Witaj
Gość

Wątek: kto jest fajniejszy  (Przeczytany 7251 razy)

  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: kto jest fajniejszy
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 08, 2011, 05:55:23 pm »
PuFF sprawdzil w słowniku co znaczy słowo szowinista, potem pomyślał 15 minut jak w związku z uzyciem tego określenia mi dosrać, ale uświadomił sobie że jego prostolinijny umysł, niedaleko odbiegający od poziomu małpy w Chorzowskim Zoo tego nie ogarnia i postanowił uzyc jakże błyskotliwej riposty "jesteś zerem" ahh jaki czuje sie urazony. Przeszywa mnie smutek az do głebi serca kiedy analfabeta z zawodówki próbuje mnie obrazić, rece mi się trzesa i płacz cisnie do oczu gdy margines społeczny przyrównuje mnie do zera, przecież cenie się wyżej, jak on mógł to zrobić?

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • Wiadomości: 703

  • Pochwał: 6

Odp: Odp: Uczelnie niepubliczne i ich petycja do premiera
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 08, 2011, 06:01:05 pm »
Cytuj
Nie pozwól zgubić między wierszami życia,a codziennością tego co dla Ciebie naprawdę ważne.
Chodź brak odwagi i nie masz już sił nie rezygnuj z tego, masz jedno życie,a czas biegnie.
Nie wstydź się uczuć i nie bój przyszłości.
Wyrzuć tysiące twarzy na każdą okazję i stań nagi przed nimi.
Ktoś umrze... Lecz ktoś się narodzi.

ok
wiem - za trudne  :(

WIENC CHOĆ POMALUJ MUJ SWIAT


Odp: Odp: Uczelnie niepubliczne i ich petycja do premiera
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 08, 2011, 06:44:32 pm »
Wnioskuję,że czegoś Ci brak.
a ja wnioskuje ze Ty czegos masz za duzo
poczułeś się dotknięty ehh
nie, po prostu uwazam ze wystarczy ci juz na twarzy tego gowna od lizania dupy wszystkiemu co sie rusza i nie spierdala na drzewo, ale w sumie to twoja twarz

haha muchosQQ pojechał, a myslalem ze tylko ja tu jestem szowinistyczna świnią  :D
po prostu napisal to o czym kazdy czytajac tamtego posta pomyslal


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Odp: Uczelnie niepubliczne i ich petycja do premiera
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 08, 2011, 06:46:21 pm »
Cytuj
Nie pozwól zgubić między wierszami życia,a codziennością tego co dla Ciebie naprawdę ważne.
Chodź brak odwagi i nie masz już sił nie rezygnuj z tego, masz jedno życie,a czas biegnie.
Nie wstydź się uczuć i nie bój przyszłości.
Wyrzuć tysiące twarzy na każdą okazję i stań nagi przed nimi.
Ktoś umrze... Lecz ktoś się narodzi.

ok
wiem - za trudne  :(

WIENC CHOĆ POMALUJ MUJ SWIAT
no pisałem już, że za trudne przecież teraz tylko bardziej się utwierdziłem w tym, że mam rację 
pozdrawiam :wink:


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: kto jest fajniejszy
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 09, 2011, 02:38:24 pm »
haha muchosQQ pojechał, a myslalem ze tylko ja tu jestem szowinistyczna świnią  :D
ty tu jestes AŻ zerem :(

hahaha a ty niby nie?
glut wracaj na swoje konto placku, bo z ciebie niezła beka jest.

PuFF sprawdzil w słowniku co znaczy słowo szowinista, potem pomyślał 15 minut jak w związku z uzyciem tego określenia mi dosrać, ale uświadomił sobie że jego prostolinijny umysł, niedaleko odbiegający od poziomu małpy w Chorzowskim Zoo tego nie ogarnia i postanowił uzyc jakże błyskotliwej riposty "jesteś zerem" ahh jaki czuje sie urazony. Przeszywa mnie smutek az do głebi serca kiedy analfabeta z zawodówki próbuje mnie obrazić, rece mi się trzesa i płacz cisnie do oczu gdy margines społeczny przyrównuje mnie do zera, przecież cenie się wyżej, jak on mógł to zrobić?
zaprawde wielce sie natrudiłes ale nadal jest zerem, pierdoiłes glupoty jak raziel czasem go przerastałeś zmieniłes nick i myslisz ze ci opinia publiczna zapomni herezje?
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2011, 02:40:44 pm wysłana przez PuFF »


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: kto jest fajniejszy
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 09, 2011, 03:33:42 pm »
Kłótnia na wyżynach intelektualnych, oto mierzą się najwięksi uczeni tego forum!
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: kto jest fajniejszy
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 09, 2011, 03:44:23 pm »
Kłótnia na wyżynach intelektualnych, oto mierzą się najwięksi uczeni tego forum!
Czy ja napisałem gdzieś ze jestem największym mózgiem tego forum, jakoś ja się nie wstydzę swojego nicku nie zmieniam go. Napisałem gdzie się uczę a neo kidy od razu podłapały jakiś temat  i się wypłakują.


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: kto jest fajniejszy
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 09, 2011, 04:21:41 pm »
a najlepsze jest stwierdzenie "analfabeta z zawodówki" - gratz dla tego pana, chodź pewnie Twoim rodzice sami mają wykształcenie zawodowe  :oops:
może i niższy poziom niż dajmy na to większość lo, ale bez przesady, aby kogoś od analfabetów wyzywać  :noob:


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: kto jest fajniejszy
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 09, 2011, 05:12:08 pm »
nie generalizuje ludzi z zawodówki jako analfabetów, źle to zrozumialeś, poczytaj jego posty to zobaczysz czemu zostal tak określony, zreszta nie ja pierwszy go tak nazwalem. Najpierw pisze do mnie w drugiej osobie a jeszcze w tym samym zdaniu w trzeciej, o ortografii i interpunkcji nie wspomne, a juz w ogóle epickie było:

Cytat: PuFF
czemu uwarzasz ze stoje na nizinach edukacji

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: kto jest fajniejszy
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 09, 2011, 05:13:48 pm »
/facepalm

Zamykam, z warnami poczekam na reakcję moderatora...

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: kto jest fajniejszy
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 09, 2011, 06:12:14 pm »
W kolejnych tematach tego pokroju będę przyznawane warny zgodnie z regulaminem forum, bez wyjątków.
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero