Witaj
Gość

Wątek: Flame @ klan TimeToDie [Zapowiedź] Czechgamers - 8x - Freya - 7 luty 2011 @ 18:00 GMT+1  (Przeczytany 4773 razy)

  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 0

Pro elo clan, a nie potrafi dobrze RBkow nazwac ; o Mam prosbe bo jestem zainteresowany i zaciekawiony. Podaj mi ALL wasze osiagniecia z kazdego serwa oraz nicki core memberow.


Poza tym piszesz "świeży klan", a -_-' gracie od celesa razem ; o Czegoś tu nie rozumiem.


@Edit:
Obejrzałem waszego frapsa i jestem naprawdę zaskoczony waszą umiejętnością grania w tą grę oraz zafascynowany tym wspaniałym frapsem. Błagam czy mogę do was dołączyć jesteście moim marzeniem i spełnieniem snów o L2. Nie widziałem chyba lepszego klanu w akcji. I rozumiem, że jesteście tak dobrzy, że używacie demo version FRAPS, żeby nie było, że nie legalne. Ja Cie nie mogę jesteście mega uczciwi i mega skillowi. KOCHAM WAS.
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2011, 11:55:08 pm wysłana przez MiilkyChocolate »




Vizjerei - SH 79 [BFDE x12]
Viz - TH 79 Noble [BFDE x12]
Viz - GH 79 Noble [BFDJ x30]
Vizjerei - BD 79 [RPG x5]
DaVidS - BP 80 [RPG x5]
RewQ - TH 79 Noble [Kastien x15]
MilkChocolate - WR 79 [RPG x15]
Overpow - PR 80 Noble [FirePoint x50]
MilkChocolate - SPS 85 Noble [DarkOmen x22]
iFckYourMom - Bers 84 Noble [DarkOmen x22]
Vizjerei - PR 79 Noble [InfiniteL2]


  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Witam chciałbym wam zaprezentować nowy Polski klan: Time Of Die jest to świeży klan ale gramy wspólnie od kroniki C5 ( celes ), tak więc jeśli
interesuje was gra na CZECHGAMERS proszę o odwiedzenie naszej strony WWW.TIMEOFDIE.CBA.PL tam też proszę o składanie wszystkich podań, o chęć przystąpienia do klanu. (Klan mieszany i nie koniecznie sami Polacy :) )

Proszę też o oglądnięcie naszego filmiku prezentacyjnego, z servera cerbeus, jest to tylko mała próbka tego co robiliśmy na "cerberusie" niestety nie kręciliśmy filmików z wielu innych Raid Bossów, takich jak np:
-Decabria
-Ser Shark
-Hestia
-Palatanos
-Skylancer
-Cheruba Galaxy itp. itd


Tak więc zapraszam na stronę i miłego oglądania: http://www.youtube.com/watch?v=dADDNYtBBcU
ja chce do klanó !
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Klanowi Time Of Die  gratuluję licznych osiągnięć.  : hahaha


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

Witam chciałbym wam zaprezentować nowy Polski klan: Time Of Die jest to świeży klan ale gramy wspólnie od kroniki C5 ( celes ), tak więc jeśli
interesuje was gra na CZECHGAMERS proszę o odwiedzenie naszej strony WWW.TIMEOFDIE.CBA.PL tam też proszę o składanie wszystkich podań, o chęć przystąpienia do klanu. (Klan mieszany i nie koniecznie sami Polacy :) )

Proszę też o oglądnięcie naszego filmiku prezentacyjnego, z servera cerbeus, jest to tylko mała próbka tego co robiliśmy na "cerberusie" niestety nie kręciliśmy filmików z wielu innych Raid Bossów, takich jak np:
-Decabria
-Ser Shark
-Hestia
-Palatanos
-Skylancer
-Cheruba Galaxy itp. itd

Tak więc zapraszam na stronę i miłego oglądania: http://www.youtube.com/watch?v=dADDNYtBBcU


Na celesie bylo o was glosno podobno nawet zabiliscie Cat Gang RB. Upload video for confirm plx


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Powiedz mi ktoś co znaczy "time of die"? Bo "time of death" czy "time to die" jeszcze ma sens ale oni chyba właśnie stworzyli własna wschodnio-europejską wersję języka angielskiego !!!!

PS. no i te zabijanie rbkow... naprawde full szacun, wycieram ciagle cum z monitora bo nie wytrzymalem podniecenia  :oops:


  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: 0

Ten topic idealnie obrazuje jak nisko upadło to forum i jaki jest aktualnie poziom community na lineage2.com.pl.
Pomyśleć, że kiedyś można było przeczytać tu coś ciekawego i merytorycznego...
Guild Wars 2 Aurora Glade- Yvety 80lvl Ranger
DOTA 2 Steam ID: Winford
Diablo 3: Yvette#2536


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 0

Klan PVE dobra pompa : D Żenujący klan żenującego prowadzącego.




Vizjerei - SH 79 [BFDE x12]
Viz - TH 79 Noble [BFDE x12]
Viz - GH 79 Noble [BFDJ x30]
Vizjerei - BD 79 [RPG x5]
DaVidS - BP 80 [RPG x5]
RewQ - TH 79 Noble [Kastien x15]
MilkChocolate - WR 79 [RPG x15]
Overpow - PR 80 Noble [FirePoint x50]
MilkChocolate - SPS 85 Noble [DarkOmen x22]
iFckYourMom - Bers 84 Noble [DarkOmen x22]
Vizjerei - PR 79 Noble [InfiniteL2]


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Sorry ale ja tylko założyłem konto na youtube, pomyłka w nazwie wynika z tego że pozwoliłem osobie (która ponoć dobrze zna angielski) zająć się reklamą klanu  :o , tak więc wszystko (oprócz konta na youtube) to nie moja sprawka. Teraz muszę poprawiać błędy w postach i na stronie, jeszcze raz przepraszam ale pierwszy raz zakładamy klan (tak, nie mielismy klanu tylko cp) , i proszę o wyrozumiałość, regulamin i wszystko jest teraz poprawiane, tak więc proszę o wyrozumiałość i życzę miłej gry na serverze :)


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 0

Na Twoim miejscu usunąłbym ten filmik z każdego możliwego źródła gdzie on się znajduje. I zaczął pod nowymi nickami i nową nazwą klanu ponieważ już jesteście straceni ^^

I nie odpowiedziałeś mi na pytanie.




Vizjerei - SH 79 [BFDE x12]
Viz - TH 79 Noble [BFDE x12]
Viz - GH 79 Noble [BFDJ x30]
Vizjerei - BD 79 [RPG x5]
DaVidS - BP 80 [RPG x5]
RewQ - TH 79 Noble [Kastien x15]
MilkChocolate - WR 79 [RPG x15]
Overpow - PR 80 Noble [FirePoint x50]
MilkChocolate - SPS 85 Noble [DarkOmen x22]
iFckYourMom - Bers 84 Noble [DarkOmen x22]
Vizjerei - PR 79 Noble [InfiniteL2]


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

Niby czemu są straceni? bo się tobie nie spodobali? Fakt może nooby ale zobaczymy co osiągną na serwie po tem komentuj.


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 0

A co oni mogą osiągnąć z takim poziomem? XD Chyba, że ten fraps to była mega przykrywka.




Vizjerei - SH 79 [BFDE x12]
Viz - TH 79 Noble [BFDE x12]
Viz - GH 79 Noble [BFDJ x30]
Vizjerei - BD 79 [RPG x5]
DaVidS - BP 80 [RPG x5]
RewQ - TH 79 Noble [Kastien x15]
MilkChocolate - WR 79 [RPG x15]
Overpow - PR 80 Noble [FirePoint x50]
MilkChocolate - SPS 85 Noble [DarkOmen x22]
iFckYourMom - Bers 84 Noble [DarkOmen x22]
Vizjerei - PR 79 Noble [InfiniteL2]


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

Widze, że ci się nudzi. Znasz ich? grałeś z nimi? nie? to o czym gadamy??:P Nie lubię osób którzy komentują innych choć ich nie znają.
może fraps beznadziejny ale zobaczymy jak sobie poradzą.


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 0

Widać to chociaż po składzie w jakim biją rbki -,- Chyba, że faktycznie było ich taaaaaaaaak mało, że nie mieli wyboru : < Poza tym może znam może nie. Pindol mi nie odpowiedział na pytania ; )




Vizjerei - SH 79 [BFDE x12]
Viz - TH 79 Noble [BFDE x12]
Viz - GH 79 Noble [BFDJ x30]
Vizjerei - BD 79 [RPG x5]
DaVidS - BP 80 [RPG x5]
RewQ - TH 79 Noble [Kastien x15]
MilkChocolate - WR 79 [RPG x15]
Overpow - PR 80 Noble [FirePoint x50]
MilkChocolate - SPS 85 Noble [DarkOmen x22]
iFckYourMom - Bers 84 Noble [DarkOmen x22]
Vizjerei - PR 79 Noble [InfiniteL2]


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

O co ci chodzi? Nie byliśmy klanem, tylko 6 osobowym const pt, poza tym co ty cwaniaku osiągnąłeś żeby nas krytykować? Wsadź sobie w dupe swoje pro elo komentarze, a RB ubijaliśmy w 6 osób ponieważ po prostu wystarczało nas tyle, nikt nie padał (graliśmy bez bp)  a RB schodziły na 1, góra 2 cov-ach tak więc pozdro cwelu.
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2011, 05:06:29 pm wysłana przez pindol »


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Pro elo clan, a nie potrafi dobrze RBkow nazwac ; o Mam prosbe bo jestem zainteresowany i zaciekawiony. Podaj mi ALL wasze osiagniecia z kazdego serwa oraz nicki core memberow.


Poza tym piszesz "świeży klan", a -_-' gracie od celesa razem ; o Czegoś tu nie rozumiem.


@Edit:
Obejrzałem waszego frapsa i jestem naprawdę zaskoczony waszą umiejętnością grania w tą grę oraz zafascynowany tym wspaniałym frapsem. Błagam czy mogę do was dołączyć jesteście moim marzeniem i spełnieniem snów o L2. Nie widziałem chyba lepszego klanu w akcji. I rozumiem, że jesteście tak dobrzy, że używacie demo version FRAPS, żeby nie było, że nie legalne. Ja Cie nie mogę jesteście mega uczciwi i mega skillowi. KOCHAM WAS.

MiilkyChocolate! Haha już nie moge Cie słuchać widzisz chłopcy dostali uwagi i sie dostosowali. A ty jak jakaś lama "ProElo" jak pisales, im jedziesz po ambicjach, chłopaki tak dalej nie przejmójcie sie tym debilem grajcie dalej i czerpcie zabawe. A ten wielki ProElo dziecko neo:

Vizjerei - SH 79 [BFDE x12]
Viz - TH 79 Noble [BFDE x12]
Viz - GH 79 Noble [BFDJ x30]
Vizjerei - BD 79 [RPG x5]
DaVidS - BP 80 [RPG x5]
RewQ - TH 79 Noble [Kastien x15]
MilkChocolate - WR 79 [RPG x15]
Overpow - PR 80 Noble [FirePoint x50]
 
Niech powie co osiągnął wszystko 79 większość serverów kronika gracii. Powiem tyle podnieca sie a sam jest  :noob:. Po za tym jak mówił pindol nie byli klanem tylko zaczynają wiec o co ci chodzi na siege miali pojść w CP matole?
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2011, 05:06:57 pm wysłana przez jureknt »


  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
wytykając komuś to że jest tępy, nie używajcie wulgaryzmów, bo to was dyskredytuje.
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Szukam ludzi do cp dd :)
Więcej info na pw lub gg: 12684049


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 0

Pomimo moich "low lvli" na serwach jestem w stanie stwierdzić, że osiągnąłem w tej grze dużo więcej niż taki pindol : O

Jurek jak skończysz Gimnazjum i będziesz znał podstawy J. Polskiego to może porozmawiamy kiedyś razem.


Poza tym oceniasz mnie zwrotem "Noob" A nigdy mnie w grze nie widziałeś i nigdy ze sobą nie graliśmy? Na jakiej podstawie ja się pytam?




Vizjerei - SH 79 [BFDE x12]
Viz - TH 79 Noble [BFDE x12]
Viz - GH 79 Noble [BFDJ x30]
Vizjerei - BD 79 [RPG x5]
DaVidS - BP 80 [RPG x5]
RewQ - TH 79 Noble [Kastien x15]
MilkChocolate - WR 79 [RPG x15]
Overpow - PR 80 Noble [FirePoint x50]
MilkChocolate - SPS 85 Noble [DarkOmen x22]
iFckYourMom - Bers 84 Noble [DarkOmen x22]
Vizjerei - PR 79 Noble [InfiniteL2]


  • Banned
  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Cardi lf const. pm na forum albo stukajcie w rynne :shock:


  • Wiadomości: 164

  • Pochwał: 0

Pomimo moich "low lvli" na serwach jestem w stanie stwierdzić, że osiągnąłem w tej grze dużo więcej niż taki pindol : O

Jurek jak skończysz Gimnazjum i będziesz znał podstawy J. Polskiego to może porozmawiamy kiedyś razem.


Poza tym oceniasz mnie zwrotem "Noob" A nigdy mnie w grze nie widziałeś i nigdy ze sobą nie graliśmy? Na jakiej podstawie ja się pytam?

przymiotniki mala litera qq, a ocenia cie na takiej samej podstawie jak ty tych pindolow
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
Prov - Feoh -  SixthSense™


  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Poza tym oceniasz mnie zwrotem "Noob" A nigdy mnie w grze nie widziałeś i nigdy ze sobą nie graliśmy? Na jakiej podstawie ja się pytam?

na takiej samej podstawie na jakiej ty ich oceniasz np? więc sam sobie odpowiedz
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




  • Wiadomości: 164

  • Pochwał: 0

odnosnie "pindolow" to no offence ale rozbraja mnie nick pindol ;D
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
Prov - Feoh -  SixthSense™


  • Wiadomości: 297

  • Pochwał: 0

no jak by nie patrzec to na tym forum tylko lol klany sie prezentuja tak samo jak wiekszosc graczy :noob:
http://www.own3d.tv/video/34485/This_is_ET

Mass PvP to tu zadne, na varce czy kolo goddard malo ludzi nie wiem gdzie te 2k... Chyba ze jest jakis battle ground o ktorym nie wiem.
prawie 8 lvl HB a ty szukasz pvp na varce czy kolo goddard


okej



HoN < LoL


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 0

Pomimo moich "low lvli" na serwach jestem w stanie stwierdzić, że osiągnąłem w tej grze dużo więcej niż taki pindol : O

Jurek jak skończysz Gimnazjum i będziesz znał podstawy J. Polskiego to może porozmawiamy kiedyś razem.


Poza tym oceniasz mnie zwrotem "Noob" A nigdy mnie w grze nie widziałeś i nigdy ze sobą nie graliśmy? Na jakiej podstawie ja się pytam?

przymiotniki mala litera qq, a ocenia cie na takiej samej podstawie jak ty tych pindolow

Oceniam ich na podstawie frapsa i forum.


@Co do przymiotników owszem powinno być z małej litery, ale mam przyzwyczajenie, ze po kropce oll piszę z wielkiej oraz ładniej wygląda ^^




Vizjerei - SH 79 [BFDE x12]
Viz - TH 79 Noble [BFDE x12]
Viz - GH 79 Noble [BFDJ x30]
Vizjerei - BD 79 [RPG x5]
DaVidS - BP 80 [RPG x5]
RewQ - TH 79 Noble [Kastien x15]
MilkChocolate - WR 79 [RPG x15]
Overpow - PR 80 Noble [FirePoint x50]
MilkChocolate - SPS 85 Noble [DarkOmen x22]
iFckYourMom - Bers 84 Noble [DarkOmen x22]
Vizjerei - PR 79 Noble [InfiniteL2]


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Dobra daj im już spokój ;p
A wy chłopaki jak prezentujecie klan to następnym razem dajcie filmik z pvp, bo gdy prezentujesz klan to RBki na nikim nie robią wrażenia(chyba że epickie).
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2011, 06:47:08 pm wysłana przez toshiro- »