Ja poprostu to lubie.....lubie wbic na serwer przypierdzielic lvl i pozniej okladac takie lamki jak ty. Bo wtedy nie liczy sie farma, kto ma baiuma kto aq kto siedzial po 24/7 zeby S bron wyfarmic. Kazdy ma wtedy te B grade i to jest pvp a pozniej zaczyna sie zabawa kto ma wiecej czasu i zgrane const/klan to jest wyfarmiony ale nie konieczenie ma skilla tak jak ty. Ale cie pociesze skonczysz liceum ( o ile ci dobrze pójdzie matura ^^) i jak zasmakujesz pracy  to troche spuścisz z tonu. Nio chyba ze zrobisz jak 65% kwiatu młodzieży polskiej i bedziesz kaske bral od rodziców udając że studiujesz.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2011, 10:10:59 pm wysłana przez yeahu »
Nie mogę sie zalogować staje mi po wpisaniu id i hasla
aha.

http://forum.lineage2.com.pl/index.php?topic=40105.0    jeszcze 2 lata rickert i bedziesz mógł sie napić piwa z ojcem !

Start odbędzie się jutro a dokładniej jutro
beka xD


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Odp: [Zapowiedź][Medium] L2 ICE - x10 Interlude
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 01, 2011, 10:06:43 pm »
Rickertz może i jestem pomyłką ale ty większa. Nie dość że jesteś zerem na l2 bo nic nie potrafisz to w dodatku widać pokładasz w nim więcej serca niż w rly life.

Pochwal się wszystkim lepiej ile już lat w gimnazjum spędziłeś :D
"Jestes zerem w l2 bo nic nie potrafisz" to mnie rozbawilo doprawdy :D btw Jak tam na garnuszku u mamusi dobrze jo ? Bo ludzie pracujący nie maja tyle czasu na gre ;/ Btw. skad wiesz ze w ogole wkladam serce w ta gre ? Mnie jedynie bawi pisanie z takimi lolami jak wy na forum, jedni graja w golfa drudzy w szachy, a ja lubie dobry flame na forum ;] Nawrot doprawdy 90' rocznik jest najlepszy ale przez takiego buraka jak ty nasza srednia spada. Pociesze cie jednak ze takich jak ty jest naprawde niewielu .
Jezu wy jesteście rly -_-'.. nienormalni.. ;o Sprawdź kogo on cytuje, ale zgodzę się z tobą(w sumie nie po raz pierwszy) z tym postem. :)

WTF kto to tak powydzielał, który mod się nudzi.. ;o
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Flame właściwie nie wiadomo o co... [Zapowiedź][Medium] L2 ICE - x10 Interlude
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 01, 2011, 10:10:28 pm »
h8 me


  • *******
  • Wiadomości: 1722

  • Pochwał: 20

  • Oko Saurona patrzy!
Odp: Flame właściwie nie wiadomo o co... [Zapowiedź][Medium] L2 ICE - x10 Interlude
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 01, 2011, 10:11:18 pm »
chodź na gg bro
Miesięcy bez L2: już nawet nie licze :(


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -4

  • (-.-)[-.-]{-.-}
Odp: Flame właściwie nie wiadomo o co... [Zapowiedź][Medium] L2 ICE - x10 Interlude
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 01, 2011, 10:12:52 pm »
@rickert
Collegem jaki zagraniczny boss sie znalazł .
Sram na twoje ceregiele i łopatki w piaskownicy.

Тихий!!! Тихий!!!


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame właściwie nie wiadomo o co... [Zapowiedź][Medium] L2 ICE - x10 Interlude
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 01, 2011, 10:16:08 pm »
@rickert
Collegem jaki zagraniczny boss sie znalazł .
-_-' na twoje ceregiele i łopatki w piaskownicy.
Jak pierdolisz retardziku głupoty, to ci to sprostowałem - ale wiem, jesteś ograniczony - nie wytłumaczy się tobie nic.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -4

  • (-.-)[-.-]{-.-}
Odp: Flame właściwie nie wiadomo o co... [Zapowiedź][Medium] L2 ICE - x10 Interlude
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 01, 2011, 10:18:46 pm »
No przykro mi .
A wyemigrowałeś tam za chlebem czy w Polsce nauka szła zbyt mozolnie i tam jest łatwiej.
Тихий!!! Тихий!!!


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame właściwie nie wiadomo o co... [Zapowiedź][Medium] L2 ICE - x10 Interlude
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 01, 2011, 10:19:37 pm »
Lubię zwiedzać inne państwa, ale ciebie niestety na to nigdy stać nie będzie.
 
No przykro mi .
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2011, 10:21:44 pm wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted