Witaj
Gość

Wątek: Flame vs Klan MeoW, Viz etc Odp: [Zapowiedź]Fire Point x50 14 Stycznia 2011 Interlude  (Przeczytany 4816 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Jestem zszokowany, przykre co ta gra robi z ludźmi, Ci co byli na tsie to wiedzą ocb.


http://img502.imageshack.us/i/beztytuucbd.png/

po 6 dniach klan MeoW przestał istnieć, przewidywany mass quit z serwera.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2011, 11:34:47 pm wysłana przez HellSign »
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


Jestem zszokowany, przykre co ta gra robi z ludźmi, Ci co byli na tsie to wiedzą ocb.
CZESC

JESTEM  FAJNY


NAPISZ NA FORUM ZE O CZYMS WIEM


I ZE NIE POWIEM

ZWALA W -_-'

Po co to ? Pół strony zajmuje twój super mądry post na temat. ucinam puste linie.
Pozdrawiam impos89.


taki srodek przekazu, ale w sumie lepsza taka interwencja moderatora niz "jak rozmawiasz ze mna to nie rob takich odstepow! To irytujace!" CZESC NAITO
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2011, 01:40:21 am wysłana przez bula »


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 0

http://img502.imageshack.us/i/beztytuucbd.png/


Dziekuje za uwage. Nie mam zamiaru grac z <bitymi w niecodzienny sposób> nie ogarami co graja w ta gre tydzien. Niestety skillu wygral... Jego klan wytrwal wiecej szkoda ze mialem takich idiotow w klanie.
To, że ktoś gra tydzień w l2 nie znaczy, że jest idiotą a tym bardziej j...ym.
Po co to słownictwo ? Póki jestem początkującym modem nie rozdaje kar za język z prymitywnego rynsztoku. Polecam zmianę nastawienia na przyszłość.
Pozdrawiam impos89
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2011, 12:45:02 am wysłana przez impos89 »




Vizjerei - SH 79 [BFDE x12]
Viz - TH 79 Noble [BFDE x12]
Viz - GH 79 Noble [BFDJ x30]
Vizjerei - BD 79 [RPG x5]
DaVidS - BP 80 [RPG x5]
RewQ - TH 79 Noble [Kastien x15]
MilkChocolate - WR 79 [RPG x15]
Overpow - PR 80 Noble [FirePoint x50]
MilkChocolate - SPS 85 Noble [DarkOmen x22]
iFckYourMom - Bers 84 Noble [DarkOmen x22]
Vizjerei - PR 79 Noble [InfiniteL2]


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

Za co te bany się tak posypały?


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 0

Zato ze ludzie sa <bitymi w niecodzienny sposób> nie ogarami i nie potrafia grac w ta gre.
Kultury kolego. To, że zmylisz silnik wykrywania wulgaryzmów, nie znaczy, że zmylisz moderatora przed sesją...
Póki co proponuje się ogarnąć bez % ujemnych.
Pozdrawiam impos89

« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2011, 12:47:31 am wysłana przez impos89 »




Vizjerei - SH 79 [BFDE x12]
Viz - TH 79 Noble [BFDE x12]
Viz - GH 79 Noble [BFDJ x30]
Vizjerei - BD 79 [RPG x5]
DaVidS - BP 80 [RPG x5]
RewQ - TH 79 Noble [Kastien x15]
MilkChocolate - WR 79 [RPG x15]
Overpow - PR 80 Noble [FirePoint x50]
MilkChocolate - SPS 85 Noble [DarkOmen x22]
iFckYourMom - Bers 84 Noble [DarkOmen x22]
Vizjerei - PR 79 Noble [InfiniteL2]


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

Czyli rozumiem ,że GM biegał po serwie i mówił " Ty nie umiesz grać, ani Ty, Ty też nie, Ty coś tam ogarniasz ale Cie nie lubię więc też dam bana."?


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

Osoby wymienione powyżej na screenie na pewno xD


  • Wiadomości: 110

  • Pochwał: -3

  • ;)
Co sie w ogole stało? za co? skąd ten screen?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2011, 11:52:45 pm wysłana przez Aresik »


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

Nie gram tam więc nie mam zielonego pojęcia, ale wydaje się być groźnie. Też chciałbym się dowiedzieć za co te bany, Aresik na jakim grasz serwie? Bo nie mogę nic dla siebie znaleźć


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

szkoda mówić co się stało ;]
Kiedy rozum zaśnie, kiedy pójdzie spać, to jest pora właśnie, by się bać...


  • Wiadomości: 247

  • Pochwał: 1

  • Sie gra, sie ma !
    • http://cassoudesalle.chez-alice.fr/xavier/lineage2/shot00174s.jpg
Viz a nie mówiłem ci że tak skończycie. Ludzie zaczeli quitać bo jesteś zbyt nerwowy.  A trzeba spokojnie do ludzi albo po prostu ich wywalić ;).
Zapraszam do Renegades of Funk. renagadesoffunk.phorum.pl lub na gg 5850612.


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 0

o to chodzi ze klan meow sie rozpadl. To sa bany z TS'a jak zaczalem banowac ludzi. Nie mam zamiaru grac z ludzmi ktorzy graja tydzien w l2 i nie potrafia w ogole w to grac. Po prostu klan meow sie rozpadl i tyle.




nawrot tu nie o to chodzi. Ale jak typ mowi ze gra w l2 5 lat i nie potrafi questa na baiuma zrobic to sorry. Za dlugo gram w ta gre zeby prowadzic kazdego za raczke. W dupie to mam i ide z ogarnieta ekipa na l2 ice.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2011, 12:02:23 am wysłana przez MiilkyChocolate »




Vizjerei - SH 79 [BFDE x12]
Viz - TH 79 Noble [BFDE x12]
Viz - GH 79 Noble [BFDJ x30]
Vizjerei - BD 79 [RPG x5]
DaVidS - BP 80 [RPG x5]
RewQ - TH 79 Noble [Kastien x15]
MilkChocolate - WR 79 [RPG x15]
Overpow - PR 80 Noble [FirePoint x50]
MilkChocolate - SPS 85 Noble [DarkOmen x22]
iFckYourMom - Bers 84 Noble [DarkOmen x22]
Vizjerei - PR 79 Noble [InfiniteL2]


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

Czy to była akcja z typu ,,Jestem tutaj bossem, wywalę was wszystkich?" Ktoś się zdenerwował nie ogarnął i wykopał wszystkich?


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Czy to była akcja z typu ,,Jestem tutaj bossem, wywalę was wszystkich?" Ktoś się zdenerwował nie ogarnął i wykopał wszystkich?

dokładnie  :o
Kiedy rozum zaśnie, kiedy pójdzie spać, to jest pora właśnie, by się bać...


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

jak to ostatnio bywało modne stwierdzenie "pompa z cwela", to idealnie pasuje do pseudo lidera tego śmiesznego klanu...uprzedzając głupie docinki, nie jestem żadnym renegatem i innym takim, obserwowałem to wszystko z boku i jak na razie największym frajerem pozostaje Viz...ale teraz idzie z ogarniętą ekipą na L2Ice i tam spuści łomot reszcie serwera...strzeżcie się!


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

Spotkałem się już z tym nieraz, nie znam kolesia, nie wiem kto to więc nie chce obrażać tutaj, ale apel do tego kolegi - Nie bierz się za prowadzenie klanu bo tego nie umiesz utrzymać, łatwo się denerwujesz, nie panujesz nad sobą, a oni na tym dużo nie stracili bo jak mi wiadomo to jest tam kilka Polskich klanów ,które z wielką przyjemnością przyjmą rodaków do klanu a tym bardziej doświadczonych. Wyzywasz ich ,że nie umieją grać, że grają tydzień a dam sobie rękę uciąć ,że nie jeden z nich gra w Lineage 2 dłużej od Ciebie, więc zachowaj troszkę dystans do siebie a tym bardziej do nich.

A co do L2 ice to powodzenie zawitałem tam na chwilkę więc szybko podsumuje - 10x exp, 1x drop - dziękuję. Do tego jakieś 300 ludzi online chociaż licznik twardo podaje ponad 1.5k, co chwilę serwer pada, są straszne lagi, GM'i dają bany za używanie l2net itp. A potem odbanowują i mówią tym graczom ,że mają jeszcze jedną szansę... Nie polecam ogólnie
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2011, 12:18:16 am wysłana przez kukiman »


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Lawl pierwszy raz się zdarzyło, że to nie ja jestem ten zuy. :o
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 0

Chlopie nie mam zamiaru sie denerwowac na nie ogarow. Moga grac dluzej, a osobicie gram 5 lat. Nie mam nerwow do debili co pisza w podaniu ze graja 5 lat i nie potrafia questa na baiuma zrobic. Niech -_-' do renegadow. I jezeli RobbeR ktory jest imho duzo lepszym liderem niz ja mowi ze 90% ludzi w klanie to pajace i debile to cos w tym jest. Koniec kariery Meow i mysle ze Ci co tak naprawde ogarniali ta gre rozumieja sytuacje.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2011, 12:45:01 am wysłana przez MiilkyChocolate »




Vizjerei - SH 79 [BFDE x12]
Viz - TH 79 Noble [BFDE x12]
Viz - GH 79 Noble [BFDJ x30]
Vizjerei - BD 79 [RPG x5]
DaVidS - BP 80 [RPG x5]
RewQ - TH 79 Noble [Kastien x15]
MilkChocolate - WR 79 [RPG x15]
Overpow - PR 80 Noble [FirePoint x50]
MilkChocolate - SPS 85 Noble [DarkOmen x22]
iFckYourMom - Bers 84 Noble [DarkOmen x22]
Vizjerei - PR 79 Noble [InfiniteL2]


  • Wiadomości: 247

  • Pochwał: 1

  • Sie gra, sie ma !
    • http://cassoudesalle.chez-alice.fr/xavier/lineage2/shot00174s.jpg
Jak byś był ogar CL to byś potrafił ogarnąć każdego. Nie da się klanu ogarniętego zbudować w 4/5 dni potrzeba czasu.  Oczekujesz cudów od ludzi z randomowej rekrutacji. No cóż szkoda. Było fajnie z wami się pobić.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
A wrzucę te akcje co mam, why not. :P
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 0

bylo fajnie sie z nami pobic? :d Robilismy z was dywan na kazdej akcji jaka byla wiec skoncz te smuty sadzic ; )


Co do ludzi. tu nie chodzi o czas i ogar CLa bo od Ciebie ludzie odchodzili do nas z Twojego powodu. Tu chodzi o ludzi ktorzy pisza ze graja 5 lat w l2 i nie potrafia questa na baiuma zrobic itp itd. Mam dosc uzerania sie z pajacami i debilami.




Vizjerei - SH 79 [BFDE x12]
Viz - TH 79 Noble [BFDE x12]
Viz - GH 79 Noble [BFDJ x30]
Vizjerei - BD 79 [RPG x5]
DaVidS - BP 80 [RPG x5]
RewQ - TH 79 Noble [Kastien x15]
MilkChocolate - WR 79 [RPG x15]
Overpow - PR 80 Noble [FirePoint x50]
MilkChocolate - SPS 85 Noble [DarkOmen x22]
iFckYourMom - Bers 84 Noble [DarkOmen x22]
Vizjerei - PR 79 Noble [InfiniteL2]


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Nie mam zamiaru się ani rozpisywać ani mówić co zaszło. Nawrocie prawda jest taka, że nie będziecie się liczyć na tym serwerze, bo ludzie od nas byli 10x szybsi/lepsi od Waszych. :) Nie będę pisał również w czym był problem bo to też nie ważne. :P

Dla ludzi którzy na pewno będą dalej grali jak i dla ludzi którzy pytali czy będę coś ogarniał.. Owszem, jest coś w planach ale więcej na ts:

adres: 88.198.59.172
Port: 9987
Kanal: FirePoint uhm
Pass: odezwij sie na ts po pass. :P


Mooożliwe, że odzyskamy swój dawny TS.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


o to chodzi ze klan meow sie rozpadl. To sa bany z TS'a jak zaczalem banowac ludzi. Nie mam zamiaru grac z ludzmi ktorzy graja tydzien w l2 i nie potrafia w ogole w to grac. Po prostu klan meow sie rozpadl i tyle.
widzialem tam pare osob z consta hellsigna zbanowanych(a moze tylko jego? ale wydawalo mi sie ze kogos jeszcze), gralem z nimi przez pare dni i to ze nie potrafili poznac po glosie swojego cardi wcale nei znaczy ze sa nieogarnieci, powiedzialbym wrecz przeciwnie, przynajmniej w stosunku do ciebie


I jezeli RobbeR ktory jest imho duzo lepszym liderem niz ja mowi ze 90% ludzi w klanie to pajace i debile to cos w tym jest. Koniec kariery Meow i mysle ze Ci co tak naprawde ogarniali ta gre rozumieja sytuacje.
robber? ten z l2reloaded czy tam kolejnych pochodnych aka l2platinum? ON MOWI ZE KTOS JEST PAJACEM?! OMAGAWD



btw, TZ byli na rpg nie ogarnieci, Meow tutaj nie ogarnieci, to po ilu tygodniach/dniach ta twoja stroGn ekipa na l2ice bedzie nieogarnieta?




P.S. +1 ktostam kto napisal "pompa z cwela" :D


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
robber byl ogar liderem na relo bo farmil mrowke, face it
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Coś się kończy ale i coś się zaczyna.  :zły: Teraz będzie to o wiele lepiej wyglądało, zresztą na next frapsie będzie już widać. :<

A tutaj taki na pociechę dla ludzi którzy zaangażowali się w miau. :P

pov: Necro/th.

-.-
Kur... missclick, upnie się dopiero do rana(Ten post miał być wysłany dopiero rano..) :<


Dla sprostowania.. Spora ilość ludzi dalej gra lecz teraz to będzie gra jako const pt pewnie w jakimś sidzie... Więc renegaty na pewno jedynie jeżeli dropniecie wara będziecie mogli smyrnąć barakiela.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2011, 03:35:47 am wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted